Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 45 (45 összesen)
  1. #26
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Nem jo, lasd fent.

  2. #27
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Éles szerver megy! Lehet csatlakozni!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  3. #28
    Valaki tudna majd replayt felrakni?

  4. #29

  5. #30
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Kemeny futam volt. Mindenkinek koszonom a versenyeket!

    Mihalszki Csabi megmutatta, hogy nem is volt gyenge itt a Porsche!

  6. #31
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Tamás Norbi! Elnézést az első futamért, nem gondoltam hogy az ennyire szűk lesz kettőnknek!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  7. #32
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    291

    Thumbs up

    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Kemeny futam volt. Mindenkinek koszonom a versenyeket!

    Mihalszki Csabi megmutatta, hogy nem is volt gyenge itt a Porsche!
    Te is megmutattad, hogy kemény vagy de ez már túlzás ha zavar az a szemüveg vagy nem látsz jól benne akkor inkább dobd el!
    A 2. verseny első körében először nekem jöttél kibillentettél utánna meg nekem löktet Víznert, ebből megint bünti lesz.Jól elcseszted a versenyem

  8. #33
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése
    Te is megmutattad, hogy kemény vagy de ez már túlzás ha zavar az a szemüveg vagy nem látsz jól benne akkor inkább dobd el!
    A 2. verseny első körében először nekem jöttél kibillentettél utánna meg nekem löktet Víznert, ebből megint bünti lesz.Jól elcseszted a versenyem
    Tudom mi tortent, jol lattam. Szerintem maskepp tortent, hiszen a palyarol is lementem a kerekvetore, megis nekemjottel. De majd a VB eldonti!

    Mindenesetre sajnalom az utkozest, mert nem tudtad folytatni.

  9. #34
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Tudom mi tortent, jol lattam. Szerintem maskepp tortent, hiszen a palyarol is lementem a kerekvetore, megis nekemjottel. De majd a VB eldonti!

    Mindenesetre sajnalom az utkozest, mert nem tudtad folytatni.
    Nem volt az első tengelyed az én hátsomnál ha jól tudom ez a szabály.
    De te nekem jöttél,lehet nem szándékosan és kibillentettél kigyorsításnál.
    De te nem vetted el a gázt,hogy visszaadjad az elönyt míg összeszedem a verdát.
    Lányi Tomi is nekem jött az első versenyén de tisztességesen visszaadta az így szerzett előnyt.ez így fair szerintem.

  10. #35
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése
    Nem volt az első tengelyed az én hátsomnál ha jól tudom ez a szabály.
    De te nekem jöttél,lehet nem szándékosan és kibillentettél kigyorsításnál.
    De te nem vetted el a gázt,hogy visszaadjad az elönyt míg összeszedem a verdát.
    Lányi Tomi is nekem jött az első versenyén de tisztességesen visszaadta az így szerzett előnyt.ez így fair szerintem.
    Csak hogy a tobbiek is lassak mirol van szo. Te jottel nekem, meghozza ugy, hogy a palyan kivul voltam, a feher vonalon tul. Azert huzodtam oda, mert el akartam kerulni az utkozest. De te ugy akartal elfordulni, mintha ott sem lettem volna. Meg a fure is ramentem. Kibillentetted magad az egyensulyodbol. Ha feher vonalon belul vagyunk, teljesen igazad lenne, de igy nincs!


  11. #36
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Óvásokat ide kérjük leadni!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  12. #37
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Csak hogy a tobbiek is lassak mirol van szo. Te jottel nekem, meghozza ugy, hogy a palyan kivul voltam, a feher vonalon tul. Azert huzodtam oda, mert el akartam kerulni az utkozest. De te ugy akartal elfordulni, mintha ott sem lettem volna. Meg a fure is ramentem. Kibillentetted magad az egyensulyodbol. Ha feher vonalon belul vagyunk, teljesen igazad lenne, de igy nincs!
    de miért mentél a fűre, nem golfkocsi ez. a pályán is maradhattál volna minthogy levágod a kanyart, szerintem ott az app is bejelzett már.
    lett volna hely a hátam mögött is és bal oldalt is bőven.lehet, hogy csak én vagyok ilyen "régimódi" de eszembe sem jutott volna a pályán kívül próbálkozni.
    ennek lett 100m később a következménye, hogy a falba kötöttem ki.

  13. #38
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Latom nem sikerult megnyugodni.

    Sajnalom a dolgot, valoszinu buntetest fogok kapni erte, de az rajtad mar nem segit. 100m-el kesobb mar harman voltunk, az egy teljesen masik eset.

    Tipikusan az a helyzet volt, amikor ha koveted amit a jozan esz diktal es latod, hogy van ott valaki, hagysz egy kis helyet es nincs baj.

    Ehhez bizony ketten kellettunk. Gondold at, hogy legkozelebb is megeri-e ugy elfordulni ilyenkor, mintha egyedul lennel.

  14. #39
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Tamás és András!
    Próbáljátok meg ezt privátban megdumálni légyszíves!
    Nem véletlen emeltük ki, hogy a személyes sérelmeket privátban rendezze mindenki.
    Lehet óvni és megnézzük az eseteket.
    Köszönjük!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  15. #40
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése
    Lányi Tomi is nekem jött az első versenyén de tisztességesen visszaadta az így szerzett előnyt.ez így fair szerintem.

    #MásikSzabi
    Ez szép és jó gesztus, de versenybíróilag sajnos nem enyhítő tétel, a baj már megtörtént.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  16. #41
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Na most, hogy megnéztem az eredményeket meg minden egyebet figyelembe véve...

    Q: összeomlott Oculus, 2. mért köröm alatt kék/sárga keresztcsíkok jöttek be a képernyőbe, sisak eldob, restart.
    R1: mire újra összeállt a rendszer, 2. körben járt a mezőny, hasonlóan Ausztriához. Valami nem stimmelt még mindig, így több ki-belépkedés közepette finomítottam dolgokat, ami úgy tűnt hogy rendbejött.
    R2: Aztán kiderült hogy mégsem. Valami tracking gond volt a rendszerbe, többet volt a bal kezem a resetview-on mint a váltókon. Ennek az lett a következménye, hogy a sűrű középmezőnyben meglepően sok kontaktom volt. Elején még egy 3-wideot megakadályoztam Zelfi és Deák Feri között, mert a Maggotsbe kicsit sokan lettünk volna, de utána Deák Ferivel és Balogh Andrással elég jókat meccseltünk Aztán Zelfi is visszakerült hozzánk, de a Maserati pont annyival volt gyorsabb, hogy a hibái ellenére mindig elénk kerüljön. Igazán kár hogy nem tudtam a versenyzésre koncentrálni teljesen.

    Elsősorban egy Maseratis versenytárs felé egy jó tanács: Ausztriában is feltűnt már, de itt még inkább. Nagyon sokat küzdesz másokkal, rengeteg időt veszítve ezzel. Próbálj meg kicsit kevésbé beleállni mindenkibe a környékeden és a saját futamodra koncentrálni. Sokkal előrébb fogsz végezni egy idő után, mert így csak a jó rajthelyeidet váltod rossz végeredményekre.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  17. #42
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése

    #MásikSzabi
    Ez szép és jó gesztus, de versenybíróilag sajnos nem enyhítő tétel, a baj már megtörtént.
    #És balesetveszélyes is lehetett volna

    Amúgy András bocs a pöccért, kijött az autókarakterisztika eltérősége, és picit talán optimista voltam, pedig igyekeztem figyelni, szerencsére nem volt nagy tolás és nem pörögtél meg, én meg pofátlannak tartottam volna így előzni, de nagyon nem kellett elvennem, mert nem sokat veszítettél, így emlékeim szerint egy szélesebb íven fordultam, ezzel vissza is tudtál jönni elém, és én sem kerültem hátulról veszélybe.

    Ami a tegnapi napot illeti, mindkét futam helyezéstől függetlenül óriási királyság volt!!! Nem volt egy percem sem unatkozni, mindig volt valaki akivel csatáztam, sokszor többen is voltunk egymás nyakán, nem volt ritka a 3 autó egymás mellett sem
    Ahogy TS-en beszélgettünk páran, másnak is maradandó élmény volt a futam.
    Akivel találkoztam, mindenki nagyon korrekt volt, köszi az élményt, remélem a többi futam is ilyen lesz!

  18. #43
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Csak hogy a tobbiek is lassak mirol van szo. Te jottel nekem, meghozza ugy, hogy a palyan kivul voltam, a feher vonalon tul. Azert huzodtam oda, mert el akartam kerulni az utkozest. De te ugy akartal elfordulni, mintha ott sem lettem volna. Meg a fure is ramentem. Kibillentetted magad az egyensulyodbol. Ha feher vonalon belul vagyunk, teljesen igazad lenne, de igy nincs!
    Majd megnézzük tüzetesebben, de akkor ez leterelésnek indult. Ha úgyérzed vki leterelt a pályáról, nem hagyott neked helyet, óvd meg a futam után, büntethető dolog. Majd előzd meg késöbb az illetőt. De pályán kívülről visszajönni csak fokozott körültekintéssel lehet. Hogyúgymondjam "örülj hogy visszajöhetsz, nemragadtál a sóderbe, nem kenődtél a palánkra".

    Kétes szituációknál, amikor a pilótaülésből is érzed hogy ez neccess lehet, és centiken múlhat hogy most bentvan a másik mellett az orra, vagymég ebben a pillatnatban még épp nincs, talán beférek még, talán lát a másik, akkor megéri-e centizgetni, a véletlenre, a szerencsére bízni a dolgot. Vajon megér-e egy balesetet, egy büntetést? Akár a védekező, akár a támadó félről lévén szó. Valakinek muszáj okosabbnak lennie, és engednie. Inkább legyen egy elmulasztott (előzési) lehetőség, egy nyitvahagyott ajtó, mintsem balesetet okozzál, vagy kiforgassanak.
    Ilyen szituknál elővesszük a centit, lemérjük hogy kinek volt joga elfordulni, bebújni, a vétkes fél meg meg lesz büntetve. De ez akár 2cm-en is múlhat hogy melyik fél számlájára. Mindkét félnek tanulnia kell belőle, akit letolnak, kiforgatnak, és aki beüntetve lett ezért, annak is.
    Doit, or dont doit. Legyen egyértelmű.

    De szerintem ezeket már mind tudod, nemmondok neked újat...
    Ha vkinek sok kontatkja van, sok baleset történik körülötte, ott a saját portája körül is szét kell nézni. Nemlehet mindig a másik a hibás, nemlehet véletlen.

    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Ehhez bizony ketten kellettunk. Gondold at, hogy legkozelebb is megeri-e ugy elfordulni ilyenkor, mintha egyedul lennel.
    Ehhez ketten kellettetek. Hagyhatott volna helyet, Te meg elvehetted volna. Jönni fog a vonalzó
    Ha még nem tetted volna meg, vmi nyugodt napodon nézd vissza a futamodat. peace.


    A tegnapi futam viszont bazijó volt, tejben vajban fürödtem végig, hála a maseratis fölénynek. Lányi Tominak, meg a csapattársamnak köszönöm.
    Egyvalamit nemértettem. Kanyarban ugye ráestetek a porsékra, apex-en ottvoltatok a pors sarkában, szorosan követtétek, majd felökleltétek. De nemtudtatok más íven, jobban kigyorsítani. Szóval kanyar elött miért nem maradtatok le, 5-10m-t, és lendületből a kanyar kijöveteli pontján utolérve a porsét, sztem könnyebb dolgotok lett volna előzni.

  19. #44
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    A tegnapi futam viszont bazijó volt, tejben vajban fürödtem végig, hála a maseratis fölénynek. Lányi Tominak, meg a csapattársamnak köszönöm.
    Egyvalamit nemértettem. Kanyarban ugye ráestetek a porsékra, apex-en ottvoltatok a pors sarkában, szorosan követtétek, majd felökleltétek. De nemtudtatok más íven, jobban kigyorsítani. Szóval kanyar elött miért nem maradtatok le, 5-10m-t, és lendületből a kanyar kijöveteli pontján utolérve a porsét, sztem könnyebb dolgotok lett volna előzni.
    Próbálkoztam azzal is, nálad is és a második futamon a többieknél, egyszerűen annyival jobban gyorsul a porse az egyenesekben, hogy hiába próbáltam lemaradva, a nagyobb kanyartempó lendületét átmentve rádgyorsulni, annyi történt, hogy nem a kanyar közepén, hanem a kigyorsítási szakasz elején estem rá a fenekedre, de ott el is fogyott a dolog, kigyorsításon elment a pori. Legjobb esetben is a pori mellé tudtam gyorsulni, de vagy a hosszú egyenes, vagy az aktuális féktáv ugyanúgy megmentette. Sok kanyarban meg nem is lehetett más íven mellé menni, így maradt a küzdelem, de jó volt ez így
    Azért nem mondhatod, hogy sokat bökdöstelek, igyekeztem figyelni

  20. #45
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Úriember voltál.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •