Találatok: 1 - 18 (18 összesen)
  1. #1

    R3E MWTCR 2018 -Zhuhai 11.14.

    Kedves Versenyzők!

    Folytatódik a Masters WTCR 2018 Őszi bajnoksága! Hatodik helyszínünk a Kínában található Zhuhai International Circuit. A 4.3 km hosszú pálya 9 jobbos és 5 balos kanyarból áll. Fő jellemzői a kemény féktávok, szűk kanyarok és a hosszú egyenesek. A bajnoki futamot megelőző hétfőn, bemelegítő Shakedown futamot tartunk



    6. Futam: 11.14. - Szerda Zhuhai Circuit - rank
    Autók: WTCR 2018 (elegendő 1 típussal rendelkezni a részvételhez): WTCR 2018
    Nevezés: futam napján este 19:00-ig (nevezés módja itt olvasható: LINK)
    Kezdés: 19:00
    Practice 1: 1 óra
    Qual 1: 10 perc
    Race 1: 25 perc
    Race 2: 18 perc ( a Race 1 végeredménye alapján fordított rajtráccsal ( az első 10 fordul ))
    Practice 2: 5 perc
    Qual 2: 3 perc ( Superpole )
    Race 3: 18 perc

    Shakedown időpont: 11.12. - Hétfő /NYÍLT!!!/
    Kezdés: 20:00

    Qual1: 10 perc
    Race1: 10 perc
    Race2: 10 perc (utána meg indul a következő menet!)

    Rajt típusa:
    álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező

    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: 100%
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!
    FIGYELEM, a köridők rögzítéshez a 25 perc-es kvalifikációt követő 1 körös futamon is részt kell venni és célba érkezni!

    Bajnokság állása: LINK
    Éles szerver:
    GTR-Masters #A, #B
    Éles szerver jelszó a LINK-en

    Gyakorló szerver: GTR-Masters - Prequal /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló jelszó:
    masters


    Indulási feltételek: Masters WTCR Bajnokság 2018 Ősz
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS

    Fontos!!

    • Mivel az R3E multipalyer jelenleg még alpha állapotban van, ezért előfordulhatnak hibák, fagyások, szakadások és egyéb kellemetlenségek az online versenyek során, sőt akár mi szervezők is hibázhatunk a szerver beállításánál, ezért kérjük, hogy ezt mindenki tartsa szem előtt és kellő türelemmel álljon hozzá az futamokhoz és az esti eseményekhez. A fő hangsúly most a tapasztalatszerzésen és a tesztelésen van!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: Kettel; 2018. 11. 02. 23:48. Indoklás: plk nov

  2. #2
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154

    preqal idő

    Hali!

    Lehet intézni prequal időt?

    Köszi

  3. #3
    Szerver fut!
    szerver: GTR-MASTERS.HU - SHAKEDOWN*
    jelszó: masters

  4. #4
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    stream itt lesz nézhető:

    https://youtu.be/Ie9lkGXeU4M
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  5. #5
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    stream itt lesz nézhető:

    https://youtu.be/Ie9lkGXeU4M
    Csak holnap lesz futam Ennyire várod ?

  6. #6
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Csak holnap lesz futam Ennyire várod ?
    Hoppá akkor ne nézzétek csak majd holnap!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  7. #7
    Szerverbeosztás:

    01-16. helyezés a prekval szerint: GTR-MASTERS.HU-#A szerver

    Szerverjelszó ITT található!

    19:30-kor LAG teszt!

    Kérünk mindenkit, hogy időben lépjen be a szerverre!

    Aki nem nevezett az csak szervező engedéllyel léphet pályára.


  8. #8
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Mai stream

    Stream itt lesz nézhető:
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  9. #9

  10. #10
    Benke Norbert Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 10. 08.
    Város
    Bergen (D) vagy Budapest
    Üzenetek
    6
    @Nagy Attila: Bocsánat, a 3. futam utolsó előtti körért.. ott voltunk 4-en, és nagyon benéztem a féktávot... Sorry!

  11. #11
    Füredi Zoltán Szervertag 2024 FuReady logója
    Csatlakozott
    2016. 08. 21.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    142
    Erre a versenyre rányomta bélyegét a letöltendő boxutca áthajtásos büntetésem... (pedig nem kellett volna, hogy így legyen)

    QUALY: förtelmesen lassú kör, P4.

    R1: a rajt jól sikerült, majd már az első helyért ostromoltam Epinger Norbit, mikor ugye letöltöttem a BUÁ-t, és visszaestem P8-ba. Ezt követően jött a felzárkózás + pár jó csata, a vége P5.

    R2: ismét jó rajt, de történtek a pitt-puttyok előttem, meg engem is lökögettek, majd mikor előttem állt keresztbe Kovács Gergő, én próbáltam kikerülni, de nem sikerült, így sokan megelőztek... Tehát ismét felzárkózás + parádés ütközetek, P4-el a célban.

    SUPERPOLE: az idő megint gyenge lett, de sikerült a P1.

    R3: fogalmam nincs, mi történt L1 T3-4-ben, elbambultam, mert jobban néztem a visszapillantót mint előre, pályáról le + csúnyán elfékeztem magam és becsúsztam a kavicságyba... Csak magamat hibáztathatom, ezt rettenetesen elbénáztam... Szóval ezután jött a szokásos (és nem biztos, hogy nem ezzel jártam jobban): oda-vissza előzgetések Magyar Krisztiánnal és Mammel Erikkel, nagyon jó, késélre menő küzdelmek voltak. A végén, az utolsó körben jött a csattanó, mikor az addigi első kettő kilökte egymást, és P4-ből hirtelen P3-ba találtam magam, ráadásul P1-be feljött a csapattársam, Kenéz Sanyi, akinek itt is gratulálok.

    Vegyesek az érzéseim, de úgy látszik ennek most így kellett lennie.
    Utoljára módosította: FuReady; 2018. 11. 15. 08:31.

  12. #12
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154

    Nekem, nagyon bejött!!! :)

    Sziasztok!

    Először is, köszönetet szeretnék mondani a szervezőknek, hogy ezt a pályát betették a verseny naptárba!!!

    Mióta versenyzek (nem túl hosszú idő, de ahhoz elég, hogy bosszantson, hogy nem tudok igazán versenyezni a versenyen ).

    Hát, itt most ment.

    Már, a prequal-on is furcsán kicsi volt a távolságom az élhez képest, viszont a qual nem sikerült, mert az utolsó körömben 0,5mp-re voltam az elsőtől a 2. mérési pontnál, majd kifogyott az üzemanyag

    R1: a rajtnáé beragadt az előlem rajtoló Audi, és ezzel az utolsó helyre (a helyemre) kerültem. Aztán meglepő módon végig sikerült a mezőnnyel maradni és meccselni.

    R2: még, sokkal izgalmasabb futam a számomra, és saját erőből, végig meccselve 10. hely, ami az eddigi legjobb helyezésem.

    SuperPole: biztonsági kör, így meglepett, hogy a sűrűjében találtam magam.

    R3: A rajt után, sikerült jól elkapni a rajtot, belülre helyezkedni, és akkor a kanyar előtt eltaláltak hátulról (Alfa), ami miatt a füvön találtam magam. Megpróbáltam szabályosan visszajönni, mégis a legkevesebb helyet bukni. Aztán következett a meccs, ahol felváltva támadtuk Nagy Attilát Benke Norbi csapattársammal. A végén pedig sajnos Norbi és Attila összeakadtak, így sikerült megelőzni Attilát.

    Összegezve: nagyon jó pálya, kellően technikátlan, így én is fel tudtam belőle készülni. Sok kontakttal és előzéssel tarkított versenyek voltak, amit nagyon élveztem. Végre kicsit versenyzőnek éreztem magam

  13. #13
    Köszi mindenkinek, én ismét jól szórakoztam, ez a pálya az egyik nagy kedvencem volt a GTR2-ben gyerekkoromban (ne kérdezzétek miért), sokat vezettem rajta, úgyhogy egészen nosztalgikus érzés volt itt versenyezni RaceRoommal.

    Az időmérő eléggé frusztráló volt, mindhárom próbálkozásom igen pocsékra sikerült, végül P6-ból indultam.

    Az első futam egy picit döcögősen indult, az elején Ladányi Péter és Erik ellen védekeztem, miközben elől Epinger Norbert derekasan tartotta magát a három Civiccel szemben, viszont egyszerűen bárhogy erőlködtem, nem sikerült teljesen felzárkózni rájuk. A futam első felében Péter mögöttem folyamatosan lopta a távolságot és végül utol is ért, a verseny második felében pedig végig csatáztunk, oda-vissza előzgettük egymást, néha ugyan volt egy-egy kocc is, de szerintem az még belefért, összességében remek volt! Az utolsó körben egy merészebb féktávval pont sikerült elé kerülni, P3 lett a vége.

    A fordított rajtrácsos futamok valahogy számomra nem alakulnak jól az utóbbi időben, eleinte Kenéz Sanyi ellen védekeztem, de viszonylag hamar túljutott rajtam, innentől kezdve pedig egy brutális Honda bolyban próbáltam érvényesülni nem sok sikerrel, próbáltam Zelfi előtt is zárni az íveket, meg közben lehetőleg zavarni is az előttem haladót, Kovács Gerivel volt egy egész jó meccsünk, csak aztán egy előzési kísérlet közben az első kanyarban belső íven blokkoltam az elsőket és lecsúsztam a pályáról. Úgyhogy egy magányos P7 lett a vége, viszont közben István fölényes győzelmet aratott, úgyhogy csapat szempontjából ebben is volt bőven pozitívum.

    A superpole köröm belülről pocséknak érződött, itt szentségeltem menet közben, úgyhogy erősen meglepett, hogy a végén az első sorban találtam magam.

    A harmadik futamon Zelfi lerajtolt, előttünk Füredi Zoli viszont leszaladt a pályáról és kicsúszott, közben pedig ahogy az autója mozgását figyeltem, Ladányi Péter is meg tudott előzni. A második körben a vezetést is átvette, Zelfi pedig hibázott egy picit, ezért rá tudtam gyorsulni a hátsó egyenesben és kifékeztem a második szektor végén. Ahogy próbáltam egyszerre védekezni és támadni párszor volt egy-egy kisebb kocc, de összességében jó csata volt, Kenéz Sanyi és Zelfi koccanása után ketten maradtunk elől, ami pedig igazán meglepett, hogy az utolsó nyolc percre sikerült is átvenni a vezetést. Innentől csak arra próbáltam figyelni, hogy lehetőleg ne hagyjam nyitva az ajtót sehol, az utolsó körre ráfordulva viszont Péter annyira jól gyorsított ki az utolsó kanyarból, hogy kényelmetlenül közel került, már az egyenes elején középre húzódtam, hogy még legyen időm dönteni az oldalválasztással, végül kívülre indultam el, Péter viszont megpróbálta kihasználni az adódó lehetőséget és sajnos összeütköztünk, a sóderből még vissza tudtam jönni az élre, de Kenéz Sanyi akkora sebességkülönbséggel érkezett, hogy nem igazán tudtam mit tenni, ugyan a következő kanyarban még mellette voltam, de rászorultam a belső rázóra és nem tudtam normálisan kigyorsítani, úgyhogy P2-ben futottam be végül.
    Utoljára módosította: balage06; 2018. 11. 15. 01:41.

  14. #14
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Semmi jóra nem számítottam a futam előtt. Nem találtam a jó setupot, verseny előtti szabadedzésen újrakezdtem mindent az alapbeállításról és a semmiből találtam valamit.

    Quali: P2 lett, 8 ezredre Kenéz Sanyi mögött.

    R1: Első pár körben Sanyit támadtam ahogy bírtam, de nagyon komolyan védekezett, nagyon élveztem végül csak sikerült elmennem neki T3ban kívülről. Ezután felváltva szorongattak hátulról Füredi Zolival, de tudtam hogy Zolinak büntetése lesz. Ennek ellenére védekeztem ahogy tudtam, sikerült is magam mögött tartani a Hondákat, a végére egy kis előnyt is kiépítettem és végre megszereztem az első győzelmem. P1 jeee

    R2: Próbáltam hülyeség nélkül végigmenni, de sajnos egyszer megtámaszkodtam Zelfel Tomin és Füredi Zolin is, elnézést érte, mindkét esetben visszaadtam az így nyert pozíciót. Majd jött Kovács Geri, aki valószínűleg nem vett észre hogy mellette vagyok és kirakott a pályáról egyenesen a falba...totálkár P12

    Superpole: Addigi egyéni legjobb első két szektor után az utolsó kanyar kicsit széles lett, elvette a köröm

    R3: T1ben sajnos kicsit megpöcköltem Nagy Gabit ezúton szeretnék elnézést kérni érte
    Próbáltam menteni a menthetetlent a futamon, Leéb Pistivel csatáztam egy jóízűt, közben Geri pofozkodott mindenkivel, majd Krisztiánnal szorongattuk egymást. Pár körrel a vége előtt kicsit kibillentett a visszafordítóban, így már nem maradt időm megfogni Erikéket. Ez a futam is lehetett volna sokkal jobb, így P5-re volt elég.

  15. #15
    Én is kedvelem ezt a pályát, még rfactor2-vel mentem rajta először. Magamhoz mérten egész jó tempót mentem, nagyobb hibák nélkül. Szinte végig küzdésben, amelyek szerencsére nem fajultak el, mindenkivel elfértünk, maximum festéket cserélgettünk.

    1. futam - Előttem volt némi pitty-putty, így a rajthhelyemhez képest előbbre kerültem, aztán először Ladányi Petivel ment a küzdés, de T1-ben kicsit elfékeztem magam, ott el is ment. Utána Krisztiánnal játszottunk, mondhatni a szokásos gentleman-stílusunkban. A P7 tisztes eredmény volt végül.

    2. futam - Első körben az első visszafordítóig jutottam, ahol a külső íven igyekeztem kimaradni a lökdösődésből, de nem számoltam Kenéz Sanyival, aki ott nagyon benézett valamit és Zelfi "orrát megtörölve" az oldalamban landolt. Így ő végül megállt és elkezdhetett kanyarodni, én meg leestem az ívről és visszaestem a mezőny végére.
    Jöhetett a felzárkózás, aminek az egyik legszebb pontja az volt, amikor Nagy Gábor és Benke Norbi egymással küzdve hagyott egy rést a T4-5-ben és egyszerre tudtam elmenni mindkettőjüknek, legalábbis majdnem, de a visszafordító után már én kerültem előre hármunk közül. A végén utolértem először Epinger Norbi első lökhárítóját, ami ott napozott a pálya hátsó részén, majd Norbit is, aki másodpercekkel volt lassabb, így bedarálta a mezőny vége. P8 nem rossz a kezdeti visszaeséshez képest.

    3. futam - Biztonsági körrel is a mezőny közepéről sikerült rajtolni, amit tartottam is. Az előttem lévők lelkes küzdésének köszönhetően a 4. helyig is előrekerültem, amit végül nem tudtam megtartani, Füredi Zoli megelőzőtt nem kevés csata után, de korrektül sikerült ezt előadnunk. Ahol lehetett, szélesítettem, nem hagytam helyet mellém fordulni, de gyorsabb volt. A végső P5 pedig a legjobb "idei" befutóm volt.

  16. #16
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Futam eredmények: Zhuhai

    Bajnokság állása: LINK

    Óvások: LINK

  17. #17
    Quali: Nem volt rossz, de lehetett volna jobb is.

    R1: Tartottam a lépést az elejével,de aztán benzétem egy féktávot és falba végeztem. Onnan nem is volt olyan rossz a 8.hely

    R2: Megint jó volt az eleje, utána megpöcköltek, sokat vesztettem majd az egyik csata hevében nem vettem észre Norbit, hogy megérkezett kívülre, összeakadtunk és falba végeztük. Ezért bocsánat Norbi!

    Superpole: Windows értesítés miatt kidobott a kör vége előtt

    R3: Mezőny végéről élvezetes felzárkózás, már a 4. helyen jártam talán amikor Zelfi mellett kívül nem maradt hely. Végére egy 7.hely lett

    Jó meccsek voltak, számomra frusztráló végeredménnyel. Várom a következőt!

  18. #18
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154
    Idézet Eredetileg Norbert Epinger írta Hozzászólás megtekintése
    Semmi jóra nem számítottam a futam előtt. Nem találtam a jó setupot, verseny előtti szabadedzésen újrakezdtem mindent az alapbeállításról és a semmiből találtam valamit.

    Quali: P2 lett, 8 ezredre Kenéz Sanyi mögött.

    R1: Első pár körben Sanyit támadtam ahogy bírtam, de nagyon komolyan védekezett, nagyon élveztem végül csak sikerült elmennem neki T3ban kívülről. Ezután felváltva szorongattak hátulról Füredi Zolival, de tudtam hogy Zolinak büntetése lesz. Ennek ellenére védekeztem ahogy tudtam, sikerült is magam mögött tartani a Hondákat, a végére egy kis előnyt is kiépítettem és végre megszereztem az első győzelmem. P1 jeee

    R2: Próbáltam hülyeség nélkül végigmenni, de sajnos egyszer megtámaszkodtam Zelfel Tomin és Füredi Zolin is, elnézést érte, mindkét esetben visszaadtam az így nyert pozíciót. Majd jött Kovács Geri, aki valószínűleg nem vett észre hogy mellette vagyok és kirakott a pályáról egyenesen a falba...totálkár P12

    Superpole: Addigi egyéni legjobb első két szektor után az utolsó kanyar kicsit széles lett, elvette a köröm

    R3: T1ben sajnos kicsit megpöcköltem Nagy Gabit ezúton szeretnék elnézést kérni érte
    Próbáltam menteni a menthetetlent a futamon, Leéb Pistivel csatáztam egy jóízűt, közben Geri pofozkodott mindenkivel, majd Krisztiánnal szorongattuk egymást. Pár körrel a vége előtt kicsit kibillentett a visszafordítóban, így már nem maradt időm megfogni Erikéket. Ez a futam is lehetett volna sokkal jobb, így P5-re volt elég.
    Elfogadva 😁

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •