Oldal: 4 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (132 összesen)
  1. #76
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg pokornyib írta Hozzászólás megtekintése
    Ahogy írtam is privátban tényleg nagyon sajnálom. Tudom hogy neked ettől nem lesz jobb, de téged is épp el akartalak engedni ahogy az előtted lévő ferrarit, mikor kicsúsztam a rázó szélére és nem tudtam megfogni.
    nem, nem segít...de amúgy lekörözöttként nem kell lemenni a pályáról...sokkal fontosabb a kontrollált autó, és a fokozott óvatosság...ilyen esetben nem csak a sajátod, de más futamát is veszélyezteted..mint az ábra is mutatja.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  2. #77
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Én streamelni nem szoktam, de a versenyeket rögzítem és feltöltöm, mert minek tároljam mindet a saját gépemen. Szóval van Merci cam is, de most nem túl izgalmas.
    @8:36: "Okay BP, don't let this guy distract you"

    Remélem azt is tudja majd mondani, hogy "BP, Toth is faster than you"
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  3. #78
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    @8:36: "Okay BP, don't let this guy distract you"

    Remélem azt is tudja majd mondani, hogy "BP, Toth is faster than you"
    A kedvencem, hogy a "Leave me alone, I know what I'm doing" voice commandra elhallgat. De jah, sajnos az "általános bölcsességek" kapcsoló ezeket a védekezésre buzdító üzeneteket nem gyomlálja ki.

  4. #79
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Asztalos Andras írta Hozzászólás megtekintése
    Koszonom Scheiblinger Petinek hogy elbaszta a versenyem! Mi ertelme volt feltartani mikor nem egy strategian vagyunk?
    Idézet Eredetileg Senya írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnálom, hogy így látod.
    Én versenyeztem veled, nem akartalak "feltartani", ne haragudj.
    Szeretnélek megnyugtatni, hogy bármikor bárkivel leállhatsz versenyzeni, akivel körön belül vagy... legyen bármilyen gyors, vagy bármilyen más taktikán az illető. Az már egy másik kérdés, hogy ez mennyire célravezető, vagy okos dolog, de ez a Te saját döntésed.

    Az meg, hogy a másik ezt hogy dolgozza fel, vagy mennyire haragszik meg érte, az legyen az Ő dolga...
    Utoljára módosította: neilszab; 2018. 10. 08. 19:26.

  5. #80
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szeretnélek megnyugtatni, hogy bármikor bárkivel leállhatsz versenyzeni, akivel körön belül vagy... legyen bármilyen gyors, vagy bármilyen más taktikán az illető. Az már egy másik kérdés, hogy ez mennyire célravezető, vagy okos dolog, de ez a Te saját döntésed.

    Az meg, hogy a másik ezt hogy dolgozza fel, vagy mennyire haragszik meg érte, az legyen az Ő dolga...
    Ertelmetlen hulyeseg volt! 25 mp-t vesztettem mogotte!

  6. #81
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Asztalos Andras írta Hozzászólás megtekintése
    Ertelmetlen hulyeseg volt! 25 mp-t vesztettem mogotte!
    De te is tudod Andris h semmi szabálytalan... Nyilván ő is időt vesztett vele, de a dobogon kívül ez kevésbé fontos, ők az élményautosok
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  7. #82
    Idézet Eredetileg Asztalos Andras írta Hozzászólás megtekintése
    Ertelmetlen hulyeseg volt! 25 mp-t vesztettem mogotte!
    András ez verseny. A hátul haladónak az a celja, hogy előzzön, az elöl haladónak az a célja, hogy ne tudják megelőzni. Futam alatt az autóban ülve nem tudjuk, hogy a másik milyen taktikán van, max sejtésünk lehet róla, de abszolút nem számít az sem, mert ez verseny. A cél, hogy minél jobb helyezést érj el a többiekkel szemben. Ha annyival gyorsabb vagy, előzz. Senkinek nem tehetsz szemrehányást azért, mert nem engedi magát nyugodtan kikerülni (persze a szabályos védekezés keretein belül).

    A versenynek volt olyan szakasza, amikor gyorsabb voltam körönként 6-7 tizeddel Szabó Zolinál, nem tudtam megelőzni, elvesztettem több, mint 10 másodpercet mögötte, ennek eredménye képpen (ha nem dobja ki a játék) kettőnk csatáját ő nyerte, előrébbvégzett volna, mint én. Ez van, ez nem hotlapozás, többen vagyunk a pályán, ezeket a feladatokat kell megoldani.

  8. #83
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    En megneztem a 'csatajukat'.

    Elvben igazat kell, hogy adjak nektek Szabi es Tomi, gyakorlatban pedig fajt vegignezni. Szerintem tulzott rizikot vallalt Peter Andrassal szemben, ertelmetlenul es orult kockazatot vallalva ment. Sokszor csak a hatuljovon mult, hogy nem lett oriasi baleset belole.

    Tipikus esete annak, ami szabalyos, de mindket felre nezve karos, gyakorlatilag mindkettejuk versenyet tonkretette. Versenyezni jo es elvezetes, de annak ehhez semmi koze nem volt szerintem!

  9. #84
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339

    A futamrol

    Egy muncheni Oktoberfestrol estem haza a gep ele, 5 ora vezetes utan, masnaposan, faradtan. Az Asztalos-fele setuppal pole-t tudtam szerezni - megegyszer koszonom! - bar messze nem tudtam kihozni belole mindent, meg a prekvalos idomtol is elmaradtam.

    Softtal terveztem indulni, de mivel az idomeron csuszkaltam ossze-vissza, feltettem a med-et, gondoltam lassabb, de konzisztensebb leszek, 2 ora a verseny, nem akartam eldobni. Nagy meglepetesemre Andras softokon nem tudta tartani velem a tempot, majd kiallt mogulem es eltunt. A maradek 40 kort vegigunatkoztam, a lekorozottek nagyon korrektul viselkedtek, semmi gondom nem volt a remisztoen alacsony FPS-en es akadasokon kivul. Faraszto es nehez futam volt, sajnalom, hogy minket csapattartsam kiesett, nagyon jo volt az elejen az elso harom helyen menni. Remelem legkozelebb osszejon!

    Grat mindenkinek aki vegigment

  10. #85
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    En megneztem a 'csatajukat'.

    Elvben igazat kell, hogy adjak nektek Szabi es Tomi, gyakorlatban pedig fajt vegignezni. Szerintem tulzott rizikot vallalt Peter Andrassal szemben, ertelmetlenul es orult kockazatot vallalva ment. Sokszor csak a hatuljovon mult, hogy nem lett oriasi baleset belole.

    Tipikus esete annak, ami szabalyos, de mindket felre nezve karos, gyakorlatilag mindkettejuk versenyet tonkretette. Versenyezni jo es elvezetes, de annak ehhez semmi koze nem volt szerintem!
    Én csak annyit mondtam, hogy ez kizárólag csak is Péter saját döntése, és nem kell elszámolnia vele senkivel, amennyiben szabályos keretek között maradt. András meg így járt, ennyi.... semmi jogalapja nincs bármit is számon kérni a versenytársakon, pláne nem a 25 másodpercét.
    Utoljára módosította: neilszab; 2018. 10. 08. 23:26.

  11. #86
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg Asztalos Andras írta Hozzászólás megtekintése
    Ertelmetlen hulyeseg volt! 25 mp-t vesztettem mogotte!
    Visszanéztem, mert érdekelnek az ilyen dolgok
    1. Péter nem követett el semmi szabálytalanságot. Nem blokkolt, nem cikázott, nemis előzött vissza..
    2. Mint ahogy Piski is mondja, a papíron túl, van egy bizonyos határ, amikor már érzi az ember hogy túlsokat engedett meg magának, többet kockáztatott már mint a másik fél, ideje engedni, mertmár túlment a jóízlés határán, kezd égni az arca, mindkettőjük testi épségét veszélyeztetné. Nemigazán láttam ilyet. Belefért.
    3. A különböző versenystatégiák ugyanúgy versenyeznek, küzdenek egymással a pályán. Az is egy érdem, ha vki a másik stratégiáját meg tudja akasztani, eltudja "rontani". Kilehet számolni, hovajön vissza, mennyi idő egy boxkiállás, hol jár a másik, stb.
    4. Ahogy láttam a szitu hasonló volt a GT4-eshez, nissan egyenesben elhúz, a ferrari kanyarban meg felöklelné. Frusztráló, de ezt a szitut ki kell dolgozni, meg kell oldani! Andris ~1-2mp-el lehetett gyorsabb körönként, friss gumikon? Lendületből átmenni a másikon, vagy hibára kéztetni. Kb 5-6 körön keresztűl gyűrődik, mire megtudja oldani, előzni. Ettől még nem ment tönkre a versenye, és közvetlen utána sem kellett volna feladnia. Fejben fel kell tudni dolgozni hogy ~20mp-et eltököltem vki mögött.
      Lásd Alonso-Petrov abudabi. Egy VB cím ment el azon, hogy a hosszú egyenesben nem tudta megelőzni (autóbeállítás miatt), mégsem túrta seggbe, nem kezdte el okolni a vereségért (asszem).
    5. Péter valóban lehetett volna okosabb, átláthatta volna, engedhetett volna, saját magát sem lassította volna, de lám, a kitartó védekezésének köszönhetően vki feladta a küzdelmet, és nyert egy pozit.

  12. #87
    Egy szoval nem momdtam hogy szabalytalan lett volna! Egyszeruen csak megkoszontem azt a tenyt h a versenyem ugrott a felesleges versenyzes miatt! En is elveztem volna ha valoban pozicioert kuzdunk. Egyebkent nem 1-2 mp-vel hanem 3-4 mp-vel lettem volna gyorsabb koronkent, de a nissant a ferrarival szinte lehetetlen volt megelozni meg igy is. Sajnos eleg rossz napom volt es ez csak a hab volt a tortan. Elgurult a gyogyszerem es hirtelenfelindulasbol kileptem. Nagyon megbantam mert raadasul nem tudtam hogy 1.5es szorzoja van a futamnak. Sajnos ezt elcsesztem mert legrosszabb esetben is 4. lehettem volna, de akar 2.-3. is talan.

  13. #88
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Asztalos Andras írta Hozzászólás megtekintése
    Egyszeruen csak megkoszontem azt a tenyt h a versenyem ugrott a felesleges versenyzes miatt! En is elveztem volna ha valoban pozicioert kuzdunk. Egyebkent nem 1-2 mp-vel hanem 3-4 mp-vel lettem volna gyorsabb koronkent, de a nissant a ferrarival szinte lehetetlen volt megelozni meg igy is. Elgurult a gyogyszerem es hirtelenfelindulasbol kileptem. Nagyon megbantam mert raadasul nem tudtam hogy 1.5es szorzoja van a futamnak. Sajnos ezt elcsesztem mert legrosszabb esetben is 4. lehettem volna, de akar 2.-3. is talan.
    Ennek fényében pszichológiai hadviselésből is pacsi Péternek, hiszen kiidegelt/lefárasztott téged annyira, hogy ne fussál be előtte, elvéve tőle egy pozíciót.
    (Persze lehet, hogy ha Peti nem veled bíbelődik, akkor a futam végére be tudja fogni valamelyik Tomit maga előtt, de erre mondtam, hogy senki se kérheti rajta számon, hogy mikor és hogyan vívja meg a saját csatáit)

    Illetve érdemes belátni, hogy itt mindenki versenye csak a másik rovásra lehet eredményes, így az ha neked "ugrik a versenyed", az legfeljebb csak neked probléma, mindenki másnak tulajdonképpen jó...
    Utoljára módosította: neilszab; 2018. 10. 09. 14:06.

  14. #89
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Asztalos Andras írta Hozzászólás megtekintése
    ... a versenyem ugrott a felesleges versenyzes miatt....
    sok mindent elmond arról, hogy hova is jutottunk ...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  15. #90
    Lenne egy kerdesem amire nem talaltam valaszt a szabalyzatban. 2 eldobhato futam van azt tudom. Csak azt nem h a 2oras futam is egynek szamit? Illetve a 2 egy oras is kulon kulon egy futam, vagy az egyutt egy futam? A pontozas miatt nem mindegy, hogy valaki egy 120pontos futamot dob, vagy egy 180ast illetve 60 pontosat.

  16. #91
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Asztalos Andras írta Hozzászólás megtekintése
    Lenne egy kerdesem amire nem talaltam valaszt a szabalyzatban. 2 eldobhato futam van azt tudom. Csak azt nem h a 2oras futam is egynek szamit? Illetve a 2 egy oras is kulon kulon egy futam, vagy az egyutt egy futam? A pontozas miatt nem mindegy, hogy valaki egy 120pontos futamot dob, vagy egy 180ast illetve 60 pontosat.
    A 2 eldobható futamot, tekintheted mint "verseny hétvége". Tehát a futam hosszától és számától függetlenül a 2 legrosszabb fog kiesni.

    Egyébként szerintem mindegy.
    Szerintem lényegtelen hogy hány futamot és hány órán át "szenvedtem" egy eredményért ha egyszer azért kapom a legkevesebb pontot, akkor azt szeretném hogy levonják tőlem és nem azt amelyik a legrövidebb, vagy leghosszabb, vagy stb.

  17. #92
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    A 2 eldobható futamot, tekintheted mint "verseny hétvége". Tehát a futam hosszától és számától függetlenül a 2 legrosszabb fog kiesni.

    Egyébként szerintem mindegy.
    Szerintem lényegtelen hogy hány futamot és hány órán át "szenvedtem" egy eredményért ha egyszer azért kapom a legkevesebb pontot, akkor azt szeretném hogy levonják tőlem és nem azt amelyik a legrövidebb, vagy leghosszabb, vagy stb.
    Ezzel csak az a gond ha valaki nullazik egy 2oras futamon mint en (hulye) vagy Zoli akit kidobott a jatek 8 korrel a vege elott. Hatalmas hatranyban vagyunk. En persze csak magamnak koszonhetem. De innentol kezdve ha minden futamot megnyernek es P. Tomi mindegyiken masodik(belertve a kov. 2orasat is) akkor is o nyerne az osszetettet 35 pontal. 2 futamon vagyunk tul, es 2 futam eldobhato, de ennek ellenere mar elszallt az a kis eselyem is. Innentol csak kocsikazni jarok majd a gt versenyekre, de lehet h jobb is igy! Majd jovore...

  18. #93
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Asztalos Andras írta Hozzászólás megtekintése
    Ezzel csak az a gond ha valaki nullazik egy 2oras futamon mint en (hulye) vagy Zoli akit kidobott a jatek 8 korrel a vege elott. Hatalmas hatranyban vagyunk. En persze csak magamnak koszonhetem. De innentol kezdve ha minden futamot megnyernek es P. Tomi mindegyiken masodik(belertve a kov. 2orasat is) akkor is o nyerne az osszetettet 35 pontal. 2 futamon vagyunk tul, es 2 futam eldobhato, de ennek ellenere mar elszallt az a kis eselyem is. Innentol csak kocsikazni jarok majd a gt versenyekre, de lehet h jobb is igy! Majd jovore...
    2 órás futam nálunk dupla pontozású volt. Ha végig mentél akkor dupla pontot lehetett nyerni, ha nem akkor meg duplát veszíteni. Ez ilyen. Aki végig szenvedte és nyert vele, az előrébb került a bajnokságban és örült. Aki nem tudott, vagy nem akart végig menni és hátrébb került, az meg nyilván nem örült.

  19. #94
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    2 órás futam nálunk dupla pontozású volt. Ha végig mentél akkor dupla pontot lehetett nyerni, ha nem akkor meg duplát veszíteni. Ez ilyen. Aki végig szenvedte és nyert vele, az előrébb került a bajnokságban és örült. Aki nem tudott, vagy nem akart végig menni és hátrébb került, az meg nyilván nem örült.
    En nem is tudtam h nem alap pontozas van! Majdnem idegosszeroppanast kaptam mikor lattam a pontokat masnap!
    Szerintem ezzel voltak meg igy paran ha abbol indulok ki h 6embert kerdeztem meg es abbol 1 tudott rola. Mondtam is Tominak h azert ha mar ilyen nagy jelentoseggel biro futam akkor a forumon nem artott volna kiirni h gyerekek a kovetkezo futamert masfeles pontok jarnak ezert mindenki fokozottan figyeljen a masikra es legyen turelmes. De persze a szabalyzatban mar ott volt. En meg atsiklottam felette. Ebbol tanultam!

  20. #95
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Asztalos Andras írta Hozzászólás megtekintése
    En nem is tudtam h nem alap pontozas van! Majdnem idegosszeroppanast kaptam mikor lattam a pontokat masnap!
    Szerintem ezzel voltak meg igy paran ha abbol indulok ki h 6embert kerdeztem meg es abbol 1 tudott rola. Mondtam is Tominak h azert ha mar ilyen nagy jelentoseggel biro futam akkor a forumon nem artott volna kiirni h gyerekek a kovetkezo futamert masfeles pontok jarnak ezert mindenki fokozottan figyeljen a masikra es legyen turelmes. De persze a szabalyzatban mar ott volt. En meg atsiklottam felette. Ebbol tanultam!
    Mert nem olvassátok el a szabályzatot és ez majdnem mindenkire vonatkozik! Jóhogy nem mi vagyunk a hibásak mert nem rágjuk mindenki szájába az éppen aktuális változásokat! Szabályzat 4. Pontja leirja a pontozást. Tehát mi kiirtuk, innentől kezdve mindenkinek a saját felelőssége hogy elolvassa vagy nem
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  21. #96
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg Asztalos Andras írta Hozzászólás megtekintése
    En nem is tudtam h nem alap pontozas van! Majdnem idegosszeroppanast kaptam mikor lattam a pontokat masnap!
    Szerintem ezzel voltak meg igy paran ha abbol indulok ki h 6embert kerdeztem meg es abbol 1 tudott rola. Mondtam is Tominak h azert ha mar ilyen nagy jelentoseggel biro futam akkor a forumon nem artott volna kiirni h gyerekek a kovetkezo futamert masfeles pontok jarnak ezert mindenki fokozottan figyeljen a masikra es legyen turelmes. De persze a szabalyzatban mar ott volt. En meg atsiklottam felette. Ebbol tanultam!
    És ott az igazság a végén, hogy a szabályzatban ott volt/van. Nem emelhetünk ki minden pontot még egyszer a verseny előtt, ami a szabályzatban már le van írva. A link (a szabályzathoz) ott van a futam topikok elején. Értem, amit mondasz, tanulságos is, csak épp ahogy elcsépelten szokták mondani, a szabály nem ismerése, nem mentesít...., sorry. Ez most azoknak talán a legrosszabb, akiket a rendszer kidobott.
    Nem lesz jobb tőle, de én is voltam már sajnos így, vagy volt olyan laggom előző szezon első futamán, ami miatt ki kellett lépjek a futamról, de még előtte ennek köszönhetően Fehér Norbit is kiforgattam, következő futamon BUÁ-val indultam. Nem volt elég, hogy önhibámon kívül fel kellett adjam, másnak is gondot okoztam és duplikáltam a sajátomat is.

    De amúgy meg, amíg matematikailag esélyed van a pontversenyben, addig nem szabad feladnod ám! Nem tudhatjuk, hogy kivel, mikor és mi történik a pályán vagy azon kívül. Nem kívánom, de lehet még Tominak is rossz vagy szerencsétlen futama, amikor fordul a kocka a javadra.
    Utoljára módosította: Szemir; 2018. 10. 09. 20:20.
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  22. #97
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Asztalos Andras írta Hozzászólás megtekintése
    En nem is tudtam h nem alap pontozas van!
    Ezért érdemes átfutni a szabályzaton, lehetnek benne hasznos dolgok is.

  23. #98
    Ferre ne ertsetek! En nem hibaztatni akartalak titeke! Tisztan es vilagosan le volt irva a szabalyzatban. Csak annyit akartam ezzel mondani, hogy ez egy uj dolog volt az eddigi jol megszokott evek utan. Sajnos sokan nem voltak vele tisztaban. En ezert irtam volna ki futam elott h azok akik nem olvastak, vagy csak elfelejtettek stb. ugy alljanak a versenyhez h ez kiemelt fontossagu nekik es a korulotte versenyzoknek is. Ennyi! Szerintem ennek mindenki orult volna!

  24. #99
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    András, az eldobható futam intézménye nem a "ha nem érek be TOP5-be, akkor inkább végig sem megyek" hozzáállású versenyzők miatt van bevezetve, hanem azokért, akik magánéleti-, vagy technikai okból nem tudnak részt venni egy-egy futamon, esetleg ledobja őket a szerver, vagy olyan balszerencsésen alakul az egyik versenyük, hogy amúgy se szednének össze pár pontnál többet. Nekik édes mindegy, hogy 120, vagy 180 pontból szereztek meg 0-át, vagy 20-at, mert javarészt nem rajtuk múlott a végeredmény, hanem inkább a körülményeken. Az meg alapszabály, hogy a futamokon amíg gurul az autó, végig kell menni, ha 70 pontért, akkor annyiért, ha 20-ért, akkor meg annyiért. Egyrészt mert ez a mentalitás és hozzáállás alapvető, ha egyszer vki bajnok szeretne lenni... másrészt meg sose tudhatod, hogy mi lesz később és mi miatt leszel kénytelen kihagyni/feladni egy futamot és akkor nagyon sokat számíthat az pár pont is a végértékelésben.

    Szóval már megbocsáss, de függetlenül attól, hogy hány pontos volt a futam, óriási ökörséget csináltál, amire lényegében semmi okod nem volt és amiért csakis kizárólag magaddal kell egy tükör előtt elbeszélgetned.

    És igen, kiírhatta volna külön a szervezőség a másfeles pontozás (és a jövőben szerintem meg is fogja tenni), mert hát ugye béna gyereknek anyja veri a faszát...
    Utoljára módosította: neilszab; 2018. 10. 10. 00:24.

  25. #100
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    András, az eldobható futam intézménye nem a "ha nem érek be TOP5-be, akkor inkább végig sem megyek" hozzáállású versenyzők miatt van bevezetve, hanem azokért, akik magánéleti-, vagy technikai okból nem tudnak részt venni egy-egy futamon, esetleg ledobja őket a szerver, vagy olyan balszerencsésen alakul az egyik versenyük, hogy amúgy se szednének össze pár pontnál többet. Nekik édes mindegy, hogy 120, vagy 180 pontból szereztek meg 0-át, vagy 20-at, mert javarészt nem rajtuk múlott a végeredmény, hanem inkább a körülményeken. Az meg alapszabály, hogy a futamokon amíg gurul az autó, végig kell menni, ha 70 pontért, akkor annyiért, ha 20-ért, akkor meg annyiért. Egyrészt mert ez a mentalitás és hozzáállás alapvető, ha egyszer vki bajnok szeretne lenni... másrészt meg sose tudhatod, hogy mi lesz később és mi miatt leszel kénytelen kihagyni/feladni egy futamot és akkor nagyon sokat számíthat az pár pont is a végértékelésben.

    Szóval már megbocsáss, de függetlenül attól, hogy hány pontos volt a futam, óriási ökörséget csináltál, amire lényegében semmi okod nem volt és amiért csakis kizárólag magaddal kell egy tükör előtt elbeszélgetned.

    És igen, kiírhatta volna külön a szervezőség a másfeles pontozás (és a jövőben szerintem meg is fogja tenni), mert hát ugye béna gyereknek anyja veri a faszát...
    Igen. Sajnos ezt nagyon elcsesztem! Nem hogy top 5, inkabb top 3at dobtam el. Magam sem ertem mi tortent. Indulatbol hoztam egy szornyen rossz dontest. Hidd el mar 1000x megbantam. Sajnos ez van. Innen is tudni kell felallni. Nem lesz egyszeru, mert nagyon bant, hogy ekkora hulyeseget csinaltam es ahogy mondtad is, csak magamat okolhatom erte! Pont ez a szornyu benne.

Oldal: 4 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •