Oldal: 6 / 6 ElsőElső ... 2 3 4 5 6
Találatok: 126 - 128 (128 összesen)

Téma: AC GT - Silverstone GP - 10.07

Márton Zoltán ROOKIE Szervertag
    Üzenetek
    115
    Idézet Eredetileg RangerHU34 írta Hozzászólás megtekintése
    ezzel én teljesen egyet tudok érteni, nekem is az lenne az etalon, hogy 2+ óra, mivel a pilóta csere virtuálisan nem, csak fizikailag oldható meg és ezért a 3 óra nem lenne ideális, végig lehet persze csinálni, de az életben sem mennek többet nagyon 2 óránál, de mindegy a lényeg az, hogy én azért nem pártolom a több, mint 2 órás futamot, mert este 8-kor vasárnap vannak versenyek (ami szerintem tök rossz), ha mondjuk szombatonként lenne akkor simán, de vasárnap tuti nem
    ja igen ezzel nem kritizálni akarom a szervezőséget, hogy nekem nem tetszik a vasárnap, biztos meg van az oka, csak lehet, hogy másnak is egy hosszab verseny jobban esne szombaton

Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    32
    Üzenetek
    20.771
    a lényeg az, hogy én azért nem pártolom a több, mint 2 órás futamot, mert este 8-kor vasárnap vannak versenyek (ami szerintem tök rossz), ha mondjuk szombatonként lenne akkor simán, de vasárnap tuti nem
    ja igen ezzel nem kritizálni akarom a szervezőséget, hogy nekem nem tetszik a vasárnap, biztos meg van az oka, csak lehet, hogy másnak is egy hosszab verseny jobban esne szombaton
    A péntek és a szombat azért necces, mint futam nap, mert lényegében csak ekkor lehet estére jobban kimaradni, becsiccsenteni, vagy pár napra elutazni otthonról és sokak családi/baráti életét keresztbe vágnánk vele, vagy egyszerűen nem jönnének futamra. A vasárnap este pont azért jó, mert másnap meló, addigra már mindenki hazaér a hétvégi progikból és többen ott tudnak lenni a rajtrácson.
    Utoljára módosította: neilszab; 2018. 10. 11. 22:58.

Piski Tamás Szervertag 2019
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    33
    Üzenetek
    2.668
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A péntek és a szombat azért necces, mint futam nap, mert lényegében csak ekkor lehet estére jobban kimaradni, becsiccsenteni, vagy pár napra elutazni otthonról és sokak családi/baráti életét keresztbe vágnánk vele, vagy egyszerűen nem jönnének futamra. A vasárnap este pont azért jó, mert másnap meló, addigra már mindenki hazaér a hétvégi progikból és többen ott tudnak lenni a rajtrácson.
    Pont igy!

Eredetileg hetfon voltak a versenyek, de a melobol hazaesve nem voltunk tul fittek. A vasarnap este tokeletes.

Oldal: 6 / 6 ElsőElső ... 2 3 4 5 6

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •