Oldal: 1 / 4 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (92 összesen)
  1. #1
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593

    Trophy Masters DTM 90' Bajnokság (AC)


    A már ismert és elismert GT bajnokságunk mellett, a köztes vasárnapokon futott GT4 bajnokság helyett visszatérünk a Masters hagyományaihoz, leporoljuk és elővesszük a "férfiasabb", elektronikával kevésbé ellátott, korosabb gépeket.

    Több mint 25 évet ugrunk vissza az időben és a '90-es évek DTM masináit eresztjük egymásnak feszülni.

    A versenynaptárba kizárólag olyan helyszínek kerültek, melyek akkoriban is szerepeltek a naptárban. A 8 fordulós versenyek dupla futamos formában kerülnek megrendezésre. Az első futam első 10 helyezettje fordított sorrendben indul a második futamon. A bajnokság 6 legjobb egyéni eredménye számít bele a végértékelésbe.

    A bajnokságra mindenki egyetlen autót választhat magának. Ismerve a kategróia erőviszonyait, hogy ez a döntés ne okozzon végzetes hátrányt senkinek, a kocsimárkák közötti teljesítménykülönbséget egy már ismert rendszerrel, súlyozással (BOP) fogjuk kompenzálni. Lesz lehetőség egyedi festések használatára, valamint csapatokat alakítani és az egyéni mellett a csapatbajnoki címért is harcba szállni.

    4 jól ismert márka, 3 jól ismert autó + egy új autó és 7 legendás helyszín, test-test elleni küzdelmek, az izgalom garantált.
    Várjuk jelentkezésed!


    Versenynaptár:
    1. futam: 02.10 - 20:00 - Hockenheim Short: az 1. futam topikja
    2. futam: 02.24 - 20:00 - Nurburgring: a 2. futam topikja
    3. futam: 03.10 - 20:00 - Norisring: a 3. futam topikja
    4. futam: 03.24 - 20:00 - Hungaroring: a 4. futam topikja
    5. futam: 04.07 - 20:00 - Estoril: az 5. futam topikja
    6. futam: 05.12 - 20:00 - Salzburgring: a 6. futam topikja
    7. futam: 05.16 - 20:00 - Donington: a 7. futam topikja
    8. futam: 05.26 - 20:00 - Hockenheim: a 8. futam topikja


    A bajnokságon való induláshoz az alábbi dolgokra lesz szükségetek:

    • Az Assetto Corsa és a Dream Pack 1 eredeti és legfrissebb kiadása, mely beszerezhető és frissíthető a Steam-ről és a Ford Sierra Cosworth DTM-re. (letöltése itt)
    • Regisztráció a GTR-Masters honlapján, majd a "versenyben használt névnek" beállítani az Assetto Corsa-ban is használt neved, ez szükséges ahhoz, hogy a fel tudjon ismerni a honlap a prekvalifikációban.
    • Fontos, nálunk mindenki a valódi nevét használja, nemzetközi formában, pl: "Geza Kovacs". Beállítási segítség itt: névhasználat
    • minimum 33-as verziójú Masters Rank App használata a legjobb köridők regisztrációjához, és a vágások ellenőrzéséhez
    • Érvényes köridő futása a GTR-Masters.hu #Prequal - DTM szerveren. A prekval szerver használata nyílt, jelszó az aktuális futam topikban.
    • Szervertagság, a GTR-Masters által rendezett bajnoki futamokon csak szervertagok vehetnek részt, tagságot itt lehet igényelni, újoncoknak az ára 500 Ft: Szervertagság 2017/2018
    • Érvényes nevezés a Prekvalifikációban minden futam előtt legkésőbb 1 órával
    • Sportszerű magatartás mind a szerveren, mind a fórumon, valamint a Versenyszabályzat maradéktalan ismerete és betartása!


    Jelentkezés, csapatnevezés: Csapatnevezés
    (itt lehet csapattársakat keresni!)

    Pontverseny: hamarosan...
    TrackPack: AC DTM 90' Trackpack 2.0
    Skinpack: AC_DTM_skinpack_2.0
    Ford Sierra Cosworth DTM: letöltése itt

    Ha bármilyen kérdés merül fel, vagy csak bizonytalan vagy valamiben, kérdéseid itt feltehetted a fórumban vagy akár privát üzenetben.
    Várunk minden régi és új versenyzőt sok szeretettel!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!

    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: Zelfel Tamás; 2019. 05. 18. 06:43.
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  2. #2
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    A plakáton és a kiírasban más futamidopontok szerepelnek.
    Illetve ez a Bop se világos nekem h melyik kocsi mennyit kap...

  3. #3
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    A plakáton és a kiírasban más futamidopontok szerepelnek.
    Illetve ez a Bop se világos nekem h melyik kocsi mennyit kap...
    Igen, javítottuk is, de gyors vagy mint a villám
    A kezdő bop a jövő heti induláskor lesz véglegesítve.
    Azt azért kiemelném, hogy ugyan terv szerint nem szeretnénk szezon közben módosítani a bop-on, de a változtatás jogát fenntartjuk.

  4. #4

    Vágáskezelés változás!

    A rank app részletes vágáskezelés magyarázat elérhető ITT.

    Változás a korábbiakhoz képest:
    Előnyszerzés:
    Ha előnyszerzéssel járó vágást érzékel az app, azt piros színnel és "Lassíts!" felirattal jelzi mindaddig, amíg vissza nem adod az így szerzett előnyt.
    Amennyiben a kör befejezéséig nem adod vissza az előnyt, a VB az ilyen vágásokat fogja számolni a szabályzatban említett 3 vágás tekintetében.
    Az előnyszerzést az App, nem az ellenfelekhez méri, hanem mindenkinek a saját teljesítményéhez.

    A megszerzett előny visszaadását ezentúl szigorúbban kalkulálja az applikáció. Eddig gyakorlatilag futamokon az átlagos vágásokkal szerzett előnyt normál versenytempóban 1-2 kanyaron belül elveszítette a versenyző, így tulajdonképpen retorzió nélkül lehetett vágni egy bizonyos mértékig, csak a nagyon durva vágások kerültek beszámításra a büntetendő futamonkénti 3 db vágás közé. A 31-es verziójú rank app esetén előnyszerzéssel járó vágás esetén a korábbihoz képest nagyobb visszalassításra lesz szükség ahhoz, hogy eltűnjön a "Lassíts!" felirat.

    Figyelem!

    Éles bajnoki futamon mostantól csak a minimum 31-es verziójú rank appal versenyző pilóták lesznek értékelve.
    Utoljára módosította: Zelfel Tamás; 2019. 02. 04. 15:30.

  5. #5
    Sziasztok!

    Letoltottem a Fordot és beraktam erre az elérési útra: C:\games\steamapps\common\assettocorsa\content\car s\ford_sierra_cosworth_rs500

    Viszont sajnos nem akar működésbe lépni Valoszinuleg en rontok el valamit. Tudtok segíteni?

  6. #6
    Idézet Eredetileg Nemeth Attila írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Letoltottem a Fordot és beraktam erre az elérési útra: C:\games\steamapps\common\assettocorsa\content\car s\ford_sierra_cosworth_rs500

    Viszont sajnos nem akar működésbe lépni Valoszinuleg en rontok el valamit. Tudtok segíteni?
    Ugy van becsomagolva, hogy az assettocorsa mappaba kell kitomoritened, ugy rakja be magat a helyere

  7. #7

    BoP szabály

    Figyelem!

    Az első futam előtt bekerült a Versenyszabályzatba a BoP módosításának szabályozása. Aki esetleg nem olvasta volna el, így szól:

    3.2 Balance of Performance (BoP)
    A bajnokságban használható autók erőviszonyainak kiegyenlítésére a szervezőség különböző mértékű ballaszt súlyt, valamint szűkítőt használhat. A szervezőség a BoP mértékét minden második futam után felülvizsgálja, és alkalmanként ballaszt súly tekintetében +/- 5 kg, szűkítő tekintetében +/- 5 % mértékben módosíthatja.

  8. #8
    "GT4 bajnokság helyett"

    Így már értem miért nem találom.

    Mondjuk ettől függetlenül ez sem lehet rossz móka.

  9. #9
    Idézet Eredetileg Viper írta Hozzászólás megtekintése
    "GT4 bajnokság helyett"

    Így már értem miért nem találom.

    Mondjuk ettől függetlenül ez sem lehet rossz móka.
    Személy szerint sajnáltam, hogy vége a GT4-nek, de a tegnapi futam után azt mondom ez még nagyobb móka

  10. #10
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Személy szerint sajnáltam, hogy vége a GT4-nek, de a tegnapi futam után azt mondom ez még nagyobb móka
    Ettől féltem, most tehetek fel, állíthatok be mindent nulláról.


    • Ford Sierra Cosworth DTM - KELL
    Utoljára módosította: Viper; 2019. 02. 11. 15:57.

  11. #11
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Figyelem!

    Az első futam előtt bekerült a Versenyszabályzatba a BoP módosításának szabályozása. Aki esetleg nem olvasta volna el, így szól:

    3.2 Balance of Performance (BoP)
    A bajnokságban használható autók erőviszonyainak kiegyenlítésére a szervezőség különböző mértékű ballaszt súlyt, valamint szűkítőt használhat. A szervezőség a BoP mértékét minden második futam után felülvizsgálja, és alkalmanként ballaszt súly tekintetében +/- 5 kg, szűkítő tekintetében +/- 5 % mértékben módosíthatja.
    azért szólhattatok volna futam előtt , mert ha ezt így ebben a formában olvasom , akkor egyértelműen nem választottam volna az alfát...
    ha jól értem akkor nem lesz most helyrerakva a ford és után majd kaphat estleg 5 kilót ..?
    így most egyből váltanom is kell , mert még nagyobb a különbség még egy körön is , versenyen meg még nagyobb

    nem baj h kilóg , csak ha most nem foglalkoztok vele (illetve előzetesen nem volt tesztelve)akkor ezután is hagyjátok békén legyetek szíves...

    UI.: a szabály amúgy jó és tetszik... csak jó lett volna tudni róla (amúgy végigolvastam a szabályzatot 1 hete ) , mert én tévesen úgy gondoltam h a következő forduló előtt azért helyre lesz rakva a dolog ...

  12. #12
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    azért szólhattatok volna futam előtt , mert ha ezt így ebben a formában olvasom , akkor egyértelműen nem választottam volna az alfát...
    ha jól értem akkor nem lesz most helyrerakva a ford és után majd kaphat estleg 5 kilót ..?
    így most egyből váltanom is kell , mert még nagyobb a különbség még egy körön is , versenyen meg még nagyobb

    nem baj h kilóg , csak ha most nem foglalkoztok vele (illetve előzetesen nem volt tesztelve)akkor ezután is hagyjátok békén legyetek szíves...

    UI.: a szabály amúgy jó és tetszik... csak jó lett volna tudni róla (amúgy végigolvastam a szabályzatot 1 hete ) , mert én tévesen úgy gondoltam h a következő forduló előtt azért helyre lesz rakva a dolog ...
    Ha rendesen végigolvastad a szabályzatot, akkor ezt 1 héttel ezelőtt is olvashattad:
    "Az autók teljesítményét a szervezőség BOP használatával igyekszik kiegyenlíteni, melynek változtatási jogát a bajnokság teljes időtartama alatt fenntartja."

    Ez a kezdetek óta benne volt.

    A 3.2. pont csak a fenti tényállás konkretizálása, szabályozottá tétele, ami valóban csak pénteken 13:24-kor került bele, sajnos nem volt időm külön kiemelni, csal most, ezért elnézést.

    Mindezek mellett nem látom mi kényszerít autóváltásra, főleg, hogy egyelőre semmi szó nem esett sem az alfa sem a ford bopjáról, főleg egy futam után. Azért lett ennyi az induló bop, mert így láttuk jónak, és egy futam után messzemenő következtetéseket nem is lehet levonni.
    (Elmélkedni, feltételezni, saccolni lehet, de ennyi adat alapján minden ilyen komolytalan)

  13. #13
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Értem, és megértem a problémád.De azért valahogy csak behúztad az első futamot, szerintem a másodikon is az élmezőnyben lettél volna, ha nincs az a gixer. A qualit is sikerült behúzni.
    A Nurburgringen egyenlőre van 4 tized előnyöd az alfás időddel szemben,ahogy ismerlek le fogod ezt még faragni, és a rajtnál mégiscsak nálad lesz az előny.
    A BOP nem tökéletes, valóban a Ford max. 5kg+5% szűkítőt kaphat a 3. fordulóra, de én ezt az autó váltást még nem kapkodnám el.
    (Hallottam már elég Piski Tomi-Porsche pálya anekdotát)

  14. #14
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Ha rendesen végigolvastad a szabályzatot, akkor ezt 1 héttel ezelőtt is olvashattad:
    "Az autók teljesítményét a szervezőség BOP használatával igyekszik kiegyenlíteni, melynek változtatási jogát a bajnokság teljes időtartama alatt fenntartja."

    Ez a kezdetek óta benne volt.

    A 3.2. pont csak a fenti tényállás konkretizálása, szabályozottá tétele, ami valóban csak pénteken 13:24-kor került bele, sajnos nem volt időm külön kiemelni, csal most, ezért elnézést.

    Mindezek mellett nem látom mi kényszerít autóváltásra, főleg, hogy egyelőre semmi szó nem esett sem az alfa sem a ford bopjáról, főleg egy futam után. Azért lett ennyi az induló bop, mert így láttuk jónak, és egy futam után messzemenő következtetéseket nem is lehet levonni.
    (Elmélkedni, feltételezni, saccolni lehet, de ennyi adat alapján minden ilyen komolytalan)

    a jelen pont pont az írja h most nem változtattok majd , még ha nyilvánvaló is h rossz a BOP ...szerintem kilóg a ford...ezért váltok... ti is tartsatok ki akkor és ne bántsátok ezután a Fordot

    az autóváltásra meg Gergő kényszerít ... mert azt azért nem hiszem h vele szemben beleférne h 5- 6 tizeddel lassabbb kocsit választok + pár tizedet bukok még a hard gumi miatt is körönként , a ford meg röhögve végigbírja mediumon...



    de amúgy meg mindegy,mert ha jól értem ha most váltok fordra és utána esetleg visszaváltok az alfára vagy másra (ha esetleg megkavarjátok az erőviszonyokat) , akkor az első fordulóm eredményét törlitek és a többi számít...?

  15. #15
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    a jelen pont pont az írja h most nem változtattok majd , még ha nyilvánvaló is h rossz a BOP ...szerintem kilóg a ford...ezért váltok... ti is tartsatok ki akkor és ne bántsátok ezután a Fordot

    az autóváltásra meg Gergő kényszerít ... mert azt azért nem hiszem h vele szemben beleférne h 5- 6 tizeddel lassabbb kocsit választok + pár tizedet bukok még a hard gumi miatt is körönként , a ford meg röhögve végigbírja mediumon...



    de amúgy meg mindegy,mert ha jól értem ha most váltok fordra és utána esetleg visszaváltok az alfára vagy másra (ha esetleg megkavarjátok az erőviszonyokat) , akkor az első fordulóm eredményét törlitek és a többi számít...?
    Igy van.

  16. #16
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Értem, és megértem a problémád.De azért valahogy csak behúztad az első futamot, szerintem a másodikon is az élmezőnyben lettél volna, ha nincs az a gixer. A qualit is sikerült behúzni.
    A Nurburgringen egyenlőre van 4 tized előnyöd az alfás időddel szemben,ahogy ismerlek le fogod ezt még faragni, és a rajtnál mégiscsak nálad lesz az előny.
    A BOP nem tökéletes, valóban a Ford max. 5kg+5% szűkítőt kaphat a 3. fordulóra, de én ezt az autó váltást még nem kapkodnám el.
    (Hallottam már elég Piski Tomi-Porsche pálya anekdotát)
    egyelőre
    a Nürburgringes Alfás időm az egy egész jó kör volt , a Fordba meg volt egy komolyabb hiba is... úgyhogy szerintem még nyílni fog az olló...

    úgy gondolom ha nincs a ford akkor jó a BOP...mert bár az alfa talán hajszállal gyorsabb mint a bömbi , meg a merci , viszont magasan a legrosszabb a gumikezelése , meg ABS sincs...
    viszont a ford a leggyorsabb és messze a legkevésbé koptatja a gumit...most kiderült h egyenesben is sokkal jobb mint az alfa stb

    de akkor ne változtassatok szezon során semmit és mindenki tud választani magának autót...

    azért majd még próbálkozok az alfával is , de azért Hoki- ban is elég lélekölő volt h amit vagy 100 kör alatt kifacsarok az alfából azt 3 kör alatt megjavítom a forddal

  17. #17
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Ezt idáig értem, mégis kicsit mindenki csak a saját szempontjait nézi a BOP-ban is.
    Ha a tényeket nézem:
    Quali-Alfa győzelem, az első tízben:1 BMW,1 Merci,2 Ford,6 Alfa
    1.verseny-Alfa győzelem,első tíz:1 Merci,2 Ford,7 Alfa
    2.verseny-Ford győzelem,első tíz:1 BMW,1 Merci,2 Ford,6 Alfa
    Ez alapján mi lenne az igazságos BOP?
    Vagy vegyem egy márka 3 leggyorsabb versenyzőjének kőridő átlagát?
    Hogy majd a Nurburgringen hány fok lesz versenyen azt már nem tudom beletenni...

  18. #18
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt idáig értem, mégis kicsit mindenki csak a saját szempontjait nézi a BOP-ban is.
    Ha a tényeket nézem:
    Quali-Alfa győzelem, az első tízben:1 BMW,1 Merci,2 Ford,6 Alfa
    1.verseny-Alfa győzelem,első tíz:1 Merci,2 Ford,7 Alfa
    2.verseny-Ford győzelem,első tíz:1 BMW,1 Merci,2 Ford,6 Alfa
    Ez alapján mi lenne az igazságos BOP?
    Vagy vegyem egy márka 3 leggyorsabb versenyzőjének kőridő átlagát?
    Hogy majd a Nurburgringen hány fok lesz versenyen azt már nem tudom beletenni...
    szerintem pont ezeknek semmi jelentősége... nem is értem ebből mire lehet következtetni...
    megnyertem a q-t , de ettől függetlenül a előzetes teszt alapján forddal egy körön is gyorsabb voltam mint alfával...
    Nürburgringen szintén így tűnik...
    a gumikopási adatok tények , úgyhogy elég egyértelmű a dolog szerintem ...DE :

    jó ez így és hagyjátok a pi.ába...és ne változtatgassatok 4 hetente semmit...
    semmivel sem lesz több releváns adat 2 hét múlva , meg 6 hét múlva se... sőt ennyi se lesz , mert nem fogok több kocsit meghajtani
    ha nem jó a BOP akkor változtassatok most... ha meg jó akkor ne is változtassatok már a szezonban...
    és elhiszem nektek h jó , de azért váltanék Fordra

    UI: egyébként 40 kilóval is 1:07.6-t mentem a Forddal Hokiban miután beszéltünk csütörtökön ,csak már akkor kirakta latoo h 20 kilo és ez a végleges kezdő Bop... (csak akkor azt hittem h ez máig él majd úgyis )
    Utoljára módosította: barcalaci84; 2019. 02. 12. 00:14.

  19. #19
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    En ertem a problemad. A versenyekre fel kell keszulni, mar ha eredmenyes akarsz lenni. Az pedig azt jelenti, hogy kivalasztasz egy autot es hajtod, setupolsz, gyakorolsz.

    A futam elott kozvetlenul volt tobbszor varialas, Alfa Bop, Ford bevonasa, Ford Bop. Nekem el is vette a kedvemet.

    Most pedig kilatasba van helyezve tovabbi varialas, de csak majd a 2. futam utan, tehat ha most valtasz, lehet ket het mulva megint kell.

    Legyen allandosag, hogg tudjon az ember keszulni es ne ugy uljon neki, hogy amit csinal lehet teljesen felesleges.

  20. #20
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    megnyertem a q-t , de ettől függetlenül a előzetes teszt alapján forddal egy körön is gyorsabb voltam mint alfával...
    Nürburgringen szintén így tűnik...
    a gumikopási adatok tények , úgyhogy elég egyértelmű a dolog szerintem
    Nem is értelek...
    Leírod, hogy az előzetes tesztek alapján is gyorsabb voltál a forddal, jobb a gumihasználata, amit a tesztek alatt is észrevehettél, erre alfával indulsz...

    Nyilvánvaló, hogy ha változtatunk is a bop-on, az nem fogja egyik pillanatról a másikra felborítani az erőviszonyokat, ez már abból is látszik, hogy elég kis mozgásteret adtunk az 5 kg/%-al, és nem is cél a mérleget a másik oldalra billenteni, maximum kiegyenlíteni.
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    En ertem a problemad. A versenyekre fel kell keszulni, mar ha eredmenyes akarsz lenni. Az pedig azt jelenti, hogy kivalasztasz egy autot es hajtod, setupolsz, gyakorolsz.

    A futam elott kozvetlenul volt tobbszor varialas, Alfa Bop, Ford bevonasa, Ford Bop. Nekem el is vette a kedvemet.

    Most pedig kilatasba van helyezve tovabbi varialas, de csak majd a 2. futam utan, tehat ha most valtasz, lehet ket het mulva megint kell.

    Legyen allandosag, hogg tudjon az ember keszulni es ne ugy uljon neki, hogy amit csinal lehet teljesen felesleges.
    Mint korábban is leírtam, nem most lett kilátásba helyezve további variálás, ez a bajnokság az első perctől kezdve így lett kihírdetve. Inkább örülnétek, hogy keretet adtunk a változtatásnak, a 3.2. pont nélkül megtehettük volna, higy futamonként akár 50-100 kg-okat módosítunk a kocsikon.

    Ha ennyitől.elmegy a kedved azt sajnálom, de ezek a szabályok, és szerintem nem olyan borzasztóak.

    Lehet készülni a futamokra ahol a bop szabály nélkül is van elég sok változó.
    Esetleg vegyük ki a változó pályahőmérsékletet, az idő múlását, a többi versenyzőt, hogy fix körúlmenyek között nyugodtan kényelmesen tudjatok nyerni?
    (Nem kell válaszolni, ez csak költői kérdés volt...)

    Amúgy ha jól tudom elég sok valós széria van, ahol szezon közben változtatnak a bop-on.

    Szerintem ne vegyétek meg az ACC-t se, mert elárulom ott még az időjárás is változni fog, akár futam közben!

    Egy szó, mint száz, lehet ezen még tovább elmélkedni, de ez a szabály marad a bajnokság alatt.

  21. #21
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Nem is értelek...
    Leírod, hogy az előzetes tesztek alapján is gyorsabb voltál a forddal, jobb a gumihasználata, amit a tesztek alatt is észrevehettél, erre alfával indulsz...
    azért mert úgy gondoltam h majd jól besúlyozzátok úgyis Nürburgringre a Fordot... Hokiban meg még így is versenyképesnek éreztem magam és az is voltam szerintem... viszont ma megtudtam h nem lesz változás vagy max kis mértékű lesz talán 2 vagy 6 hét múlva

    de most már nagyon kíváncsi vagyok h mi alapján fogtok változtatni , ha változtattok majd 2 hét múlva?
    mi az amit most nem tudunk és majd akkor kapunk meg?

    Azért az jól gondolom h 2 hét múlva kapni fog 5% resit meg 5 kilót ? (csak hülyén jönne ki ha ezt kimondanátok most )
    Utoljára módosította: barcalaci84; 2019. 02. 12. 01:03.

  22. #22
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302

    Skin

    Ha rajtam múlna, minden futam utan a következőre kapna a mezőny eleje kilókat és nem lenne apelláta meg alkudozás. Amennyiben kell a desszert/jutalom a nap végén akkor meg kell enni azt amit a konyhában kifoztek
    Utoljára módosította: GTF_Bika; 2019. 02. 12. 10:20.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  23. #23
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    "azért mert úgy gondoltam h majd jól besúlyozzátok úgyis Nürburgringre a Fordot..."???
    Jelenleg 50-50% az esély arra hogy a Ford büntetést kap a Nürburgring után,de ez igaz az Alfára is

  24. #24
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Ha rajtam múlna, minden futam utan a következőre kapna a mezőny eleje kilókat és nem lenne apelláta meg alkudozás. Amennyiben kell a desszert/jutalom a nap végén akkor meg kell enni azt amit a konyhában kifoztek
    Amúgy nem is hülyeség anno egy másik ligában a DTM bajnokságban pont ez volt, hogy minden verseny után az első 10 súlyt kapott attól függően, hogy ki hanyadiknak ért célba.Aki első volt az kapta a legtöbbet és így tovább, így a második versenyen volt egy kis handycap és annak is volt lehetősége egy jó eredményre a következő futamon aki a 10. lett az elsőn, mert az nem kapott súlyt.
    Az egy elég kiegyenlített eredményt hozott, igaz ott mindhárom autómárka azonos volt teljesítmény és méret tekintetében.

    Még videóm is van róla
    https://www.youtube.com/watch?v=QQtb7q5_Pmw
    Utoljára módosította: Balogh András; 2019. 02. 12. 21:09.

  25. #25
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Ha rajtam múlna, minden futam utan a következőre kapna a mezőny eleje kilókat és nem lenne apelláta meg alkudozás. Amennyiben kell a desszert/jutalom a nap végén akkor meg kell enni azt amit a konyhában kifoztek
    Ok, de ott a versenyzők lennének BoP-ozva, nem az autók, csak azt akkor már nem BoP-nak hívjuk...

Oldal: 1 / 4 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •