Oldal: 1 / 6 1 2 3 4 5 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (132 összesen)
  1. #1
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    AC GT - Silverstone GP - 10.07

    Kedves Versenyzők!

    Megújult Masters GT Bajnokságunk második futama következik. Tartsatok velünk a Silverstone-i pályán! Még semmi nincs veszve, mivel két futam dobható. Csatlakozzatok hozzánk és hajtsuk meg ezeket a szuper "vasakat"!




    2. Futam: Silverstone GP - rank (bővített rajtrács letöltés)
    Autók:
    GT2 Class:
    BMW M3 GT2, Corvette C7.R (+50 kg), Ferrari 458 GT2, Porsche 911 RSR 2017 (+50 kg)
    GT3 Class :
    Audi R8 LMS 2016 (+20 kg), BMW Z4 GT3 (+30 kg), Ferrari 488 GT3 (+10 kg), Lamborghini Huracan GT3 (+30 kg), McLaren 650 GT3 (+30 kg), Mercedes AMG GT3 (+10 kg), Nissan GT-R GT3 (+10 kg), Porsche 911 GT3 R (+10 kg)

    Időpont: 2018.10.07. (vasárnap)
    Nevezés: futam napján este 18:45-ig (köridő feltöltéséhez Masters Rank app szükséges)
    Szabadedzés: 19:30-19:45 (15 perc)
    Időmérő: 19:45 - 20:15 (30 perc)
    Futam hossza: 20:15 59 kör (~120 perc)

    Rajt típusa: álló rajt (kiugrást a program bünteti)
    Boxkiállás: nem kötelező
    Pálya állapot: 98%-ról indul
    Gumi melegítők: igen
    Fizikai sérülések: 80%
    TC használat: tiltott
    ABS használat: factory
    Gumi kopás mértéke: 100%
    Üzemanyag használat:
    70%
    Aszfalt hőmérséklet: 35 fok
    Pitek száma: 30 (szerver elosztás kalkulátor)

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!

    Éles Szerver: GTR-Masters.hu #A, #B, #C
    Gyakorló Szerver: GTR-Masters.hu #Prequal - GT /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló Jelszó: masters

    Indulási feltételek és egyéb infók a bajnokság főtopikjában: Masters GT Bajnokság
    GTR-Masters Team Speak elérhetőség: Masters TS

    Fontos!!


    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a Versenyszabályzat betartását és egymás kölcsönös tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: Zelfel Tamás; 2019. 01. 07. 08:54.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  2. #2
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    pálya honnan?
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  3. #3
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339

    Hivatalos Track-pack


  4. #4
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Letöltöttem, de nem tudja kicsomagolni azt mondja, hogy sérült a fájl

  5. #5
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Silverstone bővített osrw (gt4-ből):
    https://drive.google.com/file/d/1Ny2...ew?usp=sharing

  6. #6
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339

    Corvette C7R Hot lap

    Szigoruan a feher vonalon belul, hogy ne erje szo a haz elejet

    Setup

    Utoljára módosította: Tamas Piski; 2018. 09. 25. 11:26.

  7. #7
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Szigoruan a feher vonalon belul, hogy ne erje szo a haz elejet

    Ez egy szép és tiszta kör volt, gratta. Köszi a megosztását is, már csak egy finom setet kellene közzé tenned, akik corvetteznek vagy nének, hasznos lehet .
    Köszike
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  8. #8
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    Ez egy szép és tiszta kör volt, gratta. Köszi a megosztását is, már csak egy finom setet kellene közzé tenned, akik corvetteznek vagy nének, hasznos lehet .
    Köszike
    Koszonom!

    Titkos!

  9. #9
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Szigoruan a feher vonalon belul, hogy ne erje szo a haz elejet
    Ez többé már nem lehet szempont, senkinél. Ne futtassunk már párhuzamosan két ligát, az a szabályos/elfogadott/tiszta/szép/jó, amit a Rank App elfogad. Pont.

  10. #10
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ez többé már nem lehet szempont, senkinél. Ne futtassunk már párhuzamosan két ligát, az a szabályos/elfogadott/tiszta/szép/jó, amit a Rank App elfogad. Pont.
    Teljesen egyetertek, a versenyen sem lesz szempont, csak pont igy sikerult

  11. #11
    Gál Vilmos Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 09. 13.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    18
    Sziasztok, végső elkeseredésemben úgy döntettem írok ide. Nem tudom, hogy mindenkinél jelentkezik e a probléma, vagy csak az én vezetési stílusom/beállításom a rossz de a bal hátsó kerék egyszerűen túlmelegszik 1-2 kör után(tudom hogy a pálya karakterisztikája ebben jelentősen közrejátszik). Több fajta beállítást is próbáltam a kocsin(porsche GT3) de valahogy ez a probléma egyfolytában előjött. Esetleg valakinek lenne valami tippje, arra hogy hogyan lehet ezt orvosolni, vagy ha nem lehet akkor beletörődök abba hogy időmérőn kell egy hűtő kör a bal hátsó miatt. Köszi válaszokat!

  12. #12
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Cheesy Bites írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, végső elkeseredésemben úgy döntettem írok ide. Nem tudom, hogy mindenkinél jelentkezik e a probléma, vagy csak az én vezetési stílusom/beállításom a rossz de a bal hátsó kerék egyszerűen túlmelegszik 1-2 kör után(tudom hogy a pálya karakterisztikája ebben jelentősen közrejátszik). Több fajta beállítást is próbáltam a kocsin(porsche GT3) de valahogy ez a probléma egyfolytában előjött. Esetleg valakinek lenne valami tippje, arra hogy hogyan lehet ezt orvosolni, vagy ha nem lehet akkor beletörődök abba hogy időmérőn kell egy hűtő kör a bal hátsó miatt. Köszi válaszokat!
    Gondolom soft? Nos, nem vagy egyedül, ne is nagyon erőltesd.
    #mediumotneki
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  13. #13
    Idézet Eredetileg Cheesy Bites írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, végső elkeseredésemben úgy döntettem írok ide. Nem tudom, hogy mindenkinél jelentkezik e a probléma, vagy csak az én vezetési stílusom/beállításom a rossz de a bal hátsó kerék egyszerűen túlmelegszik 1-2 kör után(tudom hogy a pálya karakterisztikája ebben jelentősen közrejátszik). Több fajta beállítást is próbáltam a kocsin(porsche GT3) de valahogy ez a probléma egyfolytában előjött. Esetleg valakinek lenne valami tippje, arra hogy hogyan lehet ezt orvosolni, vagy ha nem lehet akkor beletörődök abba hogy időmérőn kell egy hűtő kör a bal hátsó miatt. Köszi válaszokat!
    A gt3 porin bármit csinálsz a soft mindig elmelegszik pár kör után, vagy akár 1 kör alatt is. Megoldás med gumi.
    A legtöbb pályán softon max 1-2 kört tudsz időmérőzni, aztán megsül.
    Szarka Andris tudhat valamit, egyelőre ő az egyetlen ember akiről tudok, hogy letolt egy futamot soft gumin
    De lehet csak én tudom rosszul a dolgokat

  14. #14
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Cheesy Bites írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, végső elkeseredésemben úgy döntettem írok ide. Nem tudom, hogy mindenkinél jelentkezik e a probléma, vagy csak az én vezetési stílusom/beállításom a rossz de a bal hátsó kerék egyszerűen túlmelegszik 1-2 kör után(tudom hogy a pálya karakterisztikája ebben jelentősen közrejátszik). Több fajta beállítást is próbáltam a kocsin(porsche GT3) de valahogy ez a probléma egyfolytában előjött. Esetleg valakinek lenne valami tippje, arra hogy hogyan lehet ezt orvosolni, vagy ha nem lehet akkor beletörődök abba hogy időmérőn kell egy hűtő kör a bal hátsó miatt. Köszi válaszokat!
    Setup-ból és vezetési stílussal lehet befolyásolni a gumik melegedését, de csodákra ne számíts.
    Amit tehetsz hogy lágyítod a hátulját, lassabban terhelsz át kanyarok előtt és kanyarokban nem a seggével driftelsz hanem próbálsz 4 kerékkel "sodródni".
    De ahogy mondtam csodák nincsenek.
    A porsche mindig a hátsókat fogja gyilkolni, kivéve ha sétakocsikázol vele, vagy az autópályán mész. Akkor jó lesz.

  15. #15
    Gál Vilmos Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 09. 13.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    18
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    A gt3 porin bármit csinálsz a soft mindig elmelegszik pár kör után, vagy akár 1 kör alatt is. Megoldás med gumi.
    A legtöbb pályán softon max 1-2 kört tudsz időmérőzni, aztán megsül.
    Szarka Andris tudhat valamit, egyelőre ő az egyetlen ember akiről tudok, hogy letolt egy futamot soft gumin
    De lehet csak én tudom rosszul a dolgokat
    Csak az időmérő miatt érdekelt a dolog, a versenyre nem gondolkoztam soft gumikon, de akkor most megnyugodtam, hogy nem én cseszek el valamit egyfolytában.

  16. #16
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Szarka Andris tudhat valamit, egyelőre ő az egyetlen ember akiről tudok, hogy letolt egy futamot soft gumin
    De lehet csak én tudom rosszul a dolgokat
    Egyszer cseréltem, szóval 2x féltávot mentem softon. A Red Bull Ring sokkal kíméletesebb volt. Itt én is szenvedek.

  17. #17
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Ezt a köröm vajon miért nem adta meg? Direkt néztem és nem jelzett vágást .
    Utoljára módosította: Horváth Márk; 2018. 09. 29. 11:09.

  18. #18
    Nekem is sok körömet nem adta meg megint, pedig az app nem jelzett. 2.01.9xx-es körömben se jelzett vágást. Az én tapasztalatom szerint a Stowe kanyart veszi elég szigorúan. Mindamellett hogy nem jelezz vágást az app ha ott egy kicsit is szélesítesz egyszerűen nem adja meg a kört. Ebben a körben talán a Copse kanyarban mentél ki. Ott se szokott jelezni vágást.
    Ahogy eddig tapasztaltam legalább 3-4 tizeddel lehet jobbat menni ahhoz képest amit az app még érvényesnek mutat és amit ténylegesen meg is ad.

    Rakd ki a Masters appot is a képernyőre. Ha ott vált akkor érvényes a kör.
    Utoljára módosította: Szarka András; 2018. 09. 29. 11:40.

  19. #19
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Szarka András írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem is sok körömet nem adta meg megint, pedig az app nem jelzett. 2.01.9xx-es körömben se jelzett vágást. Az én tapasztalatom szerint a Stowe kanyart veszi elég szigorúan. Mindamellett hogy nem jelezz vágást az app ha ott egy kicsit is szélesítesz egyszerűen nem adja meg a kört. Ebben a körben talán a Copse kanyarban mentél ki. Ott se szokott jelezni vágást.
    Ahogy eddig tapasztaltam legalább 3-4 tizeddel lehet jobbat menni ahhoz képest amit az app még érvényesnek mutat és amit ténylegesen meg is ad.
    A /dokumentumok/assetto corsa/log/py_log.txt-t küld el légyszíves és a köridőt írd mellé amit nem mentet. Illetve hogy mikor futottad.

  20. #20
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt a köröm vajon miért nem adta meg? Direkt néztem és nem jelzett vágást .
    András adatai, alapján a 28-as appot kiegészítettem. Így Zelfi log-jában megtaláltam a hiba okát. Nemsokára publikus lesz a 29-es verzió, megoldja ezt a problémát. Ha úgy gondolod nem tudsz javítani a körön, a log-ból utána tudok nézni. Ha nem ez a max, akkor a 29-es buildet kell majd feltenni, ha kitettem.

  21. #21
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Ha úgy gondolod nem tudsz javítani a körön, a log-ból utána tudok nézni. Ha nem ez a max, akkor a 29-es buildet kell majd feltenni, ha kitettem.
    Márk már ne akarjon javítani az idején!!!

  22. #22
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    András adatai, alapján a 28-as appot kiegészítettem. Így Zelfi log-jában megtaláltam a hiba okát. Nemsokára publikus lesz a 29-es verzió, megoldja ezt a problémát. Ha úgy gondolod nem tudsz javítani a körön, a log-ból utána tudok nézni. Ha nem ez a max, akkor a 29-es buildet kell majd feltenni, ha kitettem.
    Elvileg a 2.01.9 benne van még legalábbis a chapel-ból kefele jövet még ennyit mutatott a deltám aztán elcsesztem. Nem kell előkeresni a logból remélhetőleg ez az odő is elég lesz.

  23. #23
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Márk már ne akarjon javítani az idején!!!
    Ja bocs, a mekis idődet néztem

  24. #24
    2:01:342-es gyors köröm az RSR-el:

  25. #25
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Sziasztok, volna egy kérdésem:
    Vasárnap nem biztos hogy hazaérek, ezért visszavontam a nevezésem, viszont szívesen indulnék ha még is sikerülne időben itt lennem. A 19 órai nevezés mennyire komoly itt a ligában? Tehát ha ide érek, de nem nevezek, akkor nem indulhatok semmikép? Gondolom akkor ez lenne az egyik olyan futam ami nem számít bele az értékelésbe, igaz?
    Köszönöm a választ, és elnézést a hülye kérdésért.

Oldal: 1 / 6 1 2 3 4 5 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •