Találatok: 1 - 8 (8 összesen)
  1. #1

    AC GT - Büntetések - Chang

    A kihirdetés során az incidensek nem kerülnek szöveges értékelésre, a büntetési tételeknél csak a vétség meghatározása lesz olvasható és csak nagyon kirívó esetben lesz szöveges magyarázat. Természetesen lökés és lökés, valamint leszorítás és leszorítás között is van különbség, tehát ezen vétségek után sem fog mindig ugyan az a büntetési tétel szerepelni.

    Kérnénk mindenkit, hogy alaposan nézze át a replay-en a rá vonatkozó eseteket és gondolja át, mit csinált rosszul és utána vonja le a megfelelő következtetéseket, hogy a jövőben hogy ne kerüljön többet ilyen helyzetbe! Akinek kérdése van a büntetésével kapcsolatban, vagy szeretne kérni bővebb magyarázatot, azt természetesen megteheti, de csakis udvarias, kulturált formában, más különben nem fogunk reagálni. Akkor sem fogunk reagálni, ha nincs konkrét kérés/kérdés, csak valami "bedünnyögés" olvasható!

    Chang 2018.11.25

    A szerver: Replay

    1.Futam:

    4:41 - Lányi Tamás - lökés: 3 figyelmeztetés
    2:19 - Terhes Csaba - Asztalos András - versenybaleset
    2:21 - Deák Ferenc - fegyelmetlen - 1 figyelmeztetés
    2:27 - Terhes Csaba - fékezni kellett volna ahelyett, hogy próbálja menteni - szóbeli figyelmeztetés
    4:56 - 4:59 - Homoki Csaba- nem figyel oldalra - 1 szóbeli figyelmeztetés
    5:38 - Oláh Gergő - nem figyel oldalra- 1 szóbeli figyelmeztetés
    53:50 - Tóth Levente - lszorítás - 1 figyelmeztetés
    1:29:04 - Szabó Zoltán Jr. - Lányi Tamás - versenybaleset

    Oláh Gergely - BUÁ le nem töltése - 2 figyelmeztetés
    Homoki Csaba - BUÁ le nem töltése - 2 figyelmeztetés

    Az összevont büntetések összesítve:

    2 Boxutca Áthajtás: Homoki-Szabó Csaba, Oláh Gergely
    3 db Figyelmeztetés: Homoki-Szabó Csaba, Horváth Attila, Antal Gábor, Pokorny Balázs, Szabó Zoltán Jr,Gál Vilmos, Lányi Tamás
    2 db Figyelmeztetés: Schubert Dávid, Kiss Geri, Sipkai Béla, Szarka András
    1 db Figyelmeztetés: Deák Ferenc, Tóth Levente

    Boxutca áthajtásos büntetés - a következő első futamon letöltendő, amelyen a versenyző megjelenik. Letöltése az adott futam 2. és 4. köre között kötelező. A letöltés pontos szerver szerinti idejét futam után az AC Bajnokság - BUÁ letöltése topikban jelezni szükséges.

    Ha az összevonásokban bárki bármi hibát lát, az jelezze! Ha hibára derül fény, akkor az mindenképpen javításra kerül, akár visszamenőleg is.
    Utoljára módosította: latoo; 2018. 12. 05. 23:31.

  2. #2
    Gyerekek ez vicc, Csaba kapott egy figyelmeztetést én 1 BUÁ-t múltkor egy elfékezésért! NICE! Hány ember versenyét tette tönkre..... Komolytalan....

  3. #3
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Greg83 írta Hozzászólás megtekintése
    Gyerekek ez vicc, Csaba kapott egy figyelmeztetést én 1 BUÁ-t múltkor egy elfékezésért! NICE! Hány ember versenyét tette tönkre..... Komolytalan....
    Gergő, egy felülvizsgálat kérhető bármikor, bárkinek, ha kulturált formában történik meg. Mivel erintett vagyok es nem VB tag ebben a helyzetben, ezert nem nyilatkozhatok bővebben.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  4. #4
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Mivel erintett vagyok es nem VB tag ebben a helyzetben, ezert nem nyilatkozhatok bővebben.
    Az ilyen típusú kultúrátlan bedünnyögéseket amúgy sem méltatjuk válasszal..

  5. #5
    @Tóth Szabolcs: Köszi, de nem látom értelmét, a kocka már el van vetve
    @Kiss Szabolcs: Nincs miről beszélnünk, a Chang-es topicba kedves Csabánk megnyilvánulása neked elfogadható, ez meg nem...

  6. #6
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Nem értem, hogy jön ide Csaba... Rád itt és most ez vonatkozik a büntetésekkel kapcsolatban:

    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Akinek kérdése van a büntetésével kapcsolatban, vagy szeretne kérni bővebb magyarázatot, azt természetesen megteheti, de csakis udvarias, kulturált formában, más különben nem fogunk reagálni. Akkor sem fogunk reagálni, ha nincs konkrét kérés/kérdés, csak valami "bedünnyögés" olvasható!
    Illetve ha Csaba stílusa számodra valahol nem volt elfogadható, az nem azt jelenti, hogy akkor neked is át kell venned..
    Utoljára módosította: neilszab; 2018. 12. 07. 16:05.

  7. #7
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg Greg83 írta Hozzászólás megtekintése
    Gyerekek ez vicc, Csaba kapott egy figyelmeztetést én 1 BUÁ-t múltkor egy elfékezésért! NICE! Hány ember versenyét tette tönkre..... Komolytalan....
    A VB az eseteket számos szemszögből, kameraállásból megvizsgálja. Többszörösön lassítva, előlről-hátra, oldalról, kormány- és kerékmozgást, külső behatásokat vizsgálva hozzuk meg döntéseinket. Csaba a jelen helyzetben nem érdemelt súlyosabb büntetést, mert nem önhibájából került a pálya szélére, nem szánt szándékkal csúszott vissza a mezőny közé. Egyrészt egy ekkora sebességnél a fű nem játszik nagy lassító szerepet, másrészt szinte végig a fékpedálon állt, ezzel egyértelművé tette, hogy megpróbálta elkerülni a másokkal való kontaktot. Az pedig nem feltételezhető senkiről, hogy mások versenyét direkt tenné tönkre úgy, hogy a sajátját is kukázza.
    Nem, mint ha magyarázatra szorult volna, mivel hivatalos fellebbezéssel nem éltél, de úgy véltem, nem árt egy kis széljegyzet.
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  8. #8
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    Nem, mint ha magyarázatra szorult volna, mivel hivatalos fellebbezéssel nem éltél, de úgy véltem, nem árt egy kis széljegyzet.
    Aki ilyen arrogáns és sértő módon bírálja a munkátokat, az nem hiszem, hogy megérdemelné az érdemi reakciót a hőzöngésére. Van egy kulturális alap és emberi hozzáállás, amivel megtiszteljük egymás személyét és egymás munkáját, azt jó lenne nem átlépni...

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •