Oldal: 3 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (132 összesen)
  1. #51
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    291
    Hát, ez igen. 8 körrel a vége előtt kilépett a game. Egyszer csak eltűnt a monitorról. Sose jártam még így.
    Ráadásnak replayt sem mentett, meg semmit.
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  2. #52
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Hát, ez megint nem lett az igazi

    Az első kanyarokban, Homoki Csaba nem csak hogy megtolt hátulról - amitől kisodródtam - de még utána is belém csapódott.
    De nem ám úgy véletlenül sodródva... Hanem teli gázzal.
    Ezzel nagyjából taccsra is tette a Nissant, még mielőtt egy kőrt mentünk volna

    Ezzel el is dőlt, hogy a kezdő Soft gumit hamar lecserélem, mert az autót mindenképp meg kellett javítani.
    Persze a tankolási mennyiségeket jól elszámoltam, így a 2. kiállásnál feleslegese jól megtankolták a kocsimat
    De nagyjából mindegy is volt, miután a 42. körben lesodródtam, és megpördültem, az út kellős közepére érkezve...
    Láttam hogy jönnek mögöttem, és csak abban bízhattam hogy a sárga zászló, és a hatalmas porfelhő láttán csak ki tudják kerülni az út közepén ÁLLÓ bazi nagy sárga Nissant. Hát nem sikerült. Homoki Csaba újból totálkárosra vágta a gépet
    Pár kört még vánszorogtam, de aztán fel kellett adnom, mivel vagy 3 kör hátrányban voltam ami miatt amúgy is DNF járt volna, és ráadásul a mezőny közepére kerültem, ahol mindenki kerülgette a lassú szakadt Nissant
    Meg nem is akart arra menni amerre kormányoztam, így a maradék 10 kört már sajnos nem tudtam befejezni.

  3. #53
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    12. a futam előtt mondja valaki elfogadom...15. volt a legoptimálisabb célom...Oláh Gergő előtt voltam aki 9. lett és pont stíröltem, hogy tudom tartani a softos tempóját, mikor jött pokornyi-audi kettős, és zseniálisan tönkreb@szta az egészet...persze ettől még örülhetnék a 12. helynek de hát megint nem rajtam múlt hanem egy debil megmozduláson lekörözés közbe...
    amúgy kb. hibátlant mentem...de a bömbi nagyon lassú az egyenesben
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  4. #54
    Silverstone az egyik kedvenc pályám, úgyhogy annak ellenére is élveztem a versenyt, hogy szinte végig légüres térben autóztam. Kb. 30 percem volt tesztelni a futam előtt közvetlenül, a mediumot még ezen a pályán sem sikerült életre keltenem a Mercin így sebtében, úgyhogy ismét a soft mellett döntöttem annak ellenére, hogy gyanús volt, hogy nem fogom kihúzni egy cserével. Két kör hiányzott is az első etap végén ahhoz, hogy meg tudjam csinálni, úgyhogy a végére beiktattam egy 10 körös sprintet, picit bosszantó, mert végül 4 tizeddel csúsztam le a top10-ről, de ez van, grat mindenkinek, aki célba ért.

    Zrubitól pedig elnézést kérek, éppen akkor köröztelek le, amikor az első garnitúra lágy már az utolsókat rúgta (10 alatt volt a wear), úgyhogy nem tudtam már tempót menni, sajnálom, hogy megforogtál mögöttem.

  5. #55
    Scheiblinger Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 07. 27.
    Város
    Törökbálint
    Üzenetek
    193
    Idézet Eredetileg Asztalos Andras írta Hozzászólás megtekintése
    Koszonom Scheiblinger Petinek hogy elbaszta a versenyem! Mi ertelme volt feltartani mikor nem egy strategian vagyunk?
    Sajnálom, hogy így látod.
    Én versenyeztem veled, nem akartalak "feltartani", ne haragudj.

  6. #56
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Óvások IDE jöhetnek!
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  7. #57

  8. #58
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Zrubitól pedig elnézést kérek, éppen akkor köröztelek le, amikor az első garnitúra lágy már az utolsókat rúgta (10 alatt volt a wear), úgyhogy nem tudtam már tempót menni, sajnálom, hogy megforogtál mögöttem.
    Áhh.. az nem miattad volt, túloptimalizáltam a kanyart és fűre került az egyik kerék
    Egyébként láttam hogy már nem megy úgy ahogy szeretnéd de nem akartalak letolni emiatt, Visszaelőzni úgysem bírtalak volna, így csak adtam kis inspirációt azzal, hogy a nyomodban vagyok

  9. #59
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Érdekes tapasztalat volt ez így, hogy pont egy (bővített) szerveren elfértünk...
    - már a 6. helyezett is kört kapott az élmezőnytől!
    - a 14. már 2 kör hátrányban fejezte be a versenyt!
    - a 19. és utána: DNF a 3 kör lemaradás miatt!!!
    - a 30-ból 9-nek nem sikerült befejezni a versenyt random okok miatt.

    A 3 kör hátrány miatti DNF-en szerintem lazítani kellene, így nincs értelme végigküzdeni, ha annak ellenére hogy a köridők alapján mindenki bőven benne volt a 107%-ban, és VÉGIGMENT a futamon, de a nagy szórás miatt végül mégis érvénytelen a futama??
    Utoljára módosította: zrubi; 2018. 10. 07. 23:09.

  10. #60
    Gál Vilmos Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 09. 13.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    18
    23. helyről rajtolva nem vártam sokat a mai versenytől, a rajtom egész jól sikerült és mire minden kitisztult előttem a 12. helyen találtam magam. Gondoltam, hogy ez nem sokáig lesz így, szép csatákban veszítettem a pozíciókat, amíg a 16. helyen nem találtam magam a kiállások előtt. A kiállások után a 17. helyre estem vissza és ezt tartottam volna (remélhetőleg) a célig de a kedves játék úgy döntött, hogy a a 36. kör elején bezárja magát. Az eredményeket elnézve két körnél kevesebbet kaptam volna és értékelhető helyen futok célba, ezzel értékes pontokat gyűjtve. Ezért nagyon fájó volt számomra ez a disconnect.

  11. #61
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Érdekes tapasztalat volt ez így, hogy pont egy (bővített) szerveren elfértünk...
    - már a 6. helyezett is kört kapott az élmezőnytől!
    - a 14. már 2 kör hátrányban fejezte be a versenyt!
    - a 19. és utána: DNF a 3 kör lemaradás miatt!!!
    - a 30-ból 9-nek nem sikerült befejezni a versenyt random okok miatt.

    A 3 kör hátrány miatti DNF-en szerintem lazítani kellene, így nincs értelme végigküzdeni, ha annak ellenére hogy a köridők alapján mindenki bőven benne volt a 107%-ban, és VÉGIGMENT a futamon, de a nagy szórás miatt végül mégis érvénytelen a futama??
    A simresult egy tájékoztató jellegű dolog, lehet benne elemezgteni a köridőket, pozíció váltásokat stb., de nem hivatalos végeredmény!

    A hivatalos végeredmény ez:
    http://www.gtr-masters.hu/result/12602

    Azért senki nem kap DQ-t, mert 3 kör a lemaradása.

  12. #62
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    A simresult egy tájékoztató jellegű dolog, lehet benne elemezgteni a köridőket, pozíció váltásokat stb., de nem hivatalos végeredmény!

    A hivatalos végeredmény ez:
    http://www.gtr-masters.hu/result/12602

    Azért senki nem kap DQ-t, mert 3 kör a lemaradása.
    Köszi! És aki kapott DQ-t, az mi miatt, vágás?

  13. #63
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    A simresult egy tájékoztató jellegű dolog, lehet benne elemezgteni a köridőket, pozíció váltásokat stb., de nem hivatalos végeredmény!

    A hivatalos végeredmény ez:
    http://www.gtr-masters.hu/result/12602

    Azért senki nem kap DQ-t, mert 3 kör a lemaradása.
    Akkor itt lenne egy komoly problémám. Simresultban 7. helyen végeztem viszont a hivatalos eredményekben utolsó helyen vagyok.
    1 hete nem tudtam körözni. futam előtt egy órával tudtam először fellépni. Akkor fel is tűnt hogy a rank-app eltűnt képernyőről és az app-ok között sem találtam. Még időmérő alatt gyorsan frissítettem a 30-as verzióra. Cnnection OK... üzenetet kiírta. Ennek ellenére nem jelent meg a játékban app, hiába kapcsoltam ki/be a beállításokban ahogy Zelfi javasolta a TS-en. Végül a beállításokban kipipáltam és végigfutottam a 2 órás futamot. Nem értem mi a gond, de ha lehet vigyétek fel a helyezést manuálisan.
    Köszönöm!
    Utoljára módosította: Szarka András; 2018. 10. 08. 00:59.

  14. #64
    Idézet Eredetileg Szarka András írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor itt lenne egy komoly problémám. Simresultban 7. helyen végeztem viszont a hivatalos eredményekben utolsó helyen vagyok.
    1 hete nem tudtam körözni. futam előtt egy órával tudtam először fellépni. Akkor fel is tűnt hogy a rank-app eltűnt képernyőről és az app-ok között sem találtam. Még időmérő alatt gyorsan frissítettem a 30-as verzióra. Cnnection OK... üzenetet kiírta. Ennek ellenére nem jelent meg a játékban app, hiába kapcsoltam ki/be a beállításokban ahogy Zelfi javasolta a TS-en. Végül a beállításokban kipipáltam és végigfutottam a 2 órás futamot. Nem értem mi a gond, de ha lehet vigyétek fel a helyezést manuálisan.
    Köszönöm!
    Igen láttam, hogy többen DQ-t kaptatok, ennek a héten még utánanézünk miért történhetett.

  15. #65
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    12. a futam előtt mondja valaki elfogadom...15. volt a legoptimálisabb célom...Oláh Gergő előtt voltam aki 9. lett és pont stíröltem, hogy tudom tartani a softos tempóját, mikor jött pokornyi-audi kettős, és zseniálisan tönkreb@szta az egészet...persze ettől még örülhetnék a 12. helynek de hát megint nem rajtam múlt hanem egy debil megmozduláson lekörözés közbe...
    amúgy kb. hibátlant mentem...de a bömbi nagyon lassú az egyenesben
    Ahogy írtam is privátban tényleg nagyon sajnálom. Tudom hogy neked ettől nem lesz jobb, de téged is épp el akartalak engedni ahogy az előtted lévő ferrarit, mikor kicsúsztam a rázó szélére és nem tudtam megfogni.

    A futam nem lett volna olyan rossz, nem sok időm volt gyakorolni, de ezt az egy óriási hibát leszámítva stabilan tudtam autózni. A baj a 2. körben kezdődött, mikor Márk úgy tért vissza a pályára, hogy az egyik nissannal sebességhátrány ellenére elkezdett versenyezni és miközben leterelte a pályáról, összeakadtak és elém repült be. Ezzel jó kis tömegbaleset és pár rommá tört autó lett a belőle. Nekem itt ment szarrá a futamom. Ezután muszáj volt boxba jönnöm, ahol aztán percekig álltam a javítás miatt. Gondoltam megpróbálok telitankkal és hard gumin végigmenni. A futam közepén ahogy fogyott a benya, egyre jobb köröket tudtam menni, de melegentartani a gumikat nem sikerült. Viszont aztán az utolsó 10-20 körben már semmi tapadásom nem volt a hard gumikon. Így utólag, lehet hogy jobb lett volna pár kört kihúznom összetörve, majd mondjuk 2x softon megtolni. Vagy valamilyen medes taktika. Főleg ha tudom, hogy így fogok csúszkálni a kopott hardokon, ami miatt a baleset is történt.

  16. #66
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    A 3 kör hátrány miatti DNF-en szerintem lazítani kellene, így nincs értelme végigküzdeni, ha annak ellenére hogy a köridők alapján mindenki bőven benne volt a 107%-ban, és VÉGIGMENT a futamon, de a nagy szórás miatt végül mégis érvénytelen a futama??
    A verseny végén azok a pilóták értékelhetők, akik a versenytáv minimum 90%-át teljesítették.
    59 kör x 0.9 = 53 kör.
    Ez azt jelenti hogy aki kap 3 kört az első helyezettől, aztán véletlen össze találkozik a palánkkal és kap még egy kört mire be evickél a box-ba, majd ott egy teljes körön keresztül kalapálják a kasztnit. Még az is vígan értékelhető helyen ér célba és pontot szerezhet.
    Ennél lazábbra nem hiszem hogy van értelme venni.

  17. #67
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Nálam igazi káosz-al indult a futam. Éppen sikerült beesnem kvali végére, azt se tudtam melyik bolygón vagyok. Még tudtam futni egy gyors kört, mint kiderült med-en mert azt töltötte be a setup...
    A T1-et valaki elizgulta és ki kísért a bukótérbe, közben az aero-t is átalakította kicsit. Így utolsó helyről, lassított autóval vágtam neki. Ezt leszámítva jól sikerült a verseny. Kisebb hibák voltak mind két oldalon. Ezúton elnézést akinél én bénáztam és nem úgy jött ki a lépés. Korrektül ment mindenki.
    Aero-t fogalmam sem volt mennyi idő alatt javítják, így boxban nem rizikóztam, úgy döntöttem inkább a pályán bukjam el a félkört mint a boxba.
    Végül fel tornáztam magam a top10-be, amivel azt hiszem elégedett lehetek. Nem volt unalmas verseny.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2018. 10. 08. 11:11.

  18. #68
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Nekem ott kezdődött a probléma, hogy a 30 fős létszám miatt többször beesett Vr-ban az fps 45 alá, vagyis inkább képmegállás volt. Ebből az lett, hogy a verseny harmadik körében egyszer a kanyaríven tette ezt meg, én meg mentem a fűre meg a falnak az 5.helyről. Tropa lett autó, beevickéltem a boxba, majd vissza a pályára. Viszonylag légüres térbe jöttem vissza, vagyis valakit még meg is előztem, aztán a következő féktávon, ha nem rántom vissza a kanyarból az autót, akkor letarol, mint Texast a hurrikán. És akkor jött a 11.körben a már mások által is említett "eltűnt a kép" jelenség. Ez volt az előző versenyen és most is.

  19. #69
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Saját nézet - annak aki kíváncsi a mezőny hátsó részére is
    https://www.youtube.com/channel/UC6w...ZuWfhTIBw/live
    Most hogy olvasom hogy miként is kerültél ennyire hátra megkérdezném, mint egyedüli streamertől: hogy sikerült ilyen hidegen tartani azokat a hátsó nissan gumikat? Itt olyan súly van rájuk, hogy szinte lehetetlen hogy az a tehén ne melegítse fel a jobb hátsód!
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  20. #70
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Most hogy olvasom hogy miként is kerültél ennyire hátra megkérdezném, mint egyedüli streamertől: hogy sikerült ilyen hidegen tartani azokat a hátsó nissan gumikat? Itt olyan súly van rájuk, hogy szinte lehetetlen hogy az a tehén ne melegítse fel a jobb hátsód!
    Egyedüli streamer? Én is szoktam streamelni ahogy most is tettem ki is raktam a linket. Egyébként teljesen jól kezeli a Nissan a gumikat legalábbis nálam..szerintem ez vezetés függő.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  21. #71
    Én streamelni nem szoktam, de a versenyeket rögzítem és feltöltöm, mert minek tároljam mindet a saját gépemen. Szóval van Merci cam is, de most nem túl izgalmas.

  22. #72
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Egyedüli streamer? Én is szoktam streamelni ahogy most is tettem ki is raktam a linket. Egyébként teljesen jól kezeli a Nissan a gumikat legalábbis nálam..szerintem ez vezetés függő.
    Nem is láttam a te linkedet most (túl korán raktad ki:P), de ott a TSen mindig sok az anyázás, most olyan helyen voltam hogy jobb volt a csendesebb verzió
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  23. #73
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    59 kör x 0.9 = 53 kör.
    Ez azt jelenti hogy aki kap 3 kört az első helyezettől, aztán véletlen össze találkozik a palánkkal és kap még egy kört mire be evickél a box-ba, majd ott egy teljes körön keresztül kalapálják a kasztnit. Még az is vígan értékelhető helyen ér célba és pontot szerezhet.
    Ennél lazábbra nem hiszem hogy van értelme venni.
    Ahh basszus. Ezt benéztem.
    És ennek megfelelően még be is tudtam volna evickélni a rommá tört ronccssal is, és akkor nem pont nélkül fejezem be ezt a küzdelmes futamot...

  24. #74
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Most hogy olvasom hogy miként is kerültél ennyire hátra megkérdezném, mint egyedüli streamertől: hogy sikerült ilyen hidegen tartani azokat a hátsó nissan gumikat? Itt olyan súly van rájuk, hogy szinte lehetetlen hogy az a tehén ne melegítse fel a jobb hátsód!
    Hát erre nem tudok magyarázatot, max azt hogy béna vagyok
    Devalahogy a jobb fele sokkal hidegebb maradt, és a bal oldal látványosan jobban is kopott...

  25. #75
    Idézet Eredetileg HunterTaylor írta Hozzászólás megtekintése
    Hát, ez igen. 8 körrel a vége előtt kilépett a game. Egyszer csak eltűnt a monitorról. Sose jártam még így.
    Ráadásnak replayt sem mentett, meg semmit.
    Nagyon sajnálom Zoli, mert megérdemelted volna a dobogót!

    Igazság az, hogy meglepett a saját tempóm ezen a pályán, de a preki alapján bizakodtam egy jó eredményben. A futam elején beálltam a ferrari különítmény mögé, és próbáltalak követni, ami egész jól sikerült is, 20 kört legalább mentünk átlag 0.5 mp távolságra a futam feléhez közeledve a kopott gumikon jobb voltam, vártam hogy hibázz valamit, csak mikor megtörtént sajnos nem jött ki jól. Futam közben nem is gondolkoztam ki hibázott, de replayből látszik, hogy én. A visszafordítónál bebújtam, de nem tartottam elég szűken, így összeértünk, szerencsére te mentél tovább, én meg veszítettem 5-6 mp-t a megforgással. Boxkiállásra majdnem utol is értelek, de a kopott gumin túlerőltettem, újabb 6 mp mínusz. Gondoltam semmi vész, ez még nem nagy távolság. Friss gumikon kb ugyanazt autóztuk, vártam a futam utolsó harmadát, hátha újra gyorsabb leszek, de túl szűkre vettem a régi célegyenes rávezetőt, megdobott, újabb 6-7 mp mínusz, ezután tűntél el.

    Boldog lettem volna a 3. hellyel is, kemény futam volt, de nagyon élveztem, dupla csapat dobogóval meg még boldogabb vagyok! Grat mindenkinek aki végigment ezen a hosszabb futamon, a győztesnek és a csapatomnak!

Oldal: 3 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •