Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4
Találatok: 76 - 96 (96 összesen)
  1. #76

    Szerverbeosztás

    1-25. helyezett: GTR-Masters.hu #R1 - Piski Tamás -> Mammel Erik


    Hamarosan mennek a szerverek belépés- és rajt teszt céljából, mindenki lépjen be, akinek gondja van, az mielőbb jelezze!

    19:20 körül próbarajt, 19:30-kor RESTART, utána belépés az éles szerverre.
    Figyelem,
    jelszó a belépéshez itt: link (csak annak kell, aki akar skint választani, vagy nem került be az entry listbe)

    Teszt szerver megy, lehet csatlakozni.

  2. #77
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Óvások IDE jöhetnek!
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  3. #78
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Nekem valamiért csak az utolsó 4,5 percet vette fel a replay...pedig lenne helye... Nem értem mi történt, bár a bajok már a kvalin elkezdődtek, ahol is szét esett a szék alattam, kilazult egy csavar

    Így a rajt előtt nem tudtam beállítani a versenysetupot és 1kiállásra tankolva mentem ki, de softon Ezzel nagyjából el is intéztem magamat, pedig nagyon jó futamnak ígérkezett volna. Nagy végsebesség + 3 softos etap = fun. Bár elnézve a GT2 Porik és a Nissan végsebességét, velük bajban lettem volna az előrehaladás közepette.
    Majd ha lesz replay, akkor ott kíváncsi leszek a rajt utáni 3. kanyarra, ahol a külső ívről valaki tarolt egyet.

    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    Óvások IDE jöhetnek!
    Zelfi nem hagyta magát megelőzni típusú óvás is ide jöjjön?
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  4. #79
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem valamiért csak az utolsó 4,5 percet vette fel a replay...pedig lenne helye... Nem értem mi történt, bár a bajok már a kvalin elkezdődtek, ahol is szét esett a szék alattam, kilazult egy csavar

    Így a rajt előtt nem tudtam beállítani a versenysetupot és 1kiállásra tankolva mentem ki, de softon Ezzel nagyjából el is intéztem magamat, pedig nagyon jó futamnak ígérkezett volna. Nagy végsebesség + 3 softos etap = fun. Bár elnézve a GT2 Porik és a Nissan végsebességét, velük bajban lettem volna az előrehaladás közepette.
    Majd ha lesz replay, akkor ott kíváncsi leszek a rajt utáni 3. kanyarra, ahol a külső ívről valaki tarolt egyet.



    Zelfi nem hagyta magát megelőzni típusú óvás is ide jöjjön?
    Engem azért 2-szer is sikerült körbeautóznod a hátsó egyenesben, szóval nem lett volna olyan nagy gond a többi autó sem
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  5. #80

  6. #81
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    Engem azért 2-szer is sikerült körbeautóznod a hátsó egyenesben, szóval nem lett volna olyan nagy gond a többi autó sem
    Aztán mégis ki végzett előrébb , szóval a hajamra kenhetem A kettes hátsó szárny miatt, sokszor a hátsó gokartpálya irányába indult az autó, mintsem az ideális íven.

    Race best laps

    Overall top (20)
    Driver Vehicle Time Gap
    Tamas Piski ferrari_458_gt2 01:55.8850
    Szabolcs Toth ks_mercedes_amg_gt3 01:55.8880 0.003
    Na ne már hogy 3 ezreden múlik a megújúlt Hall of Fame-ben a leggyorsabb kör rubrikaszámlálóm frissítése?! #Piskiismonnyonle
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  7. #82

  8. #83
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Na ne már hogy 3 ezreden múlik a megújúlt Hall of Fame-ben a leggyorsabb kör rubrikaszámlálóm frissítése?! #Piskiismonnyonle
    Ha ezt tudom, elemelem a gazt ��

  9. #84
    A dupla BUÁ után nem volt nagy reményem a versenyre, a qualy elég jól sikerült és a setup remekül működött.
    Homoki Csabival végig jót csatáztunk, mert neki is két BUÁ-ja volt! (Csapattársak tartsanak össze!!!!)
    Peter Scheiblingernek külön köszönet itt is, mert a 8dik helyen ment sérült autóval és hagyta hogy vissza vegyem a köröm és megpróbáljam Sipkai urat elkapni!! #MASSIVEPACSI!!

  10. #85
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Ez nem az én szezonom. Az első két versenyen a VR szemüveg kapcsolt ki menet közben, most meg az internet szakadt meg egy pillanatra és estem le a szerverről. Mindig top10-es pozíciót buktam.

  11. #86
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Ez nem az én szezonom. Az első két versenyen a VR szemüveg kapcsolt ki menet közben, most meg az internet szakadt meg egy pillanatra és estem le a szerverről. Mindig top10-es pozíciót buktam.
    daFUQ?
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  12. #87
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    daFUQ?
    Annak ellenére, hogy az összes USB porton kikapcsoltam a windows energiagazdálkodási lehetőségét, valamiért az egyik portnál ezt nem vette figyelembe és lekapcsolta. Na nekem sikerült pont ezt a portot használni a VR szemüveghez. Két versenyem bánta mire rájöttem.

  13. #88
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Ez nem az én szezonom. Az első két versenyen a VR szemüveg kapcsolt ki menet közben, most meg az internet szakadt meg egy pillanatra és estem le a szerverről. Mindig top10-es pozíciót buktam.
    Tudom sovány vigasz, de ha csak egy pillanatra megy el a net, és vissza is jön, akkor a foglalt helyed miatt visszatudsz menni a pályára, ésha jól tudom az utolsó befejezett köröd után folytathatod a futamodat a boxból. Talán egy endurance versenyen ezmég gyógyír.

  14. #89
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Tudom sovány vigasz, de ha csak egy pillanatra megy el a net, és vissza is jön, akkor a foglalt helyed miatt visszatudsz menni a pályára, ésha jól tudom az utolsó befejezett köröd után folytathatod a futamodat a boxból. Talán egy endurance versenyen ezmég gyógyír.
    Vissza is léptem, de csak hogy a boxból figyeljem a versenyt és segítsem infókkal a csapattársamat TT-t, mivel én úgy tudom, hogy a szabályzatunk szerint nem lehet folytatni a versenyt, vagy aki így tesz, DQ-t kap utólag a VB-től.

  15. #90
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Nagyon jó futam volt, a szezonban eddig a legszorosabb, amire a prekval és az időmérő alapján nem számítottam, de a futam alatt bebizonyosodott, hogy erős a Porsche is.

    A kvalin hamar sikerült jó időt futnom, megjavítva a prekvalos időmet, úgyhogy még volt időm a versenysettel is kigurulni a pályára.

    A rajt is jól sikerült, de Szabó Zoli megtáltosodott és a nyomomban volt, egyszer meg is próbált megelőzni. Később sikerült egy kis előnyt kiautóznom, amit el is vesztettem egy megpördülésnek köszönhetően, így kerültem a Szarka Andris-Asztalos Andris duó elé, míg Zoli átvette a vezetést. Sikerült utólérnem és megelőznöm, ahogy Asztalosnak is Szarkát, így beállt a végső sorrend. Amin meglepődtem, hogy Lányi Tamás feljött ránk, folyamatosan faragta le a hátrányát és már csak 10mp-re volt tőlem, amikor Andrással küzdve hibázott és visszaesett.

    Gratulálok a csapattársaimnak és mindenkinek aki végigment!
    Utoljára módosította: Tamas Piski; 2018. 12. 10. 12:55.

  16. #91
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Tudom sovány vigasz, de ha csak egy pillanatra megy el a net, és vissza is jön, akkor a foglalt helyed miatt visszatudsz menni a pályára, ésha jól tudom az utolsó befejezett köröd után folytathatod a futamodat a boxból. Talán egy endurance versenyen ezmég gyógyír.
    Szerintem meg reseteli az addig futott köreid számát és első körtől kezded újra. És a félbeszakított versenyért DQ jár (lásd esc használat)
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  17. #92
    Legalább a ti versenyetek jó volt, ha Homoki Úr nem b*szott volna ki a 3. kanyarban, akkor nekem is top 10 lett volna, de miután szétment az autó hátulja éppen annyira, hogy ne szakadjak le nagyon, de jó köröket se tudjak menni így lőttek az egésznek. Visszanézve a replayt kb 50-szer, Csaba lenne hozzád egy kérdésem: Mégis mi a jó büdös sz*rt akartál a fehér vonalon túl? érdekes módon aki mögötted jött ő képes volt a szürke csíkon folytatni. Az meg, hogy Tóth Szabolcsot a pályáról visszajövet próbáltad megelőzni, külön gratulációt érdemel és rohadtul nem az ő hibája volt a koccanás, mert ki a fene számít arra, hogy a féktáv előtt valaki a vonalon túlról vissza akar jönni külső ívre. Videót nem fogok felrakni, mert tök felesleges, ha valakit érdekel akkor nézze meg a replayt vagy kérje, hogy rakjam fel, magamtól nem fogom. Óvni sem fogok, mert k*rvára mindegy, hogy milyen büntetést kapna, most is volt két BUÁ-ja és mégis sikerült kiütnie, szóval teljesen mindegy, hogy a következő futamon milyen büntetést kap mivel a tegnapi már el lett cs*szve, úgyhogy óvja meg az aki akarja én lesz*rom. Ha a VB esetleg úgy dönt, hogy vet egy pillantást az első kör 3. kanyarjára, az ellen nincs kifogásom, de ezen kívül, ha bocsánatot kér, ha nem, én ezt itt befejeztem esetleg még annyit, hogy az idei F1 Japán Nagydíj során volt Leclerc és Magnussen incidense, na amit Leclerc mondott azt most képzeljétek ide, aki látta az tudja miről van szó, ennyi.

    Ami pedig a verseny jobbik oldalát érinti. Ha a konzisztenciát nézzük azok között akik befejezték a futamot, akkor 2. vagyok ennek mondjuk örülök, az első pár körös idegállapotomat alapul véve. Tóth Szabolcsnak gratulálok, mert tökéletesen használta ki a lehetőséget, esélyem se volt a hosszú egyenes előtti hibámmal, az ő 2-es hátsó szárny/ soft gumi kombója ellen . Szarka Andris, te nem tudom, hogy észrevetted-e, de direkt engedtelek el az egyenesben, mert láttam, hogy te már voltál boxban és gondoltam nem tartalak fel fölöslegesen, próbáltam villogással jelezni.

    Kb ennyi.

  18. #93
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Vissza is léptem, de csak hogy a boxból figyeljem a versenyt és segítsem infókkal a csapattársamat TT-t, mivel én úgy tudom, hogy a szabályzatunk szerint nem lehet folytatni a versenyt, vagy aki így tesz, DQ-t kap utólag a VB-től.
    Oh, meaculpa. Én nem tudtam jól, bár ESC-et sem nyomtál.

  19. #94
    Idézet Eredetileg RangerHU34 írta Hozzászólás megtekintése
    Szarka Andris, te nem tudom, hogy észrevetted-e, de direkt engedtelek el az egyenesben, mert láttam, hogy te már voltál boxban és gondoltam nem tartalak fel fölöslegesen, próbáltam villogással jelezni.

  20. #95
    Na most egy kicsit indulat mentesebben. Meggondoltam magam és felrakom mégiscsak a youtube-ra, de név nélkül, nem listázottként, kizárólag oktatási céllal. "hogy nem szabad csinálni"


  21. #96

Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •