Szavazás eredménye: Mi legyen a DTM 90 Donington futam sorsa?

  • Töröljük a versenynaptárból (nem kerül pontozásra).

    7 36,84%
  • Május 16-án 21:00-kor (csütörtök) rendezzük meg újra.

    13 68,42%
  • Május 23-án 21:00-kor (csütörtök) rendezzük meg újra.

    5 26,32%
  • Június 9-én 20:00-kor (vasárnap) rendezzük meg újra.

    4 21,05%
Szavazók
19 Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
Több válaszra voksolható szavazás
Találatok: 1 - 18 (18 összesen)
  1. #1

    Szavazás - Donington pótlás

    Kedves Versenyzők!

    A DTM 90 bajnokág április 28-án rendezett doningtoni versenyén ismeretlen technikai okok miatt a második futamon a mezőny fele elvesztette a kapcsolatot a szerverrel, így nem tudta befejezni a futamot. A futam sorsával kapcsolatban a döntést a kezetekbe adjuk. Eldönthetitek, hogy újrafussuk valamikor a futamot, vagy törörjük a versenynaptárból.
    A szavazás május 12-én a salzburgringi futam végéig tart, több számotokra megfelelő opciót is megjelölhettek.

  2. #2
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves Versenyzők!

    A DTM 90 bajnokág április 28-án rendezett doningtoni versenyén ismeretlen technikai okok miatt a második futamon a mezőny fele elvesztette a kapcsolatot a szerverrel, így nem tudta befejezni a futamot. A futam sorsával kapcsolatban a döntést a kezetekbe adjuk. Eldönthetitek, hogy újrafussuk valamikor a futamot, vagy törörjük a versenynaptárból.
    A szavazás május 12-én a salzburgringi futam végéig tart, több számotokra megfelelő opciót is megjelölhettek.
    azért eldönthettétek volna ti , mert múltkor se sokan szavaztak , így meg nincs értelme...
    3 elég érdekes időpont... hétköznapok (ami már múltkor se tetszett a szavazóknak) , vagy pünkösdi hosszúhétvége nyáron

    ha már szavazósdi , akkor lehetett volna olyan opció is h az első futam eredménye számítson úgy mintha direkt egy futamos hétvége lett volna... (és ezt nem azért írom , mert nyertem azon a futamon , mert nekem tökmindegy)
    és akkor nem lett volna hiába való az a két óra amit 19-én játszottunk...

    mi lesz a letöltött büntetésekkel? akik letöltötték azoknak újra le kell tölteni Salzburgringben?
    így legalább az a pálya is el lesz rontva nekik


    A törlés amúgy azt jelentené h ezen kívül lesz 2 dobós futam?
    Utoljára módosította: barcalaci84; 2019. 05. 05. 07:11. Indoklás: Dobott futam

  3. #3
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    azért eldönthettétek volna ti , mert múltkor se sokan szavaztak , így meg nincs értelme...
    3 elég érdekes időpont... hétköznapok (ami már múltkor se tetszett a szavazóknak) , vagy pünkösdi hosszúhétvége nyáron

    ha már szavazósdi , akkor lehetett volna olyan opció is h az első futam eredménye számítson úgy mintha direkt egy futamos hétvége lett volna... (és ezt nem azért írom , mert nyertem azon a futamon , mert nekem tökmindegy)
    és akkor nem lett volna hiába való az a két óra amit 19-én játszottunk...

    mi lesz a letöltött büntetésekkel? akik letöltötték azoknak újra le kell tölteni Salzburgringben?
    így legalább az a pálya is el lesz rontva nekik


    A törlés amúgy azt jelentené h ezen kívül lesz 2 dobós futam?
    Ha szavaztatunk az a baj, ha kérdés nélkül döntünk az a baj, mindegy mit csinálunk, úgysem lesz jó mindenkinek. A szavazás esélyt ad arra, hogy a lehetőségek keretein belül a résztvevők legnagyobb részének megfelelő végeredmény szülessen.

    Időpont tekintetében nincs több szabad vasárnapunk, június közepére már nem szervezünk futamot, mert olyankor még kisebb a megjelenők száma -> marad a hétköznap. Ha a pünkösdi hosszú hétvége miatt jobb lenne a 10-e hétfő, jelezhetitek itt hozzászólásban, és ha ez megfelelő támogatást kap, akkor akár még ez opció lehet, de nem hiszem hogy nagy különbség lenne vasárnap és hétfő között.

    Fél futamért nem fogunk teljes pontokat osztani, szerintem nem kell részletezni miért. (Bár nekem is jobb lenne mert sikerült dobogón végeznem)
    Emellett mégsem érzem, hogy hiába való volt az a két óra, én jót versenyeztem, jól szórakoztam, jól éreztem magam.

    A letöltött büntetéseket nem tudjuk figyelembe venni, hiszen a 28-i futam mintha meg sem történt volna (így a meg nem történt doningtoninfutam sem lett elrontva senkinek).

    A dobós futamról még nem döntöttünk.

  4. #4
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Azért jó lenne ha döntenetek, mert többek dötntését nagyban befolyásolja h akkor mi a helyzet a dobott futamokkal... Nem igazán értem h akkor h rakhatjatok így ki a szavazast ha nem tudjatok h mi a következménye ha pl az első opció nyer....

    ( a fél futamos válaszodat azért nem értem egyébként, mert szoktatok variálni a pontozás an pl 2 órás futam több pontért) ezek szerint az is butaság

  5. #5
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    Azért jó lenne ha döntenetek, mert többek dötntését nagyban befolyásolja h akkor mi a helyzet a dobott futamokkal... Nem igazán értem h akkor h rakhatjatok így ki a szavazast ha nem tudjatok h mi a következménye ha pl az első opció nyer....

    ( a fél futamos válaszodat azért nem értem egyébként, mert szoktatok variálni a pontozás an pl 2 órás futam több pontért) ezek szerint az is butaság
    Köszi, hogy ismét emlékeztetsz szervezői alkalmatlanságunkra

    Rendes vagy, hogy törődsz a többiekkel is, hidd el hamarosan lesz válasz a dobós futamra is, bár sokat nem változtat a baknokság állásán, bármi lesz is.

    A fél futam pontozásáról beszéltünk, de azzal gyakorlatilag pont egy dobós futamot csinálnánk mindenkinek, így semmi értelme nem lenne.
    (A 2 órás GT futamnak semmi köze sem a DTM 90 bajnoksághoz, sem a jelenlegi helyzethez.)

    Most, hogy minden kérdéses dolgot megvitattunk, le is adhatod a szavazatodat fent, hogy legyen valami konstruktívabb ténykedés is a mai napon.

  6. #6
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi, hogy ismét emlékeztetsz szervezői alkalmatlanságunkra

    Rendes vagy, hogy törődsz a többiekkel is, hidd el hamarosan lesz válasz a dobós futamra is, bár sokat nem változtat a baknokság állásán, bármi lesz is.

    A fél futam pontozásáról beszéltünk, de azzal gyakorlatilag pont egy dobós futamot csinálnánk mindenkinek, így semmi értelme nem lenne.
    (A 2 órás GT futamnak semmi köze sem a DTM 90 bajnoksághoz, sem a jelenlegi helyzethez.)

    Most, hogy minden kérdéses dolgot megvitattunk, le is adhatod a szavazatodat fent, hogy legyen valami konstruktívabb ténykedés is a mai napon.
    leadnám a szavazatom ha 1 hét alatt sikerült volna megbeszélnetek , h ha törlitek akkor ezen kívül van 2 dobott futam vagy ez az egyik dobott futam...
    ha beleolvasol a futam topicjába , akkor rájössz h ez igencsak érdekelhet pár embert ...és adott esetben elég sok mindent befolyásolhat

  7. #7
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi, hogy ismét emlékeztetsz szervezői alkalmatlanságunkra

    Rendes vagy, hogy törődsz a többiekkel is, hidd el hamarosan lesz válasz a dobós futamra is, bár sokat nem változtat a baknokság állásán, bármi lesz is.

    A fél futam pontozásáról beszéltünk, de azzal gyakorlatilag pont egy dobós futamot csinálnánk mindenkinek, így semmi értelme nem lenne.
    (A 2 órás GT futamnak semmi köze sem a DTM 90 bajnoksághoz, sem a jelenlegi helyzethez.)

    Most, hogy minden kérdéses dolgot megvitattunk, le is adhatod a szavazatodat fent, hogy legyen valami konstruktívabb ténykedés is a mai napon.
    Teljesen jol csinaljatok, a fel futam-fel pont megoldas valoban nem jo, a felsorolt opciok kozul pedig lehet valogatni.

    Lacival meg nem kell foglalkozni.

  8. #8
    Horváth Atilla Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 29.
    Város
    Ráckeve
    Üzenetek
    84
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    ... A szavazás május 12-én a salzburgringi futam végéig tart, több számotokra megfelelő opciót is megjelölhettek.
    Köszi a lehetőséget! Szerintem ez így korrekt. Ha már mindenki készült, akkor a fél pont valóban nem volna jó megoldás.


    Egy kérdés: Ha újrafutjuk a futamot, akkor az "eredeti" futamon szabálytalankodóknak, a büntetések tekintetében egyszerűen mázlijuk lesz? Vagyis az eredeti futamra minden fronton úgy tekintünk mintha meg sem történt volna? (letöltött buá, szabálytalanságok, eredmények, etc)

  9. #9
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Horváth Atilla írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi a lehetőséget! Szerintem ez így korrekt. Ha már mindenki készült, akkor a fél pont valóban nem volna jó megoldás.


    Egy kérdés: Ha újrafutjuk a futamot, akkor az "eredeti" futamon szabálytalankodóknak, a büntetések tekintetében egyszerűen mázlijuk lesz? Vagyis az eredeti futamra minden fronton úgy tekintünk mintha meg sem történt volna? (letöltött buá, szabálytalanságok, eredmények, etc)
    Ez pontosan igy van. A futamot most mar biztosan ugy kell tekinteni, mintha meg sem tortent volna. A BUA-t is ujra le kell tolteni. Maskepp nem is mukodhet, ha belegondolsz. A kerdes mar csak az, hogy meg lesz-e ismetelve es ha igen, akkor mikor.

  10. #10
    Idézet Eredetileg Horváth Atilla írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi a lehetőséget! Szerintem ez így korrekt. Ha már mindenki készült, akkor a fél pont valóban nem volna jó megoldás.


    Egy kérdés: Ha újrafutjuk a futamot, akkor az "eredeti" futamon szabálytalankodóknak, a büntetések tekintetében egyszerűen mázlijuk lesz? Vagyis az eredeti futamra minden fronton úgy tekintünk mintha meg sem történt volna? (letöltött buá, szabálytalanságok, eredmények, etc)
    A 28-i futam törölve lett, így ami ott történt az nem történt meg
    Ha történt szabálytalanság, azt most nem.vesszük figyelembe, ugyanúgy hogy a letöltött büntetéseket sem.

    Az ilyen eseteknél legtöbbször újrafutjuk a versenyt egy későbbi időpontban (a szavazás mostani állása is effelé mutat).

    A függőben lévő letöltendő büntetéseket a soron következő futamon kell letölteni, hiszen azok nem pályara vonatkoznak, hanem a pilótára.

  11. #11
    Horváth Atilla Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 29.
    Város
    Ráckeve
    Üzenetek
    84
    Köszi a válaszokat!

  12. #12
    És akkor ha annyira meg nem történtnek tekintjük, akkor én is nevezhetek, annak ellenére, hogy az eredeti futamon nem tudtam részt venni?

  13. #13
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg hardrada_ írta Hozzászólás megtekintése
    És akkor ha annyira meg nem történtnek tekintjük, akkor én is nevezhetek, annak ellenére, hogy az eredeti futamon nem tudtam részt venni?
    Persze!

  14. #14
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Persze!
    Remek, köszi!

  15. #15
    Gáspár Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 25.
    Város
    Budpest
    Üzenetek
    242
    A Donington preqval szervereket csak a szavazás lejárta után nyintjátok meg?

  16. #16
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Gáspár Gergely írta Hozzászólás megtekintése
    A Donington preqval szervereket csak a szavazás lejárta után nyintjátok meg?
    Persze, mert meg kell adni a lejaratat. Ha azt nem tudod, nem lehet inditani.

    Na meg ugye lehet nem is lesz potolva. De jelentosege nincs, egy szerver lesz.

  17. #17
    Idézet Eredetileg Gáspár Gergely írta Hozzászólás megtekintése
    A Donington preqval szervereket csak a szavazás lejárta után nyintjátok meg?
    Amennyiben a szavazás állása nem változik, akkor a salzburgringi futam után hétfőtől lesz szűk 4 nap újra prekizni. Természetesen a már megfutott időket nem töröljük, viszont nevezni mindenkinek újra kell majd.

  18. #18
    Figyelem!

    A szavazás értelmében a DTM 90 bajnokság doningtoni futamát 2019.05.16-án 21:00-kor rendezzük meg.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •