Találatok: 1 - 16 (16 összesen)
  1. #1

    elado samsung odyssey+ headset

    Elado, uj, a kepen lathato kifogastalan allapotban levo (csak kiprobalt) virtualis szemuveg, minden tartozekaval. Mivel europaban nem kaphato, igy a garancia is amerikaba szol.(vamkezelt szoval nyugodtan vissza lehet kuldeni, ha valami problema lenne vele a jovoben) A helyszinen kiprobalhato, atveheto.
    - Felbontasa megegyezik a htc vivepro-val
    - kijelzoje tovabbfejlesztett meg ahhoz kepest is.
    - az elso generacios odyssey-hez kepest, kenyelmesebb, nyugati fejmerete szant.
    - mivel a steamvr- mar tamogatja a kulonfele reprojection technikakat windows mixed reality headset alatt is, igy vegermenykent, minimalisan nagyobb a gepigenye egy vive-hoz kepest. A latvanybeli kulonbseg eg es fold.
    -akit zavar a screendoor effekt (szunyoghalo) ebben a szemuvegben megszabadulhat tole.



    https://www.samsung.com/us/computing...e800zba-hc1us/

    Iranyar 189000 Ft
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosította: alma; 2018. 12. 02. 12:21.

  2. #2
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  3. #3
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Nem is tudom mire fogadjak, h ki viszi el
    Hát erőssssssen elgondolkodtam rajta, hogy megvegyem, de azt olvastam, hogy gyenge a fejmozgás lekövetése úgyhogy lehet inkább ezt veszem meg karácsonyra ( de meggyőzhető vagyok, csak épp nincs időm elmenni kipróbálni )
    https://www.samsung.com/hu/monitors/chg90/

  4. #4
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Hát erőssssssen elgondolkodtam rajta, hogy megvegyem, de azt olvastam, hogy gyenge a fejmozgás lekövetése úgyhogy lehet inkább ezt veszem meg karácsonyra ( de meggyőzhető vagyok, csak épp nincs időm elmenni kipróbálni )
    https://www.samsung.com/hu/monitors/chg90/
    Ha meggyőzhető vagy, akkor nekem is vegyél egyet karácsonyra

  5. #5
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Ha meggyőzhető vagy, akkor nekem is vegyél egyet karácsonyra
    Csakis egy videokarcsival együtt

  6. #6
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Csakis egy videokarcsival együtt
    Na jó, legyen, elfogadom

  7. #7
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Hát erőssssssen elgondolkodtam rajta, hogy megvegyem, de azt olvastam, hogy gyenge a fejmozgás lekövetése ( de meggyőzhető vagyok, csak épp nincs időm elmenni kipróbálni )
    Nem meggyőzésként, csak úgy általánosan az Én eddigi tapasztalatom, hogy Odessey-vel sem rosszabb a követés mint a Riftel volt, itt több fény kell, hogy jól lássa a pozicióját, tehát ha sötét szobában akarsz játszani miközben alszik mögötted a család úgy tényleg nem fog működni.
    Ami a különbség Rifthez képest, ha ezt leteszem a földre és megint felteszem akkor kell neki két másodperc, jobbra balra nézek és már jó is. Több különbséget szimulátorozásnál nem vettem észre.
    Gondolkoztam a 300-as bf árnál, de mivel a háló zavar a legkevésbé, a felbontás meg ugyan az, inkább megvárom a nagyobb fov, nagyobb felbontást.
    iRacing

  8. #8
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Hát erőssssssen elgondolkodtam rajta, hogy megvegyem, de azt olvastam, hogy gyenge a fejmozgás lekövetése úgyhogy lehet inkább ezt veszem meg karácsonyra ( de meggyőzhető vagyok, csak épp nincs időm elmenni kipróbálni )
    https://www.samsung.com/hu/monitors/chg90/
    Ahogy Zpeti is irta, bar csak ket online (2x30 perc) versenyt mentem vele, (illetve egy-ket roomscale jatekot probaltam vele)egy pillanatig sem ereztem volna, hogy problema lenne, netan rosszabb lenne a vive-hoz kepest a fejkovetese.A kontroller kovetes, az termeszetes mas teszta. Amire itt valoban figyelni kell, hogy sotet szobaban nem mukodik a 6 DOF. Gondolom azt a ket elhelyezett kamera az elejen oldja meg, (ami sotetben nem lat) Vagyis, ha tok sotet szobaban indulsz neki az egesz jateknak, vagyis ugy inditod a windows mixed reality alkalmazast, akkor csak 3 DOF lesz. Viszont a sweetspot-ja oriasi, jobb mint a vive-e es gyakorlatilag papiron ennek van az osszes consumer headset kozul a legjobb kepe, amit ala is tudok irni, hogy bucsut lehet mondani a negyzetracsos fuzet emlekeknek, teljesen mas szintre emeli a dolgokat. Cserebe mindenre pakol egy kis antialiasingot, ami minimalis elmosast eredmenyez. Mondjuk ennek a szuper kijelzonek akkor jon igazan elo az elonye, ha nem szimulatorozol, hanem ugrabugra jatekokat is jatszol, mert ket centire hajolva a targyakhoz, vegre a targyak texturajat latod, nem odakepzeled a fekete halo koze.

  9. #9
    meg annyi info, hogy nagyjabol egesz nap itthon vagyok, szoval akit komolyan erdekel biztos tudunk idot talalni egy probara es a pizsimet sem lovik fel koran.

    Ami jopofa az osszes windows mixed reality tamogatja gondolom, hogy levenni igazabol sosem kell a fejedrol es kontrollert sem kell hasznalod, hogy mindent elerj es el tudj inditani.
    Ha van a kezednel egy billentyu touchpaddal, megnyomod a windows gombot maris a virtualis "nappalidban" talalod magad, ahol kiteve barmekkora meretben a desktopod barmit tudsz csinalni egy kattintas es miutan elolvastad az emaileket, maris visszadob a jatekba. Persze vive-on is mukodik ez, de itt eleg stabilan ment, minden pillanatban es kontroller nelkul.

    Aki esetleg nem latta osszehasonlitas a regi odyssey headsettel.

    https://www.roadtovr.com/samsung-ody...btle-redesign/
    video:
    https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=O8oJe_NgMvA

  10. #10
    Idézet Eredetileg ZPeti írta Hozzászólás megtekintése
    Nem meggyőzésként, csak úgy általánosan ......
    Idézet Eredetileg alma írta Hozzászólás megtekintése
    meg annyi info....
    Köszönöm a plusz infókat!

  11. #11
    Sehol egy lelkes erdeklodo?
    Ahhoz azert tul jo ketyere, hogy itt alljon a szekreny tetejen. (na es a garanciaja is porog)
    Uj iranyar 174.000 mielott elkolti mindenki a penzet karacsonyra

  12. #12
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    2 dolog tart vissza engem Berci hogy megvegyem.

    1. 980Ti
    2. Asszony
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  13. #13
    akkor eselyes, hogy nem csak az egyik "dolog" erett meg a cserere

    na de, hogy legyen némi hasznos info is a valaszban.
    Anno 2,5 eve amikor jott az egesz nagyon gyerekcipoben jartak a jatekok, vr driverek plane.
    Akkor assettoval egy ati 6870-el toltam, ami ha jol latom az elso tesztet negyed olyan gyors az akkor csucskartyanak szamito 980ti-nek.
    Mindenki varta az 1000-es sorozat megjeleneset. Persze mindezt ugy tudtam kivitelezni, a grafika leveve, es max 3 a.i ellen tudtam menni, hogy ne akadozzon(mert az a vr halala) , de nem minden palyan es autoval. Na de akkora elmeny volt, hogy lemondtam a multirol a sok ellenfelrol. Szoval mindenrol ami nem ment. Aztan gyorsan az lfs-be is bekerult a tamogatas akkor azzal toltam a regi elvault grafikanak hala, sok a.i-vel is hatalmas elmeny volt. Aztan megjelent az 1080, fejlodott minden ma mar lehet nordschleifeon 2x autoval multiban jatszani, jol feltolva a SS. De kompromisszumok igy is vannak azert.
    Szoval utolerni a dolgot eleg lehetetlen, de az elmeny elegge mas nezetbe helyezi a vilagot. Ha nem csak szimulatorozik az ember, a top 5 vr jatekban pl benne van a a superhot vr, ami egy telefonon is kb elmenne annyira ocsmany. Szoval annyira azert nem lennel meglove, ha nincs fix igenyed elore.
    Utoljára módosította: alma; 2018. 12. 19. 23:56.

  14. #14
    hasznal valaki vive pro-t es esetleg pest kornyeken lakik es holnap ra is er?
    Ugy nez ki elviszik az odyssey+-t, de azert elotte gyorsan osszenezhetnenk a kettot. pro kontra téren.

  15. #15
    Eladva!
    Esetleg admin torolhetne is a temat, nekem nem sikerult.
    Koszi.

  16. #16
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg alma írta Hozzászólás megtekintése
    Eladva!
    Esetleg admin torolhetne is a temat, nekem nem sikerult.
    Koszi.
    Nem kell törölni, elég nem írni bele

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •