Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4
Találatok: 76 - 92 (92 összesen)
  1. #76
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339

    DTM - Rene Rast

    Minden amiert a DTM-et es az autoversenyzest szeretni lehet. Elozes, drama, opportunista kiallas, eso. Egeszestes mozifilm avagy hogyan nyerjunk a 16. rajthelyrol. Never-ever give up, onboard - directors (un)cut!


  2. #77
    Brutalis, amit ez a pali összehozott. Nyilván a taktika és a csapat is benne van, de ezek azok a dolgok amiért érdemes meg ma is autoversenyt nézni. Hatalmas respekt.
    Áldozatok nélkül nincs győzelem és most te vagy az áldozat

  3. #78
    Gáspár Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 25.
    Város
    Budpest
    Üzenetek
    242
    Na ezzel a moddal de versenyeznék

    https://youtu.be/4HzPrw5SaYQ

  4. #79
    Figyelem!

    Módosult a versenyszabályzat 6. Büntetésekre vonatkozó pontja az alábbiak szerint:


    • Boxutca áthajtásos büntetés le nem töltése esetén a versenyző a meglévő büntetése mellett diszkvalifikálja magát a futamról
    • Bármely büntetési tétel kizárólag érvényes bajnoki futamon történő letöltése tekinthető elfogadottnak.


    A szabály nem visszamenőleges hatályú, de mától érvényes, így a 2019. május 15-e után rendezett futamokra érvényes.

  5. #80
    Horváth Atilla Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 29.
    Város
    Ráckeve
    Üzenetek
    84
    Köszönet a szervezésért! Jó kis bajnokság volt, amit kifogásoltam arról menet közben írtam bőven.. összességében viszont jó versenyek voltak
    Gratulálok mindenkinek, különösen Nagy Lacinak aki többnyire verhetetlen volt!

  6. #81
    Szintén köszönet a szervezésért! Nekem ez volt az első bajnokságom itt nálatok. Igaz még amatőr, lassú vagyok, de szinte minden futamon találtam valakit, akivel lehetett csatázni, így élvezetes volt még számomra is a mezőny végén.
    A jövőt illetően tudni már valamit? Nyilván nem konkrét dolgokra gondolok, hanem, hogy van-e valami terv, ötlet kilátásban.

  7. #82
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Lanyi Tomi, megtenned, hogy feltotod az eredmenyeket kerlek?

  8. #83
    Demeter Tamás Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    177
    Szintén köszi! Egy versenyen nem tudtam részt venni, valamit a Donington pótlás időpontja nem volt jó nekem. Élvezetes bajnokság volt jó csaták meg hülye mozdulataim is voltak bőven. Remélem lesz még hasonló!
    Ryzen 7 5800X +32GB DDR4@3600MHZ + EVGA RTX3080Ti + Win10

  9. #84
    Én is szeretnék köszönetet mondani a szervezésért!
    Jó kis csapat jött össze és ez mutatja, hogy van igény a GT kupa mellet kicsit emberközelibb túraautózásra az AC plarformon.
    A Merci nem volt bölcs választás, de mivel ez az egyik kedvenc autóm más opció nem nagyon volt
    Én azt javasolnám, hogy minél előbb legyen folytatás. Hagyjuk ki a Fordot és az Alfát mert mindkettő így vagy úgy kilóg a sorból és ne gondolkozzunk sokat a pályákon sem, nem kell korhűnek lennie, válasszuk azokat amiket ismerünk és szeretünk (ellenvélemény mindig lesz bármilyen sokáig törpölünk a jónak hitt megoldáson).
    Keep it simple csak induljon már a következő futam!!!

  10. #85
    Gáspár Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 25.
    Város
    Budpest
    Üzenetek
    242
    Köszi a szervezést srácok!
    A magam részéről nagyon örülök hogy bevállaltátok ezt a kategóriát a megszokott gt4 helyett,nagyon feldobta az évet.Szeretnék gratulálni a csapatoknak,főleg a Drink team-nek!
    Nagyon szoros lesz a végeredmény,komoly ellenfelek voltatok.
    Sajnos sokat ütöttük vertük egymást a bajnokság alatt , legközelebb remélhetőleg mind higgadtabbak leszünk egy kicsit
    És grat Nagy Lacinak aki foghatatlan volt,pedig amennyit bele tudtam tenni a gyakorlásba annyit beletettem!
    Talán majd legközelebb!

  11. #86
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Horváth Atilla írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönet a szervezésért! Jó kis bajnokság volt, amit kifogásoltam arról menet közben írtam bőven.. összességében viszont jó versenyek voltak
    Gratulálok mindenkinek, különösen Nagy Lacinak aki többnyire verhetetlen volt!
    Köszi!
    És köszönet a szervezőknek is a munkájukért !
    Azt hiszem én is kifejtettem elég bőven , h mi nem tetszett... De minden futamon jól szórakoztam és várok én is valamiféle folytatást a jövőben , gondolom lesz is , mert rég volt ilyesmi létszám errefele...

    Jó volt mezőnyben autózni és összeségében én úgy érzem h mindenki nagyon próbált vigyázni a másikra, persze nem mindig jött össze és volt pár balszerencsés futamom...így legalább mégtöbbet gyakorolhattam az előzést ... azt hiszem 100 + előzésem volt és örülök h sikerült úgy h nem kaptam 1 büntető pontot sem...

  12. #87
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.040
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi!
    És köszönet a szervezőknek is a munkájukért !
    Azt hiszem én is kifejtettem elég bőven , h mi nem tetszett... De minden futamon jól szórakoztam és várok én is valamiféle folytatást a jövőben , gondolom lesz is , mert rég volt ilyesmi létszám errefele...

    Jó volt mezőnyben autózni és összeségében én úgy érzem h mindenki nagyon próbált vigyázni a másikra, persze nem mindig jött össze és volt pár balszerencsés futamom...így legalább mégtöbbet gyakorolhattam az előzést ... azt hiszem 100 + előzésem volt és örülök h sikerült úgy h nem kaptam 1 büntető pontot sem...
    Utóbbiért innen, a videós szobából is köszönet, és gratuláció a szép eredményért!

  13. #88
    Kedves Versenyzők!

    Örülünk a pozitív visszajelzéseknek és hogy jól éreztétek magatokat a bajnokság alatt. Ősszel lesz folytatás ezzel a formátummal (rövidebb dupla futamok fordított rajtráccsal), hogy milyen autókkal, az még nem eldöntött, de a vezetési élmény fontosságát továbbra is szem előtt tartjuk. Vannak ötleteink, amik között a DTM 90 is ott van, igyekszünk hasonlóan érdekes és izgalmas bajnokságot szervezni, ahová visszavárunk mindenkit szeptembertől.

    (Nyáron, csak hogy ne rozsdásodjatok be, néhány funrace-t szervezünk majd )

    Köszönjük minden résztvevőnek, hogy velünk tartottatok, és sikerült egy színvonalas, kultúrált mezőnyt összehozni!

  14. #89
    Demeter Tamás Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    177
    A bajnokság végeredménye megtalálható valahol?
    Ryzen 7 5800X +32GB DDR4@3600MHZ + EVGA RTX3080Ti + Win10

  15. #90
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg tamasd írta Hozzászólás megtekintése
    A bajnokság végeredménye megtalálható valahol?
    Hamarosan kint lesz. Az óvások és esetleges fellebbezések miatt várunk még vele. Szerintem a jövő héten kihirdetjük a végeredményt.
    Köszi a türelmeteket!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  16. #91

    Masters DTM 90 bajnokság végeredmény

    Véget ért a Masters DTM 90 2019 tavaszi bajnokság, köszönjük szépen a részvételt mindenkinek és reméljük mindannyian jól érzetétek magatokat mind a pályán, mind a fórumon!
    Nem is maradt más hátra, mint hogy kihirdessük a végeredményt.

    DTM 90 eredmények:


    A győztes:
    Nagy Laci


    A második helyezett:
    Piski Tamás


    A harmadik helyezett dobogós:
    Gáspár Gergely



    A csapatbajnokság győztese:
    Etil Racing
    Gáspár Gergely, Bartha László, Horváth Atilla


    Második helyezett csapat:
    Drink Team
    Antal Gábor, Zelfel Tamás, Dezső Tamás


    Harmadik helyezett csapat:
    JPS Cosworth
    Piski Tamás, Kiss Geri, Tóth Szabolcs


    A 2019 tavaszi DTM 90 kupa teljes végeredmény itt olvasható:
    http://www.gtr-masters.hu/standing/ac2018_a03
    Utoljára módosította: Kettel; 2019. 06. 06. 17:30. Indoklás: link

  17. #92
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Gratulálok mindenkinek és köszönöm a szervezőknek hogy létrehozták ezt a bajnokságot! Imádtam ezeket a kocsikat

Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •