Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (84 összesen)
  1. #51
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Schumi írta Hozzászólás megtekintése
    Mind a két futamot iszonyat élveztem, jó kis csatákban volt részem, ismét köszi a szervezést!

    Első futamon valaki meglökött a pálya elején, keresztbe forogtam, pedig nem volt rossz rajtom, de kb. körvégére oda értem a mezőnyvégére, elkezdtem előzgetni, illetve jó páran kicsúsztak előttem, szóval relatíve gyorsan haladtam felfelé. Korrekt kis csaták voltak, 2 embertől szeretnék elnézést kérni. Az egyik Kiss János (?), szerintem a sikán féktávján neked mentem oldalról mikor kicsit kihúztam jobbra az autót. Előttem hosszabb féktávot vettek, én el fékeztem alapból. Nem tudom mi volt az elképzelésed, mert én elkerülni próbáltam az ütközést, amikor megláttam hogy esel be mellém (jobbról), szóval feltételezem te is bátor féktávot vettél, és ahogy visszahúztam az autót már ott voltál. Elnézést, szerintem versenybaleset, de replay nélkül most csak emlékezetből rakom össze mi történt.
    Másik Homoki Csaba, téged kigyorsításon meglöktelek, teljesen az én hibám, elnézést. Egyébként kicsit ismét laggoltál, mászkált előre-hátra-odalra az autód miközben egyenesen haladtál, de azt a 0.5-1 körös csatát iszonyat élveztem előtte

    Második futam kevésbé volt izgalmas, a rajtom ismét nem volt rossz, szépen fogtam a métereket az előttem lévőkőn. Páran ismét kiforogtak, volt akit megelőztem, majd egy üres térbe kerültem. Pár kör után Csaba utolért, majd megelőzött egy hiba okán, utána viszont én kezdtem el üldözni, és az utolsó előtti körben elszántam magam. Addigra tudtam hogy ő hol lassabb mint én. 1 körön át építettem a tempót, közeledtem hozzá centiről-centire, majd a sikánban kívülről sikerült megelőznöm. Ott eléggé boldog voltam, egyszer az előzéstől, másodszor látva hogy akiket húztam magammal megérkeztek rá

    Egyébként ha egy tanácsot kérhetek: Hogy érdemes pályát tanulni? Nem gondolom azt hogy keveset készültem volna (jó, nem is a legtöbbet), de magamtól sosem jönnék rá azokra az ívekre amiket a nálam gyorsabbak használnak. Első versenyen 3-4 kör után tudtam jönni egy 1.5 mp-cel gyorsabbat mint a prekval időm. Második futamon Csabi mögött készülve futottam egy 2mp-cel gyorsabbat mint a prekval időm.
    A "Tilke dizájnos" pályák, könnyen tanulhatóak. Gyakorlatilag csak 1 íven tudsz menni, az ideális ív van "körbe rajzolva" és rázókőtől rázókőig nyomod ami kifér, jóformán csak a fék pontokat kell megjegyezni, a többi "kéz, láb ügyesség kérdése".

    Paul Ricard-ot nem sorolnám a különösebben technikás pályák közé, IMO kicsit unalmas. De a legérdekesebb és a legtöbb kihívást jelentő része az a pár kanyar hol "a pályát nem az ideális ív köré rajzolták", hanem neked kell "fejben fel rajzolni" és a követésében is csak a ritmusérzékedre és a környező pálya elemekre hagyatkozhatsz. Ezekben a kanyarokban derül ki hogy ki mennyire ismeri az autó határait, tizedeket lehet nyerni, vagy bukni.

    A leggyorsabb ív meghatározásánál nagyon leegyszerűsítve az autó 3 tulajdonságát kell figyelembe venni.
    - gyorsulás (motor erő)
    - lassulás (fékek)
    - kanyarsebesség (ezen belül a mechanikus és aero tapadás)

    99%-ban ez a három dönti el hogy melyik ív lesz a leggyorsabb. E mellé ha találsz jó szárnyat és áttételt, akkor már 1 sec-en belül vagy a VR-hez.
    De erre nincs rövid út, meg kell ismerni az autó határait.

  2. #52
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg Schumi írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként ha egy tanácsot kérhetek: Hogy érdemes pályát tanulni? Nem gondolom azt hogy keveset készültem volna (jó, nem is a legtöbbet), de magamtól sosem jönnék rá azokra az ívekre amiket a nálam gyorsabbak használnak. Első versenyen 3-4 kör után tudtam jönni egy 1.5 mp-cel gyorsabbat mint a prekval időm. Második futamon Csabi mögött készülve futottam egy 2mp-cel gyorsabbat mint a prekval időm.
    Replay nézés, telemetria, mások vizslatása nekem nemigazán vált be. Kb mindig azt látom hogy "dehát énis pont ugyanígy...".
    Hanem pont a pályán, kérj meg mást, vagy akaszkodj rá (ne zavard). Toljon a másik, vagy Te próbálj meg a nyomában maradni. Nekem így szokott jönni az "elsem tudtam képzelni" idő.
    Amúgy a fórumban ezmár rengetegszer volt téma, és sokmindenki mondott már sokmindent, pl itt egy hasonló topik, hátha találsz benne jó tippet: Nulláról kezdeni


    A tegnapi versenyem egészen jól sikerült, eredményes lett, élveztem, jól mozgott a kocsi, a pálya sem szivatott meg egyszer sem. Első futamom -egy incidenst leszámítva- viszonylag üresen telt #legjobbporsés. Ittis szeretném megdicsérni a csapattársamat, Heimler-t, amiért több körön keresztűl nagyon jól játszotta a hátvédszerepet
    Második futam sokkal "kocogósabb" volt. Főleg az első kör. 20mp alatt 5-en jöttek nekem. Néztem szegény Antal Pistit is. Fél kör alatt jól meg lett verve. Nálam Ő a nap versenyzője
    Aztán voltak itt hátulról puszik, meg leszorítások. Értem én hogy eltérően viselkednek a kocsik, meghogy széles a pálya (szines szagos csíkokkal a szélükön), többívűek a kanyarok, de attól még a kereteken belül lehet maradni.

  3. #53
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Schumi írta Hozzászólás megtekintése


    Egyébként ha egy tanácsot kérhetek: Hogy érdemes pályát tanulni? Nem gondolom azt hogy keveset készültem volna (jó, nem is a legtöbbet), de magamtól sosem jönnék rá azokra az ívekre amiket a nálam gyorsabbak használnak. Első versenyen 3-4 kör után tudtam jönni egy 1.5 mp-cel gyorsabbat mint a prekval időm. Második futamon Csabi mögött készülve futottam egy 2mp-cel gyorsabbat mint a prekval időm.
    Nekem Ficza Feri barátom tanácsa jött be legjobban. Tankold tele az autót, tegyél fel médium vagy Hard gumit és menjél vagy 30-50 kört egyfolytában nagyobb hiba nélkül. Ja és kapcsolj ki minden appot. Ezek után vedd ki az üzemanyagot és tegyél fel soft gumit és jönni fog az idő hidd el.
    Gondolj csak bele amikor vége egy futamnak addigra már jó időket is tudsz menni ahogy itt többen is írták Ez a titok! Szerintem a maradék 1 mp már csak a setupban és a kezedben van
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  4. #54
    Kiss János Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2018. 09. 12.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    66
    Idézet Eredetileg Schumi írta Hozzászólás megtekintése
    Mind a két futamot iszonyat élveztem, jó kis csatákban volt részem, ismét köszi a szervezést!

    Első futamon valaki meglökött a pálya elején, keresztbe forogtam, pedig nem volt rossz rajtom, de kb. körvégére oda értem a mezőnyvégére, elkezdtem előzgetni, illetve jó páran kicsúsztak előttem, szóval relatíve gyorsan haladtam felfelé. Korrekt kis csaták voltak, 2 embertől szeretnék elnézést kérni. Az egyik Kiss János (?), szerintem a sikán féktávján neked mentem oldalról mikor kicsit kihúztam jobbra az autót. Előttem hosszabb féktávot vettek, én el fékeztem alapból. Nem tudom mi volt az elképzelésed, mert én elkerülni próbáltam az ütközést, amikor megláttam hogy esel be mellém (jobbról), szóval feltételezem te is bátor féktávot vettél, és ahogy visszahúztam az autót már ott voltál. Elnézést, szerintem versenybaleset, de replay nélkül most csak emlékezetből rakom össze mi történt.
    Másik Homoki Csaba, téged kigyorsításon meglöktelek, teljesen az én hibám, elnézést. Egyébként kicsit ismét laggoltál, mászkált előre-hátra-odalra az autód miközben egyenesen haladtál, de azt a 0.5-1 körös csatát iszonyat élveztem előtte

    Második futam kevésbé volt izgalmas, a rajtom ismét nem volt rossz, szépen fogtam a métereket az előttem lévőkőn. Páran ismét kiforogtak, volt akit megelőztem, majd egy üres térbe kerültem. Pár kör után Csaba utolért, majd megelőzött egy hiba okán, utána viszont én kezdtem el üldözni, és az utolsó előtti körben elszántam magam. Addigra tudtam hogy ő hol lassabb mint én. 1 körön át építettem a tempót, közeledtem hozzá centiről-centire, majd a sikánban kívülről sikerült megelőznöm. Ott eléggé boldog voltam, egyszer az előzéstől, másodszor látva hogy akiket húztam magammal megérkeztek rá

    Egyébként ha egy tanácsot kérhetek: Hogy érdemes pályát tanulni? Nem gondolom azt hogy keveset készültem volna (jó, nem is a legtöbbet), de magamtól sosem jönnék rá azokra az ívekre amiket a nálam gyorsabbak használnak. Első versenyen 3-4 kör után tudtam jönni egy 1.5 mp-cel gyorsabbat mint a prekval időm. Második futamon Csabi mögött készülve futottam egy 2mp-cel gyorsabbat mint a prekval időm.
    Igen, az én voltam. Ott konkrétan egy időmérős féktávot vettem, amivel azért el szoktam fordulni, és mivel én lettem volna külső íven, úgy voltam vele, hogy ha sok is lessz, csak én szívok. Azt nem láttam mi történt előtted, csak féktávon visszajöttél elém, kocc, beforgás.. de mivel te is balesetet próbáltál elkerülni, hát ez van, nincsen semmi gond

  5. #55
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem Ficza Feri barátom tanácsa jött be legjobban. Tankold tele az autót, tegyél fel médium vagy Hard gumit és menjél vagy 30-50 kört egyfolytában nagyobb hiba nélkül. Ja és kapcsolj ki minden appot. Ezek után vedd ki az üzemanyagot és tegyél fel soft gumit és jönni fog az idő hidd el.
    Gondolj csak bele amikor vége egy futamnak addigra már jó időket is tudsz menni ahogy itt többen is írták Ez a titok! Szerintem a maradék 1 mp már csak a setupban és a kezedben van
    Magyarán, előbb tanuld meg a pályát és az autót, aztán akarjál jó időt menni!

  6. #56
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Köszönöm a tanácsokat!
    Most olvastam egy-két dolgot amiben magamra ismertem és legalább annyit leszűrtem magamban, hogy jó nyomon jártam. Akkor ezt most így (+ a linkek) egyben elolvasva neki futok ismét. Köszönöm még egyszer!

  7. #57
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Schumi írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként ha egy tanácsot kérhetek: Hogy érdemes pályát tanulni? Nem gondolom azt hogy keveset készültem volna (jó, nem is a legtöbbet), de magamtól sosem jönnék rá azokra az ívekre amiket a nálam gyorsabbak használnak. Első versenyen 3-4 kör után tudtam jönni egy 1.5 mp-cel gyorsabbat mint a prekval időm. Második futamon Csabi mögött készülve futottam egy 2mp-cel gyorsabbat mint a prekval időm.
    Igazából a megoldás ott a kérdésedben, amíg nem érzel rá magadtól, addig el kell lesni másoktól.

    Amúgy számtalan leírás és videó van az ideális ívről a neten (példa), de persze vannak olyan kanyarkombinációk is, ahol nem egyértelmű, mi a legjobb megoldás és autó és pilóta függő, ki hogy veszi. Én idén csak pár futamra ugrottam be minimális felkészüléssel és bizony minden pályán akadt 1-2 ív, ahol nekem sem volt teljesen tiszta - 10 év szimulátorozás után -, hogyan is kéne jól venni őket, ilyenkor prekval-on, vagy kval-on igyekeztem ihletet meríteni az egyik élmenő gyorsköréből.

    De ha több időd van, akkor magadat is tudod elemezni, ott van a delta app és a telemetria... na meg persze mindenek előtt a körülmények is nagyon sokat számítanak..
    Utoljára módosította: neilszab; 2018. 12. 03. 21:40.

  8. #58
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Kavali: Egyszerűen nem tudtam menni egy értelmesen összerakott kört. Talán P6 lett a végén.
    R1: rajt aránylag jól sikerült pár körig tartottam a pozíciót majd két egymást követő körben hibáztam így vissza estem a 12 helyre. Egy ember kicsúszott előttem majd sikerült előzni egyet így 10 helyen futottam be. Köv. Futam pole pozíció Jeeee!
    R2: sikerült megtartani az első helyet a rajt után és azt biztonságosan megtartani a végéig. Márk jött mögöttem nem is akármilyen tempóban, de most nem hibáztam így sikerült az első futam győzelmemet megszerezni éles bajnoki futamon.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  9. #59
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Ó, ésa lényeg, ennek tükrében mostmár kilehet jelenteni hogy maserati pálya volt?
    http://www.gtr-masters.hu/result/12706

  10. #60
    Vizner Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    225
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Replay nézés, telemetria, mások vizslatása nekem nemigazán vált be. Kb mindig azt látom hogy "dehát énis pont ugyanígy...".
    Hanem pont a pályán, kérj meg mást, vagy akaszkodj rá (ne zavard). Toljon a másik, vagy Te próbálj meg a nyomában maradni. Nekem így szokott jönni az "elsem tudtam képzelni" idő.
    Amúgy a fórumban ezmár rengetegszer volt téma, és sokmindenki mondott már sokmindent, pl itt egy hasonló topik, hátha találsz benne jó tippet: Nulláról kezdeni


    A tegnapi versenyem egészen jól sikerült, eredményes lett, élveztem, jól mozgott a kocsi, a pálya sem szivatott meg egyszer sem. Első futamom -egy incidenst leszámítva- viszonylag üresen telt #legjobbporsés. Ittis szeretném megdicsérni a csapattársamat, Heimler-t, amiért több körön keresztűl nagyon jól játszotta a hátvédszerepet
    Második futam sokkal "kocogósabb" volt. Főleg az első kör. 20mp alatt 5-en jöttek nekem. Néztem szegény Antal Pistit is. Fél kör alatt jól meg lett verve. Nálam Ő a nap versenyzője
    Aztán voltak itt hátulról puszik, meg leszorítások. Értem én hogy eltérően viselkednek a kocsik, meghogy széles a pálya (szines szagos csíkokkal a szélükön), többívűek a kanyarok, de attól még a kereteken belül lehet maradni.
    Kristóf sorry a koccért!Örültem,hogy sikerült megfognod az autót.Olyan nagy volt ott hirtelen a tempókülömség,hogy nem tudtalak elkerülni.:S

  11. #61
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Urak, nincs senkinek 1. versenyről replay?
    Szeretnek en is replay-t, anelkul ovni sem tud senki.

  12. #62
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg vizner90 írta Hozzászólás megtekintése
    Kristóf sorry a koccért!Örültem,hogy sikerült megfognod az autót.Olyan nagy volt ott hirtelen a tempókülömség,hogy nem tudtalak elkerülni.:S
    Végülis nemgond, Te vesztettél vele igazán. Egy picit ráfékeztem a kanyar elött, de már álltam a gázon amikor megcsókoltál. Nem tudom hogy addig még nem mentél porsés mögött (1. futamon bizti nem), vagycsak nemszámítottál rá, de szinte fék, lassítás nélkül jöttél belém.

    Ami viszont pont elötte a sikánban történt arra kiváncsi vagyok. Szeretném "megvizsgáltatni". Egyszerre fordultunk be a sikánba. Leszorítás, vagy én hagytam ott az orromat?

    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Szeretnek en is replay-t, anelkul ovni sem tud senki.
    majd csak figyeld

  13. #63
    Vizner Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    225
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Végülis nemgond, Te vesztettél vele igazán. Egy picit ráfékeztem a kanyar elött, de már álltam a gázon amikor megcsókoltál. Nem tudom hogy addig még nem mentél porsés mögött (1. futamon bizti nem), vagycsak nemszámítottál rá, de szinte fék, lassítás nélkül jöttél belém.

    Ami viszont pont elötte a sikánban történt arra kiváncsi vagyok. Szeretném "megvizsgáltatni". Egyszerre fordultunk be a sikánba. Leszorítás, vagy én hagytam ott az orromat?


    majd csak figyeld
    Őszintén szólva nem nagyon mentem Porche mögött,nem számítottam ekkora tempó külömbségre.Hogy hátra estem az nem érdekelt annyira,inkább szimplán örültem,hogy te megúsztad.A sikán nekem nincs meg,de ahogy elnézem nem is lesz replay hiányában,pedig kiváncsi volnék én is több esetre is.Főleg a Piski Tomis kontaktokra.

  14. #64
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg vizner90 írta Hozzászólás megtekintése
    Őszintén szólva nem nagyon mentem Porche mögött,nem számítottam ekkora tempó külömbségre.Hogy hátra estem az nem érdekelt annyira,inkább szimplán örültem,hogy te megúsztad.A sikán nekem nincs meg,de ahogy elnézem nem is lesz replay hiányában,pedig kiváncsi volnék én is több esetre is.Főleg a Piski Tomis kontaktokra.
    Zelfis replay-en R2, 9:30-on van a sikános esetünk. Itt ebből végülis nemlett galiba, egyből vissza is előztelek, de jólenne tudni hogy történt-e szabálytalanság. Ha adott esetben megforogsz, vagy én beforgok, vagy így előzöl meg, ki a vétkes? VB-ként van elképzelésem, megerősítésre van szükségem.

  15. #65
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg vizner90 írta Hozzászólás megtekintése
    .Főleg a Piski Tomis kontaktokra.
    Azt volt szerencsém premierplánból végignézni és ha lett volna élő bíráskodás, mindkettőtöket ki kellett volna zavarni egy BUÁra. Folyamatosan tereltétek és szorítgattátok egymást lefelé, én meg jófiu módjára megvártam hogy mi lesz a vége, aztán még én vesztettem pozíciót rajta.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  16. #66
    Vizner Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    225
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Azt volt szerencsém premierplánból végignézni és ha lett volna élő bíráskodás, mindkettőtöket ki kellett volna zavarni egy BUÁra. Folyamatosan tereltétek és szorítgattátok egymást lefelé, én meg jófiu módjára megvártam hogy mi lesz a vége, aztán még én vesztettem pozíciót rajta.
    Na most már tényleg felcsigáztatok!Hol az a replay?Tényleg senkinek nincsen?

  17. #67
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg vizner90 írta Hozzászólás megtekintése
    Na most már tényleg felcsigáztatok!Hol az a replay?Tényleg senkinek nincsen?
    Amirol Szabi beszel, arrol van:

    Zelfi Replay R2 - Ment az adok-kapok rendesen.

    De en az elso versenyt szeretnem ovni, arrol meg nincs semmi.

  18. #68
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    De en az elso versenyt szeretnem ovni, arrol meg nincs semmi.
    Feltételezem, másnak is zgyanaz történt, mint nálam, hogy az autosave funkció az 1. versenyt nem mentette vagy törölte a 2. versennyel. Legalábbis nálam csak az van meg. Van esetleg erre mód, hogy ezt beállításban felülírjuk? Gondolom, egy-egy autó-pálya kombóból mindig az utolsót tartja csak meg.

  19. #69
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Feltételezem, másnak is zgyanaz történt, mint nálam, hogy az autosave funkció az 1. versenyt nem mentette vagy törölte a 2. versennyel. Legalábbis nálam csak az van meg. Van esetleg erre mód, hogy ezt beállításban felülírjuk? Gondolom, egy-egy autó-pálya kombóból mindig az utolsót tartja csak meg.
    A General menüben elégég finomra lehet hangolni a replay-ek mentését...

  20. #70
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A General menüben elégég finomra lehet hangolni a replay-ek mentését...
    Sajnos dupla futamnál előfordul, hogy nem menti az első futamot függetlenül attól, hogy mit állítasz a menüben. Sokmindent kipróbáltunk már beállítások szempontjából, a dupla futamnál ez valami bug. Általában valakinek sikerül menteni az első futamot is, sajnos úgy látszik most mindenkinél ugyanaz a hiba merült fel.

  21. #71
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A General menüben elégég finomra lehet hangolni a replay-ek mentését...
    Tudom.

  22. #72
    Vizner Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    225
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Amirol Szabi beszel, arrol van:

    Zelfi Replay R2 - Ment az adok-kapok rendesen.

    De en az elso versenyt szeretnem ovni, arrol meg nincs semmi.
    Szerintem az első futamon is az ment,nem csak az adok.

  23. #73
    Vizner Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    225
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Azt volt szerencsém premierplánból végignézni és ha lett volna élő bíráskodás, mindkettőtöket ki kellett volna zavarni egy BUÁra. Folyamatosan tereltétek és szorítgattátok egymást lefelé, én meg jófiu módjára megvártam hogy mi lesz a vége, aztán még én vesztettem pozíciót rajta.
    Megnéztem a második futam Replayét és fogalmam sincs miért küldtél volna ki engem buára.Tomi vagy 6szor nekem jött én egyszersem neki.Nem tudom te mit láttál.

  24. #74
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg vizner90 írta Hozzászólás megtekintése
    Megnéztem a második futam Replayét és fogalmam sincs miért küldtél volna ki engem buára.Tomi vagy 6szor nekem jött én egyszersem neki.Nem tudom te mit láttál.
    Gabi, nem akarok kotekedni, de te szerintem teljesen kepen kivul vagy, hogy mi fer bele es mi nem. Volt egy ket meredek szitu, de az elso futamon ketszer kiraktal, a masodikon meg ugy mentel, mint egy kezdo.

    Jo volt a tempod, de a vezetesi es versenyzesi intelligenciad a nullahoz konvergalt.

  25. #75
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Gabi, nem akarok kotekedni, de te szerintem teljesen kepen kivul vagy, hogy mi fer bele es mi nem. Volt egy ket meredek szitu, de az elso futamon ketszer kiraktal, a masodikon meg ugy mentel, mint egy kezdo.

    Jo volt a tempod, de a vezetesi es versenyzesi intelligenciad a nullahoz konvergalt.
    Gabikám tlanszfolmáld újla de nagyon dulván!
    Állandóan losszfelé konvelgál ez a slác!

Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •