Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (53 összesen)
  1. #26

    porsche setup

    SZiasztok!

    kérhetnék egy porsche setupot?
    jól forduljon és stabil legyen a segge!
    na jó, nincsenek ilyen nagy igényeim...

    ha valaki megtenné, kérek szépen egy setupot.
    kíváncsi lennék, milyen a most használtamhoz képest.
    Köszönöm
    Péter

  2. #27
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Ezeknél az autóknál nincs sok jelentősége a setupoknak, teljesen más, mint a GT3 kategória. Kevesebb dolgot lehet állítani, azt is szűk határok között. Valószínű, hogy vezetéstechnikában sokkal több van benned, mint setupban.

    Egyik élmenő mondta nekem, hogy 3 különböző setupot kipróbált a Porschéval és mindegyikkel ugyanolyan köridőre volt képes. Persze ez nem azt jelenti, hogy nem számít, csak sokkal tágabb határok között van az optimum, mint egy GT2-3-as autó esetében.

    Nézd meg korábbi versenyek replay-eit, abból láthatod, hogyan lehet igazán gyorsan menni.

  3. #28
    Figyelem!

    A futamtáv 2*15 kör lesz.

    Mivel a pálya némileg több FPS-t fogyaszt az átlagosnál, ezért a versenyszerverek maximális létszámát 24 főben határozzuk meg.

    Jó versenyzést kívánunk mindenkinek!

  4. #29
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg mpeter írta Hozzászólás megtekintése
    SZiasztok!kérhetnék egy porsche setupot? jól forduljon és stabil legyen a segge! na jó, nincsenek ilyen nagy igényeim...ha valaki megtenné, kérek szépen egy setupot.kíváncsi lennék, milyen a most használtamhoz képest.KöszönömPéter
    Legpuhabb rugok es hatul nullas antiroll. Tobb nem kell, a sok kilométer majd segít.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  5. #30
    Köszönöm az instrukciókat!
    Tudom, hogy itt a kilométer a minden. 10éve szimulátoroztam Race07-el, ott is ez számított igazán.
    Most újra kezdtem...
    Nyomom a kilométereket ha tudom, aztán majd mennek lefelé a tizedek!

    Üdv
    PÉter

  6. #31
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Mai futam infók

    Időrend:
    19:00 - Prekval zárása
    19:35 körül próbarajt, 19:45-kor RESTART, utána lehet csatlakozni az éles szerverre. Booking nem lesz.

    Figyelem, jelszó a csatlakozáshoz itt: link

    És végül a legfontosabb: a pályán való magatartás!

    Kérünk mindenkit, hogy fokozottan figyeljetek egymásra, ne rontsátok el senki versenyét és felkészülését egy-egy meggondolatlan manőverrel!



    • A futam elején nagy lesz a tumultus, amihez mindenkinek alkalmazkodnia kell, nem lehet a megszokott féktávokat venni... csak óvatosan!
    • A futam 2*15 körös lesz, az autók meg könnyen sérülnek, nem érdemes kockáztatni, pláne nem az elején!
    • Mindig fékezzünk időben!! Ha vki közvetlenül előttünk van azonos íven, akkor korábban fékezzünk mint Ő... ha pedig baj van, akkor inkább vezessük ki a pályáról az autónkat ahelyett, hogy felöklelnénk az előttünk lévőket! A hátulról történő kilökéseket nagyon szigorúan vesszük.
    • Leszorítások: Figyeljünk mindig oldalra, ha nem vagyunk 100%-osan biztosak benne, hogy van-e vki mellettünk, akkor inkább hagyjunk helyet a pályán!
    • Pályára való visszatérés: aki kicsúszik, vagy megpördül az semmilyen formában nem zavarhatja meg a mögötte érkező mezőnyt. Ha keresztbe állsz a pályán, akkor taposs a fékbe és ne mozdulj meg addig, amíg nem tudsz biztonságosan elindulni. Aki meg lekerül a pályáról, az csak is a pálya legszélén az érkezőket nem zavara nagyon óvatosan térhet vissza!



    Felhívnánk a TeamSpeak használatára a figyelmet mert sok az új versenyző és ott tudunk a leghamarabb segíteni!
    TeamSpeak-ről bővebben
    itt olvashattok!

    A szerverbeosztás a
    táblázat alapján lesz.
    Nagyon szoros a mezőny, a legkisebb meggondolatlanság is könnyen megbosszulhatja magát, 1 helyezésért nem érdemes kockáztatnia se a védekezőnek, se a támadónak a testi épségét és ezzel a versenyét.
    Felhívom a figyelmet, hogy a szabályok értelmében mind a prekvalifikáción, mind az időmérőn és a futamon,
    a rank app által engedélyezett pálya nyomvonalon kell haladni.


    Minden egyéb infó a futamkiírásban!

    Figyelem!

    Mivel a pálya némileg több FPS-t fogyaszt az átlagosnál, ezért a versenyszerverek maximális létszámát 24 főben határozzuk meg.


    Sok sikert mindenkinek!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  7. #32
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Srácok, este lesz TS?

  8. #33
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok, este lesz TS?
    Persze! TS mindig van csak kérdés hányan leszünk? Gyertek minél többen, ott tudunk segíteni instant ha gond van.

    Illetve kérnék minden indulót hogy a próbarajtnál már legyetek ott. Teszteljük az FPS gondokat többek között!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  9. #34
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Oh megusszuk az egy nagy szervert, cool!
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  10. #35
    a 14.helyen vagyok a prequal alapján.
    A vagy B szerver?

    köszönöm
    Péter

  11. #36
    Kedves Versenyzők!

    25 fő nevezett a ma esti futamra, kiírás szerint 14 fő A szerver, 11 fő B szerver.
    A próbarajt szerverét 25 fővel egyben indítjuk, meglátjuk milyen lesz a minőség, ennek függvényében döntjük el, hogy 1 vagy 2 szerver lesz.

    A próbaszerver megy, lehet csatlakozni.

  12. #37
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274
    Sajnos nem tudok indulni légyszi töröljétek a nevedzésem

  13. #38
    Gyertek TS-re!

  14. #39
    Idézet Eredetileg T_Cs írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos nem tudok indulni légyszi töröljétek a nevedzésem
    Köszi, hogy jelezted, így akkor 24 fő nevezésével egy szervert indítunk.

  15. #40

    Szerverbeosztás

    1-24. helyezett: GTR-Masters.hu #R1 - Piski Tamás -> Benke Norbert


    Hamarosan mennek a szerverek belépés- és rajt teszt céljából, mindenki lépjen be, akinek gondja van, az mielőbb jelezze!

    19:35 körül próbarajt, 19:45-kor RESTART, utána belépés az éles szerverre.
    Figyelem,
    jelszó a belépéshez itt: link (csak annak kell, aki akar skint választani, vagy nem került be az entry listbe)

  16. #41
    Éles szerver megy!

  17. #42
    Várvölgyi Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 03. 14.
    Város
    Salgótarján
    Üzenetek
    52
    Live Stream lesz a futamról?

  18. #43

  19. #44
    Benke Norbert Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 10. 08.
    Város
    Bergen (D) vagy Budapest
    Üzenetek
    6
    Ez nagyon nem az én napom volt.
    R1-n éppen Burszky Norbi előzőtt a célegyenesben, igyekeztem neki helyet hagyni annyira, hogy a másik oldalon meg pont felvezettem magamat a pitwallra, onnan visszapattantam, és éppen telibevertem azt, akit óvni akartam. Ne haragudj, Norbi!
    R2 miatt Boros Sanyitól kérek elnézést. Teljesen esélytelenként (vagyis esélyesként az utolsó helyre) indultam a futamon, és amikor sikerült elmennem valaki mellett, úgy megörültem, hogy emaitt csúnyán benéztem a féktávot... Sanyi itta meg a levét. Sorry!

  20. #45
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Q: p12, PB-3 tized, ennyit tudtam.R1: rajtot tuleltem, majd egy Porsche az utolso szektor hajtujeben bevetodott a mezőnybe, letarolva párunkat. Leserultem, de nagyon köszönöm Balogh Andrisnak h elottem menve megtanitotta a palyat. Vagy 1mpet javultam. R2: 3.hely, tulelesre jatszottam. Valaki megtolta a lököst csunyan, de aztan eleg jol ellogtunk az elejen. Vizner Gabi egy ur volt, nem vetődött be ABS nelkul sehol, en meg csak a fektavokra jatszottam. Aztan beneztem valamit es elment. Semmi baj, 3.hely jo lehet még, ha lehozom hibátlan a köröket Szarka előtt. Ofc nem igy lett, annyira nem éreztem a sikan elotti raforditot, végül homokagy segített, de aztan mintha cisszalassitott volna es Piski is rám esett. Ennek az lett a vége h nem lattam a fekpontot, megusztam es elment Tomi is. Aztan Kristoffal toltunk egy celfotot, remelem a szűk rész nem volt para, visszanezem, mert a Heliciesarol eltűntel, nem tudom h kerültél annyira bentre a palyan kivulre kb.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  21. #46
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Istenem, először vettem részt ezeken a gyors, rövid futamokon, és bánom hogy eddig nem indultam, még mindig remegek az izgalomtól Zseniális!

    Első futamon megúsztam a darálót, valahogy 16.-ról a 11.-12. hely környékére kerültem, és ahogy szépen értek be a gyorsabbak, úgy kerültem egyre hátrébb. Gyors megnéztem a replayt, Kiss Jani (a keresztnévben nem vagyok biztos), szerintem nem hibáztál, kicsit meglöktél, de én meg hülye voltam és padlóval próbáltam megfogni a kocsit. *tokyo drift intensifies*. Vége 15. hely, kicsit unalmasan.

    Nadeamásodikfutam!

    Második futamon tanulva tőletek, kicsit agresszívebben mentem bele és mertem kifékezgetni, kontaktolni, így most nem úsztam meg a darálót az első körben, azt se tudom mi történt, kivel, egyet tudok, Csabától elnézést kell kérnem. Köszönöm a csatákat, iszonyat élvezetes volt és miattatok remegek az izgalomtól Tóth Leventével zseniális meccseket toltunk, remélem te is annyira élvezted mint én, egy cél fotó majdnem összejött ^^

    Újabb tanulság a mai futamból: Még mindig nem tudom mit kell kezdeni azzal aki féktávon és kigyorsításon lassabb mint én, de bakkecske mozgással is kikerülhetetlen. Ebből lettek a koccaim, amit ígérem megpróbálok kordában tartani, bár szerintem még egy pár verseny kelleni fog mire visszarázódok (ami 3-4 év után lehet kell). Előre is elnézést a VB-től és a többi versenyző társtól, igyekezni fogok.
    Utoljára módosította: Schumi; 2018. 11. 04. 22:50.

  22. #47
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Qual: 5-6 tized maradt a körben, P2. Ez van.

    R1: Asztalos úrral jól jötünk el, többiek lemaradtak, így szépen bejöttünk P1-P2. Első győzelme a GT4-ben. Gratulálok, csapatmunka volt!

    R2: 9. helyről mindenkire vigyáztam, de a sikánnál melléértem az egyik Porschénak, megcsúszott az autó fékezés közben. Nem lett baj szerencsére, viszont visszaestem Asztalos mögé. Elkezdtem feljönni, izgalmas volt, kivárásra mentem, éreztem, hogy megvan a tempóelőnyöm.

    Pfenning-Zelfel párost beértem, Kristóf hibázott, Zelfel mellé értem.aki féktávon elémvágva és a sikánt átvágva tudott előttem maradni, de a kör végén hibázott, így őt is megelőztem. Horváth Márknak köszönöm a korrektségét, nem izmozott velem, futotta a saját versenyét. Mikor a Szarka-Tóth párost utólértem pont előzés történt, Tóth Szabi le is csúszott a sikán után, így még egy helyet nyertem. Az utolsó két körben hatalmasat csatáztunk Szarka úrral, aki nagyon korrekt volt, ahogy én is vele, koccanni éppen annyira koccantunk, ami még belefér, kemény volt. Így P3.

    Lányi Tomi viszont ismét nyert, gratulálok csapattárs!

    A pálya jó, a verseny jó volt, csak ez az alacsony FPS okozott gondot.
    Utoljára módosította: Tamas Piski; 2018. 11. 04. 23:03.

  23. #48
    Geri, nagyon izgalmas volt az R2, amikor egymás mellett mentünk át a sikánon, akkor be is rittyentettem!
    Az R1-et inkább felejteném...

  24. #49
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162


    Tóth Leventével csatároztam tegnap, és bátorkodtam kivágni és összeilleszteni egy videóban gyorsan az összecsapásunkat. Videó minőség még nem az igazi, de egyszer majd beletanulok a Premiere-be

  25. #50
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    291
    ezt a pályát nem a kedvenceim közé fogom sorolni és nem is voltam jó passzba.ahogy néztem az első és utolsó szektorban partiban voltam az elejével de a középső szektorban nem találtam azt a pontot ahol a sikánon át lehetett volna gázolni frankón, qualiban is maradt 3 tized az elejében, közepében így benne voltam a közepében a mezőnynek.
    R1: 2 körben eltaláltak oldalról, nem fordult már igazán jól az autó, nem is nagyon tudtam fentebb kapaszkodni a 9. helynél de több hibám is volt, így visszaestem a 10. helyre.gondoltam jó lesz második futamon majd az első sor, nyugodtan levezetem a maradék köröket.
    hát nem sikerült mert senkitől nem zavartatva megcsíptem a füvet fékezés közben és kicsúsztam a homokba és csak a 11. helyre tudtam visszajönni

    R2-ben Szűcs Tomi mögött kísértem a mezőnyt Antal Pistit és Piski Tomit Asztalos Andrist kergette, nem akartam beleszólni, pedig jó volt a tempóm. Jól tartották magukat így közben felértek rám is de féktávon több hibát is sikerült összehoznom, túlcsúsztam és inkább visszafele estem minthogy előre lépkedjek.

    Chang (bua) és Zolder nem úgy sikerült ahogy szerettem volna de még van jó pár futam

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •