Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 43 (43 összesen)
  1. #26
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Futam eredmények: Mid Ohio
    Elég kiegynesúlyozott voltam a 2. és 3. futamon. 2 tizedmásodpercre azonos időt autóztam a 18 percek alatt

  2. #27
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Hát sajnos erre csak a Sector3 tudná a választ Rémlik, hogy régebben volt ilyen probléma másnál is, de szerencsére nem gyakori a hiba előfordulása. Próbáltad ESC-el újrakezdeni a kört?
    Nekem ugyan ez volt a hiba🤬 Nekem csak mikor. Eértem a célba, az első kör végén, és elkezdett számolni, akkor villant be, hogy gáz van. Ekkor már, nem volt idő befejezni a 2. kört


    Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

  3. #28
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Elég kiegynesúlyozott voltam a 2. és 3. futamon. 2 tizedmásodpercre azonos időt autóztam a 18 percek alatt
    Akkor lehet még javítani

  4. #29
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Összevágtam a 3 futam érdekesebb részeit a szemszögemből:

    Jó volt visszanézni sok küzdést
    Erik!

    Milyen progival csinálsz belőle youtube videót?


    Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

  5. #30
    Idézet Eredetileg ubipapa írta Hozzászólás megtekintése
    Milyen progival csinálsz belőle youtube videót?
    Az Nvidia Shadowplay programjával "felveszem", aztán a Freemake Video Converter-el vágom, szerkesztem, konvertálom. Utóbbiból nekem megvan a fizetős verzió, elvileg még licenszkódot is tudok adni hozzá.

  6. #31
    Kenéz Sándor Versenyző kenezs01 logója
    Csatlakozott
    2015. 07. 04.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    62
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Hát sajnos erre csak a Sector3 tudná a választ Rémlik, hogy régebben volt ilyen probléma másnál is, de szerencsére nem gyakori a hiba előfordulása. Próbáltad ESC-el újrakezdeni a kört?
    Csak az első szektor befejeztével vettem észre, amikor vártam az időeredményt. Akkor már nem lett volna annyi időm, hogy új kört menjek, ezért inkább bejeztem a kört és reménykedtem. Sajnos nem mérte a köröm, a 2. körtől kezdte volna el mérni. Legközelebb majd figyelek rá, hogy elindul-e az óra, amikor átlépem a vonalat.
    Kenéz Sándor #88

  7. #32
    Ladányi Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 04.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    117
    Itt az első futam pár percben. Remélem a többit össze tudom dobni a hétvégén.
    A rock maradt, aki már unja annak kitartás, még változhat a későbbiekben.

    https://youtu.be/CQqIyFcECtI

  8. #33
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154
    Idézet Eredetileg BikerWeasel írta Hozzászólás megtekintése
    Itt az első futam pár percben. Remélem a többit össze tudom dobni a hétvégén.
    A rock maradt, aki már unja annak kitartás, még változhat a későbbiekben.

    https://youtu.be/CQqIyFcECtI
    Szuper az összefoglaló, köszi!

  9. #34
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg BikerWeasel írta Hozzászólás megtekintése
    Itt az első futam pár percben. Remélem a többit össze tudom dobni a hétvégén.
    A rock maradt, aki már unja annak kitartás, még változhat a későbbiekben.

    https://youtu.be/CQqIyFcECtI
    Nagyon köszi a videót! Jó kis anyag lett! Gratulálok!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  10. #35
    Kenéz Sándor Versenyző kenezs01 logója
    Csatlakozott
    2015. 07. 04.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    62
    Idézet Eredetileg DeniBoy írta Hozzászólás megtekintése

    R3:
    Most sikerült a rajt, sok helycsere volt, és mit ad isten? Megint Krisztiánnal kerültünk össze. Egész jól ment az oda-vissza, közben látom, hogy Kenéz Sanyi jön felfelé, mint egy F16-os vadászgép, gondoltam minél gyorsabban elengedem, annál jobb. Ezt nem jól gondoltam... A célegyenes ráfordító csiki-csuki előtt el akartam engedni, hagytam is helyet, vette is a lapot, de tök szerencsétlenül összeértünk egy picit és belevágódtam a falba, minden trotty lett az autón. Leintés előtt másfél perccel...
    Meglepődtem, amikor lehúzódtál, nem számítottam rá, akkor már a kigyorsításra figyeltem. És sajnos az a minimális kontakt is elég volt, hogy kitegyelek a pályáról, sajnálom az esetet.
    Kenéz Sándor #88

  11. #36
    Idézet Eredetileg BikerWeasel írta Hozzászólás megtekintése
    Itt az első futam pár percben. Remélem a többit össze tudom dobni a hétvégén.
    A rock maradt, aki már unja annak kitartás, még változhat a későbbiekben.

    https://youtu.be/CQqIyFcECtI
    Nem unjuk. Sem a videókat, sem a rock-ot

  12. #37
    Tullner Attila Versenyző tullner attila logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 28.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    32
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Sokat nem gyúrtam rá, mondván ismerem a pályát, csak az autót kell megszoknom és belőni a féktávokat. Prekvalhoz képest javítottam is kvalifikáción, de előbbire ténylega csak egy időt akartam a nevezéshez, hiszen nincs A-B szerver küzdés. Ez utóbbinak örülök egyébként.

    R1 - Rajt után besoroltam Tullner Attila csapattársam mögé és úgy voltam vele, hogy védem hátulról. Kicsit gyorsabbnak éreztem magam, de nem annyira, hogy érdemes legyen támadni. Kicsit később Ladányi Peti elment egy hibámat kihasználva, aztán nem sokkal később T4-ben megpöckölte Attilát, így mindkettőjüket megelőztem. Onnnatól az előttem lévő bólyt üldöztem, mondhatni magányosan, csak Peti ért megint utol és megelőzött. P9 végül is reális eredmény volt.

    R2 - Rajt a 2. helyről, kicsit belassulva, így vesztettem 2-3 helyet. Balázs és Sanyi nagyon jött föl, olyan sokat nem kekeckedtem velük, ők küzdjenek egymással, engem meg ne lassítson a védekezés. Így végül megint üldöző pozícióba kerültem Varga Bazsival, de nem volt egyszerű feladat, ellenben nem bántotuk egymást. Nem így Füredi Zoli, aki a T4-ben meglökött és így ott veszítettem rendesen. Pozíciót vissza lehetett volna adni utána, úgy lett volna korrekt. Bazsit a végére megint utolértem, de már csak közelíteni tudtam rá, így P8. ha jól emlékszem.

    R3 - Óvatos Superpole után 13. hely, aztán kivártam, míg előttem lezajlik Csahók Olivér ámokfutása az első körben. T4-T6-ig gyakorlatilag volt 3-4 ütközése és 1-2 leszorítása, pálya bal oldaláról jobbra húzódása úgy, mintha más nem is lenne ott. Talán ekkor egy ízben Kenéz Sanyit én is kicsit fűre tereltem, mert azt láttam, hogy mellettem van szinte, de a jobb oldalon számítottam rá, így balra húzódtam a sikán előtt az első körben. Aztán kiderült, hogy balról jött... Mindegy, mentünk tovább, pár körrel később el is engedtem, hogy előttem küzdjön Olivérrel ő. Nem is kellett két kör hozzá, hogy Olivér az egyenesben ráhúzzon és falnak csapja magát, így megelőztem, helyreállt a rend.
    Innentől a verseny hátralévő része Olivérrel való csatákról szólt, ő lökdösött hátulól folyamatosan, aztán amikor hibáztam, elment mellettem, majd én előztem vissza tisztán. Egyszer-kétszer rajtam támaszkodva fordult, ezért ki is vezettem a fűre, a középső részen nevelési célzattal. A végére ráadásul elfogytak a gumijai, le is szakadt az utolsó két körben. Konkrétan nincs mit óvnom vele kapcsolatban, de a versenyzési stílusa túlmegy a fairplay határain nálam. Érdemes lenne végignézni a replay-eket és átgondolni, hogy biztosan mindent lát-e a pályán maga körül? Ha igen, akkor biztosan megfelelő hozzáállással küzd a többiekkel?
    Több versenyzővel is szoros csatában voltam (Zelfi, Varga Bazsi, Krisztián, Ladányi Peti) és mindig el tudtunk fordulni egymás mellett, nem taszigáltuk egymást és nem játszottunk leszorítósdit. Ha ez megy sokakkal, akkor valószínűleg nem bennem van a hiba.

  13. #38
    Ősz Balázs Versenyző yeti95 logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 08.
    Város
    Orosháza
    Üzenetek
    210
    Idézet Eredetileg BikerWeasel írta Hozzászólás megtekintése
    Itt az első futam pár percben. Remélem a többit össze tudom dobni a hétvégén.
    A rock maradt, aki már unja annak kitartás, még változhat a későbbiekben.

    https://youtu.be/CQqIyFcECtI
    Köszönjük, nagyon jó videó lett

    Idézet Eredetileg kenezs01 írta Hozzászólás megtekintése
    Gratulálok Balázsnak a két futamgyőzelemhez és csapattársamnak Zolinak is az R3 ban elért P2-höz. Remélem a következő fordulóban végre lesz egy tiszta versenynapom.
    Köszönöm
    R1-be szépen eljöttünk, de nem számítottam rá, hogy az egyensebe ennyire nem lesz szélárnyék.

    R2-ben jól elhúztál mire felértem mögéd. A végén valahogy tempót találtam szép lassan jöttem fel, de már tudtam hogy nem tudok felérni. Gratula .

    R3-ban nem értettem hogy nem mentette a köröd, sajnálom hogy így történt. Füredi Zoli megizzasztott a végére egy hiba és megfog. 3-an kicsit érdekesebb szitu lett volna

    Grat mindenkinek

  14. #39
    Imádom a Mid Ohio pályát, de most nem voltak kegyesek hozzám az égiek. A verseny előtt valami történt Logitech fronton, mert ha 10 fokot fordítottam a kormányon az kb. 90 foknak volt megfelelő. Végül gép újraindítás után az összes usb csatlakozót likvidáltam de így se jött rendbe, sőt mivel kiléptem a játékból az újbóli visszalépés után előjött az a probléma mint pár embernél Portimaoban, hogy az egész mezőny egyszerre villogott. Így nem nagyon mertem előzésekbe belemenni. Emberi tényező is hátráltatott, de erről majd bővebben az óvás topikban. Arra csak tegnap jöttem rá amivel megszívattam magam, hogy végső elkeseredésemben nyomtam a játékban egy alapértelmezett beállítást (hátha rendbe jön a kormány) ami után elfelejtettem bekalibrálni a leo bodnar load cell interface-t így folyamatos 2-3%-os fékhatással mentem végig mind a három futamot ( már értem miért ért utol, vagy előzött meg mindenki az egyenesben, nekem meg semmit nem segített a szélárnyék)

    Gratulálok mindenkinek aki teljesítette a futamokat!
    Moszkvában támadok, mert nagyon szeretem annak a pályának a vonalvezetését
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2018. 10. 06. 10:28.

  15. #40
    Ladányi Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 04.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    117
    Ami késik...

    Mid Ohio R2:


  16. #41
    Ladányi Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 04.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    117
    Befutott a Race 3:


  17. #42
    Idézet Eredetileg BikerWeasel írta Hozzászólás megtekintése
    Befutott a Race 3:

    Remélem, Olivér kellően önkritikus szemmel végignézi

    Majd szezon végén ki lehetne adni egy Soundtrack válogatást is a felhasznált zeneművekből. Kiválóak!

  18. #43
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Remélem, Olivér kellően önkritikus szemmel végignézi

    Majd szezon végén ki lehetne adni egy Soundtrack válogatást is a felhasznált zeneművekből. Kiválóak!
    Szerintem az Ámokfutóktól a Sebességláz jobban illet volna hozzá

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •