Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 46 (46 összesen)
  1. #26
    Idézet Eredetileg Ati írta Hozzászólás megtekintése
    köszi
    Milyen autóval mennél?
    GT2 pori nincs, de a többiből elvileg van szabad

  2. #27
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    B szerveren a narancssárga M3-tól szeretnék elnézést kérni. Elb*sztam.

  3. #28
    Azt hittem sosem lesz vége
    Zoli úgy éreztem nem húztam rád sehol, bocs ha mégis valahol kicsit kemény volt, idegölő volt

  4. #29
    Nem hivatalos eredmények:
    A szerver
    B szerver

  5. #30
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Óvások

    Óvásokat ide kérnénk!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  6. #31
    Scheiblinger Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 07. 27.
    Város
    Törökbálint
    Üzenetek
    193
    Mi volt veled Szűcs Tomi? Zelfi közvetítésén nem látszott, csak, hogy lemész a pályáról, aztán a boxba.

  7. #32
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Elfogyott a benzin

  8. #33
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Kvali: Meglepően jól sikerült hozzám képest PB-vel 7. hely
    Futam: A próbarajt után megmondom őszintén, hogy fostam picit nehogy elússzon a segge a tanknak. Végül sikerült szépen eljönni majd nemsokára már a 4.helyen mentem. Na mondom ez nem lesz rossz. Kérdezném is Piski Tomi, Asztalos Andris, Szarka Andris triót, hogy ennyire befolyásolta a pályahőmérséklet a tempót vagy miért nem tudtatok elszakadni? Még tudtam is közeledni az élbolyhoz, közben Lányi Tomi úgy megérkezett rám, hogy bele is hibáztam az egyik féktávba. Láttam hogy Latoo hamarabb megy ki a boxba és médiumon jön vissza. Gondoltam majd kiállás után meglepem a tempómmal ami jó is volt csak a gödörben sikerült megforognom. Buktam még vagy 3 pozíciót is. Onnan sikerült feljebb jönni de csak úgy hogy hibáztak előttem. Így P6 lett a vége ami azért nem is olyan rossz.
    Kérdés: Kinek hogy tetszett a változó hőmérséklet?
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  9. #34
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Tegnapról (miután valahogy működésre bírtam a VR sisakot ACvel folyamatos 95%os terhelés mellett)

    Időmérő: alapvetően az F1 rajtra fókuszáltam, de mintha elcsúszott volna a programunk és így a vártnál sokkal több időm lett körözni. A meleg jól jött a Mercinek, P3, 7 tizedet javítottam a PBn.
    Rajt: Antal Gábort lerajtoltam, de mélyen fékezett ő is, nem tudom hogy összeértünk-e T1ben, de utána visszajött elém, majd kicsúszott. Aztán Józsefet kezdtem el üldözni, circa 55 körön át, de az istennek nem akart hibázni, így kissé eseménytelen és reménytelen futamon vagyok túl. Talán lett volna esély elé vágni ha let volna B terves Soft-Med pitconfig elmentve de nem volt. Aztán a boxban a pattogos aszfalton túl is csúsztam és 2x tolattam vissza hogy meglegyen a helyem, így 3mpről egy célegyenesnyi különbség lett köztünk és végképp kedvemet vesztettem. Ha Balázs nem lett volna ennyire közel végig, biztos szétestem volna, így gumira vigyázás közepette becsorogtunk a célig. Jobb is lehetett volna, de úgyérzem nem tudtam volna József elé kerülni, grat.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  10. #35
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Kérdezném is Piski Tomi, Asztalos Andris, Szarka Andris triót, hogy ennyire befolyásolta a pályahőmérséklet a tempót vagy miért nem tudtatok elszakadni?
    Egesz mas volt az oka.
    Egyszeruen beragadtunk Piski Tomi moge aki meden volt.
    Sajnos Tomi az utolso pillanatban egy hajszallal megszerezte a polet.Utolag kiderult, hogy ez volt a kulcsa a gyozelemnek. A rajtnal nem tudtam megelozni igy mivel o meden volt en meg softon, szepen beragadtam moge. Hiaba lettem volna gyorsabb az elso 20 korben. Megelozni nem sikerult. Egyszer probalkoztam de akkor ossze is utkoztunk uh inkabb nem eroltettem. A 20. kore mar a soft lassabb lett mint a med igy Tomi elszakadt kb 8-10 mp-re mire eljott a kerekcsere. Aztan az uj softokon megint tudtam tempot menni. Szepen le is dolgoztam a hatranyomat de mikor vegre mar ott voltam Tomi mogott akkor a pc-m a nagy hajtasban tulmelegedett es par korig olyan komoly lagjaim voltak h alig tudtam korbemenni. Aztan szerencsere rendbejott, de akkora hatranyom lett h azt mar nem lehetett behozni. Foleg ugy h teljesen kizokkentem a tempobol. Szoval ugy gondolom ha az elejen az elen mentem volna akkor ki tudtam volna akkora elonyt autozni Tomihoz kepest h azt meg is tartom a vegeig. Az elso 10-15 korben 1-1.5 mp-vel gyorsabb lettem volna kb. mint Tomi. Ez van. Majd legkozelebb.....
    Grat Tomi!

  11. #36
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Kérdés: Kinek hogy tetszett a változó hőmérséklet?
    Nekem ezzel kapcsolatban olyan kérdésem volna, hogy a practice is változó hőmérséklettel fut? Mert voltam több alkalommal is gyakorolni fent, sajnos egyszer sem néztem meg hogy hányfokos a pálya, kipróbáltam több féle taktikát, majd jött a futam, és a hidegebb idő miatt nem bírtam felmelegíteni az autó jobb oldalát Lehet pont akkor gyakoroltam amikor meleg volt a prekval szerveren is.

  12. #37
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274
    Én med gumikkal végig korcsolyáztam a gumik a kék 50 árnyalatai voltak. Mivel sérült volt az autóm körben ezért pár körrel féltáv előtt jöttem ki így szóba sem jöhetett a 2. etapra a soft, nyomáson vettem lejjebb, de ez sem segített, tegnap csak a soft volt jó így a változó hőmérsékleten.

    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Kvali: Meglepően jól sikerült hozzám képest PB-vel 7. hely
    Futam: A próbarajt után megmondom őszintén, hogy fostam picit nehogy elússzon a segge a tanknak. Végül sikerült szépen eljönni majd nemsokára már a 4.helyen mentem. Na mondom ez nem lesz rossz. Kérdezném is Piski Tomi, Asztalos Andris, Szarka Andris triót, hogy ennyire befolyásolta a pályahőmérséklet a tempót vagy miért nem tudtatok elszakadni? Még tudtam is közeledni az élbolyhoz, közben Lányi Tomi úgy megérkezett rám, hogy bele is hibáztam az egyik féktávba. Láttam hogy Latoo hamarabb megy ki a boxba és médiumon jön vissza. Gondoltam majd kiállás után meglepem a tempómmal ami jó is volt csak a gödörben sikerült megforognom. Buktam még vagy 3 pozíciót is. Onnan sikerült feljebb jönni de csak úgy hogy hibáztak előttem. Így P6 lett a vége ami azért nem is olyan rossz.
    Kérdés: Kinek hogy tetszett a változó hőmérséklet?

  13. #38
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Schumi írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem ezzel kapcsolatban olyan kérdésem volna, hogy a practice is változó hőmérséklettel fut? Mert voltam több alkalommal is gyakorolni fent, sajnos egyszer sem néztem meg hogy hányfokos a pálya, kipróbáltam több féle taktikát, majd jött a futam, és a hidegebb idő miatt nem bírtam felmelegíteni az autó jobb oldalát Lehet pont akkor gyakoroltam amikor meleg volt a prekval szerveren is.
    A Praktice-on fix 35 fok van mindig 😉
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  14. #39
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Schumi írta Hozzászólás megtekintése
    B szerveren a narancssárga M3-tól szeretnék elnézést kérni. Elb*sztam.
    El...de nincs gond, elnézést kértél, minden rendben, máris kevésbé tűnik elb@szott időnek a tizenpár óra amit azzal töltöttem, hogy biztonságosan végig tudjak menni a pályán/versenyen...jah...nem...

    Ne bocsánatot kérjél, hanem szánj rá légyszíves legalább ennyi időt Te is a következő felkészülésre és akkor nem fogod körönként 3-4-x elb@szni és magaddal vinni mást is...

    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Kérdés: Kinek hogy tetszett a változó hőmérséklet?
    ...az a két kör amíg tartott, nem jelentett problémát.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  15. #40
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    A kvali nagyon szenvedős volt, egy elfuserált, hibákkal teli körrel sikerült megszerezni a pole-t néhány századdal. Szerintem mindkettőnknek tizedek maradtak benne. De az első rajthely volt a kulcs a győzelemhez.

    Mediumon rajtoltam, mert melegebb lett a versenyre, a körülöttem lévők pedig softon. Nem tudtam felmelegíteni, lassú voltam, igy mozgó akadályként próbáltak megelőzni a többiek. Koccanás is lett belőle, meg is sérült az autóm. Viszont nem tudtak elmenni, amiben annak is szerepe volt, hogy mivel csapattársak vagyunk Andrással, nem támadott túl vérmesen. Ahogy a körök teltek, úgy kopott a soft és kelt életre a medium, így a boxkiállásra már 8 másoperces előnyöm volt. Nem akartam kockázatot vállalni, így hagytam a mediumot a következő etapra is, aminek köszönhetően András az etap elején hozott rajam, aztán megint lemaradt. Ha ő indult volna előlről akkor ő nyer, mert én sem támadtam volna, még ha tudom sem.

    Zelfi kérdésére válaszolva: az egyik oka, amiért nem húztunk el, hogy itt nem a Ferrari volt a legerősebb, hátrányban volt. A másik pedig, hogy fogtam az elején a mezőnyt. A változó hőmérséklet jó dolog, de nem ebben a formában. A sessionok között már ne változzon, mert az nem életszerű, hogy van 10 másodpercem eldönteni, milyen gumival akarok indulni, illetve ennek megfelelően belőni a setupot , guminyomást, stb. a maradék kb 50 sec alatt. Legyen véletlenszerű az, hogy mi vár minket a szerveren, de a verseny előtt közvetlenül már ne állítsatok minket ilyen nehézség elé, mert ez teljesen irreális elvárás.

    A GT4-ben nincs sokmindent állítani, ott más a helyzet, no meg van, aki nem érzékeny ennyire a körülményekre, de ezt autója/pilótája válogatja.

  16. #41

    Thumbs up

    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Kérdezném is Piski Tomi, Asztalos Andris, Szarka Andris triót, hogy ennyire befolyásolta a pályahőmérséklet a tempót vagy miért nem tudtatok elszakadni?
    Az elején feltartott a két Ferrari de éreztem hogy ha nagyon erőltettem az előzést hamar a sóderágyban találom magam. Aztán hibáztam is a sikánban, ott visszaelőzött Asztalos Andris. Onnan inkább csak a gumikra figyeltem mert tudtam hogy a softtal határeset lesz a féltáv.

    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Kérdés: Kinek hogy tetszett a változó hőmérséklet?
    Nem ismerem még annyira az AC-t ezért engem meglepett hogy ekkora különbséget okozz a gumiknál 3-4 fok különbség. Porschéval med gumikkal készültem a futamra. De a 29 fokos practice alatt simán 90 fok alatt tudtam tartani a soft gumikat is. Ezért bevállaltam 2 softtal a futamot ami tökéletesen működött. Az más kérdés hogy 63 körre tankoltam, mégis kifogyott a benzin az utolsó körre. Így az extra kiállás miatt buktam a 3. helyett.

    Alapvetően tetszett ez a változtatás. Az életben is eltelik az utolsó edzés és a futam között idő. Jöhet nap vagy felhő a pálya fölé, folyamatosan változnak a viszonyok. Ezzel a részével sincs bajom. Egyszerűen mindenkinek több stratégiával kell készülnie a futamra. Ez megkavarhatja a dolgokat.

  17. #42
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    El...de nincs gond, elnézést kértél, minden rendben, máris kevésbé tűnik elb@szott időnek a tizenpár óra amit azzal töltöttem, hogy biztonságosan végig tudjak menni a pályán/versenyen...jah...nem...

    Ne bocsánatot kérjél, hanem szánj rá légyszíves legalább ennyi időt Te is a következő felkészülésre és akkor nem fogod körönként 3-4-x elb@szni és magaddal vinni mást is...



    ...az a két kör amíg tartott, nem jelentett problémát.
    Teljesen igazad van, éreztem ezt én is, ezért próbáltam elébe menni egy bocsánat kéréssel. Ez kicsit keményebb tanuló pénz volt mint vártam, sajnos más itta meg a levét.

  18. #43
    Gál Vilmos Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 09. 13.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    18
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Bárki bármiért tehet óvást komment nélkül!
    Én csak nem gondoltam, hogy ez probléma lett volna közöttünk, nem akartam belőle ügyet csinálni, gondoltam mivel mind a kettőnknél volt 1-1 érintés 1-1 ugyan olyan mozdulásnál, ezért annyiban hagyjuk. Tudnék még óvást tenni másra is, de nem teszem mert nem befolyásolta a versenyemet.


    ________________________________________
    Szerk.: Áthelyezve az óvás tobikból (neilszab)
    Utoljára módosította: neilszab; 2018. 10. 30. 07:16.

  19. #44
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Cheesy Bites írta Hozzászólás megtekintése
    Én csak nem gondoltam, hogy ez probléma lett volna közöttünk, nem akartam belőle ügyet csinálni, gondoltam mivel mind a kettőnknél volt 1-1 érintés 1-1 ugyan olyan mozdulásnál, ezért annyiban hagyjuk. Tudnék még óvást tenni másra is, de nem teszem mert nem befolyásolta a versenyemet.
    Kedves Vilmos,
    az óvás topikban nincs "csak", nincsenek gondolatok, nincsenek vélemények, se hozzáfűzni valók... csak is kizárólag az óvás van kommentár nélkül.

    Mindenkinek a saját maga dolga eldönteni, hogy neki mi fér bele és mi nem és ennek fényében vagy benyújtani az óvást, vagy sem.
    Ebből adódóan más óvását sincs jogod bírálni, vagy véleményezni, bárki bármit bejelenthet vizsgálatra, amit csak gondol és még csak igazának sem kell lennie.
    Ha tudnál még te is mit megóvni, de nem teszed, az is kizárólag a te saját dolgod... ezért viszonzást, hálát, stb nem várj senkitől.


    Mi mindig azt javasoljuk, hogy ne azt nézzétek, hogy nektek egy incidensből mennyi károtok származott, hanem ha olyat láttok, ami szerintetek nem fér bele a fairplay elveibe és nem szeretnétek többet ilyen manőverrel találkozni a versenypályán, akkor igenis óvjátok meg, hogy az elkövető orrára legyen koppintva és legközelebb lehetőleg többet már ne csináljon ilyet. Ha nem szólsz, akkor lehet észre se veszi magát és újra megcsinálja vagy veled, vagy bárki mással a következő futamon... ezt érdemes végiggondolni.
    Utoljára módosította: neilszab; 2018. 10. 30. 14:47.

  20. #45
    Gál Vilmos Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 09. 13.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    18
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves Vilmos,
    az óvás topikban nincs "csak", nincsenek gondolatok, nincsenek vélemények, se hozzáfűzni valók... csak is kizárólag az óvás van kommentár nélkül.

    Mindenkinek a saját maga dolga eldönteni, hogy neki mi fér bele neki és mi nem és ennek fényében vagy benyújtani az óvást, vagy sem.
    Ebből adódóan más óvását sincs jogod bírálni, vagy véleményezni, bárki bármit bejelenthet vizsgálatra, amit csak gondol és még csak igazának sem kell lennie.
    Ha tudnál még te is mit megóvni, de nem teszed, az is kizárólag a te saját dolgod... ezért viszonzást, hálát, stb nem várj senkitől.


    Mi mindig azt javasoljuk, hogy ne azt nézzétek, hogy nektek egy incidensből mennyi károtok származott, hanem ha olyat láttok, ami szerintetek nem fér bele a fairplay elveibe és nem szeretnétek többet ilyen manőverrel találkozni a versenypályán, akkor igenis óvjátok meg, hogy az elkövető orrára legyen koppintva és legközelebb lehetőleg többet már ne csináljon ilyet. Ha nem szólsz, akkor lehet észre se veszi magát és újra megcsinálja vagy veled, vagy bárki mással a következő futamon... ezt érdemes végiggondolni.
    Rendben, nem akartam ebből semmiféle konfliktust. Teljesen logikus amit mondasz, nem fog ilyen történni legközelebb.

  21. #46
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Ha már így szóba került, amit Te óvtál ott teljesen kontrolláltan belső íven kifékezve előztelek meg, és mivel mögöttem voltál, már én mentem arra amerre akartam....amit Én óvtam ott már a tükörbe láttam, hogy ahogy te jössz ott nem lesz kanyarodás és ha úgy kanyarodok ahogy szoktam akkor oldalba versz..ezért mentem ameddig lehetett és így is fékeznem kellett hogy ne menjek neked...vagy még lemehettem volna a pályáról...

    persze aztán azt látnak a bírák amit ők akarnak...Én így láttam...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •