Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (30 összesen)
  1. #1

    R3E MWTCR 2018 - Zandvoort 01.02.

    Kedves Versenyzők!

    Záró fordulójához érkezik a Masters WTCR 2018 Őszi bajnoksága! Kilencedik helyszínünk a Hollandiában található Zandvoort. A 4,26 kilométer hosszú pálya az Északi-tenger partján található. 1948-as tervezése nagy részben Johannes Hugenholtz nevéhez fűződik aki holland versenypályák és autók tervezője volt.



    9. Futam: 01.02. - Szerda Zandvoort - rank
    Autók: WTCR 2018 (elegendő 1 típussal rendelkezni a részvételhez): WTCR 2018
    Nevezés: futam napján este 19:00-ig (nevezés módja itt olvasható: LINK)
    Kezdés: 19:00
    Practice 1: 1 óra
    Qual 1: 10 perc
    Race 1: 25 perc
    Race 2: 18 perc ( a Race 1 végeredménye alapján fordított rajtráccsal ( az első 10 fordul ))
    Practice 2: 5 perc
    Qual 2: 3 perc ( Superpole )
    Race 3: 18 perc

    Rajt típusa:
    álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező

    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: 100%
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!
    FIGYELEM, a köridők rögzítéshez a 25 perc-es kvalifikációt követő 1 körös futamon is részt kell venni és célba érkezni!

    Bajnokság állása: LINK
    Éles szerver:
    GTR-Masters #A, #B
    Éles szerver jelszó a LINK-en

    Gyakorló szerver: GTR-Masters - Prequal /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló jelszó:
    masters


    Indulási feltételek: Masters WTCR Bajnokság 2018 Ősz
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS

    Fontos!!

    • Mivel az R3E multipalyer jelenleg még alpha állapotban van, ezért előfordulhatnak hibák, fagyások, szakadások és egyéb kellemetlenségek az online versenyek során, sőt akár mi szervezők is hibázhatunk a szerver beállításánál, ezért kérjük, hogy ezt mindenki tartsa szem előtt és kellő türelemmel álljon hozzá az futamokhoz és az esti eseményekhez. A fő hangsúly most a tapasztalatszerzésen és a tesztelésen van!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2018. 12. 22. 12:58.

  2. #2
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Szeretnek kerni Füredi urtol egy setupot Hondahoz!

    Mivel nem mentem meg WTCR-es autoval, fogalmam sincs, milyen a jo setup, merre induljak el.

  3. #3
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Szeretnek kerni Füredi urtol egy setupot Hondahoz!

    Mivel nem mentem meg WTCR-es autoval, fogalmam sincs, milyen a jo setup, merre induljak el.
    https://youtu.be/UUPPQYZ9h0c?t=1177

  4. #4
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Cheers!

    Jol latom, hogy itt 44.7 korul mennek a legjobbak?
    Utoljára módosította: Tamas Piski; 2018. 12. 23. 14:00.

  5. #5
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Cheers!

    Jol latom, hogy itt 44.7 korul mennek a legjobbak?
    Sajnos jól

  6. #6
    Tomi Toth Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 12. 05.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    53
    Nagyon boldog karácsonyt az összes fórum társamnak és családjuknak!
    Tóth Tamás

  7. #7
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Kellemes Ünnepeket! 🎄

  8. #8
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Boldog uj evet es UP a mai futamnak!

  9. #9
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Mai stream

    Mai stream:
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  10. #10
    Szerverbeosztás:

    01-18. helyezés a prekval szerint: GTR-MASTERS.HU-#A szerver

    Szerverjelszó ITT található!

    19:45-kor LAG teszt!

    Kérünk mindenkit, hogy időben lépjen be a szerverre!

    Aki nem nevezett az csak szervező engedéllyel léphet pályára.

  11. #11
    Ladányi Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 04.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    117
    Stream:


  12. #12
    Füredi Zoltán Szervertag 2024 FuReady logója
    Csatlakozott
    2016. 08. 21.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    142
    Nem tudok mit mondani...

    Gratulálok a csapattársamnak, Kenéz Sanyinak a bajnoki címhez, én pedig leszereltem a kormányt és egy ideig biztos nem is fogom ismét üzembe helyezni.

    Szerettem volna megküzdeni a címért, de valamiért ennek így kellett lennie... (aki nem tudná: az utolsó gyors körömben ledobott a szerver 10 msp-vel a qualy vége előtt, vissza sem tudtam menni, ezzel pecsételve meg a sorsomat)
    Utoljára módosította: FuReady; 2019. 01. 03. 08:47.

  13. #13
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Gratula mindenkinek!

    Jó kis szezonzáró futam volt

    R1: Kis hiba, a harmadik helyről visszaesés P11be, majd felzárkózás. Ladányi Petivel küzdöttem, utolsó kör végén a sikánban kicsit szélesre vette, be tudtam bújni mellé, P5.

    R2: Tiszta verseny, jól sikerült rajt. Kovács Gerit támadtam, nagy nehezen sikerült elmenni mellette P2. Szépen védekeztél Geri

    R3: P2-ből indulva tartottam a pozícióm Ősz Bazsi előtt, de hibáztam, falnak csaptam
    Elnézést Ősz Bazsitól aki kicsit elakadt bennem, próbáltam minél előbb kilépni...

    Első teljes szezonom volt és nagyon tetszett.
    Lesz valamikor folytatás, vagy most egy időre annyi a Raceroomnak?
    Köszi mindenkinek!
    BÚÉK

  14. #14
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Köszönöm a játékot, jó volt így szabadkártyásként beugrani.

    R1: Sikerült megszereznem a pole-t nagy meglepetésemre, így a rajtot el is izgultam, Kenéz Sándor elment mellettem. Azt gondoltam sima második hely lesz így, de egyre csak jöttem fel rá és 2 másodperc hátrányt ledolgozva azon vettem észre magam, hogy támadom. Nagyon óvatos voltam, mert nem akartam egy ütközéssel esetleg eldönteni a bajnokság sorsát beugróként, mégis sikerült: a célegyenes végén Sándor ki akart húzódni a pálya bal oldalára, valószínűleg nem vette észre, hogy ott vagyok, így kiforgatta magát. Nagyon sajnáltam! P1

    R2: Ne is beszéljünk róla, háromszor forgattak ki, én is nekimentem Ladányi Péternek, bocsánat. P11

    R3: Jött az újabb meglepetés, Pole. Ezt már nem izgultam el, sima P1.

    Boldog új évet mindenkinek, remélem lesz még folytatás! És persze gratulálok a bajnoknak!

  15. #15
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Futam eredmények: Zandvoort

    Bajnokság ideiglenes végeredménye: LINK

    Óvások: LINK
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2019. 01. 02. 23:29.

  16. #16
    Idézet Eredetileg Norbert Epinger írta Hozzászólás megtekintése
    Első teljes szezonom volt és nagyon tetszett.
    Lesz valamikor folytatás, vagy most egy időre annyi a Raceroomnak?
    Sok idő nem lesz a pihenésre mert a tervek szerint február 13-án indul a Masters WTCR 2019 tavaszi bajnoksága.
    Lesz majd egy ötletelő topik is, ahova várjuk a javaslataitokat, kéréseiteket a versenyek lebonyolításával kapcsolatban.

    *javítva* február 13 a kezdési időpont.
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2019. 01. 03. 09:51.

  17. #17
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Király, köszi

  18. #18
    Örülök, hogy a végén ennyien voltunk, Zandvoort az egyik kedvenc pályám, körülöttem mondjuk a megszokotthoz képest ezúttal elég sok hiba és incidens volt, amit persze sosem jó látni, ezekből profitálva talán pontok tekintetében az idei legerősebb fordulóm lett.

    Q: Sajnos csak a lagtesztre estem be és persze a mikrofonom az új headseten se akart működni TS-en, úgyhogy nem maradt sok időm akklimatizálódni, ezért az első két időmérős köröm nem volt az igazi, de harmadszorra sikerült benézni 45.7 alá és meglett a második sor, P4.

    R1: Piski Tomi nem indult jól az élen úgyhogy picit összetorlódtunk, hagynom kellett Balázsnak helyet középen és így Epinger Norbi megelőzött, de mindketten hibáztak az első körben, ezért megörököltem a harmadik helyet. Az élen a két Honda tempójához közöm nem volt, főleg a védekezésre koncentráltam, Ősz Balázs a futam nagy részében keményen támadott, belülről már néha úgy éreztem, hogy a fairség határát súrolom, de azért remélem még rendben volt, talán 3-4 eset is volt, mikor kanyarokon keresztül egymás mellett autóztunk, de ahhoz mindig maradt elég lendület, hogy elől tudjak maradni, a futam végén az élen történt baleset miatt pedig megörököltem a második helyet. A csata mindenesetre remek volt!

    R2: A futam elejére már nem is igazán emlékszem, az MZ/X Hondáit követtem a két csapattársammal a nyomomban, nem sokkal később viszont sikerült Zelfire rágyorsulni a hátsó egyenesben, ő meg védekezés közben kissé elmérte a féktávot és többen összeütköztünk, elém Hevesi Sándor került Peugeot szendvicsben. Leéb Pisti sajnos hibázott előttem, utána én támadtam a Hyundai-t, volt egy elég meleg pillanat, mikor a célegyenesben védekezés közben éppen hagyott egy autónyi helyet belül a fal mellett, ezért áthúztam az autót jobbra, hogy ott még épp elférek, ő pedig ezután kezdett el ismét jobbra húzódni, szerencsére csak egy koccanás lett belőle, mert inkább beleemeltem a gázba. Feri aztán elengedett, mikor utolértem - ezúton is köszönöm - P4.

    R3: A superpole körbe többször belehibáztam, úgyhogy meglepett, hogy ismét a második sorba kerültem. Az egész futamon Epinger Norbert és Ősz Balázs mögött haladtam közvetlenül, egészen addig, amíg az Alfa nem hibázott egyet és billentette ki egy pillanatra a Hondát is, a belső íven elsuhantam és ismét sikerült behozni a második helyen.

    Grat mindenkinek!
    Utoljára módosította: balage06; 2019. 01. 03. 09:13. Indoklás: felcseréltem a neveket :D

  19. #19
    Kenéz Sándor Versenyző kenezs01 logója
    Csatlakozott
    2015. 07. 04.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    62
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Sok idő nem lesz a pihenésre mert a tervek szerint február 16-án indul a Masters WTCR 2019 tavaszi bajnoksága.
    Lesz majd egy ötletelő topik is, ahova várjuk a javaslataitokat, kéréseiteket a versenyek lebonyolításával kapcsolatban.
    Szerdáról átkerül a bajnokság szombati napokra?
    Kenéz Sándor #88

  20. #20
    Idézet Eredetileg kenezs01 írta Hozzászólás megtekintése
    Szerdáról átkerül a bajnokság szombati napokra?
    Nem, elcsesztem visszalapozódott a naptár januárra és csak a szerdát néztem. február 13-án kezdődik.

  21. #21
    Tomi Toth Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 12. 05.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    53
    Nagyon jó kis verseny volt ! Bár végig hátul mentem mint kezdő
    ujonc de nagyon élveztem ! És nagyon el fáradtam a végére !
    Örülök hogy ilyen jó kis csapatba kerültem sok jó ember közé !
    Külön köszönöm Zelfinek a rengeteg segítséget és jó tanácsot !!
    nemsokára találkozunk az AC-ben is 😊😊
    Tóth Tamás

  22. #22
    Sajnos csak a harmadik futam előtt esett le Ősz Balázs elejtett megjegyzésének köszönhetően, hogy a hátsó kerekeim nem +, hanem -30 környékére vannak toe-zva, valami más setup-ot töltöttem be véletlenül. Ezt korrigálva a 3. futamon már fél másodperccel jobb volt a leggyorsabb köröm és így már Zelfi sem volt veszélyes rám hátulról (ezt nem tudom kihagyni, bocsi ).
    Az első futam gyakorlatilag egy védekezési gyakorlat volt Kovács Geri, Ásványi Feri és Hevesi Sanyi ellen, ami jól jött a 2. futamra, ahol a 2. helyről rajtolhattam. Aztán a a sikánban Zelfi átrendezte a sorrendet, így visszaestem utolsó előttinek Ladányi Petivel együtt, akivel épp küzdésben voltunk, csak Zelfi "beugrott a játékba" (olyan jó cinkelni a másikat ). Kis felzárkózás után végül a 12. hely meglett, amit a 3. futamon egy 8.-al fejeltem meg.

    Szeretném megköszönni minden szervező munkáját. Továbbá a mezőny alap hozzáállását egymáshoz. Azt hiszem nem mentem még olyan mezőnyben, amely ennyire tisztán és korrektül versenyezne, ennyire tiszteletben tartaná a másikat. Jó, Zelfi majd megtanul fékezni időben, de ne legyünk telhetetlenek (cinkelés mód looping-ra állítva ). Ami különösen tetszett, hogy nagyjából mindenki tudta, kivel érdemes versenyeznie és mikor nincs értelme, illetve az már inkább csak értelmetlen akadályozás volna blokkolásokkal, nem feltétlen tiszta manőverekkel.
    Külön öröm, hogy a mezőny hátsó fele is összesűrűsödött, az újak és/vagy kezdők sokat fejlődtek, miközben nem okoztak soha gondot a már rutinosabbaknak. Ez fontos azért is, hogy meglegyen egy stabil létszám, állandó mezőny.

    A folytatásban ezt érdemes volna tovább vinni, új vagy más pályákon menni, van elég a Raceroomban. A lebonyolításban nem látok hibát, és azt sem bánom, ha marad az egy szervernyi létszám. Őszintén szólva sokkal jobb volt így, mint amikor azon megy az izgulás, hogy ki szorul ki az első szerverről és a második egy csonka mezőnnyel indul el, szinte értelmetlenül.

  23. #23
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Aztán a a sikánban Zelfi átrendezte a sorrendet, így visszaestem utolsó előttinek Ladányi Petivel együtt, akivel épp küzdésben voltunk, csak Zelfi "beugrott a játékba" (olyan jó cinkelni a másikat )

    Jó, Zelfi majd megtanul fékezni időben, de ne legyünk telhetetlenek (cinkelés mód looping-ra állítva ).
    Szánom-bánom! Cinkeljél csak! Jössz te még az én utcámba... Itt is elnézést azért a hibáért, nagyon megzavart a szélárnyék és nem láttam a fékpontot rendesen. Erik vendégem vagy egy sörre!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  24. #24
    Kenéz Sándor Versenyző kenezs01 logója
    Csatlakozott
    2015. 07. 04.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    62
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Nem, elcsesztem visszalapozódott a naptár januárra és csak a szerdát néztem. február 13-án kezdődik.
    Akkor megnyugodtam, szuper, köszi
    Kenéz Sándor #88

  25. #25
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Szánom-bánom! Cinkeljél csak! Jössz te még az én utcámba... Itt is elnézést azért a hibáért, nagyon megzavart a szélárnyék és nem láttam a fékpontot rendesen. Erik vendégem vagy egy sörre!
    Semmi baj. Ott egyébként kicsit megtévesztő, hogy az első tábla előtt, kb. 120 méternél van a féktáv eleje, nincs előtte úgymond figyelmeztető tábla. Még a Practice során én is benéztem egyszer, aztán ugyanúgy mentem a rezulásba.

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •