Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 49 (49 összesen)
  1. #26
    TS nem megy! Nektek?

  2. #27
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Mai futam infók

    Időrend:
    19:00 - Prekval zárása
    19:35 körül próbarajt, 19:45-kor RESTART, utána lehet csatlakozni az éles szerverre. Booking nem lesz.

    Figyelem, jelszó a csatlakozáshoz itt: link

    És végül a legfontosabb: a pályán való magatartás!

    Kérünk mindenkit, hogy fokozottan figyeljetek egymásra, ne rontsátok el senki versenyét és felkészülését egy-egy meggondolatlan manőverrel!



    • A futam elején nagy lesz a tumultus, amihez mindenkinek alkalmazkodnia kell, nem lehet a megszokott féktávokat venni... csak óvatosan!
    • A futam 2*15 körös lesz, az autók meg könnyen sérülnek, nem érdemes kockáztatni, pláne nem az elején!
    • Mindig fékezzünk időben!! Ha vki közvetlenül előttünk van azonos íven, akkor korábban fékezzünk mint Ő... ha pedig baj van, akkor inkább vezessük ki a pályáról az autónkat ahelyett, hogy felöklelnénk az előttünk lévőket! A hátulról történő kilökéseket nagyon szigorúan vesszük.
    • Leszorítások: Figyeljünk mindig oldalra, ha nem vagyunk 100%-osan biztosak benne, hogy van-e vki mellettünk, akkor inkább hagyjunk helyet a pályán!
    • Pályára való visszatérés: aki kicsúszik, vagy megpördül az semmilyen formában nem zavarhatja meg a mögötte érkező mezőnyt. Ha keresztbe állsz a pályán, akkor taposs a fékbe és ne mozdulj meg addig, amíg nem tudsz biztonságosan elindulni. Aki meg lekerül a pályáról, az csak is a pálya legszélén az érkezőket nem zavara nagyon óvatosan térhet vissza!



    Felhívnánk a TeamSpeak használatára a figyelmet mert sok az új versenyző és ott tudunk a leghamarabb segíteni!
    TeamSpeak-ről bővebben
    itt olvashattok!

    A szerverbeosztás a
    táblázat alapján lesz.
    Nagyon szoros a mezőny, a legkisebb meggondolatlanság is könnyen megbosszulhatja magát, 1 helyezésért nem érdemes kockáztatnia se a védekezőnek, se a támadónak a testi épségét és ezzel a versenyét.
    Felhívom a figyelmet, hogy a szabályok értelmében mind a prekvalifikáción, mind az időmérőn és a futamon,
    a rank app által engedélyezett pálya nyomvonalon kell haladni.


    Minden egyéb infó a futamkiírásban!

    Sok sikert mindenkinek!
    Utoljára módosította: Zelfel Tamás; 2018. 10. 23. 19:17.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  3. #28
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Saját stream itt lesz.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  4. #29
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Kezdek kiborulni az Oculusos faszságok miatt. Ha a ma esti futamon sem tudok indulni, akkor leteszem a lantot és megy a PC a kukába. Nevetséges ez a Windows-Oculus-Nvidia trió, hogy VALAMI MINDIG FOS ezekközül.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  5. #30
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Kezdek kiborulni az Oculusos faszságok miatt. Ha a ma esti futamon sem tudok indulni, akkor leteszem a lantot és megy a PC a kukába. Nevetséges ez a Windows-Oculus-Nvidia trió, hogy VALAMI MINDIG FOS ezekközül.
    Fejleszd a konfigod, vegyél egy monitort

  6. #31
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Szerverbeosztás

    1-24. helyezett: GTR-Masters.hu #R1 - Szűcs Tamás -> Tóth Szabolcs

    Hamarosan mennek a szerverek belépés- és rajt teszt céljából, mindenki lépjen be, akinek gondja van, az mielőbb jelezze!

    19:35 körül próbarajt, 19:45-kor RESTART, utána belépés az éles szerverre.
    Figyelem,
    jelszó a belépéshez itt: link (csak annak kell, aki akar skint választani, vagy nem került be az entry listbe)
    Utoljára módosította: Zelfel Tamás; 2018. 10. 23. 19:18.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  7. #32
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Megkérnénk mindenkit, hogy a próbarajton maradjon a második futamra is! Köszönjük!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  8. #33
    Teszt szerver megy, lehet csatlakozni.

  9. #34
    csak én kapok “Password not accepted”-et?

  10. #35
    Burszky Norbert Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 09. 28.
    Város
    Bátka
    Üzenetek
    64
    Sziasztok

    a link még a régi jelszót mutatja.. betudnátok rakni az új jelszót? KÖszi előre is

  11. #36
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    291
    nem tudok belépni a jelszóval

  12. #37
    megvan, köszi.

    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    1-24. helyezett: GTR-Masters.hu #R1 - Szűcs Tamás -> Tóth Szabolcs

    Hamarosan mennek a szerverek belépés- és rajt teszt céljából, mindenki lépjen be, akinek gondja van, az mielőbb jelezze!

    19:35 körül próbarajt, 19:45-kor RESTART, utána belépés az éles szerverre.
    Figyelem,
    jelszó a belépéshez itt: link (csak annak kell, aki akar skint választani, vagy nem került be az entry listbe)

  13. #38
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Saját stream - a mezőny végéről
    https://www.youtube.com/channel/UC6w...ZuWfhTIBw/live

  14. #39
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Kezdek kiborulni az Oculusos faszságok miatt. Ha a ma esti futamon sem tudok indulni, akkor leteszem a lantot és megy a PC a kukába. Nevetséges ez a Windows-Oculus-Nvidia trió, hogy VALAMI MINDIG FOS ezekközül.
    És a neved is rossz a játékban...

  15. #40
    Simresults eredmények

  16. #41
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    És a neved is rossz a játékban...
    Azóta meglett, hogy a content manager kavart be.

    Más: bocs mindenkitől aki a pályatanulás közepette valamelyik oldalamra került. A helicorsa is beszart, csak akkor mutatott mást, ha már vörös távolságban volt.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  17. #42
    Hát, ez tényleg kiegyenlített verseny lett, kár hogy a pályát nem akarta befogadni a gyomrom, nem sikerült ráérezni annyira, amennyire szerettem volna. Első futamon Lányi Tamással csatároztunk, majd akadtunk össze, másodikon meg főleg Piski Tamással volt izgalmas a csata, vagy csak simán feltartottalak, itt a te véleményedre is kíváncsi lennék!

  18. #43
    Idézet Eredetileg hardrada_ írta Hozzászólás megtekintése
    Hát, ez tényleg kiegyenlített verseny lett, kár hogy a pályát nem akarta befogadni a gyomrom, nem sikerült ráérezni annyira, amennyire szerettem volna. Első futamon Lányi Tamással csatároztunk, majd akadtunk össze, másodikon meg főleg Piski Tamással volt izgalmas a csata, vagy csak simán feltartottalak, itt a te véleményedre is kíváncsi lennék!
    Tomi először is elnézést, megnéztem a replayt, ott túlságosan szűkre vettem, nem maradt neked elég hely, nagyon sajnálom! Kár érte, mert amúgy megint jó kis csata volt előtte meg utána is.

  19. #44
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Raceroomból ismertem ezt a pályát és már ott megtetszett nagyon Aztán rá találtam a racedepartmenen. Mondtam is ez kell a bajnokságba! Nem bántam meg hogy betettük mocskos jókat csatáztunk első és második futamon is Kiss Janival és Antal Pistivel is. Nagyon korrektek voltak mind a ketten!
    Köszönöm mindenkinek aki részt vett a mai futamon!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  20. #45
    Annyi baj legyen!
    Az egyébként jobban fájt, amikor utána beforogtál elém, akkor mérgelődtem kicsit, de legalább mindketten tovább tudtunk menni


    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Tomi először is elnézést, megnéztem a replayt, ott túlságosan szűkre vettem, nem maradt neked elég hely, nagyon sajnálom! Kár érte, mert amúgy megint jó kis csata volt előtte meg utána is.

  21. #46
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    R1: Oké végülis. Antal Pistivel csatároztam először, élmény, oda-vissza ment
    R2: Hát csetlettek botlottak, sajna a zöld műfűre énis ráfékeztem, becsúsztam SzűcsTomi elé, bocs. Ilyen szempontból nemtúl barátságos a pálya, futamon megdob a kerékvető, kicsúszik alólad, stb. Tán utolsó helyről kellett felkecmeregnem, amely során sok érdekes jelenetben volt szerencsém
    Lapozzunk...

  22. #47

  23. #48
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    R1: Oké végülis. Antal Pistivel csatároztam először, élmény, oda-vissza ment
    R2: Hát csetlettek botlottak, sajna a zöld műfűre énis ráfékeztem, becsúsztam SzűcsTomi elé, bocs. Ilyen szempontból nemtúl barátságos a pálya, futamon megdob a kerékvető, kicsúszik alólad, stb. Tán utolsó helyről kellett felkecmeregnem, amely során sok érdekes jelenetben volt szerencsém
    Lapozzunk...
    Kész szerencse, hogy volt csapattársad, aki miután megnyomta a realtime gombot, félreállt és megtámadta azt a Maseratit, aki kemény csatára késztetett téged és így el tudtál lógni
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  24. #49
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg hardrada_ írta Hozzászólás megtekintése
    Hát, ez tényleg kiegyenlített verseny lett, kár hogy a pályát nem akarta befogadni a gyomrom, nem sikerült ráérezni annyira, amennyire szerettem volna. Első futamon Lányi Tamással csatároztunk, majd akadtunk össze, másodikon meg főleg Piski Tamással volt izgalmas a csata, vagy csak simán feltartottalak, itt a te véleményedre is kíváncsi lennék!
    Mivel az első futamon volt három BUÁ-m, így tudtam, hogy ez lesz - ha minden jól megy - az egyik dobós futamom. Ebből kiindulva nem erőltettem a versenyzést, próbáltam kimaradni a bajból, csak veszítenivalóm volt. Ennek ellenére sorozatosan nekemjöttek hátulról, oldalról, befékeztek mellém állat módjára.

    Nekem nem volt izgalmas, meg csata sem, de ha te jól érezted magad, akkor már megérte elindulnom

    Gratulálok Lányi Tamás csapattársamnak a győzelemhez

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •