Oldal: 7 / 7 ElsőElső ||| 3 4 5 6 7
Találatok: 151 - 167 (167 összesen)
  1. #151
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg Senya írta Hozzászólás megtekintése
    Van valakinek replay az A szerver - R2-ről?
    Ezt a topicot használjuk a replayeknek?
    A-R2: https://drive.google.com/file/d/1Xxr...ew?usp=sharing
    R1 nekem pont nincs meg.

  2. #152
    Scheiblinger Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 07. 27.
    Város
    Törökbálint
    Üzenetek
    193

    Thumbs up

    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi!

  3. #153
    Kiss János Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2018. 09. 12.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    66
    Bizony Krisztián, az én voltam. Azt az esetet én csesztem el, azért sorry, egy picit később szoktam fékezni, közel voltam, már nem tudtalak lereagálni. De ez a kocc akkorra már eléggé benne volt a pakliban... Ezen a rövid pályán is, kb körönként kb fél mp- vel gyorsabb voltam nállad, keményen védekeztél, és néhány kanyart más ritmusban/ tempóban vettél, mint én, ami persze nem gond, csak észnél kellett lennem. Volt is két eset, mikor már bent voltam melletted (Demeter Tamás replay 20:06, 20:32) és el kellett vennem,. mert kitettél a pályáról.

    Amúgy egy kérdés: az nem fordult meg a fejedben, hogy nem védekezel (mivel már a futam fele előtt beértelek), így nem lassítjuk egymást, talán neked is összejöhetett volna egy dobogó,mert ha jól emlékszem Kiss Geri még 5 mp- re volt tőlünk, aztán persze felért ránk... Nem akarok okoskodni, de én pl meg szoktam ezt játszani, egy nálam sokkal gyorsabb ember ellen igyekszem nem védekezni, hagy autózza mindenki a maga tempóját, ha megelőz tud is húzni néhány körig, és amíg előttem megy, addig is tanulok tőle. Nálam általában beválik
    Persze megértem, ez verseny, mindenki nyerni akar...

  4. #154
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Idézet Eredetileg jani1022 írta Hozzászólás megtekintése
    Bizony Krisztián, az én voltam. Azt az esetet én csesztem el, azért sorry, egy picit később szoktam fékezni, közel voltam, már nem tudtalak lereagálni. De ez a kocc akkorra már eléggé benne volt a pakliban... Ezen a rövid pályán is, kb körönként kb fél mp- vel gyorsabb voltam nállad, keményen védekeztél, és néhány kanyart más ritmusban/ tempóban vettél, mint én, ami persze nem gond, csak észnél kellett lennem. Volt is két eset, mikor már bent voltam melletted (Demeter Tamás replay 20:06, 20:32) és el kellett vennem,. mert kitettél a pályáról.

    Amúgy egy kérdés: az nem fordult meg a fejedben, hogy nem védekezel (mivel már a futam fele előtt beértelek), így nem lassítjuk egymást, talán neked is összejöhetett volna egy dobogó,mert ha jól emlékszem Kiss Geri még 5 mp- re volt tőlünk, aztán persze felért ránk... Nem akarok okoskodni, de én pl meg szoktam ezt játszani, egy nálam sokkal gyorsabb ember ellen igyekszem nem védekezni, hagy autózza mindenki a maga tempóját, ha megelőz tud is húzni néhány körig, és amíg előttem megy, addig is tanulok tőle. Nálam általában beválik
    Persze megértem, ez verseny, mindenki nyerni akar...
    Visszanéztem én is az esetteteket, sajnos megvolt a lökés, ki is fogjuk vizsgálni természetesen.De amit előtte körökön keresztül műveltetek az gyönyörű volt, a versenyzés magas iskolája, tényleg mutogatni kéne a videót.
    Jani nagyon nagy nyomást helyezett Krisztiánra, aki keményen állta a sarat. Komolyan, nézni is élmény

  5. #155
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Idézet Eredetileg jani1022 írta Hozzászólás megtekintése
    ....mert ha jól emlékszem Kiss Geri még 5 mp- re volt tőlünk, aztán persze felért ránk...
    Itt csak annyit trollkodnék bele, hogy volt az több is mint 5mp, miután a mezőnyvégéről jöttem vissza, ha már keresztbe forgattam magam rajtad De a karma megvolt, 1 (talán 2) körrel később eldobtad az autót te is DD

  6. #156
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg jani1022 írta Hozzászólás megtekintése
    Bizony Krisztián, az én voltam. Azt az esetet én csesztem el, azért sorry, egy picit később szoktam fékezni, közel voltam, már nem tudtalak lereagálni. De ez a kocc akkorra már eléggé benne volt a pakliban... Ezen a rövid pályán is, kb körönként kb fél mp- vel gyorsabb voltam nállad, keményen védekeztél, és néhány kanyart más ritmusban/ tempóban vettél, mint én, ami persze nem gond, csak észnél kellett lennem. Volt is két eset, mikor már bent voltam melletted (Demeter Tamás replay 20:06, 20:32) és el kellett vennem,. mert kitettél a pályáról.

    Amúgy egy kérdés: az nem fordult meg a fejedben, hogy nem védekezel (mivel már a futam fele előtt beértelek), így nem lassítjuk egymást, talán neked is összejöhetett volna egy dobogó,mert ha jól emlékszem Kiss Geri még 5 mp- re volt tőlünk, aztán persze felért ránk... Nem akarok okoskodni, de én pl meg szoktam ezt játszani, egy nálam sokkal gyorsabb ember ellen igyekszem nem védekezni, hagy autózza mindenki a maga tempóját, ha megelőz tud is húzni néhány körig, és amíg előttem megy, addig is tanulok tőle. Nálam általában beválik
    Persze megértem, ez verseny, mindenki nyerni akar...
    Benne volt a pakliban a kocc, ezt tudom. Megfordult a fejemben hogy elengedlek, mert Geri nagyon jött ránk. De aztán rajottem ha elengedlek akkor Ő simán átlép rajtam. Ezért arra játszottam volna hogy felér Rád és ha csataztok hátha nyerek pici előnyt és be tudok jönni az élen.
    Nagyon gyors a Ford, a bömös meg sztem a leglassab, teljessen más tempóban mentetek.
    De az a jó néhány kör élvezetes volt. Vért izzadtam. Kösz érte 👍👍

  7. #157
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Visszanéztem én is az esetteteket, sajnos megvolt a lökés, ki is fogjuk vizsgálni természetesen.De amit előtte körökön keresztül műveltetek az gyönyörű volt, a versenyzés magas iskolája, tényleg mutogatni kéne a videót.
    Jani nagyon nagy nyomást helyezett Krisztiánra, aki keményen állta a sarat. Komolyan, nézni is élmény
    Köszönjük 👍

  8. #158
    Kiss János Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2018. 09. 12.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    66
    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Benne volt a pakliban a kocc, ezt tudom. Megfordult a fejemben hogy elengedlek, mert Geri nagyon jött ránk. De aztán rajottem ha elengedlek akkor Ő simán átlép rajtam. Ezért arra játszottam volna hogy felér Rád és ha csataztok hátha nyerek pici előnyt és be tudok jönni az élen.
    Nagyon gyors a Ford, a bömös meg sztem a leglassab, teljessen más tempóban mentetek.
    De az a jó néhány kör élvezetes volt. Vért izzadtam. Kösz érte 👍👍
    Megértem, ez is jó taktika lehetett volna, de sajna így alakult, jogos lessz, ha kapok büntit. Jó meccs volt, az biztos, azt az egy két kanyart jól levédekezted ahol el tudtam volna menni, izgi volt

  9. #159
    Horváth Atilla Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 29.
    Város
    Ráckeve
    Üzenetek
    84
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    R1: szuper verseny volt nem tudok jobbat írni róla. Volt előttem egy két pitty-putty és pár pozíció szerzés majd az ötödik helyen voltam mikor egy-két szélesítés miatt vissza kellett vennem így páran megelőztek. Kovács Geri neve a monitoromba égett bele, Horváth Attilláé pedig a visszapillantóba. Köszi még egyszer a tempót és a nyomást! Rendesen leizzadtam...
    ...

    Gratulálok, te voltál az összeszedettebb versenyző.
    Remek versenyek voltak, sajnos az utolsó körökben itt-ott bele hibáztam, talán ha egy kicsivel biztosabb kezem lett volna akkor komolyabb nyomás alá tudtalak volna helyezni. Persze első éles versenynek így sem volt ez olyan rossz, remélem a Nürburgringen nem csak üldözni tudlak majd, hanem komolyan támadni is
    Köszi a megemlítést és persze az on-board videót.

  10. #160
    Sziasztok!

    A merci miért van ekkora hatranyban az alfához, fordhoz képest?

  11. #161
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    az alfához képest egyáltalán nincs hátrányban , sőt...

    a forddal szemben meg azért , mert utólag került be a választható autók közé és nem lett letesztelve h mire is képes...
    aztán 20 kiló lett tippelve 3 nappal indulás előtt , de kevésnek tűnik
    most meg nem lehet helyretenni mert jött egy "új ,pár napig titkos szabály" miszerint nem lehet majd csak a következő forduló után változtatni a BOP-on...persze akkor is csak minimálisan ami vélhetően még mindig kevés lesz...
    de lehet inkább még az alfa is meg lesz Bopolva ha 2 hétig nyüstölöm és kifacsarok belőle valamit...
    Utoljára módosította: barcalaci84; 2019. 02. 12. 23:23.

  12. #162
    Horváth Atilla Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 29.
    Város
    Ráckeve
    Üzenetek
    84
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    az alfához képest egyáltalán nincs hátrányban , sőt...

    a forddal szemben meg azért , mert utólag került be a választható autók közé és nem lett letesztelve h mire is képes...
    aztán 20 kiló lett tippelve 3 nappal indulás előtt , de kevésnek tűnik
    most meg nem lehet helyretenni mert jött egy "új ,pár napig titkos szabály" miszerint nem lehet majd csak a következő forduló után változtatni a BOP-on...persze akkor is csak minimálisan ami vélhetően még mindig kevés lesz...
    de lehet inkább még az alfa is meg lesz Bopolva ha 2 hétig nyüstölöm és kifacsarok belőle valamit...
    Szerintem a versenyszabályzat két pontja nincs 100%-ig "átfedésben".. vagy ha úgy tetszik a szervezőség hagyott magának egy kiskaput.. úgyhogy, én reménykedem, hogy a ford kap resit..

    "Az autók teljesítményét a szervezőség BOP használatával igyekszik kiegyenlíteni, melynek változtatási jogát a bajnokság teljes időtartama alatt fenntartja."


    "A bajnokságban használható autók erőviszonyainak kiegyenlítésére a szervezőség különböző mértékű ballaszt súlyt, valamint szűkítőt használhat. A szervezőség a BoP mértékét minden második futam után felülvizsgálja, és alkalmanként ballaszt súly tekintetében +/- 5 kg, szűkítő tekintetében +/- 5 % mértékben módosíthatja."

  13. #163
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Ha száz kilóval könnyebb lenne a Mercim se tudnék 33-as kört futni, így engem inkább egy ilyen videó érdekelne valakitől.

  14. #164
    A prekvalon Nagy Laci elég közeli időt ment mindhárom autóval (szegény BMW kimaradt ), én nem vagyok benne biztos, hogy annyira durván el van nézve a bop. Ha jól emlékszem, 2-3 tized volt az idők között, nem gondolnám hogy azt annyira ki kéne egyenlíteni.
    Ha meg igen, akkor meg vegyük el a 20 kilót a BMW-től!

  15. #165
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg hardrada_ írta Hozzászólás megtekintése
    A prekvalon Nagy Laci elég közeli időt ment mindhárom autóval (szegény BMW kimaradt ), én nem vagyok benne biztos, hogy annyira durván el van nézve a bop. Ha jól emlékszem, 2-3 tized volt az idők között, nem gondolnám hogy azt annyira ki kéne egyenlíteni.
    Ha meg igen, akkor meg vegyük el a 20 kilót a BMW-től!
    A Bop nincs el ezve szerintem és amerci BMW alfa hármas szépen szintre lett hozva de:
    Közben megerkezett a szuper autó a Ford szemelyeben:
    Ami a legygorsabb hotlapon, abs-es, a legjobb gumikezelese van magasan....az egy kóros tempóelony még nem volt veszes Hokiban, de itt Nurburgringen kiderult h egyenesben is jobb még a BMW-nel is... Így egykoron is nagy az előnye... És még ott tartunk h alig van tapasztalat vele és ha kiismerjuk vélhetőleg a fordban van még a legtöbb tartalék... És a "titkos" szabalymodositas " alapján ez így is marad...

  16. #166
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    A Bop nincs el ezve szerintem és amerci BMW alfa hármas szépen szintre lett hozva de:
    Közben megerkezett a szuper autó a Ford szemelyeben:
    Laci.
    Ha ennyire bassza a csőrödet a Ford és mindenképpen nyerni akarsz, akkor válts át rá, ha szerinted az a nyerő. Ha meg jót akarsz autózni, akkor menj az Alfával és hallgassd a 12ezres fordulatszámot.

    GT3ban én nekem is panaszkodni lenne kedvem, hogy miért nem az AMG a legjobb, mikor folyamatosan top 3ban végeznek vele mostanság a GT osztályban, nálunk meg senki nem viszi, mert nem győztes autó.
    Lépj túl rajta és élvezd az F1 hangot

    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  17. #167
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Azért bosszant ez az egész mert amúgy a 3 márkát tényleg úgy tűnik h szépen balanszoltak a srácok és látom is a rankon ki lettek probalgatva több pályán... És akkor a semmiből jött a Ford... Nem különösebben kedvelem a mód autókat, pláne az ilyen mesterségesen felerositetteket... Így maradtam az alfanal, ami az egyik kedvencem... Abban bíztam h ha kiderul h kilog akkor azért helyre lesz téve... Számomra ez kiderul az első versenyből és Nurburgring böl pedig h sokkal nagyobb ez az előny mint azt gondoltam... Ehhez képest hétfőn délután kellett szembesülni vele h ez így is marad
    Ezért vagyok csalódott...
    De majd tulelem

Oldal: 7 / 7 ElsőElső ||| 3 4 5 6 7

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •