Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (46 összesen)
  1. #1
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    AC GT - Brands Hatch GP - 01.20

    Kedves Versenyzők!

    Masters GT Bajnokságunk 8. futama következik Brands Hatch-en.
    Csatlakozzatok hozzánk és hajtsuk meg ezeket a szuper "vasakat"!



    8. Futam: Brands Hatch GP - rank
    Autók:
    GT2 Class:
    BMW M3 GT2, Corvette C7.R (+50 kg), Ferrari 458 GT2, Porsche 911 RSR 2017 (+50 kg)
    GT3 Class :
    Audi R8 LMS 2016 (+20 kg), BMW Z4 GT3 (+30 kg), Ferrari 488 GT3 (+10 kg), Lamborghini Huracan GT3 (+30 kg), McLaren 650 GT3 (+30 kg), Mercedes AMG GT3 (+10 kg), Nissan GT-R GT3 (+10 kg), Porsche 911 GT3 R (+10 kg)

    Időpont: 2019.01.20. (vasárnap)
    Nevezés: futam napján este 19:00-ig (köridő feltöltéséhez Masters Rank app szükséges)
    Szabadedzés: 19:45-20:00 (15 perc)
    Időmérő: 20:00 - 20:30 (30 perc)
    Race: 20:30
    2*28 kör (2*40 perc)

    Rajt típusa: álló rajt (kiugrást a program bünteti)
    Boxkiállás: nem kötelező
    Pálya állapot: 98%-ról indul
    Gumi melegítők: igen
    Fizikai sérülések: 80%
    TC használat: tiltott
    ABS használat: factory
    Gumi kopás mértéke: 100%
    Üzemanyag használat:
    70%
    Aszfalt hőmérséklet: 25-39 fok
    Pitek száma: 24 (szerver elosztás kalkulátor)

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!

    Éles Szerver: GTR-Masters.hu #A, #B, #C
    Gyakorló Szerver: GTR-Masters.hu #Prequal - GT /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló Jelszó: masters

    Indulási feltételek és egyéb infók a bajnokság főtopikjában: Masters GT Bajnokság
    GTR-Masters Team Speak elérhetőség: Masters TS

    Fontos!!


    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a Versenyszabályzat betartását és egymás kölcsönös tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: Zelfel Tamás; 2019. 01. 20. 10:38.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  2. #2
    Figyelem!

    Kicsi csúszással, de tölthető a GT Bajnokság skinpakkjának 3.0 verziója: AC_GT_2108_skinpack_3.0

  3. #3
    Ezért nézett ki egy-két autó olyan furcsán a Nürburgringen Valahogy a 2.0-ról lemaradtam.

    Ugye a dupla futamokon itt is fordul az első tíz a másodikra? Az előzőn nem voltam.

  4. #4
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Ezért nézett ki egy-két autó olyan furcsán a Nürburgringen Valahogy a 2.0-ról lemaradtam.

    Ugye a dupla futamokon itt is fordul az első tíz a másodikra? Az előzőn nem voltam.
    akkor most frissíthetsz egyből a legújabbra

    GT-nél nincs fordított rajtrács, csak dupla futam.

  5. #5
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    GT-nél nincs fordított rajtrács, csak dupla futam.
    Így 2x akkora esélye van az embernek, hogy ki tudja tenni a sóderbe a mellőle rajtolót
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  6. #6
    Scheiblinger Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 07. 27.
    Város
    Törökbálint
    Üzenetek
    193
    Hány körös lesz? Kb. 2x28?

  7. #7
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Senya írta Hozzászólás megtekintése
    Hány körös lesz? Kb. 2x28?
    Így van! A mai futamtáv 2x28 kör lesz.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  8. #8
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Mai futam infók

    Időrend:
    19:00 - Prekval zárása
    19:35 körül próbarajt, 19:45-kor RESTART, utána lehet csatlakozni az éles szerverre. Booking nem lesz.

    Figyelem, jelszó a csatlakozáshoz itt: link

    És végül a legfontosabb: a pályán való magatartás!

    Kérünk mindenkit, hogy fokozottan figyeljetek egymásra, ne rontsátok el senki versenyét és felkészülését egy-egy meggondolatlan manőverrel!




    • A futam elején nagy lesz a tumultus, amihez mindenkinek alkalmazkodnia kell, nem lehet a megszokott féktávokat venni... csak óvatosan!
    • A futam 2x28 körös lesz, az autók meg könnyen sérülnek, nem érdemes kockáztatni, pláne nem az elején!
    • Mindig fékezzünk időben!! Ha vki közvetlenül előttünk van azonos íven, akkor korábban fékezzünk mint Ő... ha pedig baj van, akkor inkább vezessük ki a pályáról az autónkat ahelyett, hogy felöklelnénk az előttünk lévőket! A hátulról történő kilökéseket nagyon szigorúan vesszük.
    • Leszorítások: Figyeljünk mindig oldalra, ha nem vagyunk 100%-osan biztosak benne, hogy van-e vki mellettünk, akkor inkább hagyjunk helyet a pályán!
    • Pályára való visszatérés: aki kicsúszik, vagy megpördül az semmilyen formában nem zavarhatja meg a mögötte érkező mezőnyt. Ha keresztbe állsz a pályán, akkor taposs a fékbe és ne mozdulj meg addig, amíg nem tudsz biztonságosan elindulni. Aki meg lekerül a pályáról, az csak is a pálya legszélén az érkezőket nem zavara nagyon óvatosan térhet vissza!



    Felhívnánk a TeamSpeak használatára a figyelmet mert sok az új versenyző és ott tudunk a leghamarabb segíteni!
    TeamSpeak-ről bővebben
    itt olvashattok!

    A szerverbeosztás a
    táblázat alapján lesz.
    Nagyon szoros a mezőny, a legkisebb meggondolatlanság is könnyen megbosszulhatja magát, 1 helyezésért nem érdemes kockáztatnia se a védekezőnek, se a támadónak a testi épségét és ezzel a versenyét.
    Felhívom a figyelmet, hogy a szabályok értelmében mind a prekvalifikáción, mind az időmérőn és a futamon, a rank app által engedélyezett pálya nyomvonalon kell haladni.
    Sok az új versenyző ezért kérünk mindenkit de főként az újakat, hogy nagyon körültekintően induljanak el a rajtnál!

    Az első kör, első és második kanyarjában nagyon figyeljetek egymásra, kis koccanás is megbosszulhatja magát!

    Szabályzat itt
    Rank app használata itt

    Figyelem!

    Kiemelném még, hogy mostantól az éles futamokon (gyakorlás, időmérő, futam) 25-39 fok között változó aszfalt hőmérsékletekre kell számítani!
    Figyeljen oda mindenki az időmérőn, hogy csak a rank app szerint pályaelhagyás nélkül futott köröket fogadjuk el érvényesnek!

    Jó versenyzést kívávunk mindenkinek estére!


    Minden egyéb infó a futamkiírásban!

    Sok sikert mindenkinek!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  9. #9
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Mai stream

    Itt nézhető lesz a futam:
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  10. #10
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Sajnos technikai problemam van. Neveztem, igyekszem ott lenni,de lehet, hogy nem fog sikerulni.

  11. #11
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Szerverbeosztás

    1-23. helyezett: GTR-Masters.hu #R1 - Deák Ferenc -> Tóth Szabolcs


    Hamarosan mennek a szerverek belépés- és rajt teszt céljából, mindenki lépjen be, akinek gondja van, az mielőbb jelezze!

    19:20 körül próbarajt, 19:30-kor RESTART, utána belépés az éles szerverre.
    Figyelem,
    jelszó a belépéshez itt: link (csak annak kell, aki akar skint választani, vagy nem került be az entry listbe)

    Teszt szerver megy, lehet csatlakozni.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  12. #12
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Teszt jelleggel már megy az éles szerver

  13. #13
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos technikai problemam van. Neveztem, igyekszem ott lenni,de lehet, hogy nem fog sikerulni.
    Mi a nyűgod? Nekem is kikonyokolt az oculus, de atkotogettem az usbket es most lekopogom, megy a tracking
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  14. #14
    Srácok nem tudok felmenni mert elfogyott a Porsche.... Pedig neveztem!

  15. #15
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Óvások IDE jöhetnek!
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  16. #16

  17. #17
    Na hát akkor előszőr is szeretnék elnézést kérni Zelfel Tamástól, meg Antal Gábortól a forgatásokért. Tamás, ahogy én láttam, természetesen az én hibám, te nem tehettél róla, hogy megforgattalak, azonban visszanézve a replayt láttam, hogy te szükebben kezdtél el fordulni és ezért találtalak el, ha fél méterrel odébb vagy semmi nem lett volna, mert nem fékeztem el nagyon és már fordulás közben találtalak el. Gábor, nálad meg nem tudom mi volt, de konkrétan hozzád sem értem valószínűleg az autók határai egy kicsivel tól lógnak a karosszérián és ezért érzékelte úgy, hogy eltaláltalak.

    Úgy általában pedig, hogy Mucsi Zoltánt idézzem: "Ez sz*pás, ez úgy sz*pás ahogy van." Csak 3-an forogtak ki elém ami közben összesítve több, mint 10 pozíciót veszítettem, egyikben sem én voltam a hibás, nem értem mi a francért nem lehet megtanulni 2 hét alatt a pálya határait és az autónak a határait, egyszerűen k*rvára nem éri meg ennyi időt tölteni a gyakorlással, ha valaki nem az első 3-ban van benne akkor kb zsákbamacska, hogy kilökik-e az első körben vagy nem. A büntetések meg totál fölöslegesek, mert ahogy a Paul Ricard után is mondtam, az a következő versenyre szól és a jelenleginek meg úgy is lőttek. Rögtön az első kanyarban már harcolni kell, főleg ezen a pályán ahol, az első kanyart nem is lehet belátni, komolyan nem értem ezeket az embereket. Csak úgy, mint a múltkor majd felrakom a videót, hogy milyen jó verseny is volt ez megint.

  18. #18
    <a href="https://www.youtube.com/watch?v=HTGDTxmE_Yc" target="_blank">
    Utoljára módosította: RangerHU34; 2019. 01. 21. 02:51.

  19. #19
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg RangerHU34 írta Hozzászólás megtekintése
    Gábor, nálad meg nem tudom mi volt, de konkrétan hozzád sem értem valószínűleg az autók határai egy kicsivel tól lógnak a karosszérián és ezért érzékelte úgy, hogy eltaláltalak.
    Nálam néha ugrált az autód, engem is kiforgattál az első futamon, de a replayen látszik hogy mi se érünk össze, majd ugrik egyet az autód. Nézd át a hálózatod/géped nincs-e valami probléma.

  20. #20
    hát nálam ez így néz ki, előszőr azt hittem, hogy arról beszélsz amikor a 2. körben lementél a gyors jobbosnál fel a dombra, aztán emlékeztem, hogy volt valami azután amikor a 2 McLaren egymásnak ment előttem

    mondjuk az fura, hogy amikor megpördülsz, abban a pillanatban ég a fék lámpám, de a csík meg nincs ott a pedál érzékelőn....


  21. #21
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg RangerHU34 írta Hozzászólás megtekintése
    hát nálam ez így néz ki, előszőr azt hittem, hogy arról beszélsz amikor a 2. körben lementél a gyors jobbosnál fel a dombra, aztán emlékeztem, hogy volt valami azután amikor a 2 McLaren egymásnak ment előttem

    mondjuk az fura, hogy amikor megpördülsz, abban a pillanatban ég a fék lámpám, de a csík meg nincs ott a pedál érzékelőn....

    Nálam ilyen:
    Utoljára módosította: dtom84; 2019. 01. 21. 09:56.

  22. #22
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg RangerHU34 írta Hozzászólás megtekintése
    Na hát akkor előszőr is szeretnék elnézést kérni Zelfel Tamástól, meg Antal Gábortól a forgatásokért. Tamás, ahogy én láttam, természetesen az én hibám, te nem tehettél róla, hogy megforgattalak, azonban visszanézve a replayt láttam, hogy te szükebben kezdtél el fordulni és ezért találtalak el, ha fél méterrel odébb vagy semmi nem lett volna, mert nem fékeztem el nagyon és már fordulás közben találtalak el. Gábor, nálad meg nem tudom mi volt, de konkrétan hozzád sem értem valószínűleg az autók határai egy kicsivel tól lógnak a karosszérián és ezért érzékelte úgy, hogy eltaláltalak.

    Úgy általában pedig, hogy Mucsi Zoltánt idézzem: "Ez sz*pás, ez úgy sz*pás ahogy van." Csak 3-an forogtak ki elém ami közben összesítve több, mint 10 pozíciót veszítettem, egyikben sem én voltam a hibás, nem értem mi a francért nem lehet megtanulni 2 hét alatt a pálya határait és az autónak a határait, egyszerűen k*rvára nem éri meg ennyi időt tölteni a gyakorlással, ha valaki nem az első 3-ban van benne akkor kb zsákbamacska, hogy kilökik-e az első körben vagy nem. A büntetések meg totál fölöslegesek, mert ahogy a Paul Ricard után is mondtam, az a következő versenyre szól és a jelenleginek meg úgy is lőttek. Rögtön az első kanyarban már harcolni kell, főleg ezen a pályán ahol, az első kanyart nem is lehet belátni, komolyan nem értem ezeket az embereket. Csak úgy, mint a múltkor majd felrakom a videót, hogy milyen jó verseny is volt ez megint.
    Nem volt időm még visszanézni, talán ma tudok vele foglalkozni. Ez a második futam első kör, 3 kanyar volt? Ott tuti senki nem volt mellettem csak egy lökést éreztem és már pörögtem is.
    Skinpakkot tessék le tölteni és használni!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  23. #23
    Tomi Toth Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 12. 05.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    53
    Nagyon jó verseny volt és egyben nehéz is !
    Nálam tovább nehezítette a dolgot hogy nem volt időm felkészülni ! Az utolsó 2 órában neveztem be és mentem pár kört a verseny előtt ! Igyekeztem mindenkit elengedni korrekten ! Ha valakit nem úgy sikerült ahogy szerette volna attól itt kérek elnézést !! Volt egy olyan kérdés a szerveren hogy MIT ÉREZNEK MOST A LEKÖRÖZÖTTEK. Nem tudom mit kellene érezni ! Van aki jobb és van aki lassabb (kezdő) senki nem az anyja hasába tanulja meg ! Én nem éreztem ez miatt magam rosszul !! Sőt nagyobb késztetést érzek hogy többet gyakoroljak !
    Tóth Tamás

  24. #24
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg RangerHU34 írta Hozzászólás megtekintése
    Úgy általában pedig, hogy Mucsi Zoltánt idézzem: "Ez sz*pás, ez úgy sz*pás ahogy van." Csak 3-an forogtak ki elém ami közben összesítve több, mint 10 pozíciót veszítettem, egyikben sem én voltam a hibás, nem értem mi a francért nem lehet megtanulni 2 hét alatt a pálya határait és az autónak a határait, egyszerűen k*rvára nem éri meg ennyi időt tölteni a gyakorlással, ha valaki nem az első 3-ban van benne akkor kb zsákbamacska, hogy kilökik-e az első körben vagy nem.
    Ezen jót mosolyogtam.
    Felteszel egy videót amin többek közt, füstölő kerékkel kiforgatod Tomit. A tipikus tömeg baleset okozás receptjét követted. Mögötted vagy 5-en ütköztek.
    Nem tudom hogy csak viccnek szántad e, de lenne mit átértékelned.

  25. #25
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Toth Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon jó verseny volt és egyben nehéz is !
    Nálam tovább nehezítette a dolgot hogy nem volt időm felkészülni ! Az utolsó 2 órában neveztem be és mentem pár kört a verseny előtt ! Igyekeztem mindenkit elengedni korrekten ! Ha valakit nem úgy sikerült ahogy szerette volna attól itt kérek elnézést !! Volt egy olyan kérdés a szerveren hogy MIT ÉREZNEK MOST A LEKÖRÖZÖTTEK. Nem tudom mit kellene érezni ! Van aki jobb és van aki lassabb (kezdő) senki nem az anyja hasába tanulja meg ! Én nem éreztem ez miatt magam rosszul !! Sőt nagyobb késztetést érzek hogy többet gyakoroljak !
    Szia, szerintem egyáltalán nem volt vészes, náladnál gyorsabb pilóták között is van olyan aki kevésbé érzi, hogy hol és mikor kéne félreállni kék zászló alatt. Inkább az lehetett a baj, hogy annyival lassabban köröztél, hogy nagyon hamar rád esett az élmezőny, így amikor még azt érezhetted, hogy van benne pár kanyar, addigra már a nyakadon voltak.
    Én környékemen nem találkoztam feltartással tőled, úgyhogy azzal nem volt gond, de a több gyakorlás és a jobb köridők elférnek még

    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Ezen jót mosolyogtam.
    Felteszel egy videót amin többek közt, füstölő kerékkel kiforgatod Tomit. A tipikus tömeg baleset okozás receptjét követted. Mögötted vagy 5-en ütköztek.
    Nem tudom hogy csak viccnek szántad e, de lenne mit átértékelned.
    Azért azt is vegyük figyelembe, hogy a videó legelején az első füstpamacsra a tömegben reagált már és elengedte a gázpedált és felkészült a lassításra, ami azért azt mutatja, hogy a recept ellenszerét is ismeri Zoli.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •