Szavazás eredménye: Melyik időpontra helyezzük át a Masters találkozó miatt a GT4 Chang futamot?

  • október 23. (kedd)

    6 60,00%
  • november 17. (szombat)

    5 50,00%
Szavazók
10 Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
Több válaszra voksolható szavazás
Találatok: 1 - 7 (7 összesen)
  1. #1

    Szavazás - GT4 versenynaptár

    Kedves Versenyzők!

    A 2018-as Masters liga találkozó dátuma (november 18.) egybeesik a GT4 bajnokság Chang versenypályán megrendezésre tervezett futam napjával. Mivel vannak, akik távolról érkeznek és nem érnénel haza a futamra, valamint ha a jó hangulat okán legurulna néhány sör/bor/feles, nem lenne túl jó ötlet enyhén dekoncentráltan a pályára gurulni.
    A fent említett okok miatt úgy döntöttünk, hogy a futamot egy másik időpontban remdezzük meg. Az őszi verenynaptár elég sűrű, ezért csak két dátumot találtunk megfelelő alternatívaként, a futam előtti szombati napot (november 17.), valamint egy hosszú hétvége utolsó napját (október 23. kedd).

    Kérünk bennneteket, hogy a fenti szavazáson jelezzétek, melyik időpont lenne számotokra a megfelelőbb. Akinek minkét időpont jó, szavazhat mindkettőre, akinek csak az egyik, az jelölje be az egyiket. Az októberi időpont közelsége miatt a szavazást a most vasárnapi doningtoni GT4 futam után lezárjuk.
    Kérjük csak azok szavazzanak, akik indulnak, vagy tervezik az indulásukat a GT4 bajnokságban!

    Köszönjük az együttműködéseteket!
    Utoljára módosította: latoo; 2018. 10. 11. 21:26.

  2. #2
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Szombat este lenyomni egy versenyt, aztan koran kelni es 3 orat vezetni nagyon sok lenne. Szerintem aki utazik, zombikent erkezne.

  3. #3
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Szombat este lenyomni egy versenyt, aztan koran kelni es 3 orat vezetni nagyon sok lenne. Szerintem aki utazik, zombikent erkezne.
    A találkozó déltől van tervezve, 3 óra vezetés plusz a reggeli készülődéssel együtt is elég 8 - fél9-kor kelni. A GT4 futamoknak fél10 körül vége szokott lenni, van több mint 10 órád aludni, annyi csak elég kipihenni a 2*25 percet
    De ezért is van másik időpont is

  4. #4
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    A velemenyemet, helyzetemet mondtam el. Egyebkent nem tudom, ti hogy vagytok vele, nekem egy futam utan kell egy-masfel ora, amig megnyugszom es tudok aludni.

    Amugy meg ha lehet, nem reggel indulnank. Az asszonnyal a haromoras ut inkabb ot 😁

  5. #5
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Amugy meg ha lehet, nem reggel indulnank. Az asszonnyal a haromoras ut inkabb ot 😁
    Asszonyt hozni Masters találkozóra nem túl emberbaráti cselekedett. Neki is rossz, mert unja, neked is rossz, mert ez alatt a tekintete lyukat fúr a tarkódba...

  6. #6
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Asszonyt hozni Masters találkozóra nem túl emberbaráti cselekedett. Neki is rossz, mert unja, neked is rossz, mert ez alatt a tekintete lyukat fúr a tarkódba...
    A talalkozora nyilvan nem jon, nem ettem en meszet

    Viszont eljon velem, baratnozik Pesten, vasarolgat, mozizik. Aztan hazavezet, en meg tudok veletek koccintani.

  7. #7
    Up a szavazásnak!

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •