Oldal: 15 / 19 ElsőElső ||| 5 11 12 13 14 15 16 17 18 19 UtolsóUtolsó
Találatok: 351 - 375 (453 összesen)

Téma: netKar PRO

  1. #351
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Ha jól rémlik, akkor az a Crempa, vagy vmi ilyesmi. Azon én 1.44-et tudok, igaz, csak 10-15 kört mentem

  2. #352
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ő nem azon a pályán van, az alap pálya a teszt pálya, vmi C-betűs... De MI nem azon megyünk, a demóban van még egy elérhető pálya.
    Valamiért az rémlett 1 pálya van a demóban, meg sem próbáltam váltani...

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  3. #353
    Ábel Dániel Regisztrált
    Csatlakozott
    2011. 11. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    21
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ő nem azon a pályán van, az alap pálya a teszt pálya, vmi C-betűs... De MI nem azon megyünk, a demóban van még egy elérhető pálya.
    Crema.

  4. #354
    Vermes Gábor Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 09. 21.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    29
    Sracok akinek meg van a full johetne estenkent jatszani. Tegnap este is tok jo volt Monza Ftarget-el.

  5. #355
    Nyilas Lehel Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Város
    Tárnok
    Üzenetek
    346
    Idézet Eredetileg King_X írta Hozzászólás megtekintése
    Sracok akinek meg van a full johetne estenkent jatszani. Tegnap este is tok jo volt Monza Ftarget-el.
    Igen jöhetnétek, nkprohun.atw.hu

  6. #356
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg lehel6 írta Hozzászólás megtekintése
    Igen jöhetnétek, nkprohun.atw.hu

    Köszönjük az invitálást, én már voltam egyszer, fasza kis körözgetés volt!

  7. #357
    Ábel Dániel Regisztrált
    Csatlakozott
    2011. 11. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    21
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönjük az invitálást, én már voltam egyszer, fasza kis körözgetés volt!
    Ma este is várunk Szabolcs! 22:00-kor kezdünk Monzában-->Linket tudok adni...

  8. #358
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönjük az invitálást, én már voltam egyszer, fasza kis körözgetés volt!
    Csöndben, sunnyogva tesztelgetünk tesztelgetünk???
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  9. #359
    Véghseő Béla Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2010. 06. 29.
    Üzenetek
    21
    Sziasztok!
    Mi a jelszó a szerverre?
    Köszönöm.

  10. #360
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.641
    Idézet Eredetileg Lecso írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Mi a jelszó a szerverre?
    Köszönöm.
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...GTR-Masters.hu

  11. #361
    Ábel Dániel Regisztrált
    Csatlakozott
    2011. 11. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    21

    re

    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    ugyanaz, jobb minőségben:


  12. #362
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Lecso írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Én versenyeztem még annak idején a Csige féle bajnokságban, és az egyik legjobb verseny az Oschersleben-i esős verseny volt.
    Szerintem az eső egész jól sikerült, persze csúzsós ideális ív, meg hasonlók nincsenek benne (teszem hozzá száraz pályán sincs sehol felgumizott ív, legalább is eddig egyik szimben sem láttam....), viszont a tapadás a vizes pályán nem mindenhol egyforma, ilyen-olyan pocsolya félék vannak rajta, ami izgalmassá teszi a versenyzést.
    Ez butaság. GTR2-ben live track van, azaz az ideális ív mindíg jobban tapad, a terhelt kerekeket érdemes erre tenni, amint lecsúszol róla időt vesztesz. Sőt azt is megoldották hogy practicon kevésbé tapad a pálya mint qualin és az aszfalt/levegő hőmérséklete is kihatással van a tapadásra. Felszáradás is viszonylag dinamikus.

    Netkar proban eddig a legjobb az eső, GTR2-ben annyira gázos események vannak, pl. dörög az ég, villámlik, 3 méter magas vizfüggönyt húz az autó miközben körözi le a mezőnyt slicken...
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  13. #363
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    VAn a netkarban is csak nem látszik, fuss egy 30 körös versenyt és a textúrát húzd fel koppra az elfékezések is látszani fognak és tényleg jobban tapad. Viszont a vízben csúszik mint állat.

  14. #364
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    VAn a netkarban is csak nem látszik, fuss egy 30 körös versenyt és a textúrát húzd fel koppra az elfékezések is látszani fognak és tényleg jobban tapad. Viszont a vízben csúszik mint állat.
    Értem. Mostani verziót nem próbáltam, de korábbiakban nem volt érezhető. Biztos ez? Nem találtam erre utalást korábban sehol.
    Pálya editorban lehet állítani, ívet rajzolni, vagy figyeli merre mennek az autók és ott jobban tapad?
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  15. #365
    Vermes Gábor Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 09. 21.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    29
    Amiben van ilyen most az a kartracingpro. Ott most megcsinaltak rendesen. Az esot nem neztem de szarazon nagyon jol mukodik a dolog.

  16. #366
    Vermes Gábor Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 09. 21.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    29
    Amugy ma is volt edzes, aztan par fun futam. Teljesen jo volt. Bar paran nagyon hamar bedobtak a torolkozot. Szar a palya. Nem is ertem a dolgot. Ha van rajta par nehezebb kanyar az mar szar palya? Snetterton.

  17. #367
    Véghseő Béla Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2010. 06. 29.
    Üzenetek
    21
    A netkarban nincs aktív track, az biztos. Az elfékezések csak textúrák, de ott nem tapad jobban a pálya. Lehet egy ideális ív fájlt elmenteni (valami groove.txt ha jó emlékszem) és ha bemásolja az ember a pálya könyvtárába, akkor lesz egy kicsit sötétebb rész az ideális íven (vagyis nem ott, hanem pont ott, ahol az autó futtott az adott körben). Próbáltam már egyszer, de nem láttam semmi különbséget, aztán hagytam a p...ba.

    Snetterton nagyon jó pálya, csak a kanyarjai bumposak, ezért nagyon jó beállítás kell hozzá, különben elugrál az autó. Főleg a bombhole-ban (első sikán utáni jobbos), illetve az első sikán kijáratánál.

  18. #368
    Vermes Gábor Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 09. 21.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    29
    Sziasztok!

    Csutortokon megjelenik az Imola 2010-es palya. A kepek es videok alapjan a legszebb netkarpro palya lesz. Hetvegen inditok rajta szervert. Fun rovid tavu futamokkal. Inkabb csak ismerkedes lenne a palyaval. Igeny eseten tobb fele autoval is tolhatjuk. Aki tud jojjon tesztelni!

  19. #369
    Masters demo szerver csak versenyre van állítva?

  20. #370
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570
    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Masters demo szerver csak versenyre van állítva?
    Elvileg nem és ESC után lehet next sessiont kérni.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  21. #371
    Vermes Gábor Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 09. 21.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    29
    Sziasztok gyertek jatszani! 19.00-kor kezdodik a race. Ftarget/barcelona 2010. 25 kor a verseny.

  22. #372
    Vermes Gábor Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 09. 21.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    29
    Szimulátor fan barátaim!


    Végre van egy kis magyar netkar közösség. 12-15 fő akik rendszeresen játszanak ezzel nagyszerű de méltatlanul elhanyagolt szimulátorral. A versenyeken általában 8 fő indul. Nagyon jó, és tiszta versenyeket megyünk. Ez egy alakuló most formálódó társaság. A célunk összehozni, összefogni a nkpro előfizetéssel rendelkező magyarokat. Olyan versenyeket szeretnénk rendezni ahol a rajtrács tele van. Mindenki kulturáltan a másikat tisztelve játszik. A nagyobb létszám azért lenne fontos mert biztosítaná a hátsórégiókban is jó csaták legyenek. Aki csatlakozik biztos lehet benne minden segítséget (program beállítások, autók setupolásához) megkap a felhőtlen szórakozáshoz. Az összes autóval típussal szeretnénk versenyeket rendezni. Egyenlőre a Ftarget autóval csinálunk versenyeket. Oka egyszerű ez gyors de könnyen kezelhető autó. Kezdésnek a legmegfelelőbb típus. A cél a játék fokozatos megismerése profi szintelérése. Később nemzetközi szinten is megálljuk a helyünket. A rendszeres komoly versenyek mellet minden este 5-10 körös fun versenyeket csinálunk a szerverünkön. Ami jelenleg nyílt, de ha elegen leszünk akkor jelszavas lesz csak magyaroknak. Akinek arra van igénye, hogy külföldi hülye gyerekek állandóan kilökjék az erre talál most is szevereket a neten. Van fórumunk ahol minden felmerülő problémát meg lehet beszélni. Van ts3 szerverünk ahol élőben tudunk kommunikálni. Igyekszünk minden játékkal kapcsolatos ötletet, és felmerülő igényt megvalósítani.
    Még van egy kérésem a netkarpro tulajdonosokhoz. Szeretnénk felmérni mekkora magyar tábora van a játéknak. Valami hasonló már a netkar.hu esetében már volt. Szóval szeretném megkérni a full játékkal és a demoval aktívan játszó magyarokat írjanak a fórumunkba. http://nkprohun.atw.hu annyi elég: név, becenév, full vagy demo, kb. mióta játszol a játékkal, mióta van licenced. Ez talán segít a közőség létszámának és leendő igényeinek felméréséhez, majdani kiszolgálásához. Jó lenne ha ez a kezdeményezés nem fulladna kudarcba! Érdeklődés hiánya miatt.

  23. #373
    Vermes Gábor Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 09. 21.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    29
    Gtr-masters-es netkar-pro alakuló bajnokság szellemi atyaihoz és lenedő tagjaihoz szeretnék szólni. Tisztában vagyok azzal a ténnyel hogy ez az egyik legrégibb, és talán legösszetartóbb társaság a magyar szimulátorozásban. Itt minden adott ahhoz hogy egy jó bajnokság alakuljon. Nem tudom hány fő gondolkodik komolyan azon, hogy a bajnokságban elinduljon. Igazából még semmilyen konkrét infó nincs itt a fórumban. Mivel jelenleg úgy látszik kb. 15-20 embernek lehet licence a full játékhoz, ezért soknak tűnik hirtelen két különböző bajnokság ennyi emberre. De én azt mondom miért ne működhetne két magyar bajnokság párhuzamosan, esetleg együtt működve. Arra gondolok, hogy innen is jönnének játszani hozzánk, és mi is indulhatnánk a ti futamaitokon. Mi inkább egy üléses autókat favorizáljuk, gondolom ti inkább a kasznis autókat. Így a két bajnokság jól kiegészítené egymást. Most néztem a tracks könyvtáramat és kb. 80db pálya van a játékhoz. A lehetőségek szinte határtalanok. Remélem együtt jól kitudjuk aknázni őket!

  24. #374
    Vermes Gábor Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 09. 21.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    29
    Tegnap este nem meglepo modon mindenki a nkpro tarsadalomban az imola 2011-es palyan csungott. Ebbol persze mi sem maradhatunk ki :mrgreen: . Eloszor kiprobaltuk vintage replica-val. A palya hihetetlen jol sikerult. Nem csak szep de nagyon jol jaszthato lett. A replica ujra bizonyitotta hogy ultra brutal. Par 5koros verseny utan mar senki nem erezte a valat. Aztan miutan 3an maradtunk Csige unszolasara atmentunk rsr szerverere. Osellaval toltuk tovabb. Hihetetlen elmeny volt. A szerver vegig szinte fullon volt. Lajos talalt egy jo set-et (amivel en az alap set-hez kepest minjart 3sec-et javitottam az idomon!) amivel vegre labdaba rughatunk a kulfoldiek ellen. Sajnos a kulfoldi nyilt szerverek minden negativ jellensege megtalahato volt a szerveren ami az ember kedvet kicsit elveszi. De meg igy is azt mondom hihetetlen jo volt.
    Ma este a mi szerverunkon is ez a palya fog menni! Mindenkinek kotelelzo aki jol akar szorakozni egy remek tarsasagban!!!

  25. #375
    Vermes Gábor Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 09. 21.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    29

Oldal: 15 / 19 ElsőElső ||| 5 11 12 13 14 15 16 17 18 19 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •