Találatok: 1 - 25 (25 összesen)
  1. #1

    AC GT - Zolder - 11.11

    Kedves Versenyzők!

    Megújult Masters GT Bajnokságunk negyedik futama következik Zolder kacskaringós aszfaltcsíkján. Ez a verseny dupla futamos formátumban kerül megrendezésre.
    Csatlakozzatok hozzánk és hajtsuk meg ezeket a szuper "vasakat"!



    4. Futam: Zolder - rank (letöltés)
    Autók:
    GT2 Class:
    BMW M3 GT2, Corvette C7.R (+50 kg), Ferrari 458 GT2, Porsche 911 RSR 2017 (+50 kg)
    GT3 Class :
    Audi R8 LMS 2016 (+20 kg), BMW Z4 GT3 (+30 kg), Ferrari 488 GT3 (+10 kg), Lamborghini Huracan GT3 (+30 kg), McLaren 650 GT3 (+30 kg), Mercedes AMG GT3 (+10 kg), Nissan GT-R GT3 (+10 kg), Porsche 911 GT3 R (+10 kg)

    Időpont: 2018.11.11. (vasárnap)
    Nevezés: futam napján este 19:00-ig (köridő feltöltéséhez Masters Rank app szükséges)
    Szabadedzés: 19:45-20:00 (15 perc)
    Időmérő: 20:00 - 20:30 (30 perc)
    Race: 20:30
    2*26 kör (2*~40 perc)

    Rajt típusa: álló rajt (kiugrást a program bünteti)
    Boxkiállás: nem kötelező
    Pálya állapot: 98%-ról indul
    Gumi melegítők: igen
    Fizikai sérülések: 80%
    TC használat: tiltott
    ABS használat: factory
    Gumi kopás mértéke: 100%
    Üzemanyag használat:
    70%
    Aszfalt hőmérséklet: 25-39 fok
    Pitek száma: 24 (szerver elosztás kalkulátor)

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!

    Éles Szerver: GTR-Masters.hu #A, #B, #C
    Gyakorló Szerver: GTR-Masters.hu #Prequal - GT /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló Jelszó: masters

    Indulási feltételek és egyéb infók a bajnokság főtopikjában: Masters GT Bajnokság
    GTR-Masters Team Speak elérhetőség: Masters TS

    Fontos!!


    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a Versenyszabályzat betartását és egymás kölcsönös tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: latoo; 2018. 11. 03. 20:06.

  2. #2
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339

    Ferrari 1.30.8


  3. #3
    Figyelem!

    A futamtáv 2*26 kör lesz.

    Mivel a pálya némileg több FPS-t fogyaszt az átlagosnál, ezért a versenyszerverek maximális létszámát 24 főben határozzuk meg.

    Jó versenyzést kívánunk mindenkinek!

  4. #4
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Lehet, hogy már írtátok és én átsiklottam felette: a második futam rajtfelállása hogy fog eldőlni?

  5. #5
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet, hogy már írtátok és én átsiklottam felette: a második futam rajtfelállása hogy fog eldőlni?
    Az elso futam eredmenye. Nincs forditott rajtracs.

  6. #6
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet, hogy már írtátok és én átsiklottam felette: a második futam rajtfelállása hogy fog eldőlni?
    Ahogy Piski Tomi írta, első futam végeredménye áll fel a második futamra. Lesz a két futam között egy 5 perces "wait time" kisebb, nagyobb ügyek elintézésére.
    A futamok 40 percesek lesznek.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  7. #7
    Varga Bazsi Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 17.
    Város
    Jászárokszállás
    Üzenetek
    99
    Lehet hülye kérdés, de miért nem egy 80p vagy egy 52körös lesz a verseny?


    Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

  8. #8
    Idézet Eredetileg vbalazs090 írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet hülye kérdés, de miért nem egy 80p vagy egy 52körös lesz a verseny?

    Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
    A változatosság kedvéért.

  9. #9
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Mai futam infók

    Időrend:
    19:00 - Prekval zárása
    19:35 körül próbarajt, 19:45-kor RESTART, utána lehet csatlakozni az éles szerverre. Booking nem lesz.

    Figyelem, jelszó a csatlakozáshoz itt: link

    És végül a legfontosabb: a pályán való magatartás!

    Kérünk mindenkit, hogy fokozottan figyeljetek egymásra, ne rontsátok el senki versenyét és felkészülését egy-egy meggondolatlan manőverrel!




    • A futam elején nagy lesz a tumultus, amihez mindenkinek alkalmazkodnia kell, nem lehet a megszokott féktávokat venni... csak óvatosan!
    • A futam 2x26 körös lesz, az autók meg könnyen sérülnek, nem érdemes kockáztatni, pláne nem az elején!
    • Mindig fékezzünk időben!! Ha vki közvetlenül előttünk van azonos íven, akkor korábban fékezzünk mint Ő... ha pedig baj van, akkor inkább vezessük ki a pályáról az autónkat ahelyett, hogy felöklelnénk az előttünk lévőket! A hátulról történő kilökéseket nagyon szigorúan vesszük.
    • Leszorítások: Figyeljünk mindig oldalra, ha nem vagyunk 100%-osan biztosak benne, hogy van-e vki mellettünk, akkor inkább hagyjunk helyet a pályán!
    • Pályára való visszatérés: aki kicsúszik, vagy megpördül az semmilyen formában nem zavarhatja meg a mögötte érkező mezőnyt. Ha keresztbe állsz a pályán, akkor taposs a fékbe és ne mozdulj meg addig, amíg nem tudsz biztonságosan elindulni. Aki meg lekerül a pályáról, az csak is a pálya legszélén az érkezőket nem zavara nagyon óvatosan térhet vissza!



    Felhívnánk a TeamSpeak használatára a figyelmet mert sok az új versenyző és ott tudunk a leghamarabb segíteni!
    TeamSpeak-ről bővebben
    itt olvashattok!

    A szerverbeosztás a
    táblázat alapján lesz.
    Nagyon szoros a mezőny, a legkisebb meggondolatlanság is könnyen megbosszulhatja magát, 1 helyezésért nem érdemes kockáztatnia se a védekezőnek, se a támadónak a testi épségét és ezzel a versenyét.
    Felhívom a figyelmet, hogy a szabályok értelmében mind a prekvalifikáción, mind az időmérőn és a futamon, a rank app által engedélyezett pálya nyomvonalon kell haladni.
    Sok az új versenyző ezért kérünk mindenkit de főként az újakat, hogy nagyon körültekintően induljanak el a rajtnál!

    Az első kör, első és második kanyarjában nagyon figyeljetek egymásra, kis koccanás is megbosszulhatja magát!

    Szabályzat itt
    Rank app használata itt

    Figyelem!

    Kiemelném még, hogy mostantól az éles futamokon (gyakorlás, időmérő, futam) 25-39 fok között változó aszfalt hőmérsékletekre kell számítani!
    Figyeljen oda mindenki az időmérőn, hogy csak a rank app szerint pályaelhagyás nélkül futott köröket fogadjuk el érvényesnek!

    Jó versenyzést kívávunk mindenkinek estére!


    Minden egyéb infó a futamkiírásban!

    Sok sikert mindenkinek!
    Utoljára módosította: Zelfel Tamás; 2018. 11. 11. 18:52.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  10. #10
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  11. #11
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    1-24. helyezett: GTR-Masters.hu #R1 - Piski Tamás -> Varga Bazsi


    Hamarosan mennek a szerverek belépés- és rajt teszt céljából, mindenki lépjen be, akinek gondja van, az mielőbb jelezze!

    19:35 körül próbarajt, 19:45-kor RESTART, utána belépés az éles szerverre.
    Figyelem,
    jelszó a belépéshez itt: link (csak annak kell, aki akar skint választani, vagy nem került be az entry listbe)
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  12. #12
    Teszt szerver megy, lehet csatlakozni.

  13. #13
    Varga Bazsi Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 17.
    Város
    Jászárokszállás
    Üzenetek
    99

  14. #14
    Éles verseny szerver megy, lehet csatlakozni.
    Emlékeztetőül néhány dolog:
    • dupla futam lesz
    • a két futam között 5-6 perc pihenő szünet lesz
    • a pálya hőmérséklet véletlenszerűen változó lesz
    • a sikánban nem nagyon fér el autó, lehetőleg ott ne próbáljatok előzni


    A rajtnál figyeljen mindenki
    Kellemes versenyzést mindenkinek!

  15. #15
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Óvások IDE jöhetnek!
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  16. #16

  17. #17
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Nagyon szenvedtünk itt a Nissannal! Örülök hogy a hátunk mögött tudatjuk ezt a pályát. Első futamból kihoztam a maximumot. 17. helyről 9. A második futamról inkább nem beszélnék. Előre nézünk, jön Chang. Reméljük akad némi keresnivalónk.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  18. #18
    Gál Vilmos Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 09. 13.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    18
    Időmérőn 19.helyen Pb-t futottam, a rajtom nagyon jol sikerult, valahol a 14.hely kornyeken talaltam magam a kor felenel. Antal Gábortól szeretnék elnézést kérni, hogy kiforgattam de nem tudtam mar megallni amikor visszajottel a palyara mert en is lokest kaptam hatulrol a kigyorsitas kozben. Egeszen a 4.korig jol tartottam az elottem haladokat, akkor azonban megforogram es az egesz mezonyt meg kellett varnom hogy elmenjen, igy mas nem maradt hatra mint a felzarkozas, a17.helyig jutottam, de ez is tobb mint amire szamitottam. A verseny ketharmadatol a pori nagyon elkezdte enni a gumikat es a palyan maradasert kellett kuzdenem az utolso harmadban. A masodik versenyen is jol sikerult a rajtom, es egesz verseny alatt a 10-12hely kornyeken autoztam amig az utolso kor elso kanyarjaban ki nem forogtam a mar egyaltalan nem tapado gumikon es visszaestem a 14.helyre, de itt meg nem ert veget a tortenet, mivel a forgolodastol tulmelegedtek a hatsoim gyakorlatilag nem tudtam a gazra lepni ezert a mogottem jovo paros is utolert. A visszaforditoban volt is sgy kisebb action de vegul sikerult 14.helyen behozni. Osszesegeben elegedett vagyok, nagyobb szenvedest vartam a humikopas miatt.

  19. #19
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg Cheesy Bites írta Hozzászólás megtekintése
    Időmérőn 19.helyen Pb-t futottam, a rajtom nagyon jol sikerult, valahol a 14.hely kornyeken talaltam magam a kor felenel. Antal Gábortól szeretnék elnézést kérni, hogy kiforgattam de nem tudtam mar megallni amikor visszajottel a palyara mert en is lokest kaptam hatulrol a kigyorsitas kozben. Egeszen a 4.korig jol tartottam az elottem haladokat, akkor azonban megforogram es az egesz mezonyt meg kellett varnom hogy elmenjen, igy mas nem maradt hatra mint a felzarkozas, a17.helyig jutottam, de ez is tobb mint amire szamitottam. A verseny ketharmadatol a pori nagyon elkezdte enni a gumikat es a palyan maradasert kellett kuzdenem az utolso harmadban. A masodik versenyen is jol sikerult a rajtom, es egesz verseny alatt a 10-12hely kornyeken autoztam amig az utolso kor elso kanyarjaban ki nem forogtam a mar egyaltalan nem tapado gumikon es visszaestem a 14.helyre, de itt meg nem ert veget a tortenet, mivel a forgolodastol tulmelegedtek a hatsoim gyakorlatilag nem tudtam a gazra lepni ezert a mogottem jovo paros is utolert. A visszaforditoban volt is sgy kisebb action de vegul sikerult 14.helyen behozni. Osszesegeben elegedett vagyok, nagyobb szenvedest vartam a humikopas miatt.
    Jól láttam hogy kontrollerrel nyomod?

  20. #20
    Csak a 2. futamon tudtam indulni sajnos .
    Amúgy miért kaptam 0 pontot a hétvégémre? Megnéznétek?
    Köszi!

  21. #21
    En a masodikon 6. helyen futottam be. Nem kaptam erte pontokat. Nezzetek ra plz.

  22. #22
    Levente és András, az adatok betöltésekor valami anomália történt, tudok róla, a javítás folyamatban van, csak nyomozzuk a hiba okát, hogy a jövőre nézve kiküszöbölhessük a bugot.

  23. #23
    Gál Vilmos Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 09. 13.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    18
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Jól láttam hogy kontrollerrel nyomod?
    Nem, kormanyom van. De teny hogy kontrollerrel kezdtem az assettot es csak a bajnoksag miatt valtottam. A kormanyom beallitasait meg probalom olyanna tenni, hogy a kontrollerhez kozeli iranyitast kaphassak. Valamiert nekem nem tud atallni rola az agyam, lehet azert mert 300+ orat kontrollerrel nyomtam le.
    Utoljára módosította: Cheesy Bites; 2018. 11. 12. 12:17.

  24. #24
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg Cheesy Bites írta Hozzászólás megtekintése
    Nem, kormanyom van. De teny hogy kontrollerrel kezdtem az assettot es csak a bajnoksag miatt valtottam. A kormanyom beallitasait meg probalom olyanna tenni, hogy a kontrollerhez kozeli iranyitast kaphassak. Valamiert nekem nem tud atallni rola az agyam, lehet azert mert 300+ orat kontrollerrel nyomtam le.
    Legelőször nekem is furcsa volt a kormány, lassabb is voltam vele. Állítsd be számodra minél kényelmesebbre a kormányodat. Meg fogod szokni. A kontroller-es berögzéseket inkább felejtsd el. Gyorsulni is fogsz, és pontosabban is tudsz majd közlekedni a pályán.

  25. #25
    Gál Vilmos Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 09. 13.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    18
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Legelőször nekem is furcsa volt a kormány, lassabb is voltam vele. Állítsd be számodra minél kényelmesebbre a kormányodat. Meg fogod szokni. A kontroller-es berögzéseket inkább felejtsd el. Gyorsulni is fogsz, és pontosabban is tudsz majd közlekedni a pályán.
    igen tervben van, csak most egyetem mellett nem sok időm van a gyakorlásra azokkal a beállításokkal. Hamarosan vége van a félévnek és akkor lesz időm begyakorolni rendesen a kormányt és finomítani a beállításokat.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •