Találatok: 1 - 10 (10 összesen)

elado samsung odyssey+ headset

Elado, uj, a kepen lathato kifogastalan allapotban levo (csak kiprobalt) virtualis szemuveg, minden tartozekaval. Mivel europaban nem kaphato, igy a garancia is amerikaba szol.(vamkezelt szoval nyugodtan vissza lehet kuldeni, ha valami problema lenne vele a jovoben) A helyszinen kiprobalhato, atveheto.
    - Felbontasa megegyezik a htc vivepro-val
    - kijelzoje tovabbfejlesztett meg ahhoz kepest is.
    - az elso generacios odyssey-hez kepest, kenyelmesebb, nyugati fejmerete szant.
    - mivel a steamvr- mar tamogatja a kulonfele reprojection technikakat windows mixed reality headset alatt is, igy vegermenykent, minimalisan nagyobb a gepigenye egy vive-hoz kepest. A latvanybeli kulonbseg eg es fold.
    -akit zavar a screendoor effekt (szunyoghalo) ebben a szemuvegben megszabadulhat tole.

https://www.samsung.com/us/computing...e800zba-hc1us/

Iranyar 189000 Ft
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosította: alma; 2018. 12. 02. 12:21.

Tóth Szabolcs Szervező GTF_Bika logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.960
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.

Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Nem is tudom mire fogadjak, h ki viszi el
    Hát erőssssssen elgondolkodtam rajta, hogy megvegyem, de azt olvastam, hogy gyenge a fejmozgás lekövetése úgyhogy lehet inkább ezt veszem meg karácsonyra ( de meggyőzhető vagyok, csak épp nincs időm elmenni kipróbálni )
    https://www.samsung.com/hu/monitors/chg90/

Dezső Tamás Adminisztrátor dtom84 logója
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.623
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Hát erőssssssen elgondolkodtam rajta, hogy megvegyem, de azt olvastam, hogy gyenge a fejmozgás lekövetése úgyhogy lehet inkább ezt veszem meg karácsonyra ( de meggyőzhető vagyok, csak épp nincs időm elmenni kipróbálni )
    Ha meggyőzhető vagy, akkor nekem is vegyél egyet karácsonyra

Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Ha meggyőzhető vagy, akkor nekem is vegyél egyet karácsonyra
    Csakis egy videokarcsival együtt

Dezső Tamás Adminisztrátor dtom84 logója
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.623
    Csakis egy videokarcsival együtt
    Na jó, legyen, elfogadom

Zima Péter Szervertag 2019 ZPeti logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    225
    Hát erőssssssen elgondolkodtam rajta, hogy megvegyem, de azt olvastam, hogy gyenge a fejmozgás lekövetése ( de meggyőzhető vagyok, csak épp nincs időm elmenni kipróbálni )
    Nem meggyőzésként, csak úgy általánosan az Én eddigi tapasztalatom, hogy Odessey-vel sem rosszabb a követés mint a Riftel volt, itt több fény kell, hogy jól lássa a pozicióját, tehát ha sötét szobában akarsz játszani miközben alszik mögötted a család úgy tényleg nem fog működni.
    Ami a különbség Rifthez képest, ha ezt leteszem a földre és megint felteszem akkor kell neki két másodperc, jobbra balra nézek és már jó is. Több különbséget szimulátorozásnál nem vettem észre.
    Gondolkoztam a 300-as bf árnál, de mivel a háló zavar a legkevésbé, a felbontás meg ugyan az, inkább megvárom a nagyobb fov, nagyobb felbontást.
    iRacing

Ahogy Zpeti is irta, bar csak ket online (2x30 perc) versenyt mentem vele, (illetve egy-ket roomscale jatekot probaltam vele)egy pillanatig sem ereztem volna, hogy problema lenne, netan rosszabb lenne a vive-hoz kepest a fejkovetese.A kontroller kovetes, az termeszetes mas teszta. Amire itt valoban figyelni kell, hogy sotet szobaban nem mukodik a 6 DOF. Gondolom azt a ket elhelyezett kamera az elejen oldja meg, (ami sotetben nem lat) Vagyis, ha tok sotet szobaban indulsz neki az egesz jateknak, vagyis ugy inditod a windows mixed reality alkalmazast, akkor csak 3 DOF lesz. Viszont a sweetspot-ja oriasi, jobb mint a vive-e es gyakorlatilag papiron ennek van az osszes consumer headset kozul a legjobb kepe, amit ala is tudok irni, hogy bucsut lehet mondani a negyzetracsos fuzet emlekeknek, teljesen mas szintre emeli a dolgokat. Cserebe mindenre pakol egy kis antialiasingot, ami minimalis elmosast eredmenyez. Mondjuk ennek a szuper kijelzonek akkor jon igazan elo az elonye, ha nem szimulatorozol, hanem ugrabugra jatekokat is jatszol, mert ket centire hajolva a targyakhoz, vegre a targyak texturajat latod, nem odakepzeled a fekete halo koze.

meg annyi info, hogy nagyjabol egesz nap itthon vagyok, szoval akit komolyan erdekel biztos tudunk idot talalni egy probara es a pizsimet sem lovik fel koran.

Ami jopofa az osszes windows mixed reality tamogatja gondolom, hogy levenni igazabol sosem kell a fejedrol es kontrollert sem kell hasznalod, hogy mindent elerj es el tudj inditani.
    Ha van a kezednel egy billentyu touchpaddal, megnyomod a windows gombot maris a virtualis "nappalidban" talalod magad, ahol kiteve barmekkora meretben a desktopod barmit tudsz csinalni egy kattintas es miutan elolvastad az emaileket, maris visszadob a jatekba. Persze vive-on is mukodik ez, de itt eleg stabilan ment, minden pillanatban es kontroller nelkul.

Aki esetleg nem latta osszehasonlitas a regi odyssey headsettel.

https://www.roadtovr.com/samsung-ody...btle-redesign/
    video:
    https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=O8oJe_NgMvA

Idézet Eredetileg ZPeti írta Hozzászólás megtekintése
    Nem meggyőzésként, csak úgy általánosan ......
    Idézet Eredetileg alma írta Hozzászólás megtekintése
    meg annyi info....
    Köszönöm a plusz infókat!

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •