Oldal: 5 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (132 összesen)
  1. #101
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Asztalos Andras írta Hozzászólás megtekintése
    Igen. Sajnos ezt nagyon elcsesztem! Nem hogy top 5, inkabb top 3at dobtam el. Magam sem ertem mi tortent. Indulatbol hoztam egy szornyen rossz dontest. Hidd el mar 1000x megbantam. Sajnos ez van. Innen is tudni kell felallni. Nem lesz egyszeru, mert nagyon bant, hogy ekkora hulyeseget csinaltam es ahogy mondtad is, csak magamat okolhatom erte! Pont ez a szornyu benne.
    Összefoglaló a vasárnapi futamról.
    https://www.youtube.com/watch?v=8Jt7W2lqiE0

  2. #102
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    378
    Én a verseny után rögtön kifejtettem a pontrendszerrel kapcsolatos aggályaimait, igaz nem ebben a topikban. Szeintem sok mindenkinek most esett le. Levezetem egy egyszerű példán keresztül a dolgot: 2 ember fixen az egész szezonban 1. és 2. helyen végez

    Tavalyi rendszer szerint:

    1. helyezett 7x120= 840 pont
    2. helyezett 7x110= 770 pont

    Idei rendszer szerint:

    1. helyezett 5x120+2x180= 960 pont
    2. helyezett 5x110+2x165= 880 pont

    Idei szerint ha az első helyen végző pilóta ki kell hagyja a dupla pontos versenyeket de a második helyen végző nem:

    1. helyezett 7x120= 840 pont
    2. helyezett 5x110+2x165= 880 pont

    Na itt a gond! Erre akartam múltkor is rámutatni! El lehet veszíteni a bajnokságot 7 nyert futammal is.

  3. #103
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Én a verseny után rögtön kifejtettem a pontrendszerrel kapcsolatos aggályaimait, igaz nem ebben a topikban.
    Rendes tőled, de már évek óta tudjuk hogy ez így van. Aki végig csinálja a 2 órás futamokat, az plusz pontokat szerez vele. Aki nem tudja végig csinálni a 2 órás versenyeket, az pedig nyilván ennek nem örül.

    Nálunk egy évad 16-18 futamból állt és abból lehetett eldobni 2-t. A 2 órás futamok, pedig nem másfélszeres, hanem dupla pontozásúak voltak. Ha ez most probléma, akkor elképzelni se tudom abból mi lenne.

  4. #104
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Kerdes, ami szamomra meg nem tisztazott. A dupla futamok forditott rajtracsosak lesznek?

    Errol nem talaltam semmit a szabalyzatban, remelem nem!
    Utoljára módosította: Tamas Piski; 2018. 10. 10. 13:00.

  5. #105
    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Én a verseny után rögtön kifejtettem a pontrendszerrel kapcsolatos aggályaimait, igaz nem ebben a topikban. Szeintem sok mindenkinek most esett le. Levezetem egy egyszerű példán keresztül a dolgot: 2 ember fixen az egész szezonban 1. és 2. helyen végez

    Tavalyi rendszer szerint:

    1. helyezett 7x120= 840 pont
    2. helyezett 7x110= 770 pont

    Idei rendszer szerint:

    1. helyezett 5x120+2x180= 960 pont
    2. helyezett 5x110+2x165= 880 pont

    Idei szerint ha az első helyen végző pilóta ki kell hagyja a dupla pontos versenyeket de a második helyen végző nem:

    1. helyezett 7x120= 840 pont
    2. helyezett 5x110+2x165= 880 pont

    Na itt a gond! Erre akartam múltkor is rámutatni! El lehet veszíteni a bajnokságot 7 nyert futammal is.
    Nem szervezőként írom, magánvéleményem:
    Régóta tudjuk, hogy a 2 eldobható futam nagyon be tud kavarni. Tisztább lenne a dolog, ha megszüntetnénk ezt az intézményt, akkor nem lenne ilyen gond.

  6. #106
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Rendes tőled, de már évek óta tudjuk hogy ez így van. Aki végig csinálja a 2 órás futamokat, az plusz pontokat szerez vele. Aki nem tudja végig csinálni a 2 órás versenyeket, az pedig nyilván ennek nem örül.

    Nálunk egy évad 16-18 futamból állt és abból lehetett eldobni 2-t. A 2 órás futamok, pedig nem másfélszeres, hanem dupla pontozásúak voltak. Ha ez most probléma, akkor elképzelni se tudom abból mi lenne.
    Szerintem ebben az esetben pont nem számít "Nálatok" hogy van a pontozás. Most erről a ligáról van szó. De akkor szerinted normális dolog az, hogy 7-ből 7 nyert versennyel el lehet veszíteni egy bajnokságot!!?? Értem én amit mondasz, hogy hosszabb verseny meg minden és több pont járjon érte, de ha valaki önhibáján kívül nem tud részt venni az komoly hátrányba kerülhet. Engem pont nem érdekel mennyit buktam most pontban internet probléma miatt, de vannak olyanok az élmezőnyben akik hasonlóan járhatnak(bár nem kívánom senkinek), viszont náluk lehet jelentősége a végelszámolásnál.
    Véleményem szerint a tavalyi rendszer igazságosabb volt amikor is minden versenyért ugyan annyi pont járt.

  7. #107
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    De akkor szerinted normális dolog az, hogy 7-ből 7 nyert versennyel el lehet veszíteni egy bajnokságot!!??
    Nem lehet.
    Ettől függetlenül, senki fejéhez nem tartanak pisztolyt hogy kihagyja mind a két 2órás futamot, ez mindenkinek a saját döntése. Aki meg saját hibáján kívül nullázza mind a kettőt, az elmondhatja hogy tényleg balszerencsés.

  8. #108
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ebben az esetben pont nem számít "Nálatok" hogy van a pontozás. Most erről a ligáról van szó.
    Erről a ligáról beszélt a Laci is, csak a GTR/GTR2-vel futott bajnokságokról. Ott még 3 órás futamok is voltak dupla pontokért. Most meg 40 perces futamok lesznek. Hát hová tart ez a világ.

    A pontozással kapcsolatban engem jobban zavar, hogy csapatszinten nincs kivéve a 2 eldobható futam az össz értékelésből.

  9. #109
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Nem szervezőként írom, magánvéleményem:
    Régóta tudjuk, hogy a 2 eldobható futam nagyon be tud kavarni. Tisztább lenne a dolog, ha megszüntetnénk ezt az intézményt, akkor nem lenne ilyen gond.
    Tisztabb lenne, de mivel ez egy jatek es nem foallasban csinaljuk, igy szukseges, hogy legyen ilyen. A munka, csalad, utazas, aramszunet csak par dolog azok kozul, ami miatt nem tud jonni egy futamra, ezt egyszeruen bele kell szamolni.

  10. #110
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Tisztabb lenne, de mivel ez egy jatek es nem foallasban csinaljuk, igy szukseges, hogy legyen ilyen. A munka, csalad, utazas, aramszunet csak par dolog azok kozul, ami miatt nem tud jonni egy futamra, ezt egyszeruen bele kell szamolni.
    Tisztában vagyok vele, de pont erre akartam rámutatni, amit te is írtál.
    Csak mindenzt a magam kicsit irónikus stilusomban fogalmaztam meg. Komolyra fordítva szerintem jó a két dobós futam, én nem is szeretném megszüntetni.
    Látni kell, hogy ezsehogy sem lesz teljesen egál senkinek.
    Aki pont a 2 orást hagyja ki, annak az elszenvedett feltételezhető veszteségért (mert ugye a mi lett volna ha más dolog, lehet kilökték volna a 2. körben, begörcsöl a lába, kifogy a benzin, nem fekszik a pálya stb.)
    Aki megnyeri a 2 orás futamot és ugyanannyi pontot kap, mint más a 90 percesért, az joggal mondja, hogy nem ugyanaz a teljesítmény, a másik miért kap ugyanannyit.
    Lehet ezt még elemezni sokáig.
    Ez a szabály ki lett hirdetve időben, most ezeknek a feltételeknek megfelelően kell versenyezni.
    Valóban kiemelhettük volna jobban, ahogy néhány módosítással meg is tettük, legközelebb jobban figyelünk rá.

  11. #111
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Erről a ligáról beszélt a Laci is, csak a GTR/GTR2-vel futott bajnokságokról. Ott még 3 órás futamok is voltak dupla pontokért. Most meg 40 perces futamok lesznek. Hát hová tart ez a világ.

    A pontozással kapcsolatban engem jobban zavar, hogy csapatszinten nincs kivéve a 2 eldobható futam az össz értékelésből.
    A röpke 14 év alatt, már megszokhattad volna.
    PHP7-hez új honlap kellesz. Mindent a nulláról indítunk. Benne lesz. De az még nem a jövőhéten lesz...
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2018. 10. 10. 15:03.

  12. #112
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Ettől függetlenül, senki fejéhez nem tartanak pisztolyt hogy kihagyja mind a két 2órás futamot, ez mindenkinek a saját döntése.
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    A munka, csalad, utazas, aramszunet csak par dolog azok kozul, ami miatt nem tud jonni egy futamra

  13. #113
    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Én a verseny után rögtön kifejtettem a pontrendszerrel kapcsolatos aggályaimait, igaz nem ebben a topikban. Szeintem sok mindenkinek most esett le. Levezetem egy egyszerű példán keresztül a dolgot: 2 ember fixen az egész szezonban 1. és 2. helyen végez

    Tavalyi rendszer szerint:

    1. helyezett 7x120= 840 pont
    2. helyezett 7x110= 770 pont

    Idei rendszer szerint:

    1. helyezett 5x120+2x180= 960 pont
    2. helyezett 5x110+2x165= 880 pont

    Idei szerint ha az első helyen végző pilóta ki kell hagyja a dupla pontos versenyeket de a második helyen végző nem:

    1. helyezett 7x120= 840 pont
    2. helyezett 5x110+2x165= 880 pont

    Na itt a gond! Erre akartam múltkor is rámutatni! El lehet veszíteni a bajnokságot 7 nyert futammal is.
    Talan az lehetne a megoldas, ha valaki nullazott egy 2oras futamot, akkor az masfel versenynek szamitson es melle egy 1oras legyen a masik dobos futama. Akkor valojaban megvan a 2 dobos futam. 1.5+0.5=2
    Viszont, ehhez az osszes hatralevo futamot be kellene fejeznie.

  14. #114
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Asztalos Andras írta Hozzászólás megtekintése
    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Én a verseny után rögtön kifejtettem a pontrendszerrel kapcsolatos aggályaimait, igaz nem ebben a topikban. Szeintem sok mindenkinek most esett le. Levezetem egy egyszerű példán keresztül a dolgot: 2 ember fixen az egész szezonban 1. és 2. helyen végez

    Tavalyi rendszer szerint:

    1. helyezett 7x120= 840 pont
    2. helyezett 7x110= 770 pont

    Idei rendszer szerint:

    1. helyezett 5x120+2x180= 960 pont
    2. helyezett 5x110+2x165= 880 pont

    Idei szerint ha az első helyen végző pilóta ki kell hagyja a dupla pontos versenyeket de a második helyen végző nem:

    1. helyezett 7x120= 840 pont
    2. helyezett 5x110+2x165= 880 pont

    Na itt a gond! Erre akartam múltkor is rámutatni! El lehet veszíteni a bajnokságot 7 nyert futammal is.
    Talan az lehetne a megoldas, ha valaki nullazott egy 2oras futamot, akkor az masfel versenynek szamitson es melle egy 1oras legyen a masik dobos futama. Akkor valojaban megvan a 2 dobos futam. 1.5+0.5=2
    Viszont, ehhez az osszes hatralevo futamot be kellene fejeznie.
    Nem akartam beleszólni, mert nincs jelentősége, de mind kettőtök számítása hibás.
    De mint mondtam ez teljességgel lényegtelen.
    Ha plusz pontozás van a 2h-s futamokért, akkor azok fognak itt "hisztizni" akik pontokat veszítenek és ezt igazságtalannak érzik.
    Ha nincs plusz pontozás akkor azok fognak itt "hisztizni" akik végig küzdötték a plusz futamtávot és igazságtalannak érzik hogy nem kaptak érte semmit.
    Ezt szerintem elég könnyű belátni. De természetesen nem muszáj.
    Én maximum sok szerencsét tudok kívánni a témához. Többet hozzátenni nem látom értelmét.

  15. #115
    Szerintem 1.5+0.5 az akkor is 2. Ebben hol a hiba?

  16. #116
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Asztalos Andras írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem 1.5+0.5 az akkor is 2. Ebben hol a hiba?
    szerintem ott, hogy akinek már a versenyzés is elrontja a versenyét, az ne akarja a szervezőket mindenféle plusz matekkal terhelni azért hogy a saját hülyeségét helyrehozassa...
    de csak tippelek....
    Utoljára módosította: Sziszka; 2018. 10. 10. 20:40.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  17. #117
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Ott még 3 órás futamok is voltak dupla pontokért
    Én ezért kezdtem újra versenyezni online, és ezért döntöttem a Masters mellett többek között. De mikor már a 2 órán is megy a hiszti, meg jajj a 2.4-et nem tudja valaki végig menni akkor nem tudom mit várok!

    Nálam a 2 óra lenne a standard ebben a bajnokságban. A 1.5 még elfogadható. De ezek a 2 futamos meg 40 perces futamok... Nekem vicc kategória.

    Tudom a mostani software nem teljesen alkalmas rá, de remélem a folytatás az lesz és lesz rendezve 12 vagy 24 órás verseny is. Csak kérdés rajtam kívül ki az akit érdekelne egy ilyen.
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  18. #118
    Ha valaki kíváncsi még egy tényleg objektív (végül is nekem tök mindegy hány pontot kapok, nyerni úgyse fogok ) véleményre:

    Kicsit talán én is igazságtalannak érzem, hogy egyes futamok kicsit többet számítanak, ha azt nézzük hogy ez egy hobbi és az ember rajta kívül álló okok miatt kihagyni kényszerül valamelyiket.

    Azzal se értek egyet, hogy ha ugyanannyi pontot érnének, akkor bárki is problémázna, hogy a plusz fél óra az jelentősen több energia volt a részélről és miért csak ugyanannyit ér.

    Viszont. Ha nagyon "get-real"-ek akarunk lenni, akkor szerintem is jó dolog a "hosszabb futam-több pont" dolog, ahogy valójában is van. De akkor meg a dobós futam dolog nem illik.

    Ergo, végső soron vagy nem érdekli az embert a pontrendszer és megy, mert FUN. Vagy kőkemény és meg akarja nyerni a bajnokságot, de akkor meg oldja meg hogy tudjon mindegyiken indulni, ne haljon meg a felszerelése/internete. Ha mégis valamilyen technikai problémája akad és emiatt bukja a bajnokságot akkor meg így járt. Láttunk már nem egy olyan bajnokságot ahol valaki emiatt nem lett bajnok.

  19. #119
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg HunterTaylor írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam a 2 óra lenne a standard ebben a bajnokságban.

    Tudom a mostani software nem teljesen alkalmas rá, de remélem a folytatás az lesz és lesz rendezve 12 vagy 24 órás verseny is. Csak kérdés rajtam kívül ki az akit érdekelne egy ilyen.
    Melletted vagyok teljesen. 2-3-4 oras futamokon jon ki igazan, hogy ki az, aki vegig tud koncentralni, van ertelme a taktikanak, lekorozesek jonnek sorban, stb.

  20. #120
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    szerintem ott, hogy akinek már a versenyzés is elrontja a versenyét, az ne akarja a szervezőket mindenféle plusz matekkal terhelni azért hogy a saját hülyeségét helyrehozassa...
    de csak tippelek....
    Szerintem meg ott, hogy kar volt varialni a szabalyokkal, mert az eddigi gt3 bajnoksagban legalabb egyenlo feltetelek voltak mindenki szamara! Csak ugye rohadt uncsi volt h csak Piski es en tudtunk futamot nyerni! Ezert kellett a szabalyokon valtoztatni...
    de csak tippelek...

  21. #121
    Idézet Eredetileg Asztalos Andras írta Hozzászólás megtekintése
    de csak tippelek...
    Rosszul tippelsz.
    Ez nem a forma 1, nekünk aztán teljesen mindegy ki nyeri a bajnokságot. Itt nem arcra megy a szabályalkotás. Szerintem a társaság nagy részének szintén érdektelen ki lesz a bajnok, hiszen úgyis csak pár embernek van rá reális esélye. A többség VERSENYEZNI jár ide. Ne hidd, hogy körülöttetek élmenők körül forog a bajnokság, próbálj kicsit magadon túl látni, a szervezőknek a liga egészét kell nézni.

  22. #122
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Asztalos Andras írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem meg ott, hogy kar volt varialni a szabalyokkal, mert az eddigi gt3 bajnoksagban legalabb egyenlo feltetelek voltak mindenki szamara! Csak ugye rohadt uncsi volt h csak Piski es en tudtunk futamot nyerni! Ezert kellett a szabalyokon valtoztatni...
    de csak tippelek...
    Nem értem milyen matek szerint befolyásolja a futamgyőztesek nevét a futamon megszerezhető pontok mennyisége. Illetve tiszta sor, egy kiemelt pontozású futamon nagyobb a tét, így nagyobbat lehet nyerni és bukni is, pont ez a lényege a dolognak. Neked is pont annyi esélyed van nagyot szakítani, vagy veszíteni, mint bárki másnak. Egyéb iránt sok-sok éves múltja van már a kiemelt pontozású futamoknak nálunk, nem most lett kitalálva, pláne nem miattad.


    Amennyi energiát beleöltél már a méltatlankodásba, hogy ezzel a lendülettel már rég tanulmányt írhattál volna a szabályzatból, vagy befejezhettél volna két futamot.


    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Erről a ligáról beszélt a Laci is, csak a GTR/GTR2-vel futott bajnokságokról. Ott még 3 órás futamok is voltak dupla pontokért. Most meg 40 perces futamok lesznek. Hát hová tart ez a világ.
    Idézet Eredetileg HunterTaylor írta Hozzászólás megtekintése
    Én ezért kezdtem újra versenyezni online, és ezért döntöttem a Masters mellett többek között. De mikor már a 2 órán is megy a hiszti, meg jajj a 2.4-et nem tudja valaki végig menni akkor nem tudom mit várok!
    Nálam a 2 óra lenne a standard ebben a bajnokságban. A 1.5 még elfogadható. De ezek a 2 futamos meg 40 perces futamok... Nekem vicc kategória.
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Melletted vagyok teljesen. 2-3-4 oras futamokon jon ki igazan, hogy ki az, aki vegig tud koncentralni, van ertelme a taktikanak, lekorozesek jonnek sorban, stb.
    Az a helyzet srácok, hogy az elmúlt 10 évre visszatekintve világosan megfigyelhető a tendencia, hogy érdemi kihívást, felkészülést, elhivatottságot megkövetelő versenyeket évről-évre egyre nehezebb rendezni. Ma már mindenki instant sikerélményre vágyik, a meló részét meg senki se akarja beletenni... Most már sajnos egy csomó mindent nem tudnánk szervezőként sikerre vinni, amit (jó)pár éve még zabáltak a népek, egyszerűen nincs meg az emberekben a kellő kitartás és nem tudják feldolgozni a kudarc élményt. Ezt az élet minden területén tapasztalom és kurva nagy rábaszás lesz egyszer még ebből, de ezt most inkább hagyjuk...

    A lényeg az, hogy ha szervezőként az a célunk, hogy legalább egy szervert megtöltsünk versenyzőkkel, akkor sajnos nekünk is ebbe az irányba kell mozdulni, különben 5 ember körözgetne a pályán a futamokon. Ez van, erre tartunk, most ezt kell szeretni.
    Utoljára módosította: neilszab; 2018. 10. 11. 09:41.

  23. #123
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Asztalos Andras írta Hozzászólás megtekintése
    Csak ugye rohadt uncsi volt h csak Piski es en tudtunk futamot nyerni! Ezert kellett a szabalyokon valtoztatni...
    András, szerintem ezen a tényen nem tudunk változtatni sehogysem a fair szabályok szellemén belül. A változatosság miatt került átgondolásra a GT osztály, ha megnézed a végeredményeket és erősorrendeket, gyakorlatilag senki se került hirtelen 10 pozícióval előrébb/hátrébb.
    Akik eddig gyengébb autóval mentek, legfeljebb azok kerültek előrébb mert jó pilóták és ha nem hendikeppelik magukat önként, akkor látni, hogy mit is tudnak.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  24. #124
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Az a helyzet srácok, hogy az elmúlt 10 évre visszatekintve világosan megfigyelhető a tendencia, hogy érdemi kihívást, felkészülést, elhivatottságot megkövetelő versenyeket évről-évre egyre nehezebb rendezni. Ma már mindenki instant sikerélményre vágyik, a meló részét meg senki se akarja beletenni... Most már sajnos egy csomó mindent nem tudnánk szervezőként sikerre vinni, amit (jó)pár éve még zabáltak a népek, egyszerűen nincs meg az emberekben a kellő kitartás és nem tudják feldolgozni a kudarc élményt. Ezt az élet minden területén tapasztalom és kurva nagy rábaszás lesz egyszer még ebből, de ezt most inkább hagyjuk...

    A lényeg az, hogy ha szervezőként az a célunk, hogy legalább egy szervert megtöltsünk versenyzőkkel, akkor sajnos nekünk is ebbe az irányba kell mozdulni, különben 5 ember körözgetne a pályán a futamokon. Ez van, erre tartunk, most ezt kell szeretni.
    Ez az egesz liga a GPL-es bandabol indult, ami egy igazi hardcore sim volt. Azokkal a gepekkel egyenesen menni is kihivas volt, megis volt stabil mezony, nehez palyak, hosszu futamok es szoros verseny.

    Nehez megelni, hogy mennyire mas lett a vilag, de eltelt majd 20 ev. Ez van. ABS kell, meg 40 perces futam, meg forditott rajtracs es helicorsa.

  25. #125
    Idézet Eredetileg HunterTaylor írta Hozzászólás megtekintése
    Én ezért kezdtem újra versenyezni online, és ezért döntöttem a Masters mellett többek között. De mikor már a 2 órán is megy a hiszti, meg jajj a 2.4-et nem tudja valaki végig menni akkor nem tudom mit várok!

    Nálam a 2 óra lenne a standard ebben a bajnokságban. A 1.5 még elfogadható. De ezek a 2 futamos meg 40 perces futamok... Nekem vicc kategória.

    Tudom a mostani software nem teljesen alkalmas rá, de remélem a folytatás az lesz és lesz rendezve 12 vagy 24 órás verseny is. Csak kérdés rajtam kívül ki az akit érdekelne egy ilyen.
    ezzel én teljesen egyet tudok érteni, nekem is az lenne az etalon, hogy 2+ óra, mivel a pilóta csere virtuálisan nem, csak fizikailag oldható meg és ezért a 3 óra nem lenne ideális, végig lehet persze csinálni, de az életben sem mennek többet nagyon 2 óránál, de mindegy a lényeg az, hogy én azért nem pártolom a több, mint 2 órás futamot, mert este 8-kor vasárnap vannak versenyek (ami szerintem tök rossz), ha mondjuk szombatonként lenne akkor simán, de vasárnap tuti nem

Oldal: 5 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •