Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 29 (29 összesen)
  1. #26
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Egy kiszámíthatatlan egyikből a másik autóba pattogtam volna vs egy stabil tereptargy.Ennek ellenére továbbra is általános probléma hogy ha gázos szitu van előttünk akkor legalabb a lassítás szandeka látszódjon már és mar nem egy ilyen baleset volt már
    Szabi, nézd már meg belső kamerából... 4 autó volt körülöttem, senkivel nem értem össze te meg számon kéred rajtam hogy az út közepén lévő autódnak neki mentem? wtf? Jó hogy nem az én hibám hogy Krisztián kirakott téged a francba...
    Apropó, az nem zavar téged hogy az elején Széchy Szabit jól oldalba nyomtad? Mert ahogyan láttam ott nem óvtad magad...

  2. #27
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Kemény futam volt, a prekval alapján nem számítottam rá, hogy ennyire szoros lesz, nem is készültem rá annyit, mint szoktam, így az évad (eddigi) legizgalmasabb futama lett számomra.

    Az időmérőn 52 ezreddel sikerült megelőzni Szabó Zolit, nagy formában volt. Számítottam rá, hogy kiállás nélkül fog menni, én viszont a soft-soft stratégiát választottam, így tudtam, hogy nyomnom kell neki, főleg az elején.

    Szarka Andris és Lányi Tomi keresztülhúzták a számításaimat! Andris megelőzött a rajtnál, Tomi pedig mögöttem nézelődött folyamatosan. Majd szétvetett az ideg, éreztem, hogy gyorsabb vagyok, de a Porschét megelőzni a lehetetlennel határos volt, főleg amilyen pontosan ment Andris. Láttam, hogy alig vagyunk gyorsabbak mint Szabó Zoli, semmiféle előnyt nem tudtunk kiépíteni vele szemben.

    Kb. 15 kör után éreztem, hogy Andris gumijai jobban fogynak mint az enyéim és elkezdett csúszkálni, így a Schumacher S után a domb tetején nyílt egy halvány esélyem és meg tudtam előzni. Ezután el tudtam szakadni egy kicsit a boxkiállásig.

    Mikor visszajöttem a pályára, volt 23 köröm és 27 másodperc lemaradásom Zolitól, ami ledolgozhatatlannak tűnt. Időmérő-köröket kellett mennem. 55 elejét sikerült hoznom sorozatosan, így a végére sikerült utolérnem őt. Mivel csapattársak vagyunk és mind a kettőnknek rongyossá kopott a gumja, nem harcoltunk, simán elengedett, hogy ne adjunk esélyt a mögöttünk érkezőknek egy hibával vagy egymás lassításával.

    Így sikerült első hellyel bebiztosítani a bajnoki címet a hátralévő két futamtól függetlenül!

  3. #28
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Greg83 írta Hozzászólás megtekintése
    Szabi, nézd már meg belső kamerából... 4 autó volt körülöttem, senkivel nem értem össze te meg számon kéred rajtam hogy az út közepén lévő autódnak neki mentem? wtf? Jó hogy nem az én hibám hogy Krisztián kirakott téged a francba...
    Apropó, az nem zavar téged hogy az elején Széchy Szabit jól oldalba nyomtad? Mert ahogyan láttam ott nem óvtad magad...
    Nem kértem rajtad számon, hogy meghúztad a festésem, hanem hogy semmilyen szándékot nem láttam benned arra, hogy az előtted alakuló gázos szitu ellenére is padlógázon jöttél ki - erre próbáltam meg felhívni a figyelmet. Továbbá akit bármilyen sérelem ért, az óvjon!
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  4. #29
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Miért a boxból indultál?
    Mire befejeztem a setup állítgatását, addigra már két piros lámpa is égett... Aztán berakott a box-ba...

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •