Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (30 összesen)
  1. #1

    R3E MWTCR 2018 - Motegi 12.12.

    Kedves Versenyzők!

    Folytatódik a Masters WTCR 2018 Őszi bajnoksága! Nyolcadik helyszínünk a Japánban található Twin Ring Motegi. A Honda által épített versenypálya 1997-ben épült. A 4,8 kilométer hosszú pálya 14 kanyart foglal magába: hat balost és nyolc jobbost. A pálya szélessége 15 méter, leghosszabb egyenes szakasza 762 méter. A bajnoki futamot megelőző hétfőn, bemelegítő Shakedown futamot tartunk



    8. Futam: 12.12. - Szerda Twin Ring Motegi - rank
    Autók: WTCR 2018 (elegendő 1 típussal rendelkezni a részvételhez): WTCR 2018
    Nevezés: futam napján este 19:00-ig (nevezés módja itt olvasható: LINK)
    Kezdés: 19:00
    Practice 1: 1 óra
    Qual 1: 10 perc
    Race 1: 25 perc
    Race 2: 18 perc ( a Race 1 végeredménye alapján fordított rajtráccsal ( az első 10 fordul ))
    Practice 2: 5 perc
    Qual 2: 3 perc ( Superpole )
    Race 3: 18 perc

    Shakedown időpont: 12.10. - Hétfő /NYÍLT!!!/
    Kezdés: 20:00

    Qual1: 10 perc
    Race1: 10 perc
    Race2: 10 perc (utána meg indul a következő menet!)

    Rajt típusa:
    álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező

    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: 100%
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!
    FIGYELEM, a köridők rögzítéshez a 25 perc-es kvalifikációt követő 1 körös futamon is részt kell venni és célba érkezni!

    Bajnokság állása: LINK
    Éles szerver:
    GTR-Masters #A, #B
    Éles szerver jelszó a LINK-en

    Gyakorló szerver: GTR-Masters - Prequal /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló jelszó:
    masters


    Indulási feltételek: Masters WTCR Bajnokság 2018 Ősz
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS

    Fontos!!

    • Mivel az R3E multipalyer jelenleg még alpha állapotban van, ezért előfordulhatnak hibák, fagyások, szakadások és egyéb kellemetlenségek az online versenyek során, sőt akár mi szervezők is hibázhatunk a szerver beállításánál, ezért kérjük, hogy ezt mindenki tartsa szem előtt és kellő türelemmel álljon hozzá az futamokhoz és az esti eseményekhez. A fő hangsúly most a tapasztalatszerzésen és a tesztelésen van!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2018. 12. 06. 19:38.

  2. #2
    Szerver fut!
    szerver: GTR-MASTERS.HU - SHAKEDOWN*
    jelszó: masters

  3. #3
    Füredi Zoltán Szervertag 2024 FuReady logója
    Csatlakozott
    2016. 08. 21.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    142
    Szeretném jelezni, hogy a szerver nem látható a Multiplayer-ben. (kicsit köröztem volna, de este 7-ig lehet mások is megtennék)

  4. #4
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg FuReady írta Hozzászólás megtekintése
    Szeretném jelezni, hogy a szerver nem látható a Multiplayer-ben. (kicsit köröztem volna, de este 7-ig lehet mások is megtennék)
    Újraindítottam, remélhetőleg most már jó lesz.

  5. #5
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Stream a mezőny végéről itt nézhető:

    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  6. #6
    Szerverbeosztás:

    01-11. helyezés a prekval szerint: GTR-MASTERS.HU-#A szerver

    Szerverjelszó ITT található!

    Kérünk mindenkit, hogy időben lépjen be a szerverre!

    Aki nem nevezett az csak szervező engedéllyel léphet pályára.

    + Csahók Olivér

  7. #7

  8. #8
    replayt dobna fel valaki? köszi

  9. #9
    Idézet Eredetileg geriii11 írta Hozzászólás megtekintése
    replayt dobna fel valaki? köszi
    Parancsolj

  10. #10
    Füredi Zoltán Szervertag 2024 FuReady logója
    Csatlakozott
    2016. 08. 21.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    142
    A prekvali alapján szoros volt az eleje, küzdelmes versenyeket előrevetítve.

    QUALY: nem jött össze a jó kör, teljesen bestresszelve indultam neki az utolsónak... Meglepetésemre P1.

    R1: a rajtnál szépen eljöttem, majd egy ideig az első helyen közlekedtem, szorosan Kenéz Sanyival mögöttem... Később felcseréltük a szerepeket, mert Sanyi megelőzött: ezután én kezdtem el üldözni. Minden ment is szépen, mikor a célegyenesre vezető kanyarban gyorsabban érkeztem, kimentem Sanyi mellé, de azon az íven tapadást vesztett a kocsi, és mentem a kavicságyba... Visszajöttem P6-ba és Kovács Geri hibáját követően picit P5-ben is voltam, de ő visszaelőzött, így P6 lett a vége.

    R2: csalódott voltam az első verseny miatt + kicsit "lecsúszott a roló", de észnél voltam és a jó rajt után nem sokkal már az első helyen vezettem, melyet sikerült is megtartani a végéig.

    SUPERPOLE: jónak éreztem a kört, de voltak nálam gyorsabbak is... P3.

    R3: kimondottan jó rajt után Epinger Norbit üldöztem hoszú-hosszú körökön át... Voltak hibáim + próbálkozásaim, gyorsabb voltam nála, de szépen védekezett, egészen az utolsó körök egyikéig, mikor mellé tudtam menni, és feljöttem ismét P1-be, amit meg is tartottam a célig.

    Kiélezett a csata, fogalmam nincs, mit hoz a jövő, de Zandvoort-ba minden kiderül.

  11. #11
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    köszönöm

    borzasztóan sikerült qualyk és versenyek. talán majd az utolsó fordulóban.

    viszont az első versenyen jó volt a csata Epinger Norbival

  12. #12
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Ismét remek kis verseny volt. Szoros volt az eleje, ahogyan arra számítani is lehetett.
    Így az utolsó előtti futamra beszereztem egy G27 pedált a DFGT mellé, de nem sikerült még ráérezni így elsőre élesben, szóval pár perccel a practice vége előtt, visszacseréltem a régire

    Quali: Közepesen erős kör, P6-re volt elég.

    R1: Az egész verseny alatt Gerivel csatáztam, miközben Ladányi Petit próbáltam szorongatni. Nagyon élveztem, nem volt egyszerű magam mögött tartani Geri
    Nem sokkal a vége előtt Füredi Zoli hibázott, így P3-ban gurultam be.

    R2: Felzárkózás közben Erikkel volt pár szép jelenetünk, majd kivárásra autózva nyertem két pozíciót a Csahók Olivér-Kovács Geri csata következtében.
    A végére sikerült megközelítenem Kenéz Sanyit, de nem volt elég a tempó, ismét P3.

    Superpole: Sikerült egy jó kört összerakni végre, P1

    R3: Tartottam a pozícióm, bár Füredi Zoli keményen jött, de nem volt igazán lehetősége, majd sikerült párszor kicsit szélesre vennem egy-egy kanyart, az egyiknél el is tudott menni, de visszaelőztem kicsivel később. Talán az utolsó előtti körben a T2-ben túlságosan is a tükröt bámultam, emiatt kicsit korábban fékeztem. Ki is használta, és az élen is maradt a végéig. P2

    P.S.: Csahók Olivért szeretném megdícsérni, ha már egyszer annyit szapultuk. Szépen mentél, csak így tovább

  13. #13
    Bár nagyon tetszik ez a pálya, de nagyon nem feküdt az Audi-nak, legalábbis úgy éreztem. Kicsit Oschesleben-es a vonalvezetés, amit nem kedvelek, mint pályát, de Motegi mégis szimpatikus. Egyszerűen lassúnak éreztem magam, a kigyorsításokon főként a Hondák simán elhúztak. Így igazán sok izgalom nem történt, gyakorlatilag beágyaztam magam a 8. helyre.
    Illetve a 3. futamon meg lehetett volna, ha én hülye egyrészt nem trécselem végig a Superple-t a boxban, aztán nem pöccintem meg Benke Norbit az első kör végén, így az utolsó helyről sikerült mentenem 2-3 pozíciót. Sajnos egyet buktam a végén, Olivér megelőzött, mert elbambultam és eldobtam a jó 2 másodperces előnyömet. A küzdés vele viszont rendben volt, kicsit összeértünk néha, de nem volt semmi komoly.

    Igazából a versenyrutin, ami lehetővé tette, hogy a mezőny végének az elején végezzek általában, mert az egykörös tempója megvolt hozzá Nagy Gábornak és Hevesi Sanyinak is, csak versenyben ki tudtam provokálni hibákat, amiket aztán ki is használtam. Gyuri bácsi és Benke Norbi ugyanazt a tempót mente, velük az döntött, hogy épp ki került előrébb az elején. Utána általában már beállt az időkülönbség velük.

  14. #14
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Futam eredmények: Motegi

    Bajnokság állása: LINK

    Óvások: LINK

  15. #15
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Igazából a versenyrutin, ami lehetővé tette, hogy a mezőny végének az elején végezzek általában, mert az egykörös tempója megvolt hozzá Nagy Gábornak és Hevesi Sanyinak is, csak versenyben ki tudtam provokálni hibákat, amiket aztán ki is használtam. Gyuri bácsi és Benke Norbi ugyanazt a tempót mente, velük az döntött, hogy épp ki került előrébb az elején. Utána általában már beállt az időkülönbség velük.
    Hát, köszi Erik, de az előző versenyhez képest tiszta letargiában vagyok A Zhuhai versenyen éreztem először, hogy milyen nem a végén csalinkázni, és 2 héttel ezelőtt (mint azt te is láttad és említetted), már a középmezőnyben is csalinkáztam, és eddigi legjobb helyezésemet is elértem egy 8. hellyel.

    Ezt a pályát nem ismertem ezelőtt, és egyből az Oschers-i verseny utáni napokban nagyon sokat gyakoroltam. 2 percig egész gyorsan le is mentem, de aztán láttam, hogy ez is 2mp-vel lassabb az elejénél.összesen vagy 5-6 órát gyakoroltam a pályán, de 2perc alá nem sikerült mennem, ráadásul minél többet gyakoroltam, annál görcsösebb lettem, mert nem ment a javulás. Aztán hagytam 1 hetet érlelődni a sok gyakorlást, és elővttem tegnap, és DÖBBENET! Az addig stabil autóm össze-vissza ment, ráadásul az utolsó sikánban, addig sosem tapasztalt módom instabil volt és többször is eldobtam. Így, 3X12 lett a vége, ami összeszorozva jó, de itt a lényeg, hogy minél kevesebb legyen a végén az egyenlőségjel után. Szóval, érdeklődve várom az utolsó pályát, mert azt jól ismerem, és kedvelem is, de ez is egy technikás pálya, ami az én tudásommal nem előny

  16. #16
    Idézet Eredetileg ubipapa írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt a pályát nem ismertem ezelőtt, és egyből az Oschers-i verseny utáni napokban nagyon sokat gyakoroltam. 2 percig egész gyorsan le is mentem, de aztán láttam, hogy ez is 2mp-vel lassabb az elejénél.összesen vagy 5-6 órát gyakoroltam a pályán, de 2perc alá nem sikerült mennem, ráadásul minél többet gyakoroltam, annál görcsösebb lettem, mert nem ment a javulás. Aztán hagytam 1 hetet érlelődni a sok gyakorlást, és elővttem tegnap, és DÖBBENET! Az addig stabil autóm össze-vissza ment, ráadásul az utolsó sikánban, addig sosem tapasztalt módom instabil volt és többször is eldobtam. Így, 3X12 lett a vége, ami összeszorozva jó, de itt a lényeg, hogy minél kevesebb legyen a végén az egyenlőségjel után. Szóval, érdeklődve várom az utolsó pályát, mert azt jól ismerem, és kedvelem is, de ez is egy technikás pálya, ami az én tudásommal nem előny
    Én kedden mentem WTCR-el itt először, kb. fél órát prekvalon és egy offline gyakorláson együttvéve. A legjobb időm 2:01 eleje volt, ami még a tiedtől is messze volt. Verseny előtti practice során sem sikerült 2 perc alá mennem, pár század mindig maradt. Vakartam is a fejem... Versenyen sem lett sokkal jobb, a három futamon a leggyorsabb és leglassabb időim közt 2 tized van csak, ráadásul verseny közben mentem be mindhárom alkalommal 2.00 alá, ha csak kicsit is.
    Inkább a konzisztencia volt jó nálam, kevesebbet hibáztam. Igazából csak az utolsó futamon, amiért nem lett meg a kvázi "szokásos" 8. hely, hanem csak a 10. A legjobb köridőim rosszabbak voltak, inkább csak 9-10. körül, ami a nagyobb hátsó szárnynak is betudható, ugyanakkor az autó stabilabb lévén kevesebb hiba csúszott be és küzdés közben pontosabban tudtam vezetni. Ezt is érdemes mérlegelni egy-egy beállításnál.

  17. #17
    Ladányi Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 04.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    117
    Race 1:


  18. #18
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Segitenetek?

    Kiprobalnam a WTCR-t, de nem talalom a masters szervert a prekvalhoz.

  19. #19
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Segitenetek?

    Szeretnem kiprobalni a WTCR-t, de nem talalom a prekval szervert.

  20. #20
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Segitenetek?

    Szeretnem kiprobalni a WTCR-t, de nem talalom a prekval szervert.
    Most nézd meg.

  21. #21
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Most nézd meg.
    Most megvan, koszi!

  22. #22
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Jelszot ker, beirom a szokasosat es 'No response from the server' uzenetet kapok.

  23. #23
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Nem szeret téged Most nézd meg.
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Jelszot ker, beirom a szokasosat es 'No response from the server' uzenetet kapok.

  24. #24
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Nem szeret téged Most nézd meg.
    Bejutottam, thx.

  25. #25
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Megosztana valaki az elejebol egy setet a Hondahoz? Thx.

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •