Találatok: 1 - 22 (22 összesen)
  1. #1

    R3E MWTCR 2019 Tavasz - Csapatnevezés

    Február 13-án rajtol el a Masters WTCR 2019 Tavasz bajnoksága. Az egyéni bajnoki címen kívül, harcba lehet szállni a csapatbajnoki címért és a kupáért!

    A csapatok minimum 2, illetve maximum 3 fősek lehetnek, de lehetséges az egyéni indulás is privát pilótaként. A csapattagoknak azonos autóval kell indulni a bajnokságban.
    A nevezéseket ebbe a topikba kérnénk leadni az alábbi formában:

    Csapatnév - választott autó, rajtszám (lehetőség szerint ha tehetitek válasszatok eltérő fényezéseket) : Pilóta1, Pilóta2, Pilóta3

    A választható autók listája:


    • ALFA ROMEO GIULIETTA TCR
    • AUDI RS 3 LMS
    • HONDA CIVIC TCR
    • HYUNDAI I30 N TCR
    • PEUGEOT 308 TCR
    • SEAT CUPRA TCR
    • VOLKSWAGEN GOLF GTI TCR



    Csapat:

    MZ/X Racing Team - HONDA CIVIC TCR, #9 : Ősz Balázs, Zelfel Tamás, Magyar Krisztián
    ALP Racing Team - SEAT CUPRA TCR, #74 : Ásványi Ferenc, Leéb István, Polgár Balázs
    520i Racing - HONDA CIVIC TCR, #86: Füredi Zoltán, Piski Tamás, Kenéz Sándor
    SaToEr Rocket Team - SEAT CUPRA TCR #8: Szabó Bence, Tóth Tamás, Érsek Péter
    Senior Team - AUDI RS 3 LMS, #23: Mammel Erik, Tullner Attila, kiadó hely

    Egyéni/csapatot keres:
    ALFA ROMEO GIULIETTA TCR #88: Epinger Norbert
    AUDI RS 3 LMS #21: Korcsmáros György
    AUDI RS 3 LMS #21: Ott Dániel
    HONDA CIVIC TCR #9: Császár Krisztián
    HONDA CIVIC TCR #63: Ladányi Péter
    HONDA CIVIC TCR #68: Kovács Geri
    HYUNDAI I30 N TCR #5: Hevesi Sándor
    VOLKSWAGEN GOLF GTI TCR: Nagy Gábor
    ALFA ROMEO GIULIETTA TCR #31: Körösztös György
    Utoljára módosította: balage06; 2019. 03. 13. 18:10.

  2. #2
    ifj. Leéb István Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 18.
    Város
    Piliscsaba
    Üzenetek
    26

    Nevezés

    ALP Racing Team - SEAT CUPRA TCR, #74 :Ásványi Ferenc, Leéb István, Polgár Balázs

  3. #3
    Kenéz Sándor Versenyző kenezs01 logója
    Csatlakozott
    2015. 07. 04.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    62
    520i Racing - HONDA CIVIC TCR, #86: Füredi Zoltán, Piski Tamás, Kenéz Sándor
    Kenéz Sándor #88

  4. #4
    Tomi Toth Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 12. 05.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    53

    Nevezés

    SaToEr Rocket Team - SEAT CUPRA TCR #8
    Szabó Bence, Tóth Tamás, Érsek Péter
    Tóth Tamás

  5. #5
    Szerintem én maradok az Audi-nál, és ha Zsoltinak is megfelel, mehet tovább a Senior Team. Ha viszont a 2019-es festések kijönnek, akkor majd a Coronel féle Seat lesz a kiszemeltem

  6. #6
    Tullner Attila Versenyző tullner attila logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 28.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    32
    Lehet hogy egy két futamon eltudok indulni,az elsőn biztosan nem,akkor csatlakoznék a Senior csapathoz

  7. #7
    Idézet Eredetileg tullner attila írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet hogy egy két futamon eltudok indulni,az elsőn biztosan nem,akkor csatlakoznék a Senior csapathoz
    Ez esetben az őszi Senior Team marad, Attilával és az Audival biztosan, Fellenbeck Zsoltim meg majd szól, ha ő is jön tovább az öregfiúk csapatában.

  8. #8
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Ez esetben az őszi Senior Team marad, Attilával és az Audival biztosan, Fellenbeck Zsoltim meg majd szól, ha ő is jön tovább az öregfiúk csapatában.
    Sajnos én nem tudok indulni!!! Két műszakban dolgozom és az időpontokban délutános vagyok. De azért szurkolok nektek!! Hajrá!! Majd talán ősszel?

  9. #9
    Idézet Eredetileg Fellenbeck Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos én nem tudok indulni!!! Két műszakban dolgozom és az időpontokban délutános vagyok. De azért szurkolok nektek!! Hajrá!! Majd talán ősszel?
    Okés, akkor várunk vissza, de addig is, ha valaki elég öreg és lassú, van még egy hely a csapatban

  10. #10
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Sziasztok,

    En iden is az Alfaval tervezek indulni (de szemezek a Golffal, Hyundai-jal is), ha esetleg valakinek van kedve, szivesen tarsulok
    Utoljára módosította: Norbert Epinger; 2019. 02. 11. 14:53.

  11. #11
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154
    Sziasztok! Én, hosszú idő után szakítok a Hondával (biztos azért nem fejlődtem ), és egyenlőre WV-re váltok. Ha van valaki aki csapattá szeretne alakulni és lassabb illetve öregebb a senior csapatnál, akkor várom szeretettel


    Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

  12. #12
    Sziasztok!

    Én is csatlakoznék a bajnoksághoz. Ma szerintem az idő rövidsége miatt nem tudok indulni.
    Nem tudtam menni semennyit. Autót majd választok.
    Ha valahova kell még csapattárs és megfelelek akkor szóljon.

  13. #13
    Idézet Eredetileg Krisztian Csaszar írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Én is csatlakoznék a bajnoksághoz. Ma szerintem az idő rövidsége miatt nem tudok indulni.
    Nem tudtam menni semennyit. Autót majd választok.
    Ha valahova kell még csapattárs és megfelelek akkor szóljon.
    Szia!

    Várunk két hét múlva, mivel két verseny eldobható a szezon során, ezért egészen a harmadik fordulóig még lehet csatlakozni anélkül, hogy hátrányba kerülnél a pontversenyben.

    Frissítettem az első hozzászólást, hogy a csapatot/autót kereső emberek is könnyen áttekinthetők legyenek.
    Utoljára módosította: balage06; 2019. 02. 14. 13:10.

  14. #14
    Ez a R3E MWTCR 2019 Tavasz - Csapatnevezés topic, kérlek benneteket, hogy ne OFFoljátok szét.

  15. #15
    Körösztös György Versenyző
    Csatlakozott
    2019. 02. 03.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    14
    Alfa Romeo Giulietta Team Mulsanne #31

  16. #16
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Körösztös György írta Hozzászólás megtekintése
    Alfa Romeo Giulietta Team Mulsanne #31
    A csapathoz minimum ket ember kell.

  17. #17
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    A csapathoz minimum ket ember kell.
    Az csak a festés neve. Beírtam!

  18. #18
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Az csak a festés neve. Beírtam!
    Ezt nem ertem, de az a fontos, hogy te igen!

  19. #19
    Sziasztok!

    Kezdőként szeretnék én is elindulni. Nem tudok minden versenyen ott lenni, attól függ hogy engedi az időm, remélem ez nem baj.

    HONDA CIVIC TCR #18: Róth Bence

  20. #20
    Idézet Eredetileg Bence Roth írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Kezdőként szeretnék én is elindulni. Nem tudok minden versenyen ott lenni, attól függ hogy engedi az időm, remélem ez nem baj.

    HONDA CIVIC TCR #18: Róth Bence
    Szia!

    Bármelyik futamon lehet csatlakozni, szóval szívesen látunk azokon a versenyeken, amiken tudsz indulni, viszont az éles futamokon való részvételhez Szervertagság megváltása szükséges, aminek az átfutási ideje általános esetben néhány munkanap, ezt érdemes figyelembe venni az ügyintézéskor.

  21. #21
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Szia!

    Bármelyik futamon lehet csatlakozni, szóval szívesen látunk azokon a versenyeken, amiken tudsz indulni, viszont az éles futamokon való részvételhez Szervertagság megváltása szükséges, aminek az átfutási ideje általános esetben néhány munkanap, ezt érdemes figyelembe venni az ügyintézéskor.
    Szia!

    Igen már tegnap befizettem jelentkezés előtt, de gondolom ahhoz már túl késő hogy a mai futamon részt vehessek... Mindegy majd monzában találkozunk, addig is jó versenyzést nektek

  22. #22
    Idézet Eredetileg Bence Roth írta Hozzászólás megtekintése
    Szia!

    Igen már tegnap befizettem jelentkezés előtt, de gondolom ahhoz már túl késő hogy a mai futamon részt vehessek... Mindegy majd monzában találkozunk, addig is jó versenyzést nektek
    Ha 19:00-ig még tudsz érvényes kört futni a prequalifikáción, indulhatsz a mai futamon is.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •