Oldal: 6 / 6 ElsőElső ||| 2 3 4 5 6
Találatok: 126 - 132 (132 összesen)
  1. #126
    Idézet Eredetileg RangerHU34 írta Hozzászólás megtekintése
    ezzel én teljesen egyet tudok érteni, nekem is az lenne az etalon, hogy 2+ óra, mivel a pilóta csere virtuálisan nem, csak fizikailag oldható meg és ezért a 3 óra nem lenne ideális, végig lehet persze csinálni, de az életben sem mennek többet nagyon 2 óránál, de mindegy a lényeg az, hogy én azért nem pártolom a több, mint 2 órás futamot, mert este 8-kor vasárnap vannak versenyek (ami szerintem tök rossz), ha mondjuk szombatonként lenne akkor simán, de vasárnap tuti nem
    ja igen ezzel nem kritizálni akarom a szervezőséget, hogy nekem nem tetszik a vasárnap, biztos meg van az oka, csak lehet, hogy másnak is egy hosszab verseny jobban esne szombaton

  2. #127
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg RangerHU34 írta Hozzászólás megtekintése
    a lényeg az, hogy én azért nem pártolom a több, mint 2 órás futamot, mert este 8-kor vasárnap vannak versenyek (ami szerintem tök rossz), ha mondjuk szombatonként lenne akkor simán, de vasárnap tuti nem
    Idézet Eredetileg RangerHU34 írta Hozzászólás megtekintése
    ja igen ezzel nem kritizálni akarom a szervezőséget, hogy nekem nem tetszik a vasárnap, biztos meg van az oka, csak lehet, hogy másnak is egy hosszab verseny jobban esne szombaton
    A péntek és a szombat azért necces, mint futam nap, mert lényegében csak ekkor lehet estére jobban kimaradni, becsiccsenteni, vagy pár napra elutazni otthonról és sokak családi/baráti életét keresztbe vágnánk vele, vagy egyszerűen nem jönnének futamra. A vasárnap este pont azért jó, mert másnap meló, addigra már mindenki hazaér a hétvégi progikból és többen ott tudnak lenni a rajtrácson.
    Utoljára módosította: neilszab; 2018. 10. 11. 22:58.

  3. #128
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A péntek és a szombat azért necces, mint futam nap, mert lényegében csak ekkor lehet estére jobban kimaradni, becsiccsenteni, vagy pár napra elutazni otthonról és sokak családi/baráti életét keresztbe vágnánk vele, vagy egyszerűen nem jönnének futamra. A vasárnap este pont azért jó, mert másnap meló, addigra már mindenki hazaér a hétvégi progikból és többen ott tudnak lenni a rajtrácson.
    Pont igy!

    Eredetileg hetfon voltak a versenyek, de a melobol hazaesve nem voltunk tul fittek. A vasarnap este tokeletes.

  4. #129
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274
    Én többnyire vasárnap este szoktam nem túl fitt lenni. Vasárnap sokszor betegeskedek...

    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Pont igy!

    Eredetileg hetfon voltak a versenyek, de a melobol hazaesve nem voltunk tul fittek. A vasarnap este tokeletes.

  5. #130
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg T_Cs írta Hozzászólás megtekintése
    Én többnyire vasárnap este szoktam nem túl fitt lenni. Vasárnap sokszor betegeskedek...
    Hát lehet nem kéne annyira elengedni az agarakat pénteken/szombaton...

  6. #131
    Ladányi Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 04.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    117
    Végre elkészült a Silverstone-i forduló összefoglalója, a javaslatokat figyelembe véve. Kicsit több részlet, több kamera, javított grafika, több motorhang.
    Jó szórakozást!


  7. #132
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg BikerWeasel írta Hozzászólás megtekintése
    Végre elkészült a Silverstone-i forduló összefoglalója, a javaslatokat figyelembe véve. Kicsit több részlet, több kamera, javított grafika, több motorhang.
    Jó szórakozást!

    Jó lett ez ismét. Sikerült előrelépned tényleg. Hatalmas meló összerakni egy ilyet, úgy hogy ismét gratula hozzá.
    Ez futamról-futamra jobb lesz még !
    Ha lehet észrevételem: egy ilyen hosszúságú videonál akár 2 különböző zene is bele tud férni. Másrészt nagyon nem egyszerű 7-8 percbe bele sűríteni a sok-sok eseményt ez bizonyos. Kiemelted a lökéseket, kicsúszásokat, előzések egy részét. Talán én még a szorosabb meccseknek adnék egy picivel több "műsoridőt".
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

Oldal: 6 / 6 ElsőElső ||| 2 3 4 5 6

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •