Oldal: 1 / 4 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (96 összesen)
  1. #1
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    AC GT - Paul Ricard - 12.09

    Kedves Versenyzők!

    Masters GT Bajnokságunk 6. futama következik Paul Ricardon.
    Csatlakozzatok hozzánk és hajtsuk meg ezeket a szuper "vasakat"!




    6. Futam: Paul Ricard Blancpain - rank (letöltés)
    Autók:
    GT2 Class:
    BMW M3 GT2, Corvette C7.R (+50 kg), Ferrari 458 GT2, Porsche 911 RSR 2017 (+50 kg)
    GT3 Class :
    Audi R8 LMS 2016 (+20 kg), BMW Z4 GT3 (+30 kg), Ferrari 488 GT3 (+10 kg), Lamborghini Huracan GT3 (+30 kg), McLaren 650 GT3 (+30 kg), Mercedes AMG GT3 (+10 kg), Nissan GT-R GT3 (+10 kg), Porsche 911 GT3 R (+10 kg)

    Időpont: 2018.12.09. (vasárnap)
    Nevezés: futam napján este 19:00-ig (köridő feltöltéséhez Masters Rank app szükséges)
    Szabadedzés: 19:30-19:45 (15 perc)
    Időmérő: 19:45 - 20:15 (30 perc)
    Race: 20:15
    61 kör (120 perc)

    Rajt típusa: álló rajt (kiugrást a program bünteti)
    Boxkiállás: nem kötelező
    Pálya állapot: 98%-ról indul
    Gumi melegítők: igen
    Fizikai sérülések: 80%
    TC használat: tiltott
    ABS használat: factory
    Gumi kopás mértéke: 100%
    Üzemanyag használat:
    70%
    Aszfalt hőmérséklet: 25-39 fok
    Pitek száma: 30 (szerver elosztás kalkulátor)

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!

    Éles Szerver: GTR-Masters.hu #A, #B, #C
    Gyakorló Szerver: GTR-Masters.hu #Prequal - GT /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló Jelszó: masters

    Indulási feltételek és egyéb infók a bajnokság főtopikjában: Masters GT Bajnokság
    GTR-Masters Team Speak elérhetőség: Masters TS

    Fontos!!


    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a Versenyszabályzat betartását és egymás kölcsönös tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: Zelfel Tamás; 2019. 01. 07. 08:53.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  2. #2
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Kezdési időpont változások

    Figyelem!

    A futam 2 órás lesz ezért 15 perccel előrébb hoztuk a kezdési időpontokat! A nevezési határidő maradt 19:00.
    A futamon
    1.5*-es pontozás lesz!
    Jó felkészülést mindenkinek!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  3. #3
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Mentem a Porscheval es a Ferrarival is. A hosszu egyenes miatt sokkal gyorsabb az RSR, a ket auto kozott egy masodperc is van szerintem.

    Ahogy a GT4-ben, itt is cel gondolom a kiegyenlitett mezony, ez igy pedig nagyon nem az. Kerlek allitsatok at a szervert arra a palyavaltozatra, amiben a sikan is benne van.

  4. #4
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Mentem a Porscheval es a Ferrarival is. A hosszu egyenes miatt sokkal gyorsabb az RSR, a ket auto kozott egy masodperc is van szerintem.

    Ahogy a GT4-ben, itt is cel gondolom a kiegyenlitett mezony, ez igy pedig nagyon nem az. Kerlek allitsatok at a szervert arra a palyavaltozatra, amiben a sikan is benne van.
    Akkor én mit szóljak a mekivel?

  5. #5
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Mentem a Porscheval es a Ferrarival is. A hosszu egyenes miatt sokkal gyorsabb az RSR, a ket auto kozott egy masodperc is van szerintem.

    Ahogy a GT4-ben, itt is cel gondolom a kiegyenlitett mezony, ez igy pedig nagyon nem az. Kerlek allitsatok at a szervert arra a palyavaltozatra, amiben a sikan is benne van.
    Ne vedd kekeckedésnek, de nem te mondtad az évad elején a "sok a súly Corvettenek" szólásaim után, hogy pályánként változnak az erőviszonyok? - és, hogy majd lesz olyan pálya ahol nem lesz olyan jó a Ferrari, akkor most ez így, hogy van?

    tudom, hogy csak egy versenyen vettem részt eddig és emiatt nem túl mérvadó amit mondok, de szerintem, ha már Sebring helyett ez a tarka sz*r van akkor már ne legyen változtatás, erre már talán én is tudnék menni, ha csak az egyetem matek részlege nem húzza keresztül a számításaimat

  6. #6
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor én mit szóljak a mekivel?
    Hat igen, az sem egyszeru

  7. #7
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Mentem a Porscheval es a Ferrarival is. A hosszu egyenes miatt sokkal gyorsabb az RSR, a ket auto kozott egy masodperc is van szerintem.

    Ahogy a GT4-ben, itt is cel gondolom a kiegyenlitett mezony, ez igy pedig nagyon nem az. Kerlek allitsatok at a szervert arra a palyavaltozatra, amiben a sikan is benne van.
    Az eddigi pályák nagy részében átlagban 3-4 tizeddel nyertétek a prekit ferrarival. Természetesen ebben nem csak a kocsi, a saját képességeitek is jócskán benne vannak.
    Silverstoneban 1 mp-t vertetek mindenkire prekin, ott sem állítottuk át national verzióra, itt sem fogunk változtatni. Ne értsd félre, ez nem a ferrarik ellen van, ezt nem lehetett előre tudni a versenynaptár összeállításánál. Azért azt az 1 mp hátrányt is majd meglátjuk, lehet nem hajtottad ki még eléggé.
    A futam az eredeti terveknek megfelelően a Blancpain verzión lesz megtartva.

  8. #8
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Az eddigi pályák nagy részében átlagban 3-4 tizeddel nyertétek a prekit ferrarival. Természetesen ebben nem csak a kocsi, a saját képességeitek is jócskán benne vannak.
    Silverstoneban 1 mp-t vertetek mindenkire prekin, ott sem állítottuk át national verzióra, itt sem fogunk változtatni. Ne értsd félre, ez nem a ferrarik ellen van, ezt nem lehetett előre tudni a versenynaptár összeállításánál. Azért azt az 1 mp hátrányt is majd meglátjuk, lehet nem hajtottad ki még eléggé.
    A futam az eredeti terveknek megfelelően a Blancpain verzión lesz megtartva.
    Silverstoni prekin Tomi egy majdhogynem beállítatlan Corvettel volt 5 tizedre a Ferraris 2 hétig hegyezett setupjától. Az, hogy Andrissal (aki 5 tizedet kapott Tomitól) ennyire elmentek az csak és kizárólag a képességeiknek volt köszönhető nem az autónak.
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  9. #9
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg HunterTaylor írta Hozzászólás megtekintése
    Silverstoni prekin Tomi egy majdhogynem beállítatlan Corvettel volt 5 tizedre a Ferraris 2 hétig hegyezett setupjától. Az, hogy Andrissal (aki 5 tizedet kapott Tomitól) ennyire elmentek az csak és kizárólag a képességeiknek volt köszönhető nem az autónak.
    Annyit tennek hozza, hogy az Asztalos ur ket hetig hegyezett setupja volt.

    Egyebkent ha az autok 2-3 tizeden belul vannak, akkor Andrissal elol tudunk lenni, akkor is, ha a Ferrari van hatranyban. Ha 1 masodperc van ket auto kozott, akkor eselytelenkent indulunk, ami egyszeruen nem fair. Lehet, hogy nem hoztam ki meg mindent a Ferraribol, de a Porschebol sem nyilvan. No meg persze nem csak rolunk van szo, hanem a tobbi autorol es versenyzorol is, ahogy peldaul Mark.

  10. #10
    Idézet Eredetileg HunterTaylor írta Hozzászólás megtekintése
    Silverstoni prekin Tomi egy majdhogynem beállítatlan Corvettel volt 5 tizedre a Ferraris 2 hétig hegyezett setupjától. Az, hogy Andrissal (aki 5 tizedet kapott Tomitól) ennyire elmentek az csak és kizárólag a képességeiknek volt köszönhető nem az autónak.
    Akkor ismét meg lehet mutatni a képességeket. A versenynaptár ismert volt, az autóválasztás szabad.
    Nem láttam hasonló hozzászólásokat pl. Zoldernél a nissanosoktól, pedig nagyon nem feküdt nekik a pálya, de még Márk sem kért cserét az alapból nem top végsebességű, de ezek felett még bop-olt mekivel.
    GT4-et se keverjük ide, más helyzet volt. Volt idő bőven, volt több embertől származó időeredmény mindkét verzióra, ott ráadásul csak 2 típus van, itt meg több. Jelenleg 4 idő van 3 embertől, semmit nem mutat.
    A ferrrari némi hátrányban van az egyenesben, de nem csak abból áll a pálya. Changon is volt egy igen hosszú egyenes, mégis elég eredmenyes futam lett ferrari szempontból.
    Ne izguljatok előre, ott lesztek az élmezőnyben.

  11. #11
    Rank appot kérlek csináljátok meg!
    thnx

  12. #12
    Idézet Eredetileg Greg83 írta Hozzászólás megtekintése
    Rank appot kérlek csináljátok meg!
    thnx
    Hozzáadtam a Rank-hoz.

  13. #13
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Nem láttam hasonló hozzászólásokat pl. Zoldernél a nissanosoktól, pedig nagyon nem feküdt nekik a pálya, de még Márk sem kért cserét az alapból nem top végsebességű, de ezek felett még bop-olt mekivel.
    A kulonbseg csak a masfeles pontokban van. Egyet mar elcsesztem ami miatt igen komoly hatranyba kerultem, egyelore ugy nez ki ez se lesz tul sikeres.
    Ez a masfeles pontozas nekem alapbol nem tul szimpi. Csak egy peldat mondok. Tegyuk fel kirakok a palyarol par embert "veletlenul". Semmi gond, megvan a 180 pont aztan majd a kovetkezore kapok BUAt. Az is renben van a dobos futam miatt. Persze nem nekem mert mar van egy 0-as futamom. Es Nurburgringen mar tuti nem indulok mivel kulfoldon leszek. Szoval ez nalam nem jatszik.

  14. #14
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Asztalos Andras írta Hozzászólás megtekintése
    A kulonbseg csak a masfeles pontokban van. Egyet mar elcsesztem ami miatt igen komoly hatranyba kerultem, egyelore ugy nez ki ez se lesz tul sikeres.
    Ez a masfeles pontozas nekem alapbol nem tul szimpi. Csak egy peldat mondok. Tegyuk fel kirakok a palyarol par embert "veletlenul". Semmi gond, megvan a 180 pont aztan majd a kovetkezore kapok BUAt. Az is renben van a dobos futam miatt. Persze nem nekem mert mar van egy 0-as futamom. Es Nurburgringen mar tuti nem indulok mivel kulfoldon leszek. Szoval ez nalam nem jatszik.
    Mindenkinek képtelenség megfelelni ezt fogadd el légy szíves! Én folyamatos 3 műszakban dolgozom így lehet 3 futamot kell kihagynom de ezt vállaltam amikor elindultam a bajnokságban. Csak egy tipp: váltsál/tok autót megnyeritek a futamot és semmi gond! Szerintem a Pori a többi pályán is remekelni fog, viszont a Nissan pl. Brand Hatch-en megint szenvedni fog ezt most merem állítani.
    A futam ezen a pályán lesz megtartva és 1.5x pontozással. Ez már fix!
    "véletlen" kilökéseket meg el sem olvastam inkább.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  15. #15
    A törölt hozzászólásodhoz:
    Ezt gondold át inkább, mert így nem leszel túl szimpatikus a mezőnynek. A többség szórakozni, kikapcsolódni jár ide, ha a győzelmi ambícióid felülírják a fairplay szabályokat, és ennek a levét mások isszák meg, azt szigorúan fogjuk venni, és nem csak a BUÁ van a VB kezében, mint büntetési eszköz.

    A "volna" dolgokat meg engedjük el. Ha beszúrtad volna, lehet téged löknek ki még jobban. Ha nem tart fel egy nissan, lehet utána feltartott volna egy porsche. Ha nem léptél volna ki, több pontot szerzel, mint 0 (ez mondjuk biztos így lett volna).

    A másfeles pontozásról már elmélkedtünk Silverstone után is, nézőpont kérdése a dolog. Egyik oldalon igazad lehet neked is, másik oldalon meg ha valaki megnyer egy 2 órás futamot, az miért ér ugyanannyit, mint a 90 perces teljesítmény? A szabályok az induláskor világosan ki lettek hirdetve, mindenki aki indul a bajnokságban vállalta, hogy ezeknek megfelelően vesz részt a futamokon.

    Ami még érdekes, hogy még nem is futottuk le a versenyt, de már elkönyvelted, hogy itt csak veszíthetsz...

  16. #16
    Azert is toroltem mert ferrertheto volt. Csak arra akartam utalni h megeri nagyobb kockazatot vallalni.

  17. #17
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339

  18. #18
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Akkor most tegyünk a Porschéra 80 kg-t?

  19. #19
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor most tegyünk a Porschéra 80 kg-t?
    Azt semmikeppen, ellenben megkoszonnem, ha atraknatok a videot a Paul Ricard topikba.

  20. #20
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Azt semmikeppen, ellenben megkoszonnem, ha atraknatok a videot a Paul Ricard topikba.
    Jobb is itt, ugyanis Changon ezzel az idővel nem jutottál volna be A szerverre

  21. #21
    Legyen itt egy Porsche kör is:

  22. #22
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    291
    A futamok plakátjait el lehet kérni valami 1080p+ felbontásban? Mondjuk 1440p? Munkában becsapnám képernyővédőnek
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  23. #23
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Idézet Eredetileg HunterTaylor írta Hozzászólás megtekintése
    A futamok plakátjait el lehet kérni valami 1080p+ felbontásban? Mondjuk 1440p? Munkában becsapnám képernyővédőnek
    Nem ilyen nagy méretben készülnek el. Leginkább azért mert a screenshotokat igazgatni, méretezni, vágni kell, éshogy éles is maradjon fullHD méretnél mégnagyobban kéne rögzíteni.

    Itt a legutolsó, röptibe felnagyítva: https://images2.imgbox.com/89/79/TAONyDTU_o.jpg

  24. #24
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    A futamtáv 61 kör lesz!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  25. #25
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Ejnye már Srácok!
    Ha egyszer nem a legideálisabb egy pálya egy autónak, akkor már rögtön panaszáradat van. Én inkább azt sajnálom, hogy nem kapott egy deka súlyt sem a ferrari. De úgy voltunk vele, hogy mivel nem túl egyszerű vezetni, majd kiegyenlített lesz a mezőny. Ehhez képest eddig csak ferrari nyert. Nyilván való, hogy ez a képességeitek miatt van így, ahogy ezt már előttem leírták mások is, de nem szeretnétek esetleg, hogy előre adjuk meg a pályákat, mielőtt a naptárba bekerülnek, hogy letesztelhessétek, melyik is kedvez a ferkának és nektek? Amik jók, azokat fogjuk csak berakni? Meddő dolog erről beszélni. Tavaly mondjuk kivehettük volna az összes olyan pályavonalat, ami a végsebességről szólt, mert a mclarennel bizony esélytelenek voltunk, még adott esetben 1-es hátsó szárnnyal is.
    Milyen kár az is, hogy pl az F1-ben nem cserélik le azokat a pályákat, ami nem kedvez annyira a ferrariknak
    Koncentráljunk inkább a felkészülésre és hogy kihozzuk a maximumot a lehetőségeinkből (pl setup).
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

Oldal: 1 / 4 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •