Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (29 összesen)
  1. #1
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    AC GT - Nurburgring - 01.06

    Kedves Versenyzők!

    Masters GT Bajnokságunk 7. futama következik Nürburgringen.
    Csatlakozzatok hozzánk és hajtsuk meg ezeket a szuper "vasakat"!



    7. Futam: Nürburgring GT - rank
    Autók:
    GT2 Class:
    BMW M3 GT2, Corvette C7.R (+50 kg), Ferrari 458 GT2, Porsche 911 RSR 2017 (+50 kg)
    GT3 Class :
    Audi R8 LMS 2016 (+20 kg), BMW Z4 GT3 (+30 kg), Ferrari 488 GT3 (+10 kg), Lamborghini Huracan GT3 (+30 kg), McLaren 650 GT3 (+30 kg), Mercedes AMG GT3 (+10 kg), Nissan GT-R GT3 (+10 kg), Porsche 911 GT3 R (+10 kg)

    Időpont: 2019.01.06. (vasárnap)
    Nevezés: futam napján este 19:00-ig (köridő feltöltéséhez Masters Rank app szükséges)
    Szabadedzés: 19:45-20:00 (15 perc)
    Időmérő: 20:00 - 20:30 (30 perc)
    Race: 20:30
    46 kör (90 perc)

    Rajt típusa: álló rajt (kiugrást a program bünteti)
    Boxkiállás: nem kötelező
    Pálya állapot: 98%-ról indul
    Gumi melegítők: igen
    Fizikai sérülések: 80%
    TC használat: tiltott
    ABS használat: factory
    Gumi kopás mértéke: 100%
    Üzemanyag használat:
    70%
    Aszfalt hőmérséklet: 25-39 fok
    Pitek száma: 24 (szerver elosztás kalkulátor)

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!

    Éles Szerver: GTR-Masters.hu #A, #B, #C
    Gyakorló Szerver: GTR-Masters.hu #Prequal - GT /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló Jelszó: masters

    Indulási feltételek és egyéb infók a bajnokság főtopikjában: Masters GT Bajnokság
    GTR-Masters Team Speak elérhetőség: Masters TS

    Fontos!!


    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a Versenyszabályzat betartását és egymás kölcsönös tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: Zelfel Tamás; 2019. 01. 07. 08:53.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  2. #2
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339

    Ferrari World Record


  3. #3
    A futamtáv 46 kör lesz.

  4. #4
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339

    Gurultunk egyet Szűcs Tomival


  5. #5
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Mai futam infók

    Időrend:
    19:00 - Prekval zárása
    19:35 körül próbarajt, 19:45-kor RESTART, utána lehet csatlakozni az éles szerverre. Booking nem lesz.

    Figyelem, jelszó a csatlakozáshoz itt: link

    És végül a legfontosabb: a pályán való magatartás!

    Kérünk mindenkit, hogy fokozottan figyeljetek egymásra, ne rontsátok el senki versenyét és felkészülését egy-egy meggondolatlan manőverrel!




    • A futam elején nagy lesz a tumultus, amihez mindenkinek alkalmazkodnia kell, nem lehet a megszokott féktávokat venni... csak óvatosan!
    • A futam 46 körös lesz, az autók meg könnyen sérülnek, nem érdemes kockáztatni, pláne nem az elején!
    • Mindig fékezzünk időben!! Ha vki közvetlenül előttünk van azonos íven, akkor korábban fékezzünk mint Ő... ha pedig baj van, akkor inkább vezessük ki a pályáról az autónkat ahelyett, hogy felöklelnénk az előttünk lévőket! A hátulról történő kilökéseket nagyon szigorúan vesszük.
    • Leszorítások: Figyeljünk mindig oldalra, ha nem vagyunk 100%-osan biztosak benne, hogy van-e vki mellettünk, akkor inkább hagyjunk helyet a pályán!
    • Pályára való visszatérés: aki kicsúszik, vagy megpördül az semmilyen formában nem zavarhatja meg a mögötte érkező mezőnyt. Ha keresztbe állsz a pályán, akkor taposs a fékbe és ne mozdulj meg addig, amíg nem tudsz biztonságosan elindulni. Aki meg lekerül a pályáról, az csak is a pálya legszélén az érkezőket nem zavara nagyon óvatosan térhet vissza!



    Felhívnánk a TeamSpeak használatára a figyelmet mert sok az új versenyző és ott tudunk a leghamarabb segíteni!
    TeamSpeak-ről bővebben
    itt olvashattok!

    A szerverbeosztás a
    táblázat alapján lesz.
    Nagyon szoros a mezőny, a legkisebb meggondolatlanság is könnyen megbosszulhatja magát, 1 helyezésért nem érdemes kockáztatnia se a védekezőnek, se a támadónak a testi épségét és ezzel a versenyét.
    Felhívom a figyelmet, hogy a szabályok értelmében mind a prekvalifikáción, mind az időmérőn és a futamon, a rank app által engedélyezett pálya nyomvonalon kell haladni.
    Sok az új versenyző ezért kérünk mindenkit de főként az újakat, hogy nagyon körültekintően induljanak el a rajtnál!

    Az első kanyarokban nagyon figyeljetek egymásra, kis koccanás is megbosszulhatja magát!

    Szabályzat itt
    Rank app használata itt

    Figyelem!

    Kiemelném még, hogy mostantól az éles futamokon (gyakorlás, időmérő, futam) 25-39 fok között változó aszfalt hőmérsékletekre kell számítani!
    Figyeljen oda mindenki az időmérőn, hogy csak a rank app szerint pályaelhagyás nélkül futott köröket fogadjuk el érvényesnek!

    Jó versenyzést kívávunk mindenkinek estére!


    Minden egyéb infó a futamkiírásban!

    Sok sikert mindenkinek!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  6. #6
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Mai stream

    Élőben itt nézhető a mai összecsapás:
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  7. #7
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Szerverbeosztás

    1-19. helyezett: GTR-Masters.hu #R1 - Piski Tamás -> Tóth Szabolcs


    Hamarosan mennek a szerverek belépés- és rajt teszt céljából, mindenki lépjen be, akinek gondja van, az mielőbb jelezze!

    19:20 körül próbarajt, 19:30-kor RESTART, utána belépés az éles szerverre.
    Figyelem,
    jelszó a belépéshez itt: link (csak annak kell, aki akar skint választani, vagy nem került be az entry listbe)

    Teszt szerver megy, lehet csatlakozni.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  8. #8
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    megint connectioon ok, de látom nem lett rögzített köridőm. Grrr.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  9. #9
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Ne vágjál és jó lesz az

  10. #10
    Beke Tibor Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 05. 10.
    Város
    Szombathely
    Üzenetek
    31
    Sziasztok

    Tele van a server ? nem férek be pozyautasként valahova ?

  11. #11

  12. #12
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302

    Exclamation


    Egy kérés a társaság felé:
    Tegyük fel te vagy a Porsche. Előtted ez a látkép van. Mit teszel? Nem biztos hogy a padlógáz a legoptimálisabb döntés, nem-e?
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosította: GTF_Bika; 2019. 01. 08. 12:21. Indoklás: magánvélemény
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  13. #13
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Elnézést kérek Madarász Krisztiántól és Homoki-Szabó Csabától, többek között...

  14. #14
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Nekem sajnos nem jött be a med gumi, így ennyi izgalom maradt mára:

  15. #15
    A rajtnál sikerült jelentősen megnehezíteni a csapat versenyét... Kár érte... Miután sikeresen megforgattam Szabit, aminek köszönhetően engem is megforgatott Madarász Krisztián, a mezőny végére kerültem, sajnos ma az összes lehetséges komoly párharcot egy-egy furcsa incidens lehetetlenítette el, úgyhogy annak ellenére, hogy végig szoros volt a mezőny közepe, úgy igazából test-test elleni csata nem volt senkivel.

    Oláh Gergellyel volt egy érdekes incidensem, azt csak kíváncsiságból óvtam meg, érdekel, hogy a BT véleménye szerint hogyan oszlik meg a felelősség az ilyen esetekben, igazság szerint egy rövid ideig fontolgattam is, hogy visszaengedlek, mert papíron az én hibám volt, de szerintem végső soron a koccanáshoz az is hozzájárult, hogy a pályaelhagyás után először jobbra tartottál, aztán pedig mikor láttad, hogy belülre megyek, akkor kezdtél visszahúzni balra a féktávon.

  16. #16
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem sajnos nem jött be a med gumi, így ennyi izgalom maradt mára:
    Itt kezdődik az endurance versenyzés, körökön át a centik mennek oda vissza.

  17. #17
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Itt kezdődik az endurance versenyzés, körökön át a centik mennek oda vissza.
    Hát én meg is törtem fejben ehhez most. Antal Gábornak gratulálok ehhez...kiraktam a realtimeot és néztem, hogy gyakorlatilag mindegyik körben gyorsabb voltam nála és mégse bírtam rá felérni 40 kör alatt sem, mert 10 körönte eldobáltam a gépet és ettől csak egyre inkább a határokon kellett mennem, ami még több hibát generált

    Mindenesetre már nagyon várom Isztambult az anglia 2x40perces szűkpályás vérengzést valahogy nagyon nem kívánja egyik porcikám sem.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  18. #18
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Elnézést kérek Madarász Krisztiántól és Homoki-Szabó Csabától, többek között...
    Miért a boxból indultál?

  19. #19
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem sajnos nem jött be a med gumi, így ennyi izgalom maradt mára:

    Sajnos nekem sem, eltaktikáztam, maradnom kellett volna a soft-nál kerékcsere után is. Ellenben jót meccseltünk, bár softon konkrétan kivárásra kellett autóznod, amit jól is csináltál, korrekt csatácska volt
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  20. #20
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    A rajtnál sikerült jelentősen megnehezíteni a csapat versenyét... Kár érte... Miután sikeresen megforgattam Szabit, aminek köszönhetően engem is megforgatott Madarász Krisztián, a mezőny végére kerültem, sajnos ma az összes lehetséges komoly párharcot egy-egy furcsa incidens lehetetlenítette el, úgyhogy annak ellenére, hogy végig szoros volt a mezőny közepe, úgy igazából test-test elleni csata nem volt senkivel.

    Oláh Gergellyel volt egy érdekes incidensem, azt csak kíváncsiságból óvtam meg, érdekel, hogy a BT véleménye szerint hogyan oszlik meg a felelősség az ilyen esetekben, igazság szerint egy rövid ideig fontolgattam is, hogy visszaengedlek, mert papíron az én hibám volt, de szerintem végső soron a koccanáshoz az is hozzájárult, hogy a pályaelhagyás után először jobbra tartottál, aztán pedig mikor láttad, hogy belülre megyek, akkor kezdtél visszahúzni balra a féktávon.

    Erre én is kíváncsi lennék mert egyszer váltottam ívet, Forma 1 versenyen számtalanszor előfordult hogy az aki vissza tér és hátrányba van a hiba miatt utána még védekezhet ha fair módon tud. Én is ezt tettem véleményem szerint veled. Az ütközés nem igazán befolyásolta a futamon, én nem terveztem óvni.

  21. #21
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése

    Egy kérés a társaság felé:
    Tegyük fel te vagy a Porsche. Előtted ez a látkép van. Mit teszel? Nem biztos hogy a padlógáz a legoptimálisabb döntés, nem-e?
    Tegyük fel téged kilöknek és szembe vagy a forgalommal, biztosan jó döntés hogy satura fékezed az autód? Amikor hátrafelé gurulve több esélyt adnál a verseny társaknak arra, hogy megússzák a veled való ütközést.

    Csatolt képek Csatolt képek

  22. #22
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Idézet Eredetileg Greg83 írta Hozzászólás megtekintése
    Erre én is kíváncsi lennék mert egyszer váltottam ívet, Forma 1 versenyen számtalanszor előfordult hogy az aki vissza tér és hátrányba van a hiba miatt utána még védekezhet ha fair módon tud. Én is ezt tettem véleményem szerint veled. Az ütközés nem igazán befolyásolta a futamon, én nem terveztem óvni.
    Szabály szerint kétszer lehet ívet változtatni (védekezés céljából, egyenesben, ha vki jön mögötted), ennél több már cikázásnak számít. A második ívváltoztatásnál már nem húzódhatsz vissza teljesen a fehér vonalig, 1 autónyi helyet hagynod kell a pályán a támadó fél számára. Ugyan féktávon belül is lehetséges az ívváltoztatás, de ott már a mértékét, veszélyességét is figyelembe vesszük a vizsgálat során.

  23. #23
    Antal Gábor Versenyző gabor426 logója
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Város
    Siófok
    Üzenetek
    297
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Hát én meg is törtem fejben ehhez most. Antal Gábornak gratulálok ehhez...kiraktam a realtimeot és néztem, hogy gyakorlatilag mindegyik körben gyorsabb voltam nála és mégse bírtam rá felérni 40 kör alatt sem, mert 10 körönte eldobáltam a gépet és ettől csak egyre inkább a határokon kellett mennem, ami még több hibát generált

    Mindenesetre már nagyon várom Isztambult az anglia 2x40perces szűkpályás vérengzést valahogy nagyon nem kívánja egyik porcikám sem.
    Hát köszönöm, de tényleg csak rajtad múlt. Én is néztem a real timeot, biztos voltam benne hogy utolérsz, már gondolkoztam hogy mennyire menjek bele csatába, hogy jövök ki jobban. De aztán ahogy írtad mindig jött egy hiba. Én is hibázgattam kicsiket, de nem mentem a határon mert nem akartam lenullázni a versenyemet, kellett ez a helyezés. De valszeg bármennyire a határon megyek is gyorsabb lettél volna, már írtam de tényleg jól nyomod a Mercivel

  24. #24
    Idézet Eredetileg Greg83 írta Hozzászólás megtekintése
    Erre én is kíváncsi lennék mert egyszer váltottam ívet, Forma 1 versenyen számtalanszor előfordult hogy az aki vissza tér és hátrányba van a hiba miatt utána még védekezhet ha fair módon tud. Én is ezt tettem véleményem szerint veled. Az ütközés nem igazán befolyásolta a futamon, én nem terveztem óvni.
    Alapvetően én is a saját manőveremet óvtam, mivel nem éreztem tisztának, ilyen szempontból feleslegesen óvtad meg a másik irányból mert a BT úgy is elmeszelhet engem, ha én jelentem az esetet. ( Ettől függetlenül szerintem a tiszta versenyzésben ugyanúgy segít, ha a védekező fél manőverei is kiszámíthatóak és nem a féktáv előtt 5 méterrel jövök rá, hogy ki kéne szállni az előzési kísérletből.)

  25. #25
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Greg83 írta Hozzászólás megtekintése
    Tegyük fel téged kilöknek és szembe vagy a forgalommal, biztosan jó döntés hogy satura fékezed az autód? Amikor hátrafelé gurulve több esélyt adnál a verseny társaknak arra, hogy megússzák a veled való ütközést.
    Egy kiszámíthatatlan egyikből a másik autóba pattogtam volna vs egy stabil tereptargy.Ennek ellenére továbbra is általános probléma hogy ha gázos szitu van előttünk akkor legalabb a lassítás szandeka látszódjon már és mar nem egy ilyen baleset volt már
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •