Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4
Találatok: 76 - 90 (90 összesen)
  1. #76
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor ez Simresults gond. De akkor sem értem miért a med-et rakta fel a versenyen.
    Azért mert offline mentetted a setup-ot.

  2. #77
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274
    A "tömegbaleset" az én szemszögemből







    Néhány érdekes videó erről és más futamról:






  3. #78
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Teljesen nevetséges amit műveltek, erre való az óvás topik.

    Illetve borzasztó dedós ez a másikra mutogatás, jó lenne ha végre mindenki belátná, hogy attól még hogy másnak is van vaj a füle mögött, az soha nem mentesít a saját hibáink felelőssége alól...
    Utoljára módosította: neilszab; 2018. 11. 27. 22:12.

  4. #79
    Idézet Eredetileg T_Cs írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Néhány érdekes videó erről és más futamról:
    ...
    Szerintem ne menjetek bele ilyen cicaharcba.
    Elég helytelen dolog volt felrakni az első videót is más nevét feltüntetve az engedélye nélkül, főleg azért mert negatív üzenete volt az érintettre nézve.
    De az sem "elegáns", hogy visszavágásként a másikat kezdjük el feketíteni (évekkel korábbi dolgot meg nem is értem minek felhozni az aktuális témába...)
    Kultúráltabb megoldás megbeszélni a dolgokat akár itt a fórumon, akár privátban.
    Mondjuk, hogy most 1:1, a továbbiakban a témában hasonló a másik lejáratását célzó videókat/kommenteket törölni fogom a fórumról.

  5. #80
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ne menjetek bele ilyen cicaharcba.
    Elég helytelen dolog volt felrakni az első videót is más nevét feltüntetve az engedélye nélkül, főleg azért mert negatív üzenete volt az érintettre nézve.
    De az sem "elegáns", hogy visszavágásként a másikat kezdjük el feketíteni (évekkel korábbi dolgot meg nem is értem minek felhozni az aktuális témába...)
    Kultúráltabb megoldás megbeszélni a dolgokat akár itt a fórumon, akár privátban.
    Mondjuk, hogy most 1:1, a továbbiakban a témában hasonló a másik lejáratását célzó videókat/kommenteket törölni fogom a fórumról.
    Ezt miért nem Tamas kommentjehez írtatok
    Hogy ember ezt nem kéne ez nem a te tiszted ráadásul nem objektív....
    Ha az ember megvédi magát akkor jönnek ezek.
    Mindenkivel a saját szintjén kommunikalok sajnos Tamas szintje ilyen mélyen van.

  6. #81
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg T_Cs írta Hozzászólás megtekintése
    Mindenkivel a saját szintjén kommunikalok sajnos Tamas szintje ilyen mélyen van.
    Én meg inkább úgy látom, hogy mindenki a saját szintjén kommunikál... és leginkább az minősít vkit, hogy provokáció hatására milyen mélyre tud/hajlandó lemenni.
    Más hibáinak mutogatásával pedig nem tudod megvédeni magad, csak mélyebbre ásni...


    Egyébként nincs miért megvédeni magad, a videóból az látszik, hogy egy olyan teljesen standard esetből lett peches módon tömegbaleset, ami bárkivel bármikor megeshet egy versenyen és rendszerint elő is fordul párszor a futamokon. Ez már a legelső videóból is látszik és sehol nem voltál minősítve.


    Félre értés ne essék, Tamás megnyilvánulást sem tartom ebben a formában korrektnek.
    Utoljára módosította: neilszab; 2018. 11. 27. 23:17.

  7. #82
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ne menjetek bele ilyen cicaharcba.
    Elég helytelen dolog volt felrakni az első videót is más nevét feltüntetve az engedélye nélkül, főleg azért mert negatív üzenete volt az érintettre nézve.
    De az sem "elegáns", hogy visszavágásként a másikat kezdjük el feketíteni (évekkel korábbi dolgot meg nem is értem minek felhozni az aktuális témába...)
    Kultúráltabb megoldás megbeszélni a dolgokat akár itt a fórumon, akár privátban.
    Mondjuk, hogy most 1:1, a továbbiakban a témában hasonló a másik lejáratását célzó videókat/kommenteket törölni fogom a fórumról.
    En, mint maskor is, most is felraktam videot, a futamokrol, nevvel, a Csabieval is, soha nem mondta, hogy gond. Ahogy szolt, rogton megvaltoztattam a nevet, akar meg a videot is toroltem volna, ha arra ker. Youtube-nal is jelentett, azt sem ertettem, ha normalisan kert volna, is siman elrendezzuk.

    Nem ertem, hogy miert viselkedik igy, de szerintem nem is erdekes. Nem hianyzik a kommenthaboru. Versenyezzunk inkabb.

    Toroljetek a videokat tartalmazo posztokat legyszives, az enyemeimet is es lepjunk tovabb.

    Szerk: elerhetetlenne tettem a videot Csabirol, reszemrol a dolog lezarva. Persze jobban orultem volna, ha Csabi csak siman ir egy privatot, hogy vegyem le es nincs cirkusz, de ez nem az en dontesem volt.
    Utoljára módosította: Tamas Piski; 2018. 11. 27. 23:18.

  8. #83
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Félre értés ne essék, Tamás megnyilvánulást sem tartom ebben a formában korrektnek.
    Egy szot nem irtam arrol, hogy Csabi barmi rosszat tett volna, egyebkent en is pont ugy latom, ahogy te. Ha nem mondok semmit, az sem korrekt?

  9. #84
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    En, mint maskor is, most is felraktam videot, a futamokrol, nevvel, a Csabieval is, soha nem mondta, hogy gond.
    Közvetítéseken, futamvideókon, élő stream-ekenk, replay-eken, honlapon ott szerepel világosan mindenkinek olvashatóan a neve!

    Akinek ezzel gondja van, az javaslom sürgősen keressen másik hobbit, mert ez nem úgy működik, hogy ami tetszik az maradhat, ami nem, az meg nem. Illetve a valós versenyzők se nagyon kérhetik, hogy tüntessék el az online térből a hibáikat bemutató tartalmakat és csak a jó maradjon meg róluk. Mindenkinek vállalnia kell a virtuális térben minden tettét és annak következményeit.

    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Egy szot nem irtam arrol, hogy Csabi barmi rosszat tett volna, egyebkent en is pont ugy latom, ahogy te. Ha nem mondok semmit, az sem korrekt?
    A fenti irományom fényében ugyan papíron nehéz belekötni abba amit csináltál, de ettől függetlenül ebben a kontextusban én is úgy érzem, hogy feleslegesen provokatív és etikailag megkérdőjelezhető volt a megnyilvánulásod. A tökéletes troll bicskanyitogatás, ami után lehet arra hivatkozni, hogy te nem tettél semmit, pedig azért de.
    Utoljára módosította: neilszab; 2018. 11. 27. 23:51.

  10. #85
    Idézet Eredetileg T_Cs írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt miért nem Tamas kommentjehez írtatok
    Hogy ember ezt nem kéne ez nem a te tiszted ráadásul nem objektív....
    Ha az ember megvédi magát akkor jönnek ezek.
    Mindenkivel a saját szintjén kommunikalok sajnos Tamas szintje ilyen mélyen van.
    Írhattam volna Tomiéhoz is, a tied volt az utolsó, de ha elolvasod ott van benne, hogy neki sem kellett volna azt a videót úgy vagy akárhogy feltölteni. Ettől még neked sem így kellett volna reagálni.

  11. #86
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Egy szot nem irtam arrol, hogy Csabi barmi rosszat tett volna, egyebkent en is pont ugy latom, ahogy te. Ha nem mondok semmit, az sem korrekt?
    Ebből sehogy sem fogsz jól kijönni. Mondjuk hogy 1:1 és legyen itt lezárva.

  12. #87
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Ebből sehogy sem fogsz jól kijönni. Mondjuk hogy 1:1 és legyen itt lezárva.
    Egy videot tettem fel, mar levettem es egy szoval sem becsmereltem Csabit. O negy videot tett fel, ami meg mindig fent van es kiverte a palavert.

    Ez sem nem 1:1,sem korrektul lezarva nincsen.

    Ezert kertelek titeket, mint adminokat, hogy toroljetek az osszes videot es hozzaszolast ezzel kapcsolatban.

    Az ilyen dolgokbol pedig senki nem jon ki jol, azert nem erdemes csinalni a fesztivalt,ragozni,stb.

  13. #88
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Egy videot tettem fel, mar levettem es egy szoval sem becsmereltem Csabit. O negy videot tett fel, ami meg mindig fent van es kiverte a palavert.

    Ez sem nem 1:1,sem korrektul lezarva nincsen.

    Ezert kertelek titeket, mint adminokat, hogy toroljetek az osszes videot es hozzaszolast ezzel kapcsolatban.

    Az ilyen dolgokbol pedig senki nem jon ki jol, azert nem erdemes csinalni a fesztivalt,ragozni,stb.
    1. Szépen megeszitek amit megfőztetek, mi nem sikáljuk el a történteket.
    2. Rendezzétek le egymás között privátban, vagy a YouTube-bal, de mi nem adjuk ehhez tovább a közönséget.
    3. Következő hozzászólásodért a témában "pihenőre" küldelek.
    4. Ez Csabára is vonatkozik.


    Reméljük a következő konfliktust már érettebb módon sikerül majd kezelnetek.
    Utoljára módosította: neilszab; 2018. 11. 28. 00:12.

  14. #89
    Burszky Norbert Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 09. 28.
    Város
    Bátka
    Üzenetek
    64
    Pedig egész jól alakult ez a Máunika show .. bocs ezt nem hagyhattam ki.ELnézést kérek mindenkitől

  15. #90
    szerintem kib*szott egyszerűen meg lehet oldani, a videókat mivel nem reklám céllal tettétek fel egész egyszerűen átnyomjátok nyilvánosból, nem nyilvánosba és kész, csak az látja a linket aki idejön a fórumra, ennyi

    ami az eredeti incidenst illeti: Terhes Csabi szimplán benézte egy kicsit és aki mögötte jött, annak meg már nem volt ideje lereagálni az esetet, Asztalos András nem esett ki, nem vesztett szinte semmi időt, ami pedig utána történt az balszerencse és nem róható fel egyedül T. Csabának sem annak aki mögötte jött, ez már csak szimpla fizika: instabil autók, füvön nem fog a fék stb.

    ja és Terhes Csabinak szerintem tényleg nem volt ott keresni valója, Asztalos Andris nem húzta rá, egyszerűen túl csúszott, nem tudom, hogy ezért milyen büntetés jár, de azért tömegbaleset okozásáért felelősségre vonni az durva és igen tudom, hogy nem vettem részt a futamon, de szerintem ez van, ha én is ott lettem volna lehet, hogy úgy reagálom le, hogy el küldöm a fenébe, de utána napokkal később higgadtan végigézve az egészet ugyanígy látnám, ahogy fentebb írtam
    Utoljára módosította: RangerHU34; 2018. 11. 29. 00:19.

Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •