Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 48 (48 összesen)
  1. #26
    Idézet Eredetileg geriii11 írta Hozzászólás megtekintése
    Semmi baj, sőt én úgy érzem inkább az én hibám volt, mert ahogy kiértünk a sikánból nem láttalak és úgy éreztem, hogy pont előtted vagyok ezért tettem egy pici mozdulatot balra, hogy jobban tudjak fordulni a jobbosba, szóval szerintem magamnak köszönhetem.
    Örülök, hogy hasonlóképen látjuk. A sikán bemeneténél én húzódtam majdnem a fehér vonalig (ez hiba volt), ott te füvön fordultál, de aztán valóban egyenesen jöttél tovább, így ütköztél nekem jobbról. Ezek szerint versenybaleset

  2. #27
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Pont arra gondoltam, hogy ez biztos meglepett, amikor P2-ben találtad magad hirtelen. Én meg nem akartam erőltetni, nekogy miattam veszíts el egy ilyen jó lehetőséget. Aztán a tripla balos után egyszer kicsit szélesre vetted, így el tudtam menni.

    Egyébként csak gratulálni tudok, mert nem tudom mi történt az elmúlt hetekben nálad, de hihetetlen nagyot javultál. Jó példa arra, hogy nem megijedni kell a lemaradástól, hanem behozni
    Köszi Erik, azt tudtam, hogy te nem fogsz lelökni a pályáról, de még egyenlőre szokni kell azt, ha mögöttem is vannak, és nem elizdulni, hanem menni a stabilt amit tudok Hogy mi történt? Kezdem megérezni, hogy nem mindig kell visszaváltani amikor szoktam, és hogy milyen amikor a lassítást a kanyarodás közben fejezem be, "beúsztatom" (talán még te mondtad egyszer nekem több, mint egy éve). És, mintha ez az autó feküdne a legjobban És a gyakorlásról már nem is beszélve

  3. #28
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Futam eredmények: Oschersleben

    Bajnokság állása: LINK

    Óvások: LINK

  4. #29
    Idézet Eredetileg ubipapa írta Hozzászólás megtekintése
    Kezdem megérezni, hogy nem mindig kell visszaváltani amikor szoktam, és hogy milyen amikor a lassítást a kanyarodás közben fejezem be, "beúsztatom" (talán még te mondtad egyszer nekem több, mint egy éve).
    Igen, a leggyorsabb kanyarvétel az, ha a csúcspontig lassítasz, onnan meg gyorsítás következik. Ha nem így történik, akkor ott marad 1-2 tized biztosan, az meg 10 kanyarnál pont 1-2 másodperc a végére. Amennyivel én is le vagyok maradva sokszor az elejétől

  5. #30
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg ubipapa írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Tökjó olvasni az ilyen lelkes beszámolókat. Csak így tovább az úton Régi önmagamra is, kezdő sorstársakra is emlékeztet ez a hurráoptimizmus. Amikor minden futamnak, kanyarnak, előzésnek, helyezésnek mindennek lehetett örülni. Regényeket írtam egy futamról, teliaggatva smilie-kkal.

  6. #31
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Sziasztok,

    Lenne egy kérdésem ezzel a 90%-os szabállyal kapcsolatban. Visszanéztem a replayt és másfél perc volt vissza a 25 percből, amikor kiestem, plusz kb 20 másodperc telt el, mire Füredi Zoli befejezte az utolsó körét, vagyis a versenytávot. Ahogy számolgatom, teljesítettem a 90%-ot, vagyis 12. helyen zártam
    Utána tudnátok nézni?
    Utoljára módosította: Norbert Epinger; 2018. 11. 29. 18:02.

  7. #32
    Idézet Eredetileg Norbert Epinger írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    Lenne egy kérdésem ezzel a 90%-os szabállyal kapcsolatban. Visszanéztem a replayt és másfél perc volt vissza a 25 percből, amikor kiestem, plusz kb 20 másodperc telt el, mire Füredi Zoli befejezte az utolsó körét, vagyis a versenytávot. Ahogy számolgatom, teljesítettem a 90%-ot, vagyis 12. helyen zártam
    Utána tudnátok nézni?
    Én is számolgattam hasonlót, hogy mi van, ha az utolsó körben elfogy a nafta? Elvileg azzal is simán megvan a 90% és utolsó helyen beérve, de végigérek. Végül maradt talán 1 dl...

  8. #33
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsánatot szeretnék kérni elsősorban Fellenbeck Zsoltitól és mindenkitől aki bedugult az esti csúcsforgalomban.
    El van kaszálva! Tegnap is mondtam, hogy nem kell megóvnod! Simán benézted a féktávot a replay szerint is. Ráadásul a verseny végén ajándékba adtál egy helyet??? Részemről ez le van zárva!!

  9. #34
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Én is számolgattam hasonlót, hogy mi van, ha az utolsó körben elfogy a nafta? Elvileg azzal is simán megvan a 90% és utolsó helyen beérve, de végigérek. Végül maradt talán 1 dl...
    Ez a megnövekedett üzemanyagfogyasztás a frissítés miatt lett amúgy?

  10. #35
    Idézet Eredetileg Norbert Epinger írta Hozzászólás megtekintése
    Ez a megnövekedett üzemanyagfogyasztás a frissítés miatt lett amúgy?
    Elméletileg nem az üzemanyagfogyasztás növekedett, hanem a becslés lett pontosabb, már nem becsüli felül a rendszer jelentősen a szükséges benzinmennyiséget.

  11. #36
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Elméletileg nem az üzemanyagfogyasztás növekedett, hanem a becslés lett pontosabb, már nem becsüli felül a rendszer jelentősen a szükséges benzinmennyiséget.
    Fura, mert 16 körre tankoltam, de már 4 perccel a vége előtt kifogyott

  12. #37
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Norbert Epinger írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    Lenne egy kérdésem ezzel a 90%-os szabállyal kapcsolatban. Visszanéztem a replayt és másfél perc volt vissza a 25 percből, amikor kiestem, plusz kb 20 másodperc telt el, mire Füredi Zoli befejezte az utolsó körét, vagyis a versenytávot. Ahogy számolgatom, teljesítettem a 90%-ot, vagyis 12. helyen zártam
    Utána tudnátok nézni?
    A honlap az első helyezett megtett köreinek számához képest számolja a 90%-ot és mindenkinél csak a befejezett körök számítanak.
    Utoljára módosította: neilszab; 2018. 11. 30. 09:43.

  13. #38
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A honlap első helyezett megtett köreinek számához képest számolja a 90%-ot és mindenkinél csak a befejezett körök számítanak.
    Így már értem, köszi

  14. #39
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Az FIA GT szabályzat ide vonatkozó része:
    44)
    CLASSIFICATION

    44.1
    The overall winner will be the car which completes the Race in the shortest time.
    44.2
    Cars having covered less than 90% of the number of laps covered by the winner (rounded down to the nearest whole number of laps, which equal to 12 laps x 90% = 10.8 laps = 10 laps for race 1 and which equal to 18 laps x 90% = 16.2 laps = 16 laps for race 2 , will not be classified.
    A honlap ez alapján készült, így nálunk is ez az érvényben lévő szabály az összes bajnokságban.

  15. #40
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Az FIA GT szabályzat ide vonatkozó része:

    A honlap ez alapján készült, így nálunk is ez az érvényben lévő szabály az összes bajnokságban.
    Köszi a felvilágosítást, ezek szerint távolságban és időben is megtettem a versenytáv 90%-át, csak körszámban nem, 2 kanyar híjján
    Utoljára módosította: Norbert Epinger; 2018. 11. 30. 10:41.

  16. #41
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Norbert Epinger írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi a felvilágosítást, ezek szerint távolságban és időben is megtettem a versenytáv 90%-át, csak körszámban nem, 2 kanyar híjján
    Így van, log szerint 13 befejezett köröd volt és 16 körös volt a futam. Ha a 14. kört is befejezed, akkor már értékelt volna a program. Ez a méreg nem a cián

  17. #42
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Így van, log szerint 13 befejezett köröd volt és 16 körös volt a futam. Ha a 14. kört is befejezed, akkor már értékelt volna a program. Ez a méreg nem a cián
    Fuck the system

  18. #43
    Idézet Eredetileg Norbert Epinger írta Hozzászólás megtekintése
    Fuck the system
    Én megmondtam hogy lesz baz....dmegolás

  19. #44
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Én megmondtam hogy lesz baz....dmegolás

  20. #45
    Ladányi Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 04.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    117
    Oschersleben Race 1:


  21. #46
    Ladányi Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 04.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    117
    Oschersleben Race 2:


  22. #47
    Idézet Eredetileg BikerWeasel írta Hozzászólás megtekintése
    Oschersleben Race 2:
    Perfect again

  23. #48
    Ladányi Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 04.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    117
    Remélhetőleg nem kerül törlésre, Race 3:


Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •