Oldal: 19 / 19 ElsőElső ||| 9 15 16 17 18 19
Találatok: 451 - 453 (453 összesen)

Téma: netKar PRO

  1. #451
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg V G. írta Hozzászólás megtekintése
    A vezetőség tervezi, hogy indít még bajnokságot a netkar pro-val?
    2 komolyabb hiba is van a netKar-ban. Az egyik kizárja hogy éles díjazott bajnokságot indítsunk vele. A másik hiba jaívítható, de tekintve hogy a teszteken nem volt komoly érdeklődés így evvel nem foglalkoztam.
    Egyszóval nem tervezünk.

  2. #452
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    most próbáltam . Hát ez nagyon élethű mondjuk 1 m-t nem tudtam egyenesen menni vele az elején. kipróbáltam egyúttal az Asetto Corsa demot is. Hát az grafikailag nagyon ott van meg hangilag. A fizikai motort meg ki kell tapasztalni,de az a baj 4 szimulátor után a jóég tudja mi merre egy biztos. a NetKar fényévekkel jobb és brutál nehéz a GTL -hez képest. Én pl szívesebben mennék a NetKarral ,mint a GTL-el.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  3. #453
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    most próbáltam . Hát ez nagyon élethű mondjuk 1 m-t nem tudtam egyenesen menni vele az elején. kipróbáltam egyúttal az Asetto Corsa demot is. Hát az grafikailag nagyon ott van meg hangilag. A fizikai motort meg ki kell tapasztalni,de az a baj 4 szimulátor után a jóég tudja mi merre egy biztos. a NetKar fényévekkel jobb és brutál nehéz a GTL -hez képest. Én pl szívesebben mennék a NetKarral ,mint a GTL-el.
    Mi is hidd el mi is... Csak NK alkalmatlan normális online-ra, AC meg még sehol...
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

Oldal: 19 / 19 ElsőElső ||| 9 15 16 17 18 19

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •