Találatok: 1 - 7 (7 összesen)
  1. #1
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    AC GT4 - Büntetések - Donington

    A kihirdetés során az incidensek nem kerülnek szöveges értékelésre, a büntetési tételeknél csak a vétség meghatározása lesz olvasható és csak nagyon kirívó esetben lesz szöveges magyarázat. Természetesen lökés és lökés, valamint leszorítás és leszorítás között is van különbség, tehát ezen vétségek után sem fog mindig ugyan az a büntetési tétel szerepelni.

    Kérnénk mindenkit, hogy alaposan nézze át a replay-en a rá vonatkozó eseteket és gondolja át, mit csinált rosszul és utána vonja le a megfelelő következtetéseket, hogy a jövőben hogy ne kerüljön többet ilyen helyzetbe! Akinek kérdése van a büntetésével kapcsolatban, vagy szeretne kérni bővebb magyarázatot, azt természetesen megteheti, de csakis udvarias, kulturált formában, más különben nem fogunk reagálni. Akkor sem fogunk reagálni, ha nincs konkrét kérés/kérdés, csak valami "bedünnyögés" olvasható!

    Donington 2018.10.14



    A - R1:

    0:00 - Piski Tamás - boxutca áthajtás le nem töltése: 2 figyelmeztetés
    1:49 - Piski Tamás - leszorítás: 3 figyelmeztetés


    A - R2:

    4:27 - Balogh András - nem figyel oldalra: 1 figyelmeztetés
    5:37 - Balogh András - lökés: 3 figyelmeztetés

    Az összevont büntetések összesítve:

    3 Boxutca áthajtás: Piski Tamás
    Boxutca Áthajtás: Balogh András
    3 db Figyelmeztetés: Mikó Péter
    2 db Figyelmeztetés:
    1 db Figyelmeztetés: Vizner Gábor

    Boxutca áthajtásos büntetés - a következő első futamon letöltendő, amelyen a versenyző megjelenik. Letöltése az adott futam 2. és 4. köre között kötelező. A letöltés pontos szerver szerinti idejét futam után az AC Bajnokság - BUÁ letöltése topikban jelezni szükséges.

    Ha az összevonásokban bárki bármi hibát lát, az jelezze! Ha hibára derül fény, akkor az mindenképpen javításra kerül, akár visszamenőleg is.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  2. #2
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    A - R2:

    4:27 - Balogh András - nem figyel oldalra: 1 figyelmeztetés
    5:37 - Balogh András - lökés: 3 figyelmeztetés

    Boxutca Áthajtás: Balogh András
    Kicsit sokallom az 5.37 eset utáni 3 figyelmeztetést.
    Lökés, kiforgatás miatt szoktatok 3 figyelmeztetést adni.
    A Silverstone-i versenyen Piski Tomi 1 db figyelmeztetést kapott hasonló szituért pedig én annak következtébe a falba végeztem és az utolsó helyre esetem vissza.
    Itt Kristóf az esetet követően 1 helyet veszített 1 mp-t sem bukva és az autója sem sérült.

    Leveleztünk Kristóffal az eset miatt, egy tökös manőver volt a halálkanyarban de a végkimenetele nem volt kiszámítható.
    Kérném a mérséklést.

  3. #3
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése
    A Silverstone-i versenyen Piski Tomi 1 db figyelmeztetést kapott hasonló szituért pedig én annak következtébe a falba végeztem és az utolsó helyre esetem vissza.
    Ebben nem voltam érintett, beleszólok. Tök más szitu volt. Nemisértem. Ha az elejére gondolsz Piski támadott utolsó sikánba, közösen befordultatok, picit leterelted, Ő meg épp a fűről visszajőve megpöckölte a sarkadat, megbicsaklottál, és melléd ért. Ezért kapott 1 figyut. Közvetlen ebből lett a lényeg, hogy a célegyenesre Vizner is felért rátok, és tempóelőnyből kettőtök közé bedugta az orrát, az elöl lévő páros, meg szépen összezárt, így klasszikus kugli effetus jött létre, a két szélső összepuszilt, amiben az AC fizikai törvénye szerint most épp téged dobott ki a gép. Szerencsétlen eset volt, annál az esetnél talán Te voltál a legvétlenebb (elöl voltál, pályaszélén, egyenesen mentél), így Piski, és Vizner is kapott érte 1-1 figyut, talán őnekik lett volna lehetőségük elkerülni a balesetet.
    Szóval ha valamivel összeakarod keverni, légyszi pontosíts hogy melyik esettel gondoltad.
    Utoljára módosította: neilszab; 2018. 10. 20. 01:18.

  4. #4
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Az illetékes VB tagok majd reagálnak, a magánvéleményeket pedig töröltem a topikból.

    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Hogy legyen kép, 5:37
    Kristóf, nem kell róla videó, ez nem vita topik, az illetékes VB tagok pontosan meg tudják nézni a szóban forgó esetet a replay-ben.
    Akit meg még érdekel, az is..
    Utoljára módosította: neilszab; 2018. 10. 20. 08:44.

  5. #5
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése
    Kicsit sokallom az 5.37 eset utáni 3 figyelmeztetést.
    Lökés, kiforgatás miatt szoktatok 3 figyelmeztetést adni.
    A Silverstone-i versenyen Piski Tomi 1 db figyelmeztetést kapott hasonló szituért pedig én annak következtébe a falba végeztem és az utolsó helyre esetem vissza.
    Itt Kristóf az esetet követően 1 helyet veszített 1 mp-t sem bukva és az autója sem sérült.

    Leveleztünk Kristóffal az eset miatt, egy tökös manőver volt a halálkanyarban de a végkimenetele nem volt kiszámítható.
    Kérném a mérséklést.
    Sziasztok,ma lesz a verseny, sikerült a mérséklést megvitatni? Köszi a válasz

  6. #6
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,ma lesz a verseny, sikerült a mérséklést megvitatni? Köszi a válasz
    Szia!
    Hosszú ideig vizsgálódott a VB, de arra jutott hogy marad a 3 figyelmeztetés.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  7. #7
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Szia!
    Hosszú ideig vizsgálódott a VB, de arra jutott hogy marad a 3 figyelmeztetés.
    akkor megyek megnézem hol a boxutca bejárata, kösz a választ

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •