Oldal: 3 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (125 összesen)

Téma: GTL - Probléma

  1. #51
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.095

    Re: GTL - Probléma

    Örömmel jelentem, hogy sikerült áthidalnom a problémát.
    Elösször azzal próbálkoztam, hogy kihagyom azt a futamot, és a 2. futam megnyerésével bejövök a ponttáblázat 3. helyére. De ez nem jön össze. Ezt követően beállítgattam mindent ahogy mondtál, és erősen koncentrálva végigvittem 30-al az autót kezdő nehézségi szinten. Nah ezen túlvagyunk!

  2. #52
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628

    Re: GTL - Probléma

    Idézet Eredetileg Larionov írta Hozzászólás megtekintése
    Örömmel jelentem, hogy sikerült áthidalnom a problémát.
    Elösször azzal próbálkoztam, hogy kihagyom azt a futamot, és a 2. futam megnyerésével bejövök a ponttáblázat 3. helyére. De ez nem jön össze. Ezt követően beállítgattam mindent ahogy mondtál, és erősen koncentrálva végigvittem 30-al az autót kezdő nehézségi szinten. Nah ezen túlvagyunk!
    Nálam a driver animations-től a metec-ig van kikapcsolva és azóta még csak spa-ban volt fps gondom, de az bug.

  3. #53
    Juhász Tamás Regisztrált Juhasz Tamas logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 28.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    2.736

    Re: GTL - Probléma

    A Góg Peti segítségével próbáltam elérhetővé tenni az összes autót azzal a 0byte-os fájlal, de valamiért nem sikerült. Van esetleg valami ötlet, hogy mi után, vagy mi előtt kell ,vagy hogy kell oda rakni, vagy egyáltalán mi a nyügje ennek a hülyeségnek.
    Ma már jó lenne gyakorolni spa-ra.
    Előre is köszi!

  4. #54
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539

    Re: GTL - Probléma

    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    A Góg Peti segítségével próbáltam elérhetővé tenni az összes autót azzal a 0byte-os fájlal, de valamiért nem sikerült. Van esetleg valami ötlet, hogy mi után, vagy mi előtt kell ,vagy hogy kell oda rakni, vagy egyáltalán mi a nyügje ennek a hülyeségnek.
    Ma már jó lenne gyakorolni spa-ra.
    Előre is köszi!
    A fájl bemásolása után hozz létre egy új profilt, és ott már minden elérhető lesz. Az eddig használt(ak)nál nem teszi elérhetővé a pályákat és autókat.

  5. #55
    Juhász Tamás Regisztrált Juhasz Tamas logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 28.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    2.736

    Re: GTL - Probléma

    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    A fájl bemásolása után hozz létre egy új profilt, és ott már minden elérhető lesz. Az eddig használt(ak)nál nem teszi elérhetővé a pályákat és autókat.
    Ááá, köszi!

  6. #56
    Gombkötő Csaba Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 12. 12.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    216

    Re: GTL - Probléma

    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    A fájl bemásolása után hozz létre egy új profilt, és ott már minden elérhető lesz. Az eddig használt(ak)nál nem teszi elérhetővé a pályákat és autókat.
    Kérek szépen egy kis segítséget. Ezt a fájlt honnan tudom leszedni. Vagy esetleg valaki eltudná küldeni az email címemre? gombkotocs@freemail.hu . Nagyon megköszönném.

  7. #57
    Góg Péter Regisztrált Góg Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    51
    Üzenetek
    540

    Re: GTL - Probléma

    Idézet Eredetileg Gombkötő Csaba írta Hozzászólás megtekintése
    Kérek szépen egy kis segítséget. Ezt a fájlt honnan tudom leszedni. Vagy esetleg valaki eltudná küldeni az email címemre? gombkotocs@freemail.hu . Nagyon megköszönném.

    Ment a mail.

  8. #58
    Gombkötő Csaba Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 12. 12.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    216

    Re: GTL - Probléma

    Idézet Eredetileg Góg Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Ment a mail.
    Köszi szépen Peti.
    Külön köszönet Barta Tibornak. Rengeteget segítet most is, mint mindig.
    Sikerült felmennem a GTL masters.hu szerverre, YYYYEEEEAAAHHHH.
    Meg is céloztam az utolsó helyek valamelyikét. Reszkessetek sereghajtók!

  9. #59
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: GTL - Probléma

    Kellene egy kis help!Mivel multkori futam előtt csütrötököt mondott a gépem reinstall következett ami azzal járt hogy a particiokat is újra kellet formázni mivel azokat is teljesen elfelejtette(jövőhéten lesz új vinyó ennek annyi) így újra kell raknom a Gt Legendset.Na de van egy kis problémám.Mikor telepíteném ezt írja ki

    d:\Games\GTL\audio.dat
    Hiba lépett fel a fájl másolása közben:
    I\O eszközhiba miatt nem lehetett a kérést végrehajtani.
    Kilépés: megszakítás, Ismét: megismétlés, Tovább: fájl átlépése nem ajánlott

    Jelzem a továbblépést is kiprobáltam de az se segít.Mi lehet a probléma a DVD-m karcmentes szinte mivel eddig virtuális meghajtón ment.Aszthiszem ez lenne a 3-ik telepítése de nem megy.
    Ha van valakinek valami ötlete szívesen fogadnám mert így nehezen fogk menni ha nem megy fel.
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  10. #60
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233

    Re: GTL - Probléma

    Idézet Eredetileg Rolika írta Hozzászólás megtekintése
    Kellene egy kis help!Mivel multkori futam előtt csütrötököt mondott a gépem reinstall következett ami azzal járt hogy a particiokat is újra kellet formázni mivel azokat is teljesen elfelejtette(jövőhéten lesz új vinyó ennek annyi) így újra kell raknom a Gt Legendset.Na de van egy kis problémám.Mikor telepíteném ezt írja ki

    d:\Games\GTL\audio.dat
    Hiba lépett fel a fájl másolása közben:
    I\O eszközhiba miatt nem lehetett a kérést végrehajtani.
    Kilépés: megszakítás, Ismét: megismétlés, Tovább: fájl átlépése nem ajánlott

    Jelzem a továbblépést is kiprobáltam de az se segít.Mi lehet a probléma a DVD-m karcmentes szinte mivel eddig virtuális meghajtón ment.Aszthiszem ez lenne a 3-ik telepítése de nem megy.
    Ha van valakinek valami ötlete szívesen fogadnám mert így nehezen fogk menni ha nem megy fel.
    Hogy tudtad virtuálisként betenni?
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  11. #61
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: GTL - Probléma

    I/O eszközhiba miatt nem lehet a kérést végrehajtani
    Mostmár a telepitőig se jut el!Mi lehet a probléma!Mindne mást jól olvas sőt a dvd-t szomszédomnál beolvassa a win tök új semmi nincs rajta még.
    PLZ help
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  12. #62
    Dóda Ádám Regisztrált Speelius logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 15.
    Város
    Hódmezővásárhely
    Életkor
    37
    Üzenetek
    315

    Re: GTL - Probléma

    Idézet Eredetileg Rolika írta Hozzászólás megtekintése
    I/O eszközhiba miatt nem lehet a kérést végrehajtani
    Mostmár a telepitőig se jut el!Mi lehet a probléma!Mindne mást jól olvas sőt a dvd-t szomszédomnál beolvassa a win tök új semmi nincs rajta még.
    PLZ help
    Sztem az IDE kábel a rossz muhahahahahahaah.
    Ha mögötted vagyok és megelőzlek akkor hanyadik leszek?

  13. #63
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: GTL - Probléma

    Lenne egy kérdésem.Nem oly rég felfedeztük Selmeci Krisztiánnal hogy betölti az én setemet a BMW-re és teljesen más az áttét kiosztás.Vagyis inkább pontosabban a számozás egyezik de a grafikonon minden egyel feljebb van sőt ha megy vele akkor úgy is ergo nem csak grafikonon.Olyan mint mikor egyel el van tolodva minden.Neki a 5.-re ír a grafikon 300 körül nekem 250 körül.Neki akkor forognaK ugyanazok a sebességi fokozatok ha egyel lejebb veszi őket de akkor meg már ugye a számozás nem stimmel.Ja és ha az én általam bediktált áttéttel megy akkor ki se forog neki a 4 ik.Mitől lehet ez?Jelzem ha tök egyedül állitja default setről át az áttétet akkor is ez a helyzet.Elvileg a játéknak nem kellen külömböznie.
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  14. #64
    Szabó Viktor Regisztrált Szabó Viktor logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 12.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    895

    Re: GTL - Probléma

    Idézet Eredetileg Rolika írta Hozzászólás megtekintése
    Lenne egy kérdésem.Nem oly rég felfedeztük Selmeci Krisztiánnal hogy betölti az én setemet a BMW-re és teljesen más az áttét kiosztás.Vagyis inkább pontosabban a számozás egyezik de a grafikonon minden egyel feljebb van sőt ha megy vele akkor úgy is ergo nem csak grafikonon.Olyan mint mikor egyel el van tolodva minden.Neki a 5.-re ír a grafikon 300 körül nekem 250 körül.Neki akkor forognaK ugyanazok a sebességi fokozatok ha egyel lejebb veszi őket de akkor meg már ugye a számozás nem stimmel.Ja és ha az én általam bediktált áttéttel megy akkor ki se forog neki a 4 ik.Mitől lehet ez?Jelzem ha tök egyedül állitja default setről át az áttétet akkor is ez a helyzet.Elvileg a játéknak nem kellen külömböznie.
    Roli, próbáltad már másik schnitzer bmw-vel ugyanezt a setet? Múltkor nem akartam kérni tőled, hogy rakd fel a setet, mert mégiscsak a titkos fegyvered csütörtökre de úgy tűnik valami gáz lehet vagy a rothmans-szes bmw-vel, vagy a gtl-eddel és emiatt van valami eltérés.

    Krisztián melyik bmw-re próbálta berakni azt a setet?

  15. #65
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: GTL - Probléma

    Idézet Eredetileg Szabó Viktor írta Hozzászólás megtekintése
    Roli, próbáltad már másik schnitzer bmw-vel ugyanezt a setet? Múltkor nem akartam kérni tőled, hogy rakd fel a setet, mert mégiscsak a titkos fegyvered csütörtökre de úgy tűnik valami gáz lehet vagy a rothmans-szes bmw-vel, vagy a gtl-eddel és emiatt van valami eltérés.

    Krisztián melyik bmw-re próbálta berakni azt a setet?
    Nem nálam van a bibi.Hanem a Krisz játékával.Tök mindegy melyik skinnel megyek.A setembe semmi különös sincs meg a másik hogy ezeket mind szereveren futottam és ha valami nem stimmelne kidobna.Mindketten egyforma bmw-el mentünk de egyszerűen neki nem jön be az a fajta áttét mint nekem.Csak akkor forogja azt amit az én váltom ha végáttételt eggyel visszaveszi.Olyan mintha a végáttételek neki egyel el lennének mászva.MSN-en megtalálsz...
    Utoljára módosította: Rolika; 2007. 12. 18. 17:28.
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  16. #66
    Szabó Viktor Regisztrált Szabó Viktor logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 12.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    895

    Re: GTL - Probléma

    Idézet Eredetileg Rolika írta Hozzászólás megtekintése
    Nem nálam van a bibi.Hanem a Krisz játékával.Tök mindegy melyik skinnel megyek.A setembe semmi különös sincs meg a másik hogy ezeket mind szereveren futottam és ha valami nem stimmelne kidobna.Mindketten egyforma bmw-el mentünk de egyszerűen neki nem jön be az a fajta áttét mint nekem.Csak akkor forogja azt amit az én váltom ha végáttételt eggyel visszaveszi.Olyan mintha a végáttételek neki egyel el lennének mászva.MSN-en megtalálsz...
    na majd leteszteljük. csak 6 után érek haza valamikor, de ma este amúgyis GTL edzés volt tervbe véve Szabival is, úgyhogy kiderülnek majd a dolgok.

  17. #67
    Dvorszki Zsolt Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 02. 02.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2

    lefagy a menü

    Sziasztok !
    van egy eredeti "gt legends" nevű játékom és mindig lefagy a menüje ... nemtudok elindítani egy versenyt se : gépem teljesítménye megvan hozzá: Pentium IV 2,5 Ghz , ati radeon 9550 (128 Mb) ,1 Gb ram ,

    ha valaki tud valami megoldást írjon .!!!

  18. #68
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Életkor
    54
    Üzenetek
    2.514

    Re: lefagy a menü

    Idézet Eredetileg Zsolo1991 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok !
    van egy eredeti "gt legends" nevű játékom és mindig lefagy a menüje ... nemtudok elindítani egy versenyt se : gépem teljesítménye megvan hozzá: Pentium IV 2,5 Ghz , ati radeon 9550 (128 Mb) ,1 Gb ram ,

    ha valaki tud valami megoldást írjon .!!!
    Lehetségesnek tartom,hogy videokártya driver a hibás.
    Vagy régebbi,vagy uj kellene...
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  19. #69
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233

    Re: lefagy a menü

    Idézet Eredetileg Zsolo1991 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok !
    van egy eredeti "gt legends" nevű játékom és mindig lefagy a menüje ... nemtudok elindítani egy versenyt se : gépem teljesítménye megvan hozzá: Pentium IV 2,5 Ghz , ati radeon 9550 (128 Mb) ,1 Gb ram ,

    ha valaki tud valami megoldást írjon .!!!
    Próbáld ablak módban futtani!
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  20. #70
    Dvorszki Zsolt Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 02. 02.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2

    Re: lefagy a menü

    Idézet Eredetileg Pechnig Rezső írta Hozzászólás megtekintése
    Lehetségesnek tartom,hogy videokártya driver a hibás.
    Vagy régebbi,vagy uj kellene...
    Köszi driverrel volt a gond

  21. #71
    Zoltán Púhl Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 11. 01.
    Város
    Eger
    Életkor
    42
    Üzenetek
    31

    Exclamation Re: GTL - Probléma

    Sziasztok!!

    Olyan problemam lenne,hogy vki esetleg jatszik e GTL-t Vista(64 bit ) alatt?! Ugyanis mikor elinditom administrator modba a starforce miatt ujra inditast ker! Namarmost ilyenkor ezt a fajlt elcseszi: sfsync02.sys es csak korabbi helyesen mukodo verzio visszatoltesevel indul el! HA ezzel beszivtam most ,akkor kiakadok!?

  22. #72

    Re: GTL - Probléma

    Úgy tudom hogy a GTL nem futtatható a VISTA alatt.

  23. #73
    Barta Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2006. 04. 17.
    Város
    Ajka
    Életkor
    53
    Üzenetek
    298

    Re: GTL - Probléma

    Idézet Eredetileg martin írta Hozzászólás megtekintése
    Úgy tudom hogy a GTL nem futtatható a VISTA alatt.
    Nálam Vista és XP (mindkettő 32 bites) alatt egyaránt fut a GTL. Mindössze frissíteni kellett Vista alatt a Starforce védelmet. Innen lehet letölteni a frissítést:
    http://www.star-force.com/support/drivers/
    Viszont Vista alatt eléggé lecsökkent az FPS a játékban...

    64 bites Vistával még nem volt dolgom, így abban sajnos nem tudok segíteni.

  24. #74
    Zoltán Púhl Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 11. 01.
    Város
    Eger
    Életkor
    42
    Üzenetek
    31

    Re: GTL - Probléma

    Idézet Eredetileg Barta Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam Vista és XP (mindkettő 32 bites) alatt egyaránt fut a GTL. Mindössze frissíteni kellett Vista alatt a Starforce védelmet. Innen lehet letölteni a frissítést:
    http://www.star-force.com/support/drivers/
    Viszont Vista alatt eléggé lecsökkent az FPS a játékban...

    64 bites Vistával még nem volt dolgom, így abban sajnos nem tudok segíteni.

    Szia!! Koszonom,igy elindult! Elvileg gepemnek birnia kell vista alatt is,de majd ma este letesztelem! Remelem futtathato 16:9-be is!

  25. #75
    Farkas Mihály Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 05. 27.
    Életkor
    36
    Üzenetek
    8

    kormányzás egérrel?

    Üdv!

    Segítségeteket szeretném kérni! Van valakinek ötlete arra, hogy hogyan lehetne GTL-ben az egérrel kormányozni?
    Nem értem hogy ha a GTR1,2-ben meg az M3 Challenge-ben lehetett, akkor ebben miért nem?! Vagy lehet de nem vettem észre?
    Köszi előre is!

Oldal: 3 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •