Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 31 (31 összesen)
  1. #26
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Szerverbeosztás

    1-21. helyezett: GTR-Masters.hu #R1 - Szabó Zoltán Jr. -> Tomi Tóth


    Hamarosan mennek a szerverek belépés- és rajt teszt céljából, mindenki lépjen be, akinek gondja van, az mielőbb jelezze!

    19:20 körül próbarajt, 19:30-kor RESTART, utána belépés az éles szerverre.
    Figyelem,
    jelszó a belépéshez itt: link (csak annak kell, aki akar skint választani, vagy nem került be az entry listbe)

    Teszt szerver megy, lehet csatlakozni.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  2. #27
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Ovasok topik nyitva, de sajnos a UPCt hiaba ovnam meg, nem kapnak semmit ezert a szar szolgaltatasert.

    Hiaba vartam es keszultem az Isztambulokra, nagy nullat kaptam ertuk =((
    Utoljára módosította: GTF_Bika; 2019. 02. 04. 10:15.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  3. #28

  4. #29
    Küzdelmes futam volt, eleinte nem is nagyon találtam a tempót itt a Mercivel még magamhoz képest sem, de aztán állítottam pár apróságot, amik némileg enyhítették a problémáimat.

    Az időmérőn picit bosszús voltam, mert két -0.33-as első-második szektort is tönkretettem azzal, hogy a nyolcas kanyarban túlmelegítettem a jobb elsőt, a mezőny végéből indultam emiatt.

    A versenyen az első kanyar után oldalról nekem ütközött az egyik Porsche és megpördült, sajnálom, én úgy érzem hagytam bőven helyet a külső íven. Utána az első 10-15 körben iszonyat szoros volt a középmezőny, mindenki hibázgatott, ezért kicsit egymást is feltartottuk, de azért kimondottan szórakoztató volt. A nyolcasban mindig próbáltam óvatosan fordulni, de pont emiatt voltam könnyen támadható a kijáratán, a rákövetkező sikánban több pozíciót is vesztettem. Viszont a boxkiállások idejére eltűnt a környékről mindenki, Horváth Márk velem együtt állt ki a 24. kör végén és a friss gumikon könnyedén átugrott. Még abban bíztam, hogy ahogy Scheiblinger Péterrel csatáznak, én is oda tudok érni, már kezdtem örülni, mert egy ponton 2 másodpercen belülre csökkent a távolság Péterhez képest, de az utolsó két körre nem maradt jobb elsőm és pár balosban lecsúsztam az ívről, úgyhogy be kellett érni a 12. hellyel. Grat mindenkinek!

  5. #30
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Képtelen vagyok a soft gumit megfelelően használni, ezért kénytelen vagyok med-el kvalizni. Sikerül is egy nagyjából értelmes kört összerakni. Erre már a T1-ben meglök hátulról az egyik nagyon ügyes Nissan (Antal Gábor), majd az első kör végén Horváth Márk rendkívül ügyesen kiforgat... Gratulálok...
    Elöl-hátul törött kocsival küzdöttem a középmezőnyben, majd nagy nehezen sikerült feljönnöm Zelfi mögé, de tovább nem... Nagyon jól ment, ezúttal is gratulálok neki a bajnoki 5. helyért (mondjuk az a fél pont nem itt ment el a részemről, hanem elsősorban az előző két futamon... viszont ha Márk nem forgat ki most, akkor simán előtte végzek és enyém az 5. hely...).
    Utoljára módosította: TT Echo; 2019. 02. 04. 01:28.

  6. #31
    Tomi Toth Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 12. 05.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    53
    Nagyon nehéz pálya volt nekem mind kezdő ! A gyakorlás sem ment hű de jól az utolsó balos jobbos kanyart nem éreztem ott vesztettem mindig a legtöbb időt !
    De tudtam fejlődni 5 mp ami a versenyen így is az utolsó helyre volt elég !
    A verseny első körében egy Nissan sajnos meg csúszott ki forgott elém és én telibe vágtam ! Mind a ketten a boxba hajtottunk de én már nem láttam értelmét vissza menni ! Nem baj majd legközelebb úgy is Meg szerzem az utolsó helyet ! 😂😂
    Tóth Tamás

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •