Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (48 összesen)
  1. #1

    R3E MWTCR 2018 - Oschersleben 11.28.

    Kedves Versenyzők!

    Folytatódik a Masters WTCR 2018 Őszi bajnoksága! Hetedik helyszínünk a Németországban található Motorsport Arena Oschersleben. A versenypálya Magdeburg-tól 30 kilométerre Oschersleben-ben található, hossza 3,667 kilométer. A bajnoki futamot megelőző hétfőn, bemelegítő Shakedown futamot tartunk



    7. Futam: 11.28. - Szerda Oschersleben - rank
    Autók: WTCR 2018 (elegendő 1 típussal rendelkezni a részvételhez): WTCR 2018
    Nevezés: futam napján este 19:00-ig (nevezés módja itt olvasható: LINK)
    Kezdés: 19:00
    Practice 1: 1 óra
    Qual 1: 10 perc
    Race 1: 25 perc
    Race 2: 18 perc ( a Race 1 végeredménye alapján fordított rajtráccsal ( az első 10 fordul ))
    Practice 2: 5 perc
    Qual 2: 3 perc ( Superpole )
    Race 3: 18 perc

    Shakedown időpont: 11.26. - Hétfő /NYÍLT!!!/
    Kezdés: 20:00

    Qual1: 10 perc
    Race1: 10 perc
    Race2: 10 perc (utána meg indul a következő menet!)

    Rajt típusa:
    álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező

    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: 100%
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!
    FIGYELEM, a köridők rögzítéshez a 25 perc-es kvalifikációt követő 1 körös futamon is részt kell venni és célba érkezni!

    Bajnokság állása: LINK
    Éles szerver:
    GTR-Masters #A, #B
    Éles szerver jelszó a LINK-en

    Gyakorló szerver: GTR-Masters - Prequal /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló jelszó:
    masters


    Indulási feltételek: Masters WTCR Bajnokság 2018 Ősz
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS

    Fontos!!

    • Mivel az R3E multipalyer jelenleg még alpha állapotban van, ezért előfordulhatnak hibák, fagyások, szakadások és egyéb kellemetlenségek az online versenyek során, sőt akár mi szervezők is hibázhatunk a szerver beállításánál, ezért kérjük, hogy ezt mindenki tartsa szem előtt és kellő türelemmel álljon hozzá az futamokhoz és az esti eseményekhez. A fő hangsúly most a tapasztalatszerzésen és a tesztelésen van!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2018. 11. 25. 15:20.

  2. #2
    Ladányi Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 04.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    117
    Helló mindenki!

    Csak egy gyors helyzetjelentés.
    A videók sajnos egy kicsit késve érkeznek, mert a napokban fellépett némi technikai probléma, ami könnyen lehet, hogy a szerdai futamomra is kihat.
    Jelen pillanatban nem tudom befejezni a videó konvertálást, így viszonylag nehéz feltölteni is.
    A probléma megoldás alatt van, amint sikerül, minden pótlásra kerül.

  3. #3
    Szerver fut!
    szerver: GTR-MASTERS.HU - SHAKEDOWN*
    jelszó: masters

  4. #4
    Ladányi Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 04.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    117
    Shakedown után egy kis levezetés, Zhuhai R1:


  5. #5
    Ladányi Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 04.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    117
    Zhuhai Race 2:


  6. #6
    Hááát, most nemigen tudtam prekvalon menni egy nevezéshez szükséges kört, de ha a játék menni fog estére, akkor indulok. Ezen a pályán elég lesz a félóra practice.

  7. #7
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Hááát, most nemigen tudtam prekvalon menni egy nevezéshez szükséges kört, de ha a játék menni fog estére, akkor indulok. Ezen a pályán elég lesz a félóra practice.
    Elvileg a WTCR BoP is változni fog, szóval nagyon kérdéses a ma esti futam, főleg ha nem fejeződik be a frissítés 19 óráig.

  8. #8
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Elvileg a WTCR BoP is változni fog, szóval nagyon kérdéses a ma esti futam, főleg ha nem fejeződik be a frissítés 19 óráig.
    Esetleg későbbre rakni lehetséges, ha úgy alakul?

  9. #9
    Idézet Eredetileg Norbert Epinger írta Hozzászólás megtekintése
    Esetleg későbbre rakni lehetséges, ha úgy alakul?
    Több variáció lehetséges
    - egy héttel eltoljuk
    - két héttel eltoljuk
    - a bajnokság eredetileg utolsó futama után tarjuk meg két héttel
    - vagy amit akartok

  10. #10
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Több variáció lehetséges
    - egy héttel eltoljuk
    - két héttel eltoljuk
    - a bajnokság eredetileg utolsó futama után tarjuk meg két héttel
    - vagy amit akartok
    Én úgy gondoltam, hogy a mai napon későbbre rakni mondjuk egy órával, aztán ha az is bukó, akkor másik dátum kell. Az is lehetséges? Túl mohó vagyok, nem akarok egy hetet malmozni

  11. #11
    Idézet Eredetileg Norbert Epinger írta Hozzászólás megtekintése
    Én úgy gondoltam, hogy a mai napon későbbre rakni mondjuk egy órával, aztán ha az is bukó, akkor másik dátum kell. Az is lehetséges? Túl mohó vagyok, nem akarok egy hetet malmozni
    Az idei őszi bajnokságot pont azért tettük egy órával korábbra, hogy ne legyen túl későn vége. Valamint a korábbi tapasztalatok alapján frissítés és új tartalom megjelenéskor valami mindig elbaltázódik ( és ha pont Téged dob le majd a szerver akkor lesz sok húba...meg )

  12. #12
    Elvileg most lett R3E

  13. #13
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Elvileg most lett R3E
    Most már csak azon kell imádkoznom, hogy ne dobjon le a szerver

  14. #14
    Prequal szerver újra működik!

  15. #15
    Szerverbeosztás:

    01-14. helyezés a prekval szerint: GTR-MASTERS.HU-#A szerver

    Szerverjelszó ITT található!

    19:45-kor LAG teszt!

    Kérünk mindenkit, hogy időben lépjen be a szerverre!

    Aki nem nevezett az csak szervező engedéllyel léphet pályára.

  16. #16
    replayt valaki tud felrakni? előre is köszi

  17. #17
    Bocsánatot szeretnék kérni elsősorban Fellenbeck Zsoltitól és mindenkitől aki bedugult az esti csúcsforgalomban.
    Csatolt képek Csatolt képek

  18. #18
    Ladányi Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 04.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    117
    Eddigi legeseménytelenebb 3 verseny volt, szinte végig a senki földjén mentem. Az előttem többnyire Kenéz Sanyi és Füredi Zoli gyorsabb volt, a mögöttem lévőktől pedig sikerült leszakadni. Mammel Erik mögött vesztettem némi időt a második futamon, de azt meg is érdemeltem, az ő védekezésére valahogy sosem találom a megfelelő ellenszert.

    Ha még valaki nem tudna aludni, befutott a 3. Zhuhai verseny is.


  19. #19
    Füredi Zoltán Szervertag 2024 FuReady logója
    Csatlakozott
    2016. 08. 21.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    142
    A prekvalifikáció alapján Kenéz Sanyi csapattársammal meglepően nagy előnnyel voltunk mindenki előtt, így házi csatának nézett ki a forduló...

    QUALY: viszonylag jó kör, szorosan Sanyi előtt P1.

    R1: elfogadható rajt, majd Sanyi előtt autóztam, de tudtam, hogy neki ki kell majd állnia letölteni a büntetését, így a kérdéses körben elengedtem. Ezután csak mennem kellett a saját tempómban, aminek a vége P1 lett.

    R2: a rajt után összeakadt előttem ifj. Leéb István és Magyar Krisztián, én meg a bolyban leparkoltam, hogy a torlódás után folytathassam utam... Szépen vissza is estem, majd jött a felzárkózás: nem ment rosszul, majd a verseny közepén már Epinger Norbit támadtam, miután pedig elvesztette a kocsija a hátsó tapadását, a célegyenesre vezető kanyarban elmentem mellette. Ekkor Sanyi már tizen x msp-re volt előttem, így nem maradt más, mint bekocogni P2-be. (Sanyinak gratula a győzelemhez)

    SUPERPOLE: majdnem P1, szorosan Sanyi mögött P2.

    R3: eljöttünk a mezőnytől, külön versenyt futva. Sanyinak jobb volt az egyenesben a tempója, nekem viszont a kanyarokban, így haladtunk hosszú körökön keresztül 1,4 msp-n belül egymáshoz képest. A végén sikerült felzárkóznom, majd az utolsó körben komoly csatában sikerült előre kerülnöm, ami újabb győzelmet eredményezett.

    Azt hiszem kimondhatjuk: itt most dominált a BlueMotion Team.
    Utoljára módosította: FuReady; 2018. 11. 28. 23:50.

  20. #20
    Kenéz Sándor Versenyző kenezs01 logója
    Csatlakozott
    2015. 07. 04.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    62
    Q1: Maradt benne 2 tized, így kb 6 századdal Zoli mögött végeztem. P2.

    R1: Eljöttünk Zolival kicsit a mezőnytől, majd P2-ről bementem a boxba letölteni az áthajtásost, visszajöttem P7-re, és P5-ben fejeztem be.

    R2: A T1 ben kihasználva a kavarodást sikerült feljönnöm P1-be, és itt is fejeztem be a futamot.

    SP: Sikerült egy viszonylag jó kört összeraknom, kb 8 századdal Zoli előtt végeztem.

    R3: Jól sikerült a rajtom, újra elléptünk kicsit Zolival a mezőnytől. Sikerült majdnem végig 1 másodpercen kívül tartanom a Őt, de az utolsó 5 percre nagyon felzárkózott mögém és az utolsó kör első kanyarjában el is tudott mellettem menni, majd a következő kanyart kicsit elfékezte, így még adódott egy lehetőségem a visszatámadásra, a 4-5-6-os kanyart egymás mellett teljesítve, Ő volt a 7-es kanyarban a jobbik oldalán a pályának, így már nem tudtam mit tenni. Gratulálok Zoli a győzelemhez, jó csata volt.
    Kenéz Sándor #88

  21. #21
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Gratula Mindenkinek!

    Időmérő kuka, nem sikerült egy mért kört sem összeraknom, az elpattant idegszálaimat szorosan követte az egyik kormányrögzítő is

    R1: Megtankoltam 16 körre, de valamiért nem volt elég, még kb 4 perc volt vissza, amikor ki kellett mennem tankolni. Csakhogy nem tankoltam eleget persze, így a frusztráltság miatt eldobtam, kiestem, 0 pont

    R2: Mezőny végéről a T1-ben kialakuló autóstalálkozót kihasználva P3.

    R3: Gyenge időmérő után 8. helyről sikerült nagyjából felzárkózni, majd megtartani a pozíciót, P4.

  22. #22
    Idézet Eredetileg BikerWeasel írta Hozzászólás megtekintése
    Mammel Erik mögött vesztettem némi időt a második futamon, de azt meg is érdemeltem, az ő védekezésére valahogy sosem találom a megfelelő ellenszert.
    Az ellenszer, hogy valahol mindig elrontom és akkor elmész. Ahogy volt ez jr. Leéb Pistivel két alkalommal is utána

    Sok felkészülést nem fordítottam erre a pályára, mert nagyon nem kedvelem, így csak este negyed hétkor mentem egy prekvalt, hogy legyen időm a nevezéshez.

    1. futam - Időmérőn meglepetésre nagyjából középmezőnyben végeztem, amit tartottam is, amíg egyszer enm 3-an érkeztünk Krisztiánnal és Epinger Norbival a T1-be és sikerült túlcsúsznom, majd egy elegáns kis körrel a még egyben lévő mezőny mögé visszaállni. Két körrel később a T10-ben mentem el szántani, így már volvagy 10 másodperc hátrányom a végén... A végére meg kiszáradt a tank, így bevitorláztam dadogó autóval. Kell az a 32 liter

    2. futam - Másoknak pech, nekem mázli volt a T1-ben a traffic jam, így a 3.-4. helyen autóztam egy ideig, aztán Ladányi Peti, Epinger Norbi és végül Pisti is megelőzött, ami evidens volt, mert gyorsabbak voltak, csak itt most nem volt miért taktikai elengedést alkalmazni, így kicsit többet küzdöttem a szokásosnál. Sajna, a gyakorlás hiánya visszaköszönt, kisebb hibákat vétve legyűrtek, de végül egy 6. hely megvolt, ha jól rémlik.
    Kovács Gerivel akadtunk össze a verseny harmada körül a T8-9 sikánban, lepattant rólam. Visszanéztem a replay-t, hagyhattam volna kicsit több helyet a sikán bejáratánál, de ott két autónak elég szűk a hely. Valószínűleg a hurkán megpattanva nekem csapódott a Honda és így pattant le rólam. Ha valaki hibás volt akkor inkább én, úgyhogy elnézést érte.

    3. futam - Nagyjából sima futam volt, Pistivel újra egymásra akadtunk, megint megelőzött, így biztonságos távolban közte és Krisztián közt megvolt a 7. hely. Ott nem volt miért sietni, csak be akartam hozni a vasat.

  23. #23
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154

    Végre, látni fejlődést :)

    Prequal-t nagyon messziről kezdtem, pedig elég jól ismertem a pályát, ez eléggé letörte a lelkesedésem. Szörnyű, hogy ennyi év után sem tudom rendesen beállítani az autót, de végül sikerült az elnyújtott többször tört balos kanyarhoz jól beállítani a kocsit, és megint nem az utolsó helyen végeznem

    Q1 - Sikerült a vége előtt 4 percel amikor -1,4 mp-vel jobb körön voltam az addigihoz képest, kifogyasztani az üzemanyagot, a célegyenesre ráfordító kanyarban. Ideges lettem, de aztán valahol a 10. hely környékén landoltam.

    R1 - A rajtom a szokásosan elóvatoskodottra sikerült, és természetesen az utolsó előtti helyen találtam magam. Nagyon összeszedett, koncentrált futamon (alig hibáztam) ennek is köszönhetően a befutónál P8, ami eddigi WTCC és WTCR versenyzéseim legjobb eredménye.

    R2 - Eddigi legjobb első futamos eredményem hozta magával a fordított rajtsorrendben a P3-at, amitől bevallom, a zabszem effektus beindult A rajtnál figyeltem, de megfogadtam magamban, hogy most nem fogom elóvatoskodni és előzékenyen elengedni versenytársakat. Ennek megfelelően, rendesen a végén fékeztem, és jól elfordultam a célegyenes végén, amikor is előttem/mellettem keresztbe fordult Krisztián, és nem hagyva magam kitolni a pályáról, elmentem mellette és a P3-at megtartva mentem tovább. Sajnos a dugó, nem tartott elég ideig és az így, az élharcosok vonata gyorsan utolért, és ahogy utolértek, út el is húztak mellettem. Közben Erik és Péter harcoltak egymás ellen, amitől felértem rájuk, ekkor még P6-on haladtam. Aztán a célegyenes ráfordító jól sikerült, így az egyenes végére utol értem Pétert, és vagy kicsit későn fékeztem, vagy Péter kicsit előbb. Láttam, hogy vagy Péteren állok meg, vagy kihúzódok a fűre, és lesz ami lesz. Én a füvet választottam, amiből a célegyenes végi aszfaltos bukótér lett és egyből a P10-en találtam magam. Ekkor teljesen szétestem fejben, és egyre többet hibáztam, így a vége azt hiszem P11 lett.

    SP - Végre, nem felejtettem el 1 körre való üzemanyagot állítani, és a "hétvége" legjobb Q körével P6. DÖBB-DÖBB

    R3 - A rajt szokásosan nem jó, de sikerült a célegyenes végén P8-ban fordulnom, de valami miatt nem tudtam az előző futamok stabil hibamentes köreit hotzni, így szép lassan a P13-ban találtam magam. Egy alkalommal a futam közepén a gyors "S" kanyarban 2 kerékre állt az autó és majdnem a következő kanyarig két keréken mentem, és talán 2 körrel később fel is borítottam a kocsit. Úgy érzem, hogy a végére teljesen szét estem fejben.

    Az az este fantasztikus volt számomra. Az előző kínai futamon is már jól éreztem magam, és végre versenyeztem, de ez a mostani még inkább pozitív élményt adott és erővel tölt el, hogy bár 3-4 év kellett hozzá, de végre van élmény és kézzel fogható eredmény

  24. #24
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Kovács Gerivel akadtunk össze a verseny harmada körül a T8-9 sikánban, lepattant rólam. Visszanéztem a replay-t, hagyhattam volna kicsit több helyet a sikán bejáratánál, de ott két autónak elég szűk a hely. Valószínűleg a hurkán megpattanva nekem csapódott a Honda és így pattant le rólam. Ha valaki hibás volt akkor inkább én, úgyhogy elnézést érte.
    Semmi baj, sőt én úgy érzem inkább az én hibám volt, mert ahogy kiértünk a sikánból nem láttalak és úgy éreztem, hogy pont előtted vagyok ezért tettem egy pici mozdulatot balra, hogy jobban tudjak fordulni a jobbosba, szóval szerintem magamnak köszönhetem

    Q1: Gyenge volt, nem akart összeállni egy jó kör.

    R1: Első kanyar után eldőlt, utána eseménytelen kocsikázás.

    R2: Jó is lehetett volna, magamnak köszönhettem, legalább volt egy kis action felzárkózás közbe.

    SP: Megintcsak rossz kör.

    R3: Norbi kihasználta az egyik hibámat utána pedig hiába próbálkoztam nem tudtam megelőzni, jól védekeztél

  25. #25
    Idézet Eredetileg ubipapa írta Hozzászólás megtekintése
    R2 - Eddigi legjobb első futamos eredményem hozta magával a fordított rajtsorrendben a P3-at, amitől bevallom, a zabszem effektus beindult A rajtnál figyeltem, de megfogadtam magamban, hogy most nem fogom elóvatoskodni és előzékenyen elengedni versenytársakat. Ennek megfelelően, rendesen a végén fékeztem, és jól elfordultam a célegyenes végén, amikor is előttem/mellettem keresztbe fordult Krisztián, és nem hagyva magam kitolni a pályáról, elmentem mellette és a P3-at megtartva mentem tovább. Sajnos a dugó, nem tartott elég ideig és az így, az élharcosok vonata gyorsan utolért, és ahogy utolértek, út el is húztak mellettem. Közben Erik és Péter harcoltak egymás ellen, amitől felértem rájuk, ekkor még P6-on haladtam.
    Pont arra gondoltam, hogy ez biztos meglepett, amikor P2-ben találtad magad hirtelen. Én meg nem akartam erőltetni, nekogy miattam veszíts el egy ilyen jó lehetőséget. Aztán a tripla balos után egyszer kicsit szélesre vetted, így el tudtam menni.

    Egyébként csak gratulálni tudok, mert nem tudom mi történt az elmúlt hetekben nálad, de hihetetlen nagyot javultál. Jó példa arra, hogy nem megijedni kell a lemaradástól, hanem behozni

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •