Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (34 összesen)
  1. #1

    R3E MWTCR 2018 - Paul Ricard 10.31.

    Kedves Versenyzők!

    Folytatódik a Masters WTCR 2018 Őszi bajnoksága! Ötödik helyszínünk a Franciaországban fekvő Paul Ricard. A Le Castelletben található versenypálya 1969-ben épült, melyet az italmágnás, Paul Ricard támogatta pénzügyileg. A világ egyik legbiztonságosabb versenypályájának most az 5.842 km hosszú 1C-V2 verzióján versenyzünk. A bajnoki futamot megelőző hétfőn, bemelegítő Shakedown futamot tartunk



    5. Futam: 10.31. - Szerda Paul Ricard - rank
    Autók: WTCR 2018 (elegendő 1 típussal rendelkezni a részvételhez): WTCR 2018
    Nevezés: futam napján este 19:00-ig (nevezés módja itt olvasható: LINK)
    Kezdés: 19:00
    Practice 1: 1 óra
    Qual 1: 10 perc
    Race 1: 25 perc
    Race 2: 18 perc ( a Race 1 végeredménye alapján fordított rajtráccsal ( az első 10 fordul ))
    Practice 2: 5 perc
    Qual 2: 3 perc ( Superpole )
    Race 3: 18 perc

    Shakedown időpont: 10.29. - Hétfő /NYÍLT!!!/
    Kezdés: 20:00

    Qual1: 10 perc
    Race1: 10 perc
    Race2: 10 perc (utána meg indul a következő menet!)

    Rajt típusa:
    álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező

    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: 100%
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!
    FIGYELEM, a köridők rögzítéshez a 25 perc-es kvalifikációt követő 1 körös futamon is részt kell venni és célba érkezni!

    Bajnokság állása: LINK
    Éles szerver:
    GTR-Masters #A, #B
    Éles szerver jelszó a LINK-en

    Gyakorló szerver: GTR-Masters - Prequal /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló jelszó:
    masters


    Indulási feltételek: Masters WTCR Bajnokság 2018 Ősz
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS

    Fontos!!

    • Mivel az R3E multipalyer jelenleg még alpha állapotban van, ezért előfordulhatnak hibák, fagyások, szakadások és egyéb kellemetlenségek az online versenyek során, sőt akár mi szervezők is hibázhatunk a szerver beállításánál, ezért kérjük, hogy ezt mindenki tartsa szem előtt és kellő türelemmel álljon hozzá az futamokhoz és az esti eseményekhez. A fő hangsúly most a tapasztalatszerzésen és a tesztelésen van!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2018. 10. 23. 13:25.

  2. #2
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154

    Honda beállítás?

    Sziasztok!

    Egyszerűen nem találom az arany középutat a hosszú egyenes és a gyors kanyarok között beállításban. Most már legalább a 107% megvan, de valaki meg tud dobni egy honda beállítással az elejéből, hogy megpróbáljam azzal? Nem várok csodát, csak hogy merre induljak el. Akár privát üzenet is lehet.

    Előre is köszönöm.

  3. #3
    Idézet Eredetileg ubipapa írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Egyszerűen nem találom az arany középutat a hosszú egyenes és a gyors kanyarok között beállításban. Most már legalább a 107% megvan, de valaki meg tud dobni egy honda beállítással az elejéből, hogy megpróbáljam azzal? Nem várok csodát, csak hogy merre induljak el. Akár privát üzenet is lehet.

    Előre is köszönöm.
    Egyelőre leaderboards-on mentem csak és még tanulom a pályát, ráadásul nem vagyok az elejében sem .
    Ez nekem stabil volt: SETUP



    Van benne hiba bőven és egyszer szélesítettem is de nem is lett tőle gyorsabb... sőt
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2018. 10. 27. 11:39.

  4. #4
    Szerver fut!

    szerver: GTR-MASTERS.HU - SHAKEDOWN*
    jelszó: masters

  5. #5
    Ladányi Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 04.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    117
    A Shakedown-ról sikerült lemaradni, de legalább meglett a szerdai futamhoz az első kedvcsináló.


  6. #6
    Moszkvához és a korábbi futamokhoz képest én annyit módosítottam az Audi beállításain, hogy feljebb emeltem egy centivel (a rohadt magas rázókövek és huplik miatt), illetve a szárnyat 0-ról 5-re növeltem. Így sokkal stabilabb volt a gyorsa kanyarokban. Ha azt nézem, hogy beletettem vagy fél órát a gyakorlásba, akkor nem is olyan rossz az időm itt.

  7. #7
    Szerverbeosztás:

    01-16. helyezés a prekval szerint: GTR-MASTERS.HU-#A szerver

    Szerverjelszó ITT található!

    19:30-kor LAG teszt!

    Kérünk mindenkit, hogy időben lépjen be a szerverre!

    Aki nem nevezett az csak szervező engedéllyel léphet pályára.

  8. #8

  9. #9
    Varga Bazsi Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 17.
    Város
    Jászárokszállás
    Üzenetek
    99

  10. #10
    Varga Bazsi Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 17.
    Város
    Jászárokszállás
    Üzenetek
    99
    Erik bocsánat utólsó körbe be néztem nagyon

    nem kell óvni ez volt az utólsó WTCR versenyem előző két verseny után nekem elég volt ebből .....

  11. #11
    Füredi Zoltán Szervertag 2024 FuReady logója
    Csatlakozott
    2016. 08. 21.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    142
    Szeretnék először is elnézést kérni Fellenbeck Zsolttól, akit R2-ben sajnos kilöktem... Annyira korán fékeztél, hogy nem tudtam lereagálni.

    A versenyekről elöljáróban: a felkészülés jól sikerült, és izgatottan vártam az időmérőt.

    QUALY: először el sem hittem, hogy mekkorát mentem, rallye nyelven szólva "ezt most rendesen kiadta", P1.

    R1: a rajt után sikerült kellő előnyt kiépítenem, és jóízű autózással bejöttem az első helyen.

    R2: az első körben direkt óvatos voltam, Ősz Balázst próbáltam megelőzni, majd nem tudom ki (annyi biztos, hogy egy zöld Seat) féktávon belém jött, onnantól csak utas voltam, és sajnos Balázst is elsodortam... Szerencsésen folytattam az utam, majd jött ugye a Fellenbeck Zsolttal történt összeakadás, és a verseny végén (az utolsó kanyarokban) feljöttem harmadiknak, ami a végeredmény is lett.

    SUPERPOLE: rettenetesen lassú és hibákkal tűzdelt körrel P1.

    R3: igazából ugyanaz történt, mint R1-ben, az előnyömet kellett tartanom, melynek ismét győzelem lett a végeredménye.

    Öröm és boldogság, a következő versenyen találkozunk.

  12. #12
    A pech széria folytatódik , következő futamra egy percet se készülök

    ( Nevek nélkül... Próbáljatok meg a fair play szabályok szerint versenyezni, értem én, hogy túraautózás, de ne úgy gázoljunk már át a mezőnyön, hogy pöckölgetjük a másikat, féktávon bevetődünk, meg vágással előzünk és utána leszorítunk. Ne kelljen már megint nekem eljátszani a rossz arc szervezőt és megóvni az egész mezőnyt )

    Utoljára módosította: Mediakönig; 2018. 11. 01. 08:12.

  13. #13
    Idézet Eredetileg vbalazs090 írta Hozzászólás megtekintése
    Erik bocsánat utólsó körbe be néztem nagyon

    nem kell óvni ez volt az utólsó WTCR versenyem előző két verseny után nekem elég volt ebből .....
    Semmi gond, számítottam rá ott, hogy el fogsz mellettem suhanni balról, azért is fordultam olyan későn, ahogy csak tudtam. Kicsit így is ütköztünk, de nem volt vészes. Senki nem vesztett vele semmit, úgyhogy eszembe nem jutott óvni emiatt.

    Te csak ne hagyd ezt abba! Veled mindig jót küzdöttünk és melléd bármikor be mertem tenni a kocsit, mert tudtam, hogy látsz és figyelsz is. Amúgy miért döntöttél az abbahagyás mellett?

  14. #14
    Elég hülye versenyeim voltak, valamitől elfelejtette a rajtautomatika gombot a cucc, így mindhárom startnál beragadtam, a mezőny végére kerültem. Néha még a speed limter-t is sikerült bekapcsolnom hozzá. Más kérdés, hogy általában az első kör végéig visszavettem 2-3 helyet, mivel előttem mindig voltak kilökések, csetepaték, amiket én kikerültem. Ennek fényében az általában 11. hely normális eredmény, bár nem elrontotta rajtok esetén lehetett volna az 8-9. is.

    Nagy Gábortól elnézést kérek, a 2. futamon az első körben az egyenes közepén lévő sikán előtti féktávon seggbe inzultáltam, egyszerűen nem számítottam ekkora torlódásra ott, optimista voltam. Mondjuk sokat nem osztott vagy szorzott egyikünknek sem, de nyilván az én hibám volt.

  15. #15
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Te csak ne hagyd ezt abba! Veled mindig jót küzdöttünk és melléd bármikor be mertem tenni a kocsit, mert tudtam, hogy látsz és figyelsz is. Amúgy miért döntöttél az abbahagyás mellett?
    Egyetértek Erikkel, korrekt vagy a pályán, ne hagyd abba!

    A verseny margójára:
    Mit mondjak, intenzív futam volt, nagyon keményen ment mindenki
    Sokat készültem a versenyre, próbáltam megtalálni a legjobb beállítást, hát nem volt egyszerű.
    Elég szélsőséges értékekkel mentem, ami gyors volt ugyan, viszont kellett gépészkednem rendesen, hogy a pályán tudjam tartani a gépet.
    Az istenért nem akart betapadni az eleje a kigyorsításoknál. Más is tapasztal ilyen problémát, vagy csak az Alfa ilyen érzékeny?
    A Hondákat pl lehetetlen volt tartani a kigyorsításokon.
    Összességében pozitív "versenyhétvége" volt számomra.
    Race 1: Utolsó métereken Polgár Balázs legyűrt, P4? P5?
    Race 2: Sok hiba, pontatlan vezetés, P6
    Race 3: Végig izzadva Ősz Bazsi nyomása alatt, de meglett a dobogó, P3
    Utoljára módosította: Norbert Epinger; 2018. 11. 01. 15:50.

  16. #16
    Varga Bazsi Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 17.
    Város
    Jászárokszállás
    Üzenetek
    99
    Köszönöm Erik és Norbert.

    A történések:
    Elkezdtem ezt a kupát és kb 1 olyan versenyem nem volt hogy ne történt volna valami baleset.. oké ezt elfogadom verseny nem lesz soha tiszta verseny
    De hogy rajtam fordul el valaki vagy kifordít minden egyes versenyen azt nem tudom elfogadni ennyi figyelem kell meg tisztelet még akkor is ha új versenyző vagyok itt (pedig a tisztelet rész le van írva minden egyes versenynél)
    Vagy pl ha valaki kifordul akkor ugye az van hogy meg áll és megvárja hogy elhaladjon a mezőny vagy amikor biztonságok akkor halad tovább ennek ellenére össze vissza mindenki aki kifordul egyből vissza le szarva azt hogy valakit nagyon megkavar ezzel....
    Én PS4-ről jöttem ott Pcars 1-2 volt de ha kifordítottunk ott valakit és ezzel nyertünk helyet akkor nagyon szépen vissza lett engedve ( Erik amikor benéztem direkt ezért lassítottam hogy vissza tudj jönni ) nah itt semmi ilyen nem volt vagy legalábbis én nem tapasztaltam.
    Nekem nem azért kell harcolnom hogy előre tudjak haladni hanem azzal hogy akik rajtam fékeznek vagy fordulnak el azokkal megtudjak küzdeni amikor jóval gyorsabb vagyok.
    3 futam van és 2 verseny full szadizás után már nekem is elszakad a cérna.
    Annyira gyors meg nem vagyok hogy az élmenőkkel tudjak menni ezért marad a vége vagy közép mezőny ott meg sajnos nem mindenkibe tudok megbízni hogy ők is figyelni fog rám.
    Óvhatnék én is, de értelmét nem látom ....

  17. #17
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg vbalazs090 írta Hozzászólás megtekintése
    Óvhatnék én is, de értelmét nem látom ....
    Óvás értelme.

    Akivel a pályán szabálytalanság, vagy a fairplay-el nem összeférhető eset történik:
    Annak ne kelljen idióta módjára a fórumban száj karatézni és osztani az észt, a vélt sérelmeiért.
    Hanem mindenkinek megvan a lehetősége hogy értelmes ember módjára, mások méltatása nélkül, megóvja az esetet, amiért a VB büntetést szabhat ki.
    Mindenkinek a saját döntése, hogy melyik utat választja.

  18. #18
    Nem is lett rossz verseny a Peugeot hazai pályáján, szórakoztató futamok voltak. Nem jöttem rá, hogy inkább a setup, vagy a vezetésem miatt, de valamiért Paul Ricardon egy körön nem tudtam gyorsabban menni, mint megtankolva, úgyhogy előre tudtam, hogy az időmérő nem lesz az igazi, viszont az első futamon meglepett, hogy némi Krisztián elleni védekezés után utol tudtam érni a csatázó Kenéz-Epinger-Csahók hármast és azért az "előzés" költői túlzás lenne, de úgymond hibába kényszerítéssel két pozíciót is nyertem a leintésig. Viszont Norbi el kell keserítenelek, de az R1 végén P4-ért csatáztunk, valamiért Olivért egész verseny alatt kihagyta az eredményjelző, de ő ért célba elvileg P3-ban.

    Az R2 az nekem is nagyon kaotikus volt megint, egyszerűen ami csak lehetett rosszul jött ki és állandóan a körülöttem lévőkről pattogtam le ide-oda, én is úgy éreztem, hogy a Mastersen megszokottakhoz képest egy-két ember eléggé tiszteletlenül közlekedett a mezőnyben. Ilyen esetekben meg azért senki ne várja az előzékenység szikráját sem másoktól. Lesz, ami lesz alapon két-három autónyi távolságból bevetődni a másik mellé szerintem egyszerűen pofátlanság, még akkor is, ha esetleg pont sikerül úgy keresztezni a másik útját, hogy ténylegesen előzés lesz belőle (azért ez a ritkábbik eset). Úgyhogy itt a folyamatos kavalkádból két pozíció elvesztésével kerültem ki, P8.

    A harmadik versenyen pedig eleinte Ladányi Péterrel harcoltam, előttem Epinger Norbert és Ősz Balázs gyorsabbak voltak, csak csatázás közben nem tudtak igazán elszakadni, aztán mivel mögöttem Kovács Geri nagyon támadta Pétert, ezért az utolsó szakaszra egy lélegzetvételnyi előnyhöz jutottam és sikerült bekocogni ötödikként.

  19. #19
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Viszont Norbi el kell keserítenelek, de az R1 végén P4-ért csatáztunk, valamiért Olivért egész verseny alatt kihagyta az eredményjelző, de ő ért célba elvileg P3-ban.
    Nálam is folyamatosan villogott, a pályán ott volt, viszont az eredményjelzőn hol volt, hol nem volt. Azt gondoltam kidobta a szerver, mert a végére teljesen eltűnt.

    Kíváncsian várom Ladányi Peti összefoglalóit, lesz mit összefoglalni úgy gondolom
    Utoljára módosította: Norbert Epinger; 2018. 11. 01. 15:49.

  20. #20
    Kenéz Sándor Versenyző kenezs01 logója
    Csatlakozott
    2015. 07. 04.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    62
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése

    ( Nevek nélkül... Próbáljatok meg a fair play szabályok szerint versenyezni, értem én, hogy túraautózás, de ne úgy gázoljunk már át a mezőnyön, hogy pöckölgetjük a másikat, féktávon bevetődünk, meg vágással előzünk és utána leszorítunk. Ne kelljen már megint nekem eljátszani a rossz arc szervezőt és megóvni az egész mezőnyt )

    A leírás alapján sajnos magamra ismertem, sok esetben nem voltam most a helyzet magaslatán.

    Az első futamra sikerült egy másik setupot betöltenem és az autó egyszerűen vezethetetlen volt és pokoli lassú. Csak pislogtam, hogy a többiek mennyivel gyorsabbak nálam. Illetve a Raceroom is teljesen megbolondult nálam, össze vissza írta a pozíciókat és az autók közti időbeli távolságokat is. Más tapasztalt ilyet? Viszont ezeket leszámítva majdnem az egész futamon nagyon kemény és élvezetes csatát vívtam Epinger Norbival. Sajnos egyszer sikerült pályán kívülre tennem őt, de visszaadtam neki a pozíciót. Remélem Norbi nincs harag? Talán a 6. helyen értem be.

    A második futam sem volt sokkal jobb, valamiért a korábban lementett setupom nem volt meg így próbáltam rögtönözni, valamivel jobban mozgott az autó és gyorsabb volt az egyenesben, de a féktávokon nagyon furcsán viselkedett. Az első két körben Krisztiánt pöccintettem meg párszor, ezért elnézést kérek, majd Ásványi Ferenc és Ladányi Péter csatáját figyeltem közelről, aztán mikor picit összeakadtak sikerült elmennem mellettük. A tempóm még mindig nem volt az igazi, nem is tudtam 2:17.xxx alá bemenni. Bár végül a P1 meglett, de biztos vagyok benne, hogy ha még lett volna egy kör Ladányi Peti elment volna mellettem.

    A harmadik futamra ismét állítottam a setupon és valamit iszonyatosan eltaláltam. Megfutottam a leggyorsabb kört 2:16.4xx-el, illetve az utolsó kört leszámítva sikerült minden kört 2:17.xxx alatt teljesíteni. De sajnos ez sem volt elég ahhoz, hogy utolérjem a csapattársamat, mivel ő is hasonlóan gyorsan és magabiztosan vezetett végig, így maradt a P2.
    Kenéz Sándor #88

  21. #21
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Idézet Eredetileg kenezs01 írta Hozzászólás megtekintése
    Az első futamra sikerült egy másik setupot betöltenem és az autó egyszerűen vezethetetlen volt és pokoli lassú. Csak pislogtam, hogy a többiek mennyivel gyorsabbak nálam. Illetve a Raceroom is teljesen megbolondult nálam, össze vissza írta a pozíciókat és az autók közti időbeli távolságokat is. Más tapasztalt ilyet? Viszont ezeket leszámítva majdnem az egész futamon nagyon kemény és élvezetes csatát vívtam Epinger Norbival. Sajnos egyszer sikerült pályán kívülre tennem őt, de visszaadtam neki a pozíciót. Remélem Norbi nincs harag? Talán a 6. helyen értem be.

    Nálam is össze vissza mutatott mindent. Kemény csata volt, részemről semmi probléma, nekem is sikerült kicsit megpöccinteni téged a R1-L1-T4-ben. A pozíció visszaadás korrekt volt, köszi. Rossz setuppal sem volt egyszerű elmenni melletted

  22. #22
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154

    Jó a meglátásod.

    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Elég hülye versenyeim voltak, valamitől elfelejtette a rajtautomatika gombot a cucc, így mindhárom startnál beragadtam, a mezőny végére kerültem. Néha még a speed limter-t is sikerült bekapcsolnom hozzá. Más kérdés, hogy általában az első kör végéig visszavettem 2-3 helyet, mivel előttem mindig voltak kilökések, csetepaték, amiket én kikerültem. Ennek fényében az általában 11. hely normális eredmény, bár nem elrontotta rajtok esetén lehetett volna az 8-9. is.

    Nagy Gábortól elnézést kérek, a 2. futamon az első körben az egyenes közepén lévő sikán előtti féktávon seggbe inzultáltam, egyszerűen nem számítottam ekkora torlódásra ott, optimista voltam. Mondjuk sokat nem osztott vagy szorzott egyikünknek sem, de nyilván az én hibám volt.
    Semmi gond, láttam a visszapillantóban, hogy a rossz rajt után rossz lesz a féktáv is Sajnos, keveset tudtam készülni, de versenyről versenyre javultam Az első versenyen még 1 percet kaptam a végére, a 3. versenyen már 30mp-n belül maradtam. Bár az elején én mindig nagyon előzékenyen elengedtem mindenkit, amit a fiam szóvá is tett, velem nem mindenki tett így, de ez van. Szóval, senki ne hagyja abba, mert amíg indulok, megvan a záró fogat.

  23. #23
    Idézet Eredetileg FuReady írta Hozzászólás megtekintése
    Szeretnék először is elnézést kérni Fellenbeck Zsolttól, akit R2-ben sajnos kilöktem... Annyira korán fékeztél, hogy nem tudtam lereagálni.

    A versenyekről elöljáróban: a felkészülés jól sikerült, és izgatottan vártam az időmérőt.

    QUALY: először el sem hittem, hogy mekkorát mentem, rallye nyelven szólva "ezt most rendesen kiadta", P1.

    R1: a rajt után sikerült kellő előnyt kiépítenem, és jóízű autózással bejöttem az első helyen.

    R2: az első körben direkt óvatos voltam, Ősz Balázst próbáltam megelőzni, majd nem tudom ki (annyi biztos, hogy egy zöld Seat) féktávon belém jött, onnantól csak utas voltam, és sajnos Balázst is elsodortam... Szerencsésen folytattam az utam, majd jött ugye a Fellenbeck Zsolttal történt összeakadás, és a verseny végén (az utolsó kanyarokban) feljöttem harmadiknak, ami a végeredmény is lett.

    SUPERPOLE: rettenetesen lassú és hibákkal tűzdelt körrel P1.

    R3: igazából ugyanaz történt, mint R1-ben, az előnyömet kellett tartanom, melynek ismét győzelem lett a végeredménye.

    Öröm és boldogság, a következő versenyen találkozunk.

    Rendben elfogadva! De ettől függetlenül meg fogom óvni. Megnéztem a replayt és szinte fékezés nélkül belém rongyoltál! Sajnos már nem először.
    Az rendben van hogy gyorsabb vagy, de lehet ezt okosabban is csinálni.

  24. #24
    Idézet Eredetileg kenezs01 írta Hozzászólás megtekintése
    A leírás alapján sajnos magamra ismertem, sok esetben nem voltam most a helyzet magaslatán.

    Az első két körben Krisztiánt pöccintettem meg párszor, ezért elnézést kérek
    100x csúnyábbakat láttam és kaptam másoktól. Ez még pont belefért.

  25. #25
    Első futamom volt itt és nagyon tetszett, szerencsére versenyképes voltam és nagyon jó csatákban volt részem az első futamon Magyar Krisztiánnal a harmadikon pedig Ladányi Petivel(egy-két felesleges koccom volt velük a verseny hevében,de remélem az még belefért) úgyhogy köszönöm nekik mert nagyon fairek voltak. A rajtjaimat sajnos mind elcsesztem, mert verseny előtt nem tudtam,hogy multiplayerbe el lehet engedni hamarabb mert nem tudsz kiugrani, dehát a saját hibáiból tanul az ember cserébe legalább izgalmas futamjaim voltak. Várom a következő fordulót!

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •