Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (90 összesen)
  1. #51

  2. #52
    Az elso kor katasztrofa volt! Miert akarja mindenki az elso korben eldonteni a futamot!? Remelem atnizitek az elso koros incidenseket, mert par embernek jarna a BUÁ! A lekorozottek is idiotak voltak nem 1x. Valaki meg az elso kanyarba lagolva forog korbe korbe es en telibe is vagtam oldalrol. Az egesz futam katasztrofa volt! Pedig siman nyerheto lett volna.

  3. #53
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Nagyon jó futam lehetett volna - Szarka Andrisnak mégegyszer köszönet a setupért - de sajnos a Ferrari szelleme megszállta a pitwallomat...először sikerült nem kereket cserélni, majd másodjára még1x megtankoltak és laza 50kg felesleggel futottam be a végén, amit se a végsebesség, se a soft gumik nem köszöntek meg. Egy kényelmes 7. hely ment el

    Idézet Eredetileg Asztalos Andras írta Hozzászólás megtekintése
    A lekorozottek is idiotak voltak nem 1x.
    Megnézem a replayt és nagyon bízom benne, hogy csak kipörögtek a kerekeid és nem az én szpatásomra álltál be elém az elfékezésed után, mert abban nem lenne köszönet. Én még meccsben voltam, de 5mpet buktam rajtad.
    50 ks_mercedes_amg_gt3 01:41.6720
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  4. #54
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    ...először sikerült nem kereket cserélni, majd másodjára még1x megtankoltak és laza 50kg felesleggel futottam be a végén, amit se a végsebesség, se a soft gumik nem köszöntek meg. Egy kényelmes 7. hely ment el
    Úgy látszik, hogy ez a rejtélyek futama volt, mert nekem a soft beállítás ellenére medet rakott fel kerékcserere után.

  5. #55
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Úgy látszik, hogy ez a rejtélyek futama volt, mert nekem a soft beállítás ellenére medet rakott fel kerékcserere után.
    Ugyan igy jártam. Nekem is medet pakolt fel!!!!

  6. #56
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339

    Lag

    Hevesi Sandort megkerem, hogy legkozelebb ilyen pinggel inkabb ne jojjon.

    O volt, aki a legjobban megizzasztott a versenyen.


  7. #57
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg Asztalos Andras írta Hozzászólás megtekintése
    Az elso kor katasztrofa volt! Miert akarja mindenki az elso korben eldonteni a futamot!? Remelem atnizitek az elso koros incidenseket, mert par embernek jarna a BUÁ! A lekorozottek is idiotak voltak nem 1x. Valaki meg az elso kanyarba lagolva forog korbe korbe es en telibe is vagtam oldalrol. Az egesz futam katasztrofa volt! Pedig siman nyerheto lett volna.
    András bocsánat a gyors jobbos utáni féktávért, de egyszerűen annyira rádestem ott hogy muszáj volt megpróbálnom beszúrni.

  8. #58
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    András bocsánat a gyors jobbos utáni féktávért, de egyszerűen annyira rádestem ott hogy muszáj volt megpróbálnom beszúrni.
    Semmi gond! Ez egy ilyen futam volt. Az elmult 1evben nem volt ennyi utkozesem osszesen mint tegnap.

  9. #59
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Hevesi Sandort megkerem, hogy legkozelebb ilyen pinggel inkabb ne jojjon.

    O volt, aki a legjobban megizzasztott a versenyen.

    Sajnos en nem usztam meg. Ugyan ez a szitu volt velem is, csak en nem tudtam kikerulni es telibevahtam. Ezt kovetoen koronkent 1-1.5 mp-t lassultam a serules miatt+ a javitassal is elment kozel egy 10mp. Uh. a versenyemet rendesen tonkre is tette. Kar volt elindulnod igy! Nem kellett volna hagyni h igy tobb ember versenyet is hazavagd.

  10. #60
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    A VB kapacitás hiányában nem nézi az első körös eseteket! Kérünk mindenkit, hogy bármilyen incidens érte az óvja meg és megnézzük. Egyszerűen én sem értem miért kell rögtön első körben megnyerni a futamot?
    Oláh Gergő és Homoki-Szabó Csabát kérdezném, hogy miért nem voltak BUÁ-n? Ugye tisztában vagytok a következményekkel?
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  11. #61
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Asztalos Andras írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos en nem usztam meg. Ugyan ez a szitu volt velem is, csak en nem tudtam kikerulni es telibevahtam. Ezt kovetoen koronkent 1-1.5 mp-t lassultam a serules miatt+ a javitassal is elment kozel egy 10mp. Uh. a versenyemet rendesen tonkre is tette. Kar volt elindulnod igy! Nem kellett volna hagyni h igy tobb ember versenyet is hazavagd.
    Ezt is felvettem. Miert nem kerte meg a szervezoseg, hogy tavozzon Hevesi ur az idomero alatt, amikor tobben jeleztuk, hogy gond van?

    Utoljára módosította: Tamas Piski; 2018. 11. 26. 14:30.

  12. #62
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339

    Terhes Csabi elso kor, tomegbaleset.


  13. #63
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt is felvettem. Miert nem kerte meg a szervezoseg, hogy tavozzon Hevesi ur az idomero alatt, amikor tobben jeleztuk, hogy gond van?
    Amúgy érdekes volt, mert nem volt magas a pingje, mert néztem direkt - ilyen 50 alatt mozgott és ennek ellenére ugrált.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  14. #64
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274
    Tamás téged ki hatalmazott fel, hogy az én nevemmel nyilvános videókat ossz meg a youtubeon?

    Az esetben semmilyen formában nem vagy érintett, mi ez a belső perverzió hogy összeszarozd a kezed? Miért nem a saját általad "szürkezónás"nak nevezett mocskos eseteidet promózod??? faszább más szarát marketingelni meg szörnyűlködni ugye?


    Andristól és Feritől elnézést kérek a koccért hál istennek nem forogtak meg , elférhettünk volna ott ketten is, de ha nem voltam kerékvonalban (ebből a kamerából nem derül ki) akkor övé az ívválasztás joga. Feri sajnos későn vette észre hogy megforgok és nem tudott kikerülni nagy tempóval ütközött velem ami következtében a füvön átcsúsztam vissza a pályára. Tehetetlen voltam az autó csúszott.
    Felelőtlen előzési kísérlet volt mostanában nem volt ilyen de sajnos most megint belecsúsztam... bocs az elszenvedőknek


    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése

  15. #65
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    A VB kapacitás hiányában nem nézi az első körös eseteket! Kérünk mindenkit, hogy bármilyen incidens érte az óvja meg és megnézzük. Egyszerűen én sem értem miért kell rögtön első körben megnyerni a futamot?
    Oláh Gergő és Homoki-Szabó Csabát kérdezném, hogy miért nem voltak BUÁ-n? Ugye tisztában vagytok a következményekkel?
    Én néztem a büntetéseket annó és nem láttam semmit a nevemnél, utána hirtelen lett egy BUÁ és nem néztem újra a büntetéseket.
    Nem tudom mi a következménye, de hát ez van, majd letöltöm a 16db BUÁ-t amit kapok ezért is!
    Kíváncsi vagyok Terhes Csabi tömeg balesete hány BUÁ-t hoz majd neki....!

  16. #66
    valaki linkeljen egy replayt legyszi!

  17. #67
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Asztalos Andras írta Hozzászólás megtekintése
    valaki linkeljen egy replayt legyszi!
    Parancsolj: Replay-Chang

  18. #68
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Greg83 írta Hozzászólás megtekintése
    Én néztem a büntetéseket annó és nem láttam semmit a nevemnél, utána hirtelen lett egy BUÁ és nem néztem újra a büntetéseket.
    Nem tudom mi a következménye, de hát ez van, majd letöltöm a 16db BUÁ-t amit kapok ezért is!
    Kíváncsi vagyok Terhes Csabi tömeg balesete hány BUÁ-t hoz majd neki....!
    A büntetési tételeket én írtam ki és amikor ki lett téve akkor is ott volt! Senki nem írt hozzá vagy ilyesmi! 1 db BUÁ-T kaptál és ha nem töltöd le akkor kapsz még 2 figyut mellé a következő futamra! De ez a szabalyzatban tisztán benne van. Soha nem nyúltunk bele a büntetési tetelekbe ha csak esetlegesen nem valami adminisztrációs hiba volt! Remélem ilyet nem is feltételezel a VB-ről?!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  19. #69
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg T_Cs írta Hozzászólás megtekintése
    Tamás téged ki hatalmazott fel, hogy az én nevemmel nyilvános videókat ossz meg a youtubeon?

    Az esetben semmilyen formában nem vagy érintett, mi ez a belső perverzió hogy összeszarozd a kezed? Miért nem a saját általad "szürkezónás"nak nevezett mocskos eseteidet promózod??? faszább más szarát marketingelni meg szörnyűlködni ugye?
    Regota rakok fel videokat a versenyek erdekesebb pillanatairol nevekkel is, a tied is szerepelt mar, tudsz is rola. Nem minositettem az esetet, nem tisztem. A tobbit csak te kepzeled hozza.

    Ha normalisan kerted volna, akkor szo nelkul torltem volna akar az egesz videot is.

  20. #70
    Idézet Eredetileg Greg83 írta Hozzászólás megtekintése
    Én néztem a büntetéseket annó és nem láttam semmit a nevemnél, utána hirtelen lett egy BUÁ és nem néztem újra a büntetéseket.
    Nem tudom mi a következménye, de hát ez van, majd letöltöm a 16db BUÁ-t amit kapok ezért is!
    Kíváncsi vagyok Terhes Csabi tömeg balesete hány BUÁ-t hoz majd neki....!
    Felesleges más versenyző esetét felemlegetni főleg úgy, hogy teljesen más kategória.
    Csabinak volt egy incidense a pályán, Te meg figyelmetlen voltál a felkészüléskor a pályán kívül.
    Amúgy is a baleset összetett volt, majd a VB fogja minősíteni, az ilyen csípőből bedobott felületes vélemények csak hangulatkeltésre jók.

  21. #71
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Holnap éjfélig lehet leadni az óvásokat! Ide kérnénk jelezni akit bármilyen incidens ért!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  22. #72
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Asztalos Andras írta Hozzászólás megtekintése
    Az elso kor katasztrofa volt! Miert akarja mindenki az elso korben eldonteni a futamot!? Remelem atnizitek az elso koros incidenseket, mert par embernek jarna a BUÁ! A lekorozottek is idiotak voltak nem 1x. Valaki meg az elso kanyarba lagolva forog korbe korbe es en telibe is vagtam oldalrol. Az egesz futam katasztrofa volt!
    AC GT - Chang: Óvások


  23. #73
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Úgy látszik, hogy ez a rejtélyek futama volt, mert nekem a soft beállítás ellenére medet rakott fel kerékcserere után.
    Tomi! Majd nézd meg a simresult - race laps-ban, hogy Neked is és Nekem is végig soft gumit ír, kivéve az utolsó kört. Ott átírja med-re. Pedig tutira én is a soft-t állítottam be cserére! Érdekes

  24. #74
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Tomi! Majd nézd meg a simresult - race laps-ban, hogy Neked is és Nekem is végig soft gumit ír, kivéve az utolsó kört. Ott átírja med-re. Pedig tutira én is a soft-t állítottam be cserére! Érdekes
    Ez inkább Simresults bug, mert Silverstone-ban med-softon voltam és ott is csak az utolsó kört jelzi softnak, pedig az utolsó kb 13 kört azon futottam.

  25. #75
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Ez inkább Simresults bug, mert Silverstone-ban med-softon voltam és ott is csak az utolsó kört jelzi softnak, pedig az utolsó kb 13 kört azon futottam.
    Akkor ez Simresults gond. De akkor sem értem miért a med-et rakta fel a versenyen.

Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •