Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 61 (61 összesen)
  1. #51
    Idézet Eredetileg Csombor Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, én is észrevettem hogy az AI nem teljesen ok, de challenge módban is ez van...
    Köszi, du rápróbálok, illetve összenézem az én setup-ommal... Amúgy ezzel milyen köridőt mentél?
    Én 1:59,0-t kb. egyórás gyakorlás után, de simán lehet ebből faragni egy másodpercet szorgalmas körözgetéssel

  2. #52
    Csombor Zoltán Versenyző Csombor Zoltán logója
    Csatlakozott
    2018. 04. 23.
    Város
    Kistarcsa
    Üzenetek
    21
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Én 1:59,0-t kb. egyórás gyakorlás után, de simán lehet ebből faragni egy másodpercet szorgalmas körözgetéssel
    Ok, na kiderül, ha végre működik majd a játék:"Our servers have been brought down for maintenance" van perpill...

  3. #53
    Sziasztok! Úgy tűnik magam maradtam a csapatban, volna valaki aku csarlakozna hozzám csapattarsnak? Cupraval repesztek! )

  4. #54
    Csombor Zoltán Versenyző Csombor Zoltán logója
    Csatlakozott
    2018. 04. 23.
    Város
    Kistarcsa
    Üzenetek
    21
    Idézet Eredetileg Érsek Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Úgy tűnik magam maradtam a csapatban, volna valaki aku csarlakozna hozzám csapattarsnak? Cupraval repesztek! )
    Hali... Na hajrá... Nekem Ódi van... Na de hogy leszünk egy csapatban? Azt hogyan kell csinálni?

  5. #55
    Idézet Eredetileg Csombor Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Hali... Na hajrá... Nekem Ódi van... Na de hogy leszünk egy csapatban? Azt hogyan kell csinálni?
    Hát először is egyforma autóval kell menni, ami a nálam a Zengős Cupra #8 as autoja.És jelezni kell a vezetőségnek a szándékunkat.Mit szólsz???

  6. #56
    Csombor Zoltán Versenyző Csombor Zoltán logója
    Csatlakozott
    2018. 04. 23.
    Város
    Kistarcsa
    Üzenetek
    21
    Idézet Eredetileg Érsek Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Hát először is egyforma autóval kell menni, ami a nálam a Zengős Cupra #8 as autoja.És jelezni kell a vezetőségnek a szándékunkat.Mit szólsz???
    Ohhh... Én most nem váltanék másik autóra, bár nagy eredményeim nincsenek, nem buknék sokat... Uh most ezt akkor kihagynám... De kövi szezonban részemről ok...

  7. #57
    Csombor Zoltán Versenyző Csombor Zoltán logója
    Csatlakozott
    2018. 04. 23.
    Város
    Kistarcsa
    Üzenetek
    21
    Sziasztok!

    Kis help-re lenne szükségem...
    Még nem volt rá szükségem, de soha nem lehet tudni mikor jön el a pillanat hogy box utcán át kell hajtanom. Meg lehet azt csinálni hogy megállás nélkül áthaladjak? Ha igen, hogyan? Mindig kirak a box elé...

  8. #58
    Idézet Eredetileg Csombor Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Kis help-re lenne szükségem...
    Még nem volt rá szükségem, de soha nem lehet tudni mikor jön el a pillanat hogy box utcán át kell hajtanom. Meg lehet azt csinálni hogy megállás nélkül áthaladjak? Ha igen, hogyan? Mindig kirak a box elé...
    Persze, benyomod a pitlimitert és végigmész a boxutcában. ( arra ügyelj, hogy a boxutca bejáratnál se lépd át a sebességhatárt mert kapsz egy stop&go-t )

  9. #59
    Csombor Zoltán Versenyző Csombor Zoltán logója
    Csatlakozott
    2018. 04. 23.
    Város
    Kistarcsa
    Üzenetek
    21
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Persze, benyomod a pitlimitert és végigmész a boxutcában. ( arra ügyelj, hogy a boxutca bejáratnál se lépd át a sebességhatárt mert kapsz egy stop&go-t )
    Ahhh...OK...Köszönöm!

  10. #60
    Bocsánat mindenkitől akinek ma bosszúságot okoztam, komolyan egyik sem volt szándékos. A R2 egyszercsak előttem volt Zoli, a R3 ban pedig a fűre szorulva nem tudtam megallni féktávon! Bocsi fiúk

  11. #61
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Véget ért a MWTCR 2019 tavaszi bajnokság, köszönjük szépen a részvételt mindenkinek és reméljük mindannyian jól érzetétek magatokat mind a pályán, mind a fórumon!
    Nem is maradt más hátra, mint hogy kihirdessük a végeredményt.

    Egyéni eredmények:

    A győztes:
    Kenéz Sándor

    A második helyezett:
    Piski Tamás

    A harmadik helyezett dobogós:
    Füredi Zoltán


    A csapatbajnokság győztese:
    520i Racing
    Kenéz Sándor, Piski Tamás, Füredi Zoltán

    Második helyezett csapat:
    ALP Racing Team
    Polgár Balázs, Ásványi Ferenc, ifj. Leéb István

    Harmadik helyezett csapat:
    SaToEr Rocket Team
    Érsek Péter, Szabó Bence


    A 2019 tavaszi MWTCR teljes végeredmény itt olvasható: LINK

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •