Oldal: 6 / 7 ElsőElső ||| 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó
Találatok: 126 - 150 (167 összesen)
  1. #126
    Tomi Toth Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 12. 05.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    53
    Idézet Eredetileg nagyge írta Hozzászólás megtekintése
    B szerver
    R1 Elnézést attól, akit kitekéztem lefagyott pár másodpercre a kép. Hiába álltam a féken. (lehet, hogy ez a második futamon volt?)
    R2 Futam felénél újra lefagyott a kép, ezúttal le is dobott a szerver.

    Ezeken kívül jó volt, nagyon jó ez az oculus. Hihetetlen jól vezethető benne minden. Jó meccsek voltak, csak fogalmam sincs kivel, mert az nem látszik

    Replayt visszanézve:
    Qualify: Renczes Ádám, ha elrontod a gyorskörödet és jön mögötted valaki, akkor ne vágj vissza elé

    Tóth Tamás akkor tőled kérek elnézést. Pár másodpercre lefagyott. Tehetetlen voltam. Második futam replay nekem nincs meg, kidobott egyből a főmenübe és a tempben sincs.
    Semmi gond ! Legközelebb jobb lesz !
    Tóth Tamás

  2. #127
    A szerver
    Quali: egyéni legjobb de a top10 nem lett meg
    R1: sikerült hiba nélkül végigmenni és kimaradni mindenből, P5 lett a vége aminek rettenetesen örültem, főleg hogy zelfi üldözött a fél futamon keresztül.
    R2: voltak hibák, valakivel össze is értem és megpördültem de a P11 se rossz egy ilyen mezőnyben.

    Nagyon tetszik ez a bajnokság, várom a folytatást!

  3. #128
    Demeter Tamás Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    177
    Ja, igen, az R1-es bénázásomtól függetlenül, élvezetes volt a 2 verseny, várom a folytatást én is
    Ryzen 7 5800X +32GB DDR4@3600MHZ + EVGA RTX3080Ti + Win10

  4. #129
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg Schumi írta Hozzászólás megtekintése
    Ez jelenleg én vagyok ->
    Értem, csak egy B szerver, de életem első kvali P1-ét, dobogóját, majd futamgyőzelmét azért emlékben őrizhetem, igaz?

    Első futamot a 3 Ford gyönyörűen behúzta, én élről a stressz miatt folyton elcsesztem, szóval P3. Not bad, rosszabb is lehetne.NadeaMásodikfutam 8. helyről rajtoltam, a kör végén kiforgattam magam Kiss Janin, majd 11. helyről a többiek hibái miatt behúztam a futamot. Azt mondjuk sajnáltam hogy mindenki, mire utolértem az adott illetőt, eldobta az autót, szóval lendületből haladhattam előre

    Nem tudom kirakta fel egy videó kíséretében a setupot a Fordhoz, de köszönöm. Nélküle nem sikerült volna

    Tetszeni fog ez a szezon ^^
    Persze hogy eldobja az autot, ha féktávon nekem jössz és kilöksz a kavicságyba ugy hogy vezettem a versenyt.. Erre igy tényleg büszke lehetsz!!!!!!

  5. #130
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Ha valakinek bármi problémája akadt volna a pályán, szabálytalanságot vélt felfedezni, akkor ITT tud óvást benyújtani szerda éjfélig. A versenybíróság kivizsgálja az eseteket, adott esetben büntetést oszt ki a vétkes félnek.

  6. #131
    Gáspár Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 25.
    Város
    Budpest
    Üzenetek
    242
    Szánom bánom,de sajnos megpöcköltem egy piros Alfa-t a 2.futamon,aki emiatt kifordult,pont egy Sierra elé....
    Centiken múlt,de sajnos megtörtént!
    bocsánat

  7. #132
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Ha valakinek bármi problémája akadt volna a pályán, szabálytalanságot vélt felfedezni, akkor ITT tud óvást benyújtani szerda éjfélig. A versenybíróság kivizsgálja az eseteket, adott esetben büntetést oszt ki a vétkes félnek.
    Ezt vágom Kristóf! Csak az emberi oldala miatt írtam le amit gondoltam.

  8. #133
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    jó kis bajnokság lesz ez
    Q jól sikerült , bár kicsit meglepett h meg lehetett verni a Fordot (kevés volt ezen a pályán a 20 kiló neki )

    R1 bevállaltam a Hard gumit és vártam h majd féltáv után Gergő lemarad...kb a20-ik körtől tudtam 1 mp-n kívül kerülni addig teljesen egyforma tempót mentünk és 0.7-és 0,3 közt volt a távolság köztünk végig ..védekeznem mondjuk nem kellett , de azért nyomni kellett végig mint állat és nem spórolgattam
    utsó körben utolsó kanyarkombinációban majdnem kiestem (kuplung) , de elég volt az előny a célvonalig...

    R2 rajtnál szépen integettem a Fordoknak mikor elmentem mellettük és sikerült is megúszni a dolgokat , de a kuplungom megint rakoncátlankodni kezdett így ez a futam az esés -kelésről szólt ... ebben segítettek is páran a későbbiekben
    de inkább ilyenkor történjen ilyen , hisz amúgy is kuka ez a futam

    remélem a héten megoldom ezt a problémát tartósan (amúgy is unom h mindennap szét kell szedni )
    szerencsére legalább nem ütöttem ki senkit ...

    Grat mindenkinek aki végigért!
    én eléggé elfáradtam és szerintem holnap mindenem fájni fog

    ui:
    Olyan simresult amit szoktatok linkelni az nincs most ?
    Utoljára módosította: barcalaci84; 2019. 02. 11. 00:00. Indoklás: simresult

  9. #134
    Idézet Eredetileg tamasd írta Hozzászólás megtekintése
    @Erik_: igen, így volt, sajnálom, az nem az én versenyem volt... majd jöhetnek a büntetések.
    Nincs harag, csak ne így folytasd a további versenyeken

  10. #135
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt vágom Kristóf! Csak az emberi oldala miatt írtam le amit gondoltam.
    Ja, nem neked címeztem első sorban, kötelességtudatból írtam be a közérdekű infót, hátha vki nemtudná mi-hogyan-merre.

    Én csípem ezeket a futam utáni őszinte érzelmi megnyilvánulásokat. Látod, schumi most tökre örül a sikerének, lehet futam közben nem is érzékelte hogy szabálytalankodott, lökött volna rajtad. édesen alussza álmát, holnap meg megnézi a replay-t, a hozzászólásod miatt, vagy hogy szerepel a neve az óvásoknál. Nemláttam az esetet. Jobbesetben tanul belőle, máskor több helyet hagy, nem centizi ki. Neked meg nyílván tök rosszul esik hogy elestél egy lehetséges futamgyőzelemtől. Holnap már neked sem fog fájni annyira. Lehet egy bocs begyógyítja. A lényeg hogy így, vagy úgy, de kiderűljön, eljusson az üzenet a vétkező félhez, tudja hogy szabálytalanságot követett el. Egy esetet nemlehet kétféleképpen látni. Utána ha intelligens az illető, akkor tud javítani a vezetésén, versenyzői mentalitásán, hozzáállásán, annak érdekében hogy máskor ne forduljon elő ugyanaz az eset újból.

  11. #136
    Idézet Eredetileg vdani666 írta Hozzászólás megtekintése
    Előttem éppen megcsúszott a kolléga, ezért vettem vissza a gázt, úgy éreztem épp telibe találom ha nem teszem ezt.
    Köszi, megnyugtattál, hogy nem én bénáztam el. Így erről nemigen tehet senki, benne van a pakliban.

  12. #137

  13. #138
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Először is szeretném megköszönni a nagyszámú részvételt a futamokon!
    Nagyon tetszett az egész verseny, tizedek-századok 3-4 helyet jelentenek mint a prekvalon mint a kvalin. Lehet hogy ez a pálya grafikailag hagy némi kívánnivalót maga után, de én ebből a verseny hevében semmit nem éreztem sőt...

    Kvali: sikerült a végére egy értékelhetőbb kört összetenni ami akkor az 5. helyet jelentette. Ekkor 2 perc volt vissza, gyors eü. szünet és már a rajtrácson a 9. helyen voltam.

    R1: szuper verseny volt nem tudok jobbat írni róla. Volt előttem egy két pitty-putty és pár pozíció szerzés majd az ötödik helyen voltam mikor egy-két szélesítés miatt vissza kellett vennem így páran megelőztek. Kovács Geri neve a monitoromba égett bele, Horváth Attilláé pedig a visszapillantóba. Köszi még egyszer a tempót és a nyomást! Rendesen leizzadtam...

    R2: sima rajt után előztem egyet és már a 3-4 hely környékén voltam mikor előttem kicsúszott valaki, majd Gáspár Gerit üldöztem. de sajnos a T2 féktávnál nem láttam a fékezési pontot így belecsúsztam és Geri pálya szélére került. Itt is elnézést kérek!
    Gombos Geri közben felért rám és sikerült is tartani 5-6 körön keresztül. De végül kopott gumik miatt az első kanyarban lesodróttam és így sima előzés volt Gömbi részéről. 3. helyen voltam ezt kellett tartanom a végéig úgy hogy Piski Tomi folyamatosan lopta a távolságot köztünk, de végül sikerült. P3

    Jön Nürburgring short! Hajrá mindenkinek!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  14. #139
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    édesen alussza álmát................... .
    Ezzel jól indult a napom. Jót röhögtem rajta

  15. #140
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Persze hogy eldobja az autot, ha féktávon nekem jössz és kilöksz a kavicságyba ugy hogy vezettem a versenyt.. Erre igy tényleg büszke lehetsz!!!!!!
    Nézd, én elfogadom hogy mérges vagy, de nézd meg legközelebb melyik Ford volt az Sokat mondjuk nem segít hogy egyforma festéssel mentünk, illetve a vezetéknevünk is ugyan az, de azért na, meg lehet különböztetni minket DD szóval valóban édesen alussztam álmomat
    Ha lett volna egy eset amire nem emlékszem, és bárkit kilöktem/meglöktem, szívesen megbeszélem vele. Nem gondolom hogy valaha problémám lett volna elnézést kérni, ha valahol vétkesnek érzem magam.
    Utoljára módosította: Schumi; 2019. 02. 11. 09:43.

  16. #141
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Schumi írta Hozzászólás megtekintése

    Nem tudom kirakta fel egy videó kíséretében a setupot a Fordhoz, de köszönöm. Nélküle nem sikerült volna
    Én voltam a videós! Örülök hogy segíthettem!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  17. #142
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg Schumi írta Hozzászólás megtekintése
    Nézd, én elfogadom hogy mérges vagy, de nézd meg legközelebb melyik Ford volt az Sokat mondjuk nem segít hogy egyforma festéssel mentünk, illetve a vezetéknevünk is ugyan az, de azért na, meg lehet különböztetni minket DD szóval valóban édesen alussztam álmomat
    Ha lett volna egy eset amire nem emlékszem, és bárkit kilöktem/meglöktem, szívesen megbeszélem vele. Nem gondolom hogy valaha problémám lett volna elnézést kérni, ha valahol vétkesnek érzem magam.
    Ott a pont!!!! Bocs!Akkor neki szól amit írtam tegnap este! A másik Kiss volt. Csináljatok valami különböző skint vagy változtassatok nevet mert ez igy káosz

  18. #143
    Gáspár Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 25.
    Város
    Budpest
    Üzenetek
    242
    Kb 2 litert izzadtam a futam végére,annyira nagy nyomás volt szinte végig!
    Számomra sokkal élvezetesebb ez a kategória mint a gt3,egyszerűen jobban összeáll a szerver!
    A top 10be jutás volt a terv,ez szerencsére sikerült is!
    Semmi baj Zelfi,itt most centikre autóztunk sokan egymás mellett,mögött
    Sajnos előfordul az ilyen

  19. #144
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Ott a pont!!!! Bocs!Akkor neki szól amit írtam tegnap este! A másik Kiss volt. Csináljatok valami különböző skint vagy változtassatok nevet mert ez igy káosz
    Semmi gond. Amint rájövök hogy kell skint választani szerverre, akkor különbözőbb lesz

  20. #145
    Idézet Eredetileg Schumi írta Hozzászólás megtekintése
    Semmi gond. Amint rájövök hogy kell skint választani szerverre, akkor különbözőbb lesz
    Ha nem magadnak készítesz, akkor a gyáriak közül kinézel egyet és szólsz itt, hogy azzal szeretnél menni. Én is így csináltam.

  21. #146
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Ha nem magadnak készítesz, akkor a gyáriak közül kinézel egyet és szólsz itt, hogy azzal szeretnél menni. Én is így csináltam.
    Küldtem be egyet, de nem tudtam választani. Speciel nem is figyeltem annyira hogy jó skin van-e rajtam.

  22. #147
    Idézet Eredetileg Schumi írta Hozzászólás megtekintése
    Küldtem be egyet, de nem tudtam választani. Speciel nem is figyeltem annyira hogy jó skin van-e rajtam.
    Újabban ha nevezel, akkor a választott skined alapból hozzád van rendelve, tehát normál esetben nincs teendő vele.

  23. #148
    Idézet Eredetileg Schumi írta Hozzászólás megtekintése
    Küldtem be egyet, de nem tudtam választani. Speciel nem is figyeltem annyira hogy jó skin van-e rajtam.
    Ne haragudj, elnéztem. A skinpackban benne van a skined, csak nem rendeltem hozzád. Következő futmon jó lesz. Bocsi!!!!

  24. #149
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Ne haragudj, elnéztem. A skinpackban benne van a skined, csak nem rendeltem hozzád. Következő futmon jó lesz. Bocsi!!!!
    Köszönöm szépen, semmi gond nem történt

  25. #150
    Scheiblinger Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 07. 27.
    Város
    Törökbálint
    Üzenetek
    193

    Replay

    Van valakinek replay az A szerver - R2-ről?

    Ezt a topicot használjuk a replayeknek?

Oldal: 6 / 7 ElsőElső ||| 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •