Oldal: 5 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (167 összesen)
  1. #101
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Mai futam infók

    Időrend:
    19:00 - Prekval zárása
    19:35 körül próbarajt, 19:45-kor RESTART, utána lehet csatlakozni az éles szerverre. Booking nem lesz.

    Figyelem, jelszó a csatlakozáshoz itt: link

    És végül a legfontosabb: a pályán való magatartás!

    Kérünk mindenkit, hogy fokozottan figyeljetek egymásra, ne rontsátok el senki versenyét és felkészülését egy-egy meggondolatlan manőverrel!




    • A futam elején nagy lesz a tumultus, amihez mindenkinek alkalmazkodnia kell, nem lehet a megszokott féktávokat venni... csak óvatosan!
    • A futam 2*22 körös lesz, az autók meg könnyen sérülnek, nem érdemes kockáztatni, pláne nem az elején!
    • Mindig fékezzünk időben!! Ha vki közvetlenül előttünk van azonos íven, akkor korábban fékezzünk mint Ő... ha pedig baj van, akkor inkább vezessük ki a pályáról az autónkat ahelyett, hogy felöklelnénk az előttünk lévőket! A hátulról történő kilökéseket nagyon szigorúan vesszük.
    • Leszorítások: Figyeljünk mindig oldalra, ha nem vagyunk 100%-osan biztosak benne, hogy van-e vki mellettünk, akkor inkább hagyjunk helyet a pályán!
    • Pályára való visszatérés: aki kicsúszik, vagy megpördül az semmilyen formában nem zavarhatja meg a mögötte érkező mezőnyt. Ha keresztbe állsz a pályán, akkor taposs a fékbe és ne mozdulj meg addig, amíg nem tudsz biztonságosan elindulni. Aki meg lekerül a pályáról, az csak is a pálya legszélén az érkezőket nem zavara nagyon óvatosan térhet vissza!



    Felhívnánk a TeamSpeak használatára a figyelmet mert sok az új versenyző és ott tudunk a leghamarabb segíteni!
    TeamSpeak-ről bővebben
    itt olvashattok!

    A szerverbeosztás a
    táblázat alapján lesz.
    Nagyon szoros a mezőny, a legkisebb meggondolatlanság is könnyen megbosszulhatja magát, 1 helyezésért nem érdemes kockáztatnia se a védekezőnek, se a támadónak a testi épségét és ezzel a versenyét.
    Felhívom a figyelmet, hogy a szabályok értelmében mind a prekvalifikáción, mind az időmérőn és a futamon,
    a rank app által engedélyezett pálya nyomvonalon kell haladni.


    Minden egyéb infó a futamkiírásban!

    Sok sikert mindenkinek!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  2. #102
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Figyelem!

    Egy-két fontosabb infó a bajnokság kezdéséig!



    Jó versenyeket és jó szórakozást kíván a szervezőség!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  3. #103
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Mai stream

    Itt lesz onboard stream:
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  4. #104
    Sziasztok!

    Élő közvetítés lesz?

  5. #105
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Sziasztok!

    Egy olyan kérdésem lenne, hogy ma utaltam el a szervertagságot (ez nyilván már csak hétfőn ér át, így normál átutalással), így el lehet indulni a mai futamon vagy majd csak a következőn, mikor hivatalosan is (újra) szervertag leszek?

    Köszi a választ,
    Yaka
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  6. #106
    Gáspár Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 25.
    Város
    Budpest
    Üzenetek
    242
    Az élő de jó lenne!
    Az rengeteget adott az egészhez...
    Jó volt visszanézni kommentátorokkal a futamot

  7. #107
    Idézet Eredetileg Gáspár Gergely írta Hozzászólás megtekintése
    Az élő de jó lenne!
    Az rengeteget adott az egészhez...
    Jó volt visszanézni kommentátorokkal a futamot
    Mi is szerettük a közvetítéseket. Sajnos nem tudtuk lebeszélni senkivel, hogy vállalja a közvetítést, de ha ismertek vállalkozó kedvű embert, aki vállalná, keressen meg minket!

  8. #108
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Egy olyan kérdésem lenne, hogy ma utaltam el a szervertagságot (ez nyilván már csak hétfőn ér át, így normál átutalással), így el lehet indulni a mai futamon vagy majd csak a következőn, mikor hivatalosan is (újra) szervertag leszek?

    Köszi a választ,
    Yaka
    Szia, csak a beérkezés után aktiváljuk a tagságokat, tehát a legkorábban a következő banki munkanapon.

    De örülünk, hogy újra felbukkantál és várunk a következő futamon!
    (az eldobható futam miatt nem indulsz majd hátrányból a bajnokságban)
    Utoljára módosította: neilszab; 2019. 02. 10. 16:16.

  9. #109
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szia, csak a beérkezés után aktiváljuk a tagságokat, tehát a legkorábban a következő banki munkanapon.

    De örülünk, hogy újra felbukkantál és várunk a következő futamon!
    (az eldobható futam miatt nem indulsz majd hátrányból a bajnokságban)
    Szia, rendben köszi a gyors választ!

    (annyira nem probléma, nem valószínű, hogy minden futamon tudok indulni, csak páron, így ez az opció nagyon jó, hogy van, de nem hiszem, hogy annyira érinteni fog )
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  10. #110
    Neveztem, bár valamiért tegnap nem rögzítette az időmet a prekval. 31-es Rank App van, de talán a /settings mappában az acuser file nem volt cserélve. Azóta megcsináltam, de körözgetni nem volt időm.

  11. #111
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Ha minden igaz, este azért megpróbálkozunk egy alap szintű közvetítéssel.
    Link, majd éles szerver indítás után.

  12. #112
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Szerverbeosztás

    1-22. helyezett: GTR-Masters.hu #R1 - Gombos Gergő -> Pfennig Kristóf
    23-36. helyezett: GTR-Masters.hu #R2- Kiss Geri -> Ványi Dániel Attila


    Hamarosan mennek a szerverek belépés- és rajt teszt céljából, mindenki lépjen be, akinek gondja van, az mielőbb jelezze!

    19:35 körül próbarajt, 19:45-kor RESTART, utána belépés az éles szerverre.
    Figyelem,
    jelszó a belépéshez itt: link (csak annak kell, aki akar skint választani, vagy nem került be az entry listbe)
    Utoljára módosította: latoo; 2019. 02. 10. 20:12.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  13. #113
    Rossz a jelszó link amúgy.

  14. #114
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Ha bárkinek problémája van akkor TS-en vagy itt megtaláltok minket! TS javasolt mindenkinek, ott előbb megoldjuk a problémát! Köszi!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  15. #115
    Teszt szerverek mennek!

  16. #116
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Rossz a jelszó link amúgy.
    javítva

  17. #117
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Próba, cseresznye közvetítés:
    https://www.youtube.com/watch?v=-ncNT1XCrtg

  18. #118
    B-szerver: Magyar Krisztiántól és Ványi Danitól elnézést kérek. Krisztiánt a T2 után akaratlanul leszorítottam, mivel láttam, hogy előttem Demeter Tamás jön vissza a fűről és az ideális balos ív felé tart. Emiett persze kicsit balra próbáltam húzódni, megelőzendő, hogy ő szorítson le engem. Emiatt Krisztiánnal mindketten mentünk a falba, ő balra, én jobbra. 2-300 méterrel később Tamás a gyors balosban aztán Madarász Krisztiánról lepattanva szintén a falban végezte, ott legalább Krisztián megúszta, hogy Tamás simán ráfordult, mintha ott se lenne.
    Később egy kicsúszása után megelőztem Tamást, aki végül némi küzdés után a 6. vagy 7. kör elején a T1-ben egy eléggé optimista féktávval bepróbálkozott, habár ott esélye nem volt befordulni így. Eztán eluntam ezt, nincs értelme így versenyezni.

    Daninál én voltam a hibás, lévén hátulról kicsit megpöcköltem kanyarban, habár számítottam rá, hogy az ideális íven gyorsít ki a T2-ből, de ő kicsit beljebb tartotta a BMW-t. 10-20 centivel több hely kellett volna, sajnos. Hátulról nézve kicsit bizonytalannak éreztem, ettől még persze nem illik pöckölgetni, nem is volt szándékos, meg helyet is hagytam, csak számítottam rá, hogy ő meg amennyire lehet, kívül fordul.

  19. #119
    Tomi Toth Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 12. 05.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    53
    B- szerver
    Nagyon jó kis mérkőzés volt ! Nagyon élveztem !

    R1 11 helyről fel másztam a 9 helyre sajnos az utolsó pár körben akkora volt a nyomás hogy utolsó lettem ! Majd legközelebb
    R2 8 helyről Dr Nagy Gergely a második kanyarba sajnos bele csúszott a falba ami elém dobta és így vissza kerültem az utolsó helyre mérgemben fel is adtam a 2-dik futamot ! A következő jobb lesz !
    Tóth Tamás

  20. #120
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Próba, cseresznye közvetítés:
    https://www.youtube.com/watch?v=-ncNT1XCrtg
    Azért kár hogyha jöttél volna, akkor helyette ezt toltad. A versenyzés legyen az első, utána a szórakozás
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  21. #121
    Demeter Tamás Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    177
    @Erik_: igen, így volt, sajnálom, az nem az én versenyem volt... majd jöhetnek a büntetések.

    B szerver replay-ek

    https://drive.google.com/open?id=1MI..._c8vCkBafbtlC7
    Ryzen 7 5800X +32GB DDR4@3600MHZ + EVGA RTX3080Ti + Win10

  22. #122
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    B szerver
    R1 Elnézést attól, akit kitekéztem lefagyott pár másodpercre a kép. Hiába álltam a féken. (lehet, hogy ez a második futamon volt?)
    R2 Futam felénél újra lefagyott a kép, ezúttal le is dobott a szerver.

    Ezeken kívül jó volt, nagyon jó ez az oculus. Hihetetlen jól vezethető benne minden. Jó meccsek voltak, csak fogalmam sincs kivel, mert az nem látszik

    Replayt visszanézve:
    Qualify: Renczes Ádám, ha elrontod a gyorskörödet és jön mögötted valaki, akkor ne vágj vissza elé

    Tóth Tamás akkor tőled kérek elnézést. Pár másodpercre lefagyott. Tehetetlen voltam. Második futam replay nekem nincs meg, kidobott egyből a főmenübe és a tempben sincs.
    Utoljára módosította: nagyge; 2019. 02. 10. 22:39.

  23. #123

    A-szerver

    Piski Tomi, mint közvetlen érintett, és Burszky Norbi, mint az esetet közvetve leginkább megszívó illető: bocsánat a rajt utáni tolásért és kalamajkáért. Elk.rtam, megóvom.

  24. #124
    Ványi Dániel Attila Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    206
    Előttem éppen megcsúszott a kolléga, ezért vettem vissza a gázt, úgy éreztem épp telibe találom ha nem teszem ezt.



    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    B-szerver: Magyar Krisztiántól és Ványi Danitól elnézést kérek. Krisztiánt a T2 után akaratlanul leszorítottam, mivel láttam, hogy előttem Demeter Tamás jön vissza a fűről és az ideális balos ív felé tart. Emiett persze kicsit balra próbáltam húzódni, megelőzendő, hogy ő szorítson le engem. Emiatt Krisztiánnal mindketten mentünk a falba, ő balra, én jobbra. 2-300 méterrel később Tamás a gyors balosban aztán Madarász Krisztiánról lepattanva szintén a falban végezte, ott legalább Krisztián megúszta, hogy Tamás simán ráfordult, mintha ott se lenne.
    Később egy kicsúszása után megelőztem Tamást, aki végül némi küzdés után a 6. vagy 7. kör elején a T1-ben egy eléggé optimista féktávval bepróbálkozott, habár ott esélye nem volt befordulni így. Eztán eluntam ezt, nincs értelme így versenyezni.

    Daninál én voltam a hibás, lévén hátulról kicsit megpöcköltem kanyarban, habár számítottam rá, hogy az ideális íven gyorsít ki a T2-ből, de ő kicsit beljebb tartotta a BMW-t. 10-20 centivel több hely kellett volna, sajnos. Hátulról nézve kicsit bizonytalannak éreztem, ettől még persze nem illik pöckölgetni, nem is volt szándékos, meg helyet is hagytam, csak számítottam rá, hogy ő meg amennyire lehet, kívül fordul.

  25. #125
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Ez jelenleg én vagyok ->
    Értem, csak egy B szerver, de életem első kvali P1-ét, dobogóját, majd futamgyőzelmét azért emlékben őrizhetem, igaz?

    Első futamot a 3 Ford gyönyörűen behúzta, én élről a stressz miatt folyton elcsesztem, szóval P3. Not bad, rosszabb is lehetne.NadeaMásodikfutam 8. helyről rajtoltam, a kör végén kiforgattam magam Kiss Janin, majd 11. helyről a többiek hibái miatt behúztam a futamot. Azt mondjuk sajnáltam hogy mindenki, mire utolértem az adott illetőt, eldobta az autót, szóval lendületből haladhattam előre

    Nem tudom kirakta fel egy videó kíséretében a setupot a Fordhoz, de köszönöm. Nélküle nem sikerült volna

    Tetszeni fog ez a szezon ^^

Oldal: 5 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •