Oldal: 17 / 19 ElsőElső ||| 7 13 14 15 16 17 18 19 UtolsóUtolsó
Találatok: 401 - 425 (453 összesen)

Téma: netKar PRO

  1. #401
    Kis Richárd Szervertag GPL Kis Richard logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 07.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    624
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Kár, hogy nem lehet letölteni a WR replayeket...

    Mondjuk a setupok legalább ott vannak
    http://www.wagenvoort.net/rank/track...id=19&carid=22
    Jah, érthetetlen mért nincs fent Rank-en, kb. ez volna a minimum...

    Mondjuk ha lenne is WR replay, lejátszásakor hol tudnám megnézni a végsebességet, vagy a fokozatot, kormányon amit néha ütközésig kiteker?, vagy volna valami spec. nézet visszajátszáskor -amiről nem tudok és külön megjelenik a fokozat meg sebesség? Telemetriát kellene belőni, az tutkó lenne.. Használja ezt valaki?

  2. #402
    Vermes Gábor Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 09. 21.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    29
    A setup kulonbseg nekunk meg nem tunt fel, de mindenkepp erdekes. Amikor meg a demoval toltam akkor en is talakoztam olyanokkal akik a legelesebb vissza forditoban kulso iven korbe autozotak, hogy csak neztem. En a belso iven is csuszkaltam. A netkar visszajatszasa egy szar. Igy egyszeruen. Az Lfs ami kb. 10eves jatek merfoldeket ver ra ebben. Semmilyen muszer nem mukodik. Ha masik autot nezel akkor meg a hang torz es el van csuszva a kephez kepest. Ja es a kep is olyan laggos, ugral, hogy par perc utan elhanyad magad. Igazabol arra alkalmas, hogy az iveket latod amit a masik hasznal. Ennyi es nem tobb. Sajnos. Teljesen meltatlan egy amugy jo szimulatorhoz 2011ben. A vegsebbesseg eleg erdekes ebben a jatekban. A szarnyak allasa nincs szokszor a sebbeseggel aranyban. Dani eleg nagy szarny allasal szeret menni es alig van sebbeseg kulonbseg az egyenesekben. Allitolag a kaszni segget alapbol magasra kell allitani es a rugozast lagyra tenni. Igy az egynesben nagyobb sebbesegnel leul a segge es nol a vegsebbeseg. En mas jateknal ezt ilyen markansan nem latam, de itt mukodik.

  3. #403
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Skacok!
    Sanyától kérdeztem, hogy ő mennyit megy az 1600-ossal a célegyenes végén, mert úgy állva hagy, mintha különböző kategóriájú kocsikkal mennénk. Mondta, hogy 202 körül. Nekem a végsebességem 190-et nem szokta elérni, pedig ugyanaz a végáttételünk.

    Gondoltam, hogy lediktáltatom vele a setupját, hogy azzal kipróbáljam. Na már itt problémák adódtak, többek között a lengéscsillapításoknál. Ő ilyen 200-400 N/ms közötti értékeket mondott, míg nekem[IMG]imap://csanyibazsi%40gmail%2Ecom@imap.googlemail.com:993/fetch%3EUID%3E/%5BGmail%5D/Elk%26APw-ld%26APY-tt%20levelek%3E3806?part=1.2.2&filename=ddcfgbid.p ng[/IMG]Melléklet 7653Melléklet 7654ezek közé lehet tenni.
    Aztán jött az egyik fülön a projected max speed. Sanyának 242 km/h, míg nekem 209km/h.
    A szerverre csak ezzel a kocsival lehet felmenni, tehát tuti, hogy egy kategóriásról beszélünk.
    Már újratelepítettem, de ez sem vezetett eredményre.
    Esetleg valakinek ötlete?
    Nem nagyon jött válasz sehonnan, sőt hiába tettem be ezt a kérdést a nkPro magyar közösségi oldalon, én nyitottam meg azt a fórumot, már törlődött is
    Köszi a segítséget nekik és sok sikert az életben maradáshoz

    Esetleg valakinek ötlete, kíváncsian várom!

  4. #404
    Véghseő Béla Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2010. 06. 29.
    Üzenetek
    21
    Az a kolléga, akinek 200 felett megy az 1600-as, esetleg felrakhatná a setupot valahova...

  5. #405
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg Lecso írta Hozzászólás megtekintése
    Az a kolléga, akinek 200 felett megy az 1600-as, esetleg felrakhatná a setupot valahova...
    nekem megvan az a setup, elkértem tőle, de azzal semmegy 190 fölé nekem, de az is csak egy jó kigyorsítással inkább 188

  6. #406
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    nekem megvan az a setup, elkértem tőle, de azzal semmegy 190 fölé nekem, de az is csak egy jó kigyorsítással inkább 188
    Én inkább arra lennék kíváncsi, hogy miért más értékeket lehet nála beállítani, mint nálam.
    Esetleg, mert neki csak demo van, nekem meg full.
    Megnézhetné 1-2 ember, akinek demoja, meg 1-2 akinek full van meg, hogy milyen lengéscsillapításos értékeket lehet állítani náluk?

  7. #407
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Én inkább arra lennék kíváncsi, hogy miért más értékeket lehet nála beállítani, mint nálam.
    Esetleg, mert neki csak demo van, nekem meg full.
    Megnézhetné 1-2 ember, akinek demoja, meg 1-2 akinek full van meg, hogy milyen lengéscsillapításos értékeket lehet állítani náluk?
    Te is tudsz magadnak demót csinálni... csak csinálj egy másik drivert...

  8. #408
    Véghseő Béla Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2010. 06. 29.
    Üzenetek
    21
    Nekem fent van egy régebbi verzió, nem demo, de ott is ugyanazok az értékek vannak.
    200 N/ms csillapítás egy sportautóban nem elég, ettől biztos hogy sokkal nagyobb csillapítási tényezők kellenek. Bár kis tömegű az 1600-as, az 1000-3000 reális.

  9. #409
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Én inkább arra lennék kíváncsi, hogy miért más értékeket lehet nála beállítani, mint nálam.
    Esetleg, mert neki csak demo van, nekem meg full.
    Megnézhetné 1-2 ember, akinek demoja, meg 1-2 akinek full van meg, hogy milyen lengéscsillapításos értékeket lehet állítani náluk?
    Megnéztem. Full verzióm van és ugyanazok a határértékek mint nálad.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  10. #410
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Köszi szépen skacok! Ebből arra következtetek, hogy Sanya CSAL!

  11. #411
    Vermes Gábor Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 09. 21.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    29
    Valaszoltam neked!!!

    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Nem nagyon jött válasz sehonnan, sőt hiába tettem be ezt a kérdést a nkPro magyar közösségi oldalon, én nyitottam meg azt a fórumot, már törlődött is
    Köszi a segítséget nekik és sok sikert az életben maradáshoz

    Esetleg valakinek ötlete, kíváncsian várom!

  12. #412
    Ábel Dániel Regisztrált
    Csatlakozott
    2011. 11. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    21
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Nem nagyon jött válasz sehonnan, sőt hiába tettem be ezt a kérdést a nkPro magyar közösségi oldalon, én nyitottam meg azt a fórumot, már törlődött is
    Köszi a segítséget nekik és sok sikert az életben maradáshoz

    Esetleg valakinek ötlete, kíváncsian várom!
    Olvasod el a fórumot, a választ megkaptad közvetlenül a kérdésed után. Nem hiszem, hogy ennél kielégítőbb választ bárkitől kaphatnál ebben a témában.
    Ha fórum témát nyitsz, akkor úgy illik, hogy rendesen leírod a problémád, vagy kérdésed, nem pedig egy másik fórumba linkelsz.
    Az életben maradással nem lesz gond, köszi a jó kívánságot, és sok sikert a további virtuális karriered kiteljesedéséhez.
    Utoljára módosította: Ábel Dániel; 2011. 12. 18. 20:49.

  13. #413
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg Ábel Dániel írta Hozzászólás megtekintése
    ......sok sikert a további virtuális karriered kiteljesedéséhez.
    Köszönöm, azon leszek!

    Ahogy tudtam, olvastam volna de már nem volt ott.

  14. #414
    Ábel Dániel Regisztrált
    Csatlakozott
    2011. 11. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    21
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm, azon leszek!

    Ahogy tudtam, olvastam volna de már nem volt ott.
    Nem ott. Itt.

  15. #415
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Thumbs up

    Az 1000 kör F1600-Prato után most mentem pár kört Osellával is ugyanott. Hát, van különbség

    Prato Short, Osella, 1:14.6
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  16. #416
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg King_X írta Hozzászólás megtekintése
    A setup kulonbseg nekunk meg nem tunt fel, de mindenkepp erdekes. Amikor meg a demoval toltam akkor en is talakoztam olyanokkal akik a legelesebb vissza forditoban kulso iven korbe autozotak, hogy csak neztem. En a belso iven is csuszkaltam. A netkar visszajatszasa egy szar. Igy egyszeruen. Az Lfs ami kb. 10eves jatek merfoldeket ver ra ebben. Semmilyen muszer nem mukodik. Ha masik autot nezel akkor meg a hang torz es el van csuszva a kephez kepest. Ja es a kep is olyan laggos, ugral, hogy par perc utan elhanyad magad. Igazabol arra alkalmas, hogy az iveket latod amit a masik hasznal. Ennyi es nem tobb. Sajnos. Teljesen meltatlan egy amugy jo szimulatorhoz 2011ben. A vegsebbesseg eleg erdekes ebben a jatekban. A szarnyak allasa nincs szokszor a sebbeseggel aranyban. Dani eleg nagy szarny allasal szeret menni es alig van sebbeseg kulonbseg az egyenesekben. Allitolag a kaszni segget alapbol magasra kell allitani es a rugozast lagyra tenni. Igy az egynesben nagyobb sebbesegnel leul a segge es nol a vegsebbeseg. En mas jateknal ezt ilyen markansan nem latam, de itt mukodik.
    Értem. Bocsánatot kérek azoktól, akiket esetleg megbántottam, efölött a hsz fölött elsiklottam valahogy! Az 1600-nak nincs szárnya, így az nem lehet döntő. Kipróbálam Sanya setupját, majd összevetettük TS-en és neki totál mások a lengők értékei. Szóval, a gubanc a játékkal van. Azóta már több emberrel is beszéltem erről és Sanyánál és Wegánál vannak csak azok az értékek, másoknál azok vannak, mint nálam.
    Szóval, nem igazán kiforrott eza gáma egy bajnokság lebonyolítására (így), mert eléggé durva bug van benne.

  17. #417
    Kis Richárd Szervertag GPL Kis Richard logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 07.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    624
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Az 1000 kör F1600-Prato után most mentem pár kört Osellával is ugyanott. Hát, van különbség

    Prato Short, Osella, 1:14.6
    Bakkkker, nagyon kipróbálnám aztat.....

  18. #418
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Az 1000 kör F1600-Prato után most mentem pár kört Osellával is ugyanott. Hát, van különbség

    Prato Short, Osella, 1:14.6
    1:11:859

  19. #419
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    1:11:859
    Na szép! Elveszik azt a kis örömét is az embernek
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  20. #420
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Na szép! Elveszik azt a kis örömét is az embernek
    Amúgy iszonyat agresszív kocsi, nehéz menni vele. Az is igaz, hogy ebben a kocsiban még kb. 1 sec van.........majd megpróbálom kiautózni.

  21. #421
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    948
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    NetKar felejtős az azonos autók teljesítményében jelentkező nem egyenlő esélyek miatt.
    Ezt valaki megmagyarázná? Másik kérdés, a netkarba van "dinamikus" időjárás?

  22. #422
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg Matyesz írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt valaki megmagyarázná? Másik kérdés, a netkarba van "dinamikus" időjárás?
    Innen olvasd végig a topikot.

    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...l=1#post143683

  23. #423
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Jó, erre annyit, hogy az ISI engine-ben is volt már példa hasonló anomáliára, ne egy ilyenen akadjunk már fenn, nyilván van rá kézenfekvő megoldás/magyarázat...

  24. #424
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Az Asetto Corsa nem Klón!
    A netkar olyan amilyen, furcsálltuk miért mostoha gyerek. Susmus volt már egy ideje és a Danival mi is arra a következtetésre jutottunk hogy a netkar sohasem készül el teljesen. Az rf2 és az Asetto Corsa 2012 -es év megjelenésével jelentős pont lesz a szimulátorok világában.

  25. #425
    Vermes Gábor Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 09. 21.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    29
    Lali!

    Gyere szepen vissza a bajnoksagba jatszani! Ez nem figyelmeztetes akart lenni, hanem keres. Hianyzol mar a tarsasagnak!


    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    Az Asetto Corsa nem Klón!
    A netkar olyan amilyen, furcsálltuk miért mostoha gyerek. Susmus volt már egy ideje és a Danival mi is arra a következtetésre jutottunk hogy a netkar sohasem készül el teljesen. Az rf2 és az Asetto Corsa 2012 -es év megjelenésével jelentős pont lesz a szimulátorok világában.

Oldal: 17 / 19 ElsőElső ||| 7 13 14 15 16 17 18 19 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •