Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (92 összesen)
  1. #51
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    vagy pl tök vicces lenne ha Kristófot kiszorítaná pár Fordos majd az A szerverről és legalább megint lenne prekval reformáló topic ?
    Nade Laci!
    én mitkaptam már a preki ötletelésért... "A" szerveren csak alfások lennének, és a ford-ok a "B" szerveren pukkanának meg. Helló gumik, meg áttétel...

    Ám a sorok között tetsző dolgokat is olvastam, aminek örültem. Kocsi melletti hűségről, elkötelezettségről. Kocsibeállítás szellemi befektetésként, majd fegyverként kezeléséről. A BOP-ot meg majd a szervezők eldöntik hogy hogyan kezelik...

  2. #52
    Továbbra is csak azt tudom mondani mindenkinek, hogy nyugi, várjátok meg a futamot, aztán meglátjuk mi lesz. Azért hoztuk a szabályt, hogy ha kell, bele tudjunk nyúlni. Egyik szervező sem mondta, hogy nincs igazatok, nem lóg ki a ford, de még nem is vagyunk teljesen meggyőzve.
    Hogy miért?
    Akik itt voltak az elmúlt szezonokban, azok már ismerik a szállóigévé vált "Ez porsche pálya" szlogent. Sokszor hallottuk, és a végén sosem a porsche nyert, sem prekin, sem futamon.
    De hogy adatokkal is alátámasszam a mondandómat:
    Nurburgringen volt futamunk az őszi bajnokságban, higgyétek el, a nurburgringi egyenesek nem olyan hosszúak ám és egyáltalán nem könnyű előzni, még jelentős végsebesség főlénnyel sem.

    Nurburgring GT bajnokság:
    Végsebességek átlagban:
    Porsche RSR: 249 km/h
    Ferrari 458: 245 km/h
    prekit 2 ferrari nyerte, a futamot 2 ferrari nyerte, az egyenes kevés volt az RSR-nek, hogy előzni tudjon

    A DTM-hez karakterében közelebb álló GT4 bajnokság:
    Végsebességek átlagban:
    Porsche GT4: 233 km/h
    Maserati GT4: 227 km/h
    prekit 2 maserati nyerte, a futamot, az első futamot maserati nyerte, a porschenak kevés volt a tempóelőny az egyenesben ahhoz, hogy gond nélkül tudjon előzni

    DTM bajnokság:
    Végsebességek átlagban:
    Ford Cosworth: 233 km/h (bár egyelőre kicsi a mintavétel)
    BMW m3 DTM: 229/230 km/h
    Mercedes 190: 226 km/h
    Alfa 156: 226 km/h

    Fenti adatok alapján akár adhatnánk a BMW-nek is plusz BoP-ot.
    Meg kell nézni mi lesz futamon, figyelembe kell vennünk a versenynaptár többi pályáját is, és megalapozott,nem elkapkodott döntést hoznunk, és megígérjük, hogy így fogunk eljárni.

  3. #53
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    vagy pl tök vicces lenne ha Kristófot kiszorítaná pár Fordos majd az A szerverről és legalább megint lenne prekval reformáló topic ?
    Kristófnak már rég a B szerveren lenne a helye, csak mindig átírtad neki az idejét a prekval táblán mikor te szerveztél Laci és ígyalakult ki a "Kristófot az A szerón mozgalom"!
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  4. #54
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Továbbra is csak azt tudom mondani mindenkinek, hogy nyugi, várjátok meg a futamot, aztán meglátjuk mi lesz. Azért hoztuk a szabályt, hogy ha kell, bele tudjunk nyúlni. Egyik szervező sem mondta, hogy nincs igazatok, nem lóg ki a ford, de még nem is vagyunk teljesen meggyőzve.
    Hogy miért?
    Akik itt voltak az elmúlt szezonokban, azok már ismerik a szállóigévé vált "Ez porsche pálya" szlogent. Sokszor hallottuk, és a végén sosem a porsche nyert, sem prekin, sem futamon.
    De hogy adatokkal is alátámasszam a mondandómat:
    Nurburgringen volt futamunk az őszi bajnokságban, higgyétek el, a nurburgringi egyenesek nem olyan hosszúak ám és egyáltalán nem könnyű előzni, még jelentős végsebesség főlénnyel sem.

    Nurburgring GT bajnokság:
    Végsebességek átlagban:
    Porsche RSR: 249 km/h
    Ferrari 458: 245 km/h
    prekit 2 ferrari nyerte, a futamot 2 ferrari nyerte, az egyenes kevés volt az RSR-nek, hogy előzni tudjon

    A DTM-hez karakterében közelebb álló GT4 bajnokság:
    Végsebességek átlagban:
    Porsche GT4: 233 km/h
    Maserati GT4: 227 km/h
    prekit 2 maserati nyerte, a futamot, az első futamot maserati nyerte, a porschenak kevés volt a tempóelőny az egyenesben ahhoz, hogy gond nélkül tudjon előzni

    DTM bajnokság:
    Végsebességek átlagban:
    Ford Cosworth: 233 km/h (bár egyelőre kicsi a mintavétel)
    BMW m3 DTM: 229/230 km/h
    Mercedes 190: 226 km/h
    Alfa 156: 226 km/h

    Fenti adatok alapján akár adhatnánk a BMW-nek is plusz BoP-ot.
    Meg kell nézni mi lesz futamon, figyelembe kell vennünk a versenynaptár többi pályáját is, és megalapozott,nem elkapkodott döntést hoznunk, és megígérjük, hogy így fogunk eljárni.
    itt most csak a végsebességeket nézed... ezt csak megemlítettem h még ebben is a legjobb ...de legjobb gumikezelésben , így versenytempóban is...simán meddel végig lehet menni hotlapozva...értem h ez kb igaz a bmw-re és a mercire is és nem érzitek a jelentőségét , de ezt már az előző futam is jól mutatta... az Alfának 25 percre is kell kompromisszum.... vagy lassú , kímélő med taktika vagy harddal kell menni...
    de legjobb 1 körön is , most is ...sőt itt is igen nagy az előny véleményem szerint az eddigi körözéseim alapján ...főleg h azt veszem h ezredek döntöttek a pole-ról a q-n Hokiban... ott 1 tizedes hátrányt fordítottam át a jó q-s köreimmel
    itt meg van 6 tized közte ha nem rontom el a forddal az egyik kanyart csúnyán...nyílván ez szűkülhet , de nagyobb esélyt látok arra h ez inkább még nőni fog...
    legjobb az egyenesben , legjobb a kanyarokban , legrövidebb a féktáv és van abs-e, legjobb gumikezelés ja és fogyasztásban is veri az alfát így versenyen kevesebb súlyt is cipel az elején
    ezzel szemben annyi áll h az alfa jobban rajtol és a ford ebben az egy dologban csak második legjobb a 4 autó közül

    a 3 autó (-ford) Bopja szerintem jól sikerült és grat hozzá
    a bmw-re nem kell + súly szerintem , mert ez BMW-s pálya lenne amúgy és ez jól is van így h vannak pályák amik az alfának fekszenek , más a mercinek vagy ez pl a bömbinek

    ebbe rondít bele a ford véleményem szerint

    A fentebb írt Fordról írt tulajdonságok közül melyiket érzed hamis állításnak ?



    ui: úgy gondolom egyébként h amikor Piski Tomi ízt írta h porsche pálya akkor többnyire valószínűleg jól ítélte meg és preki és futameredmények csak azt mutatták meg h nem ült Porscéban hozzá hasonló kvalitású versenyző és véalószínűleg Porschéban még simábban nyert volna azokon a pályákon... ezért félrevezető ha ilyeneket (is) figyelembe vesztek
    Utoljára módosította: barcalaci84; 2019. 02. 14. 12:05.

  5. #55
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    ui: úgy gondolom egyébként h amikor Piski Tomi ízt írta h porsche pálya akkor többnyire valószínűleg jól ítélte meg és preki és futameredmények csak azt mutatták meg h nem ült Porscéban hozzá hasonló kvalitású versenyző és véalószínűleg Porschéban még simábban nyert volna azokon a pályákon... ezért félrevezető ha ilyeneket (is) figyelembe vesztek
    Bingo,koszonom,hogy ezt leirtad.

    En nem akarok ebbol ekkora ugyet csinalni, de az elozo GT szezonban Porsche volt a legjobb auto, megis a Ferrari kapott sulyt a kovetkezore.

    Nem gond, mert atultem masba es mar nem is erdekel annyira az egesz, de sportszakmai erv nem szolt mellete.

    Ettol fuggetlenul nem gondolom, hogy er annyit az egesz, ennyit itt irtok rola. Laci atult a Fordba, elonyos helyzetben van, versenykepes lesz. A tobbiek is megtehetik ezt.


    A sulyozas meg olyan, amilyen, en ugy gondolom, hogy a szezon kozbeni piszkalas es a kozvetlenul futam elotti kapkodas mindenkepp kerulendo.

    En emlekszem a Gt4 Daytona futamra, ahol ennel sokkal nagyobb volt a baj, akkor konyorogtem, hogy csinaljunk valamit, de nem lehetett. A Fordot berakni es besulyozni meg 48 oraval a verseny elott is ment.

    Magyarul: a sracok ugy csinaljak a bajnoksagot, ahogy jonak latjak es a kedvuk tartja. Ezt el kell fogadni es ezzel semmi baj nincsen, csak ne csinaljunk ugy, mintha ez nem igy lenne.

    En peldaul orulok, hogy batrak voltak es valtoztattak. A kovetkezetesseg hianyzik, de ez a hobbiuk, sok idot es energiat beleraknak, le a kalappal elottuk!

    A gyozelemert valo harc es a teljesitmenykenyszer pedig parunknak fontos, retegproblema.

    Az autohasznalattal kapcsolatban lattam valamit, kivancsi voltam, hogy lesz kezelve, mert benne van a szabalyzatban, de eszre sem vettek. Nem is fontos, csak ez a kerdes mar le lenne tiszrazva.

  6. #56
    Elmaradt a 3. futam topik linkelése.

  7. #57
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg acsati írta Hozzászólás megtekintése
    Elmaradt a 3. futam topik linkelése.
    Köszi hogy szóltál, pótoltam.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  8. #58
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Látom gt bajnokságban módosult a Bop...
    Itt a későn berakott forddal pár kor alatt minden pályán palyacsucsot megy a Ford... Gumikopas vegsebesseg fektav, abs alapján is előnyben van versenyen is szerintem... Mit nem látok?

  9. #59
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    Látom gt bajnokságban módosult a Bop...
    Itt a későn berakott forddal pár kor alatt minden pályán palyacsucsot megy a Ford... Gumikopas vegsebesseg fektav, abs alapján is előnyben van versenyen is szerintem... Mit nem látok?
    Nem tisztem valaszolni, mert nem vagyok szervezo, de megteszem, mert versenyzokent is idegesit az alando nyafogas, tehat:

    1. Ez a GT bajnoksag topikja, semmi koze a DTM-hez.

    2. DTM-ben ket verseny volt, ket polet szereztel, harom futamot nyertel nyertel, tehat nincs gond.

    3. Ha megis gond van, valaszd a Fordot es maris meg van oldva.

    4. Ha ezek fenyeben sem tudsz megbekelni a helyzettel, ne indulj a bajnoksagban.

    Ertem a problemad, meghallgattam a velemenyed, akarcsak az erintettek. Most mar csak magadat ismetled, ami nem hoz semmi ujat. Bizd a szervezokre a donteseket, ha meg mindenaron lobbizni akarsz valami mellett, akkor privatban legyszives!

  10. #60
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Nincs probléma csak kérdeztem valamit...
    Nem nxafogtam múlt heten sem (nem is írtam semmit ) és most sem nyafogok
    Feltettem egy egyszerű kerdest h mit nem látok ha már nem ördögtől való a változtatás szezon közben...



    Az meg h nyertem vagy nem nyertem totál irreleváns szerintem... Főleg h pl Geri kihagyta az előző futamot... Velhetoen simán behuzta volna a pole - t és a futamot...
    Most nem a arról beszélgetünk h ki nyer, meg ki indul, meg ki rontja el a futamát hanem arról h
    előnyben van e a Ford vagy nincs...
    És mit nem látok... 3 pályabol 3 - n a Ford a leggyorsabb...
    Én ezt látom... Miért nincs igazam?

    Ui: ez a dtm bajnokság topicja
    Utoljára módosította: barcalaci84; 2019. 03. 04. 11:26.

  11. #61
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    Ui: ez a dtm bajnokság topicja
    Jogos, ezt beneztem

    A tobbi viszont all, fuggetlenul attol, hogy igazad van-e vagy sem, ezek a lehetosegeid. A tobbi csak felesleges billentyukoptatas.

  12. #62
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    Látom gt bajnokságban módosult a Bop...
    Itt a későn berakott forddal pár kor alatt minden pályán palyacsucsot megy a Ford... Gumikopas vegsebesseg fektav, abs alapján is előnyben van versenyen is szerintem... Mit nem látok?
    Mi nem látjuk azt amit Te

    Csak ismételni tudom a korábban elmondottakat, de utoljára teszem ezt, és további kommentárt sem fogok adni hozzá:
    Egyelőre az látszik, hogy pályacsúcsot Gombos Geri ment.
    Az eddigi preki és futameredmények alapján nem egyértelműen igazolt, hogy kiugróan erősebb lenne a ford.
    Az hogy egy autón van-e ABS vagy nincs, teljesen mindegy (a GT4 porschen volt, mégis minden pálya Maserati pálya volt, pedig azon nem volt...)

  13. #63
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Mi nem látjuk azt amit Te

    Csak ismételni tudom a korábban elmondottakat, de utoljára teszem ezt, és további kommentárt sem fogok adni hozzá:
    Egyelőre az látszik, hogy pályacsúcsot Gombos Geri ment.
    Az eddigi preki és futameredmények alapján nem egyértelműen igazolt, hogy kiugróan erősebb lenne a ford.
    Az hogy egy autón van-e ABS vagy nincs, teljesen mindegy (a GT4 porschen volt, mégis minden pálya Maserati pálya volt, pedig azon nem volt...)
    Geri ment palyacsucsot forddal és 3-4 tizeddel volt lassabb alfaval mindkét pályán...
    Én is kB ezt érzem h ennyi van a 2 autó közt pályától függetlenül 1 körön...
    Ha csak a saját tesztelesemet nézném, akkor meg azt hihetnem h lehet jobban fekszik nekem a Ford (amit amúgy kötve hiszek )
    Na mindegy... Ti nem így látjátok
    Köszönöm a türelmet

  14. #64
    nekem egy kicsit eltérő kérdésem lenne, kivételesen nem bophoz kapcsolódik
    Hogyhogy kimaradt a Nordschleife? az is elég ikonikus helyszín volt a DTM-ben.
    Nem kötekedni akarok, csak kíváncsi vagyok.

  15. #65
    Horváth Atilla Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 29.
    Város
    Ráckeve
    Üzenetek
    84
    Hali, volna egy kérdésem.


    6. futam: 04.28 - 20:00 - Donington: a 6. futam topikja


    2019. 04. 28. Donington National 25 min DTM 1992
    2019. 04. 28. Donington National #2 25 min DTM 1992


    Tehát a "National" vonalvezetés lesz?

  16. #66
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Horváth Atilla írta Hozzászólás megtekintése
    Hali, volna egy kérdésem.


    6. futam: 04.28 - 20:00 - Donington: a 6. futam topikja


    2019. 04. 28. Donington National 25 min DTM 1992
    2019. 04. 28. Donington National #2 25 min DTM 1992


    Tehát a "National" vonalvezetés lesz?
    Szia!
    Igen a "National" nyomvonalon megyünk.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  17. #67
    Figyelem!

    A Ford Sierra Cosworth DTM BoP-ja az alábbiak szerint változott:
    +5% restrictor +25 kg

  18. #68
    Horváth Atilla Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 29.
    Város
    Ráckeve
    Üzenetek
    84
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Szia!
    Igen a "National" nyomvonalon megyünk.
    Köszi!

  19. #69
    Üdv
    Ezt most biztos nem ide kell majd írni de nem nagyon találtam megfelelő helyet.
    Azt szeretném kérdezni hogy idei szervertagság befizetésére hol van lehetőség ?

  20. #70
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339

  21. #71
    Köszi !

  22. #72
    Gáspár Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 25.
    Város
    Budpest
    Üzenetek
    242
    Hali!
    Mikortól élnek a Donington szerverek?

  23. #73
    Idézet Eredetileg Gáspár Gergely írta Hozzászólás megtekintése
    Hali!
    Mikortól élnek a Donington szerverek?
    Elnézést a késésért, mostantól mehettek.

    Figyelem!

    A pálya frissült, nem a korábbi Donington, hanem egy újabb verzió, ami letölthető a futam topikjából és a frissített DTM trackpack 2.0-ból.

  24. #74
    Figyelem!

    Minőségbiztosítási okokból a GTR-Masters fokozatosan több lépésben új szerverre költözik. A DTM 90 bajnokság futamai és prekvalifikációja mostantól az új szerverről fut. A prekvalifikációs idők rögzítéséhez és a futamon történő részvételhez a Rank App frissebb verziója szükséges, a megfelelő működéshez töltsétek le a 33-as verziójú Rank Appot!

  25. #75
    Demeter Tamás Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    177
    A Salzburgring topikja rosszul van linkelve, ha jól látom
    Ryzen 7 5800X +32GB DDR4@3600MHZ + EVGA RTX3080Ti + Win10

Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •