Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (84 összesen)
  1. #26
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    😁
    Első ránézésre inkább egy multiclass futam lesz.
    Majd az idomeron megint suru lesz a mezony, most megy az altatas

  2. #27
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    😁
    Első ránézésre inkább egy multiclass futam lesz.
    Revidialom az allaspontomat:maserati rulez, itt nem lesz kerdes

  3. #28
    Ezek szerint az esélyegyenlőség jegyében itt nincs semmi bajod a masszív 1mp-es különbséggel a kocsik között?

  4. #29
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Szarka András írta Hozzászólás megtekintése
    Ezek szerint az esélyegyenlőség jegyében itt nincs semmi bajod a masszív 1mp-es különbséggel a kocsik között?
    Dehogynem. De itt meg annyi esely sincs valtoztatni, mint a GT futam eseteben, hiszen 2 nap van vissza a felkeszulesbol.
    Utoljára módosította: Tamas Piski; 2018. 11. 29. 20:55.

  5. #30
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Sebaj, milehetett volna a WTCC-s vonalon

  6. #31
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    291
    Versenyen talán nem lesz ekkora különbség, jobban gyorsul a pori,magasabb a végsebesség az utolsó szektorban kell majd jól védekezni a Maserati ellen, na persze esélyünk max a 2. versenyen lesz

  7. #32
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Azért azt is tegyük hozzá, hogy a Maseratit igen könnyű elfekezni és nagyon könnyű eldobni ezen a pályán! De lehet csak én vagyok ilyen balfék hogy 3 körönként eldobalom.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  8. #33
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése
    Versenyen talán nem lesz ekkora különbség, jobban gyorsul a pori,magasabb a végsebesség az utolsó szektorban kell majd jól védekezni a Maserati ellen, na persze esélyünk max a 2. versenyen lesz
    A végsebesség akkor érne itt valamicskét, ha nem lenne a sikán. Így viszont semmit se.
    Utoljára módosította: Horváth Márk; 2018. 11. 29. 22:23.

  9. #34
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    A végsebesség akkor érne itt valamicskét, ha nem lenne a sikán. Így viszont semmit se.
    Sokat szamit, mentem Porsche mogott, huzott el szepen.

  10. #35
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    A hátralévő 4 futamon végig ezen fogtok pörögni, hogy melyik pálya éppen melyik autónak kedvez?

  11. #36
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A hátralévő 4 futamon végig ezen fogtok pörögni, hogy melyik pálya éppen melyik autónak kedvez?
    Miért? WTCC-be mivolt a téma évekig? A BMW csíter autó és csak azért tudnak előrébb végezni mert avval mennek. Ott se tartott vissza senkit hogy az mehet BMW-vel aki csak akar.
    Amúgy meg amíg jó hangulatban megy az "elemzés", miért baj?

  12. #37
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy meg amíg jó hangulatban megy az "elemzés", miért baj?
    Hát én inkább úgy látom, hogy teljesen felesleges frusztráció forrása ez a téma.
    Tény, hogy az autók nem egyformák, az is tény, hogy a pályák sem egyformán kedveznek nekik, sőt az is tény, hogy a végén sosem fog tökéletesen kijönni a balansz... mely tényeket jó lenne belátni, elfogadni és végre továbblendülni rajtuk.

    Igen, az egyik autó végeredményben valószínűleg előnyösebb mint a másik... na de melyik?
    Jelenleg a bajnokság TOP10, vagy akár a TOP14 helyezettjét nézve egyenlő a Porschék és a Maseratik száma a mezőnyben, és még senki nem gondolta úgy, hogy autót kellene váltania, pedig a lehetőség adott.


    Ennek fényében szerintem bátran el lehetne engedi ezt a témát és nyugodtan foglalkozni vmi mással...

  13. #38
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Mai futam infók

    Időrend:
    19:00 - Prekval zárása
    19:35 körül próbarajt, 19:45-kor RESTART, utána lehet csatlakozni az éles szerverre. Booking nem lesz.

    Figyelem, jelszó a csatlakozáshoz itt: link

    És végül a legfontosabb: a pályán való magatartás!

    Kérünk mindenkit, hogy fokozottan figyeljetek egymásra, ne rontsátok el senki versenyét és felkészülését egy-egy meggondolatlan manőverrel!



    • A futam elején nagy lesz a tumultus, amihez mindenkinek alkalmazkodnia kell, nem lehet a megszokott féktávokat venni... csak óvatosan!
    • A futam 2*11 körös lesz, az autók meg könnyen sérülnek, nem érdemes kockáztatni, pláne nem az elején!
    • Mindig fékezzünk időben!! Ha vki közvetlenül előttünk van azonos íven, akkor korábban fékezzünk mint Ő... ha pedig baj van, akkor inkább vezessük ki a pályáról az autónkat ahelyett, hogy felöklelnénk az előttünk lévőket! A hátulról történő kilökéseket nagyon szigorúan vesszük.
    • Leszorítások: Figyeljünk mindig oldalra, ha nem vagyunk 100%-osan biztosak benne, hogy van-e vki mellettünk, akkor inkább hagyjunk helyet a pályán!
    • Pályára való visszatérés: aki kicsúszik, vagy megpördül az semmilyen formában nem zavarhatja meg a mögötte érkező mezőnyt. Ha keresztbe állsz a pályán, akkor taposs a fékbe és ne mozdulj meg addig, amíg nem tudsz biztonságosan elindulni. Aki meg lekerül a pályáról, az csak is a pálya legszélén az érkezőket nem zavara nagyon óvatosan térhet vissza!



    Felhívnánk a TeamSpeak használatára a figyelmet mert sok az új versenyző és ott tudunk a leghamarabb segíteni!
    TeamSpeak-ről bővebben
    itt olvashattok!

    A szerverbeosztás a
    táblázat alapján lesz.
    Nagyon szoros a mezőny, a legkisebb meggondolatlanság is könnyen megbosszulhatja magát, 1 helyezésért nem érdemes kockáztatnia se a védekezőnek, se a támadónak a testi épségét és ezzel a versenyét.
    Felhívom a figyelmet, hogy a szabályok értelmében mind a prekvalifikáción, mind az időmérőn és a futamon,
    a rank app által engedélyezett pálya nyomvonalon kell haladni.


    Minden egyéb infó a futamkiírásban!



    Sok sikert mindenkinek!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  14. #39
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Mai stream

    Élő onboard stream itt nézhető majd:

    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  15. #40
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Szerverbeosztás

    1-24. helyezett: GTR-Masters.hu #R1 - Piski Tamás -> Tóth Szabolcs


    Hamarosan mennek a szerverek belépés- és rajt teszt céljából, mindenki lépjen be, akinek gondja van, az mielőbb jelezze!

    19:35 körül próbarajt, 19:45-kor RESTART, utána belépés az éles szerverre.
    Figyelem,
    jelszó a belépéshez itt: link (csak annak kell, aki akar skint választani, vagy nem került be az entry listbe)
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  16. #41
    Teszt szerver megy

  17. #42

  18. #43
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Óvások

    Az óvásokat ide kérnénk!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  19. #44
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Első futamról kérnénk replayt akinek sikerült menteni!
    Köszi!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  20. #45
    én szeretném megóvni a monitoromat!.. az első futam 8-9. köre környékén előre megfontolt szándékkal kicsúsztatta magából a kábelét... 6. helyrôl lezuhantam a 16-ra, amíg megszereltem.
    pedig a szezon legjobb hétvégéje lehetett volna, sosem sikerült ilyen jól még a kvalim.
    végül is fel lehet fogni műszaki hibának is...

  21. #46
    Hónapok óta nem mentem a GT4-es Porsche-val, meg nem sokkal a futam előtt döntötem egy beugrás mellett. Már a próbarajtnál sem sikerült eljutnoim a T3-ig lezúzás nélkül, katasztrófa... Az első versenyen rendkívül óvatosan indulva és talán jó adag szerencsével kikerülve az előttem összeakadókat, 2 kör alatt előrejöttem 7 helyet. Ezt követően Deák Feri életét boldogítottam 5-6 körön keresztül, aki gyorsabb volt kicsit, de csak nem tudott elmenni, amíg a T1-2 után egyszer kipörgött a hátsó kerék és akkor nem kekeckedtem tovább. A végére Heimler Tomi is megelőzőtt, nagyon ott sem védekeztem, hadd fussa a saját versenyét másokkal, én csak beugró voltam.

    A második versenyen eljutottam a lassítóig, amikor valaki mennem landolt, pedig én is elmértem és így nem nagyon lehettem útban, ha normális íven fordul rá a balosra. Rommá törve elmentem jégkrémért a boxba...

  22. #47
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Nekem ez volt az eddigi legnehezebb GT4-es futamom. A pole-t sikerult megszereznem, jol is indultam, de Gombos Geri es Vizner Gabi agressziven tamadtak, en pedig nem akartam kockazatot vallalni, igy hagytam oket elmenni, remelve, hogy kesobb vissza tudom oket elozni. Nem sikerult, mindketszer, mikor Gabi melle kerultem kitett a palyarol, igy maradtam harmadik.

    A masodik futam a masodik kor elso kanyarjaig tartott, a bolyanak hajtva lepattantam rola. Bocsanatot kerek mindenkitol, aki mogottem jott, foleg a csapattarsamtol, Lanyi Tomitol! Visszaestem a mezony vegere, ahol ismet Vizner urral talalkoztam, de ott mar igazabol mindegy volt.


  23. #48
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Urak, nincs senkinek 1. versenyről replay?

  24. #49
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Mind a két futamot iszonyat élveztem, jó kis csatákban volt részem, ismét köszi a szervezést!

    Első futamon valaki meglökött a pálya elején, keresztbe forogtam, pedig nem volt rossz rajtom, de kb. körvégére oda értem a mezőnyvégére, elkezdtem előzgetni, illetve jó páran kicsúsztak előttem, szóval relatíve gyorsan haladtam felfelé. Korrekt kis csaták voltak, 2 embertől szeretnék elnézést kérni. Az egyik Kiss János (?), szerintem a sikán féktávján neked mentem oldalról mikor kicsit kihúztam jobbra az autót. Előttem hosszabb féktávot vettek, én el fékeztem alapból. Nem tudom mi volt az elképzelésed, mert én elkerülni próbáltam az ütközést, amikor megláttam hogy esel be mellém (jobbról), szóval feltételezem te is bátor féktávot vettél, és ahogy visszahúztam az autót már ott voltál. Elnézést, szerintem versenybaleset, de replay nélkül most csak emlékezetből rakom össze mi történt.
    Másik Homoki Csaba, téged kigyorsításon meglöktelek, teljesen az én hibám, elnézést. Egyébként kicsit ismét laggoltál, mászkált előre-hátra-odalra az autód miközben egyenesen haladtál, de azt a 0.5-1 körös csatát iszonyat élveztem előtte

    Második futam kevésbé volt izgalmas, a rajtom ismét nem volt rossz, szépen fogtam a métereket az előttem lévőkőn. Páran ismét kiforogtak, volt akit megelőztem, majd egy üres térbe kerültem. Pár kör után Csaba utolért, majd megelőzött egy hiba okán, utána viszont én kezdtem el üldözni, és az utolsó előtti körben elszántam magam. Addigra tudtam hogy ő hol lassabb mint én. 1 körön át építettem a tempót, közeledtem hozzá centiről-centire, majd a sikánban kívülről sikerült megelőznöm. Ott eléggé boldog voltam, egyszer az előzéstől, másodszor látva hogy akiket húztam magammal megérkeztek rá

    Egyébként ha egy tanácsot kérhetek: Hogy érdemes pályát tanulni? Nem gondolom azt hogy keveset készültem volna (jó, nem is a legtöbbet), de magamtól sosem jönnék rá azokra az ívekre amiket a nálam gyorsabbak használnak. Első versenyen 3-4 kör után tudtam jönni egy 1.5 mp-cel gyorsabbat mint a prekval időm. Második futamon Csabi mögött készülve futottam egy 2mp-cel gyorsabbat mint a prekval időm.
    Utoljára módosította: Schumi; 2018. 12. 03. 13:32.

  25. #50
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Schumi írta Hozzászólás megtekintése

    Egyébként ha egy tanácsot kérhetek: Hogy érdemes pályát tanulni? Nem gondolom azt hogy keveset készültem volna (jó, nem is a legtöbbet), de magamtól sosem jönnék rá azokra az ívekre amiket a nálam gyorsabbak használnak. Első versenyen 3-4 kör után tudtam jönni egy 1.5 mp-cel gyorsabbat mint a prekval időm. Második futamon Csabi mögött készülve futottam egy 2mp-cel gyorsabbat mint a prekval időm.

    Ha látsz top pilótát prekval szerveren, kezd el őt akárcsak kívülről is nézni és követni. Hozzáteszem Paul Ricard különleges pálya abból a szemszögből, hogy direkt úgy van kitalálva, hogy legalább 3 egészséges kanyarvételi verzió létezik párhuzamosan. Egyébként nekem is 3mp körül hozott az első köreimhez képest az hogy íveket másoltam az élmezőnyből, ha már elém kerültek egy hiba okán. Futam előtt 2.16 alatt is elképzelhetetlennek tűnt az instabil Porsche setupommal, futamon 2.14.4 is lett belőle.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •