Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (90 összesen)
  1. #26
    Én ott sem találom

  2. #27
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Ugy tunik visszaallt a rend. Latszik az osszes Masterses szerver.

  3. #28
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    A futamtáv 56 kör lesz.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  4. #29
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Felhívjuk a Tisztelt Versenyzőtársak figyelmét a boxutca helyes használatára mind a bevezető, mind a kivezető szakaszon!

    Helyes használat:



    Helytelen használat:



    A boxkiállásokat, BUÁ-kat ellenőrizni fogjuk. Aki helytelenül használja a boxutca kijáratot és bejáratot azt egy újabb boxutca áthajtással jutalmazzuk.
    Köszönjük!
    Csatolt képek Csatolt képek
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  5. #30
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    291
    Egy olyan kérdés lenne még részemről, hogy a boxutca végéhez közeledve, ketté válik az út. Van egy S és egy egyenesen menő sáv. Rank app reklamál, ha nem csinálom meg az S-t. Azt kötelező úgy szintén betartani? (Azért 1 másodpercet simán jelent)

    Illetve Rank app nekem dettó vágásnak jelzi, ha ott megyek boxba ahogy a képen van. A hosszabb kerülő behajtás által viszont nem. Az utolsó kanyar előtti leággal.
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  6. #31
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg HunterTaylor írta Hozzászólás megtekintése
    Egy olyan kérdés lenne még részemről, hogy a boxutca végéhez közeledve, ketté válik az út. Van egy S és egy egyenesen menő sáv. Rank app reklamál, ha nem csinálom meg az S-t. Azt kötelező úgy szintén betartani? (Azért 1 másodpercet simán jelent)

    Illetve Rank app nekem dettó vágásnak jelzi, ha ott megyek boxba ahogy a képen van. A hosszabb kerülő behajtás által viszont nem. Az utolsó kanyar előtti leággal.
    A kérdés teljesen jogos! Köszi!
    Egyenesen lehet menni a boxból nem kell az "S" kanyart megcsinálni hiába észleli vágásnak. A lényeg hogy a kitett bójáknak balra kell visszatérni a pályára. Úgy sem fogsz jobb kört futni mint az addigi legjobb köröd tehát nem fogja számolni az összetett vágásokhoz. . A belépésnél is kapsz rögtön egy vágást egyébként de azt sem számolja összetettben.
    Második kérdésedre is ugyanez igaz. Azért választottuk ezt a nyomvonalat mert a másik kijárat nagyon csúszik és többször volt hogy kimentem balra és majdnem eldobtam a kocsit mert megcsúszott. Ez így balesetveszélyes lenne a többiekre nézve is.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  7. #32
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Jo, hogy ez elore tisztazva lett, de a BUA egy ilyen jellegu kihagasert tulkapas. Ha kimegyek letolteni a buntetest, de elrontom a behajtast, akkor +BUA, ha ki sem megyek, akkor ket figyu....

  8. #33
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Jo, hogy ez elore tisztazva lett, de a BUA egy ilyen jellegu kihagasert tulkapas. Ha kimegyek letolteni a buntetest, de elrontom a behajtast, akkor +BUA, ha ki sem megyek, akkor ket figyu....
    Ennek fényében ezért érdemes odafigyelni rá és nem elrontani...

    Előzetes kockázatelemzést is lehet végezni, hogy a biztos 2 figyu, vagy egy +BUÁ esélye-e a jobb döntés...

  9. #34
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Jo, hogy ez elore tisztazva lett, de a BUA egy ilyen jellegu kihagasert tulkapas. Ha kimegyek letolteni a buntetest, de elrontom a behajtast, akkor +BUA, ha ki sem megyek, akkor ket figyu....
    Tamás! A behajtást és kihajtást is tessék akkor begyakorolni! Nagyon nehéz négy kerékkel elhagyni a fehér vonalakat véletlen. Ha pl meglöknek, vagy kicsúszol természetesen nem fogsz BUÁ-t kapni.
    Viszont ha nem töltöd le akkor megmarad a BUÁ+ 2 figyu, nem csak 2 figyu.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  10. #35
    Varga Tamás Szervertag 2024 TomAce logója
    Csatlakozott
    2017. 01. 09.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    164
    Idézet Eredetileg Nemeth Attila írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor küldesz nekem egy szerver elerhetoseget, mert eddig meg nem találtam. Köszi

    Szia,

    Server keresőbe kezd el írni ,hogy GTR-Masters meg kell hogy találja s szervereket.

    üdv

  11. #36
    Idézet Eredetileg TomAce írta Hozzászólás megtekintése
    Szia,

    Server keresőbe kezd el írni ,hogy GTR-Masters meg kell hogy találja s szervereket.

    üdv

    Probáltam, de sajna nem találok gtr masters nevűt, azert koszi.

  12. #37
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Nemeth Attila írta Hozzászólás megtekintése
    Probáltam, de sajna nem találok gtr masters nevűt, azert koszi.
    Konzolrol vagy?

  13. #38
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    Idézet Eredetileg Nemeth Attila írta Hozzászólás megtekintése
    Probáltam, de sajna nem találok gtr masters nevűt, azert koszi.
    A szűrőket is ellenőrizd.


  14. #39
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    291
    Srácok teljesen random ledobálnak a szerverek :/
    Offline jó a game. Ping 4-5 között folyamatosan. Nincs valami log valahol AC-ban, hogy mi lehet a baj?

    -----
    Amilyen varázslattal ez előjött azzal el is tűnt
    Utoljára módosította: HunterTaylor; 2018. 11. 25. 02:36.
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  15. #40
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg HunterTaylor írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok teljesen random ledobálnak a szerverek :/
    Offline jó a game. Ping 4-5 között folyamatosan. Nincs valami log valahol AC-ban, hogy mi lehet a baj?
    Valaki másnak is van hasonló gondja, baja?

    Másik online, publik szerveren próbáltad? (csakhogy kizárjunk dolgokat)

  16. #41
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Valaki másnak is van hasonló gondja, baja?

    Másik online, publik szerveren próbáltad? (csakhogy kizárjunk dolgokat)
    Mással nem volt gond, de nem tudom mitől el is tűnt a probléma kicsivel később.
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  17. #42
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Mai futam infók

    Időrend:
    19:00 - Prekval zárása
    19:35 körül próbarajt, 19:45-kor RESTART, utána lehet csatlakozni az éles szerverre. Booking nem lesz.

    Figyelem, jelszó a csatlakozáshoz itt: link

    És végül a legfontosabb: a pályán való magatartás!

    Kérünk mindenkit, hogy fokozottan figyeljetek egymásra, ne rontsátok el senki versenyét és felkészülését egy-egy meggondolatlan manőverrel!




    • A futam elején nagy lesz a tumultus, amihez mindenkinek alkalmazkodnia kell, nem lehet a megszokott féktávokat venni... csak óvatosan!
    • A futam 56 körös lesz, az autók meg könnyen sérülnek, nem érdemes kockáztatni, pláne nem az elején!
    • Mindig fékezzünk időben!! Ha vki közvetlenül előttünk van azonos íven, akkor korábban fékezzünk mint Ő... ha pedig baj van, akkor inkább vezessük ki a pályáról az autónkat ahelyett, hogy felöklelnénk az előttünk lévőket! A hátulról történő kilökéseket nagyon szigorúan vesszük.
    • Leszorítások: Figyeljünk mindig oldalra, ha nem vagyunk 100%-osan biztosak benne, hogy van-e vki mellettünk, akkor inkább hagyjunk helyet a pályán!
    • Pályára való visszatérés: aki kicsúszik, vagy megpördül az semmilyen formában nem zavarhatja meg a mögötte érkező mezőnyt. Ha keresztbe állsz a pályán, akkor taposs a fékbe és ne mozdulj meg addig, amíg nem tudsz biztonságosan elindulni. Aki meg lekerül a pályáról, az csak is a pálya legszélén az érkezőket nem zavara nagyon óvatosan térhet vissza!



    Felhívnánk a TeamSpeak használatára a figyelmet mert sok az új versenyző és ott tudunk a leghamarabb segíteni!
    TeamSpeak-ről bővebben
    itt olvashattok!

    A szerverbeosztás a
    táblázat alapján lesz.
    Nagyon szoros a mezőny, a legkisebb meggondolatlanság is könnyen megbosszulhatja magát, 1 helyezésért nem érdemes kockáztatnia se a védekezőnek, se a támadónak a testi épségét és ezzel a versenyét.
    Felhívom a figyelmet, hogy a szabályok értelmében mind a prekvalifikáción, mind az időmérőn és a futamon, a rank app által engedélyezett pálya nyomvonalon kell haladni.
    Sok az új versenyző ezért kérünk mindenkit de főként az újakat, hogy nagyon körültekintően induljanak el a rajtnál!

    Az első kanyarokban nagyon figyeljetek egymásra, kis koccanás is megbosszulhatja magát!

    Szabályzat itt
    Rank app használata itt

    Figyelem!

    Kiemelném még, hogy mostantól az éles futamokon (gyakorlás, időmérő, futam) 25-39 fok között változó aszfalt hőmérsékletekre kell számítani!
    Figyeljen oda mindenki az időmérőn, hogy csak a rank app szerint pályaelhagyás nélkül futott köröket fogadjuk el érvényesnek!

    Jó versenyzést kívávunk mindenkinek estére!


    Minden egyéb infó a futamkiírásban!

    Sok sikert mindenkinek!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  18. #43
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Felhívjuk a Tisztelt Versenyzőtársak figyelmét a boxutca helyes használatára mind a bevezető, mind a kivezető szakaszon!
    Egy személyes komment a boxutca kijárathoz, ha szabad.

    VR-ban jelenleg esélyem sincs hátra vagy oldalra nézni a Mercedes ülése és berendezkedése miatt. Ahogy jövök ki, nekem semmi esélyem elkerülni a kontaktot, abszolút vakon jövök ki a boxból. Amikor a Sidekicken megjelenik valaki, már rég késő elkerülni a balesetet.

    Szeretnék mindenkit megkérni, hogy a vonalakra kijövetelkor figyeljünk, ha pedig látunk valakit a pálya szélén, hogy jön vissza a boxból, akkor pedig próbáljunk meg a boxvonalat nem keresztezni 210nél, hogy még "pontbeférek"....tempókülönbségből úgyis meg lesz az egyenes végéig
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  19. #44
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Élő onboard stream itt lesz nézhető
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  20. #45
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Egy személyes komment a boxutca kijárathoz, ha szabad.

    VR-ban jelenleg esélyem sincs hátra vagy oldalra nézni a Mercedes ülése és berendezkedése miatt. Ahogy jövök ki, nekem semmi esélyem elkerülni a kontaktot, abszolút vakon jövök ki a boxból. Amikor a Sidekicken megjelenik valaki, már rég késő elkerülni a balesetet.

    Szeretnék mindenkit megkérni, hogy a vonalakra kijövetelkor figyeljünk, ha pedig látunk valakit a pálya szélén, hogy jön vissza a boxból, akkor pedig próbáljunk meg a boxvonalat nem keresztezni 210nél, hogy még "pontbeférek"....tempókülönbségből úgyis meg lesz az egyenes végéig
    Jo, hogy ezt felhoztad, ugyanez a helyzet nalam is! Ha latjatok, hogy jon ki valaki a boxbol, lehetoseg szerint huzodjatok jobbra!

  21. #46
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Szerverbeosztás

    1-24. helyezett: GTR-Masters.hu #R1 - Asztalos András -> Hevesi Sándor


    Hamarosan mennek a szerverek belépés- és rajt teszt céljából, mindenki lépjen be, akinek gondja van, az mielőbb jelezze!

    19:35 körül próbarajt, 19:45-kor RESTART, utána belépés az éles szerverre.
    Figyelem,
    jelszó a belépéshez itt: link (csak annak kell, aki akar skint választani, vagy nem került be az entry listbe)
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  22. #47
    Teszt szerver megy

  23. #48
    Varga Bazsi Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 17.
    Város
    Jászárokszállás
    Üzenetek
    99
    Élő belső kam:

    https://www.twitch.tv/bazsi_tv

  24. #49
    Éles szerver megy

  25. #50
    Varga Bazsi Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 17.
    Város
    Jászárokszállás
    Üzenetek
    99
    Norbert villogás nélkül is tudom mit jelent a kék zászló..........

Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •