Oldal: 5 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (157 összesen)
  1. #101
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Simresults eredmények:
    A szerver
    B szerver
    Kérdés, én valami fajta büntetést kaptam? Mert 7. helyen futottam be. (B szerver)

  2. #102
    Gál Vilmos Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 09. 13.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    18
    Esetleg valakinek meg van az egész replay a versenyről? Nekem sajnos csak a 46-körtől mentette le az 1000MB-os plafon miatt, ha esetleg hozzá tudnék jutni akkor nagyon hálás lennék.

  3. #103
    Idézet Eredetileg Schumi írta Hozzászólás megtekintése
    Kérdés, én valami fajta büntetést kaptam? Mert 7. helyen futottam be. (B szerver)
    7. helyen is ír téged, lapozz a Race fülre.

  4. #104
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Idézet Eredetileg pokornyib írta Hozzászólás megtekintése
    7. helyen is ír téged, lapozz a Race fülre.
    Hoppá, az este nem esett le Köszi

  5. #105
    Idézet Eredetileg Cheesy Bites írta Hozzászólás megtekintése
    Esetleg valakinek meg van az egész replay a versenyről? Nekem sajnos csak a 46-körtől mentette le az 1000MB-os plafon miatt, ha esetleg hozzá tudnék jutni akkor nagyon hálás lennék.
    Elkezdtem feltölteni aztán leesett, hogy téged valószínűleg a B szerver érdekel. Hosszabb futamokra érdemes lowest-re, esetleg low-ra tenni a replay minőséget, de sokszor nekem sem jut eszembe.

    Tapatalkkal küldve az én NEM-L21 eszközömről

  6. #106
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Elkezdtem feltölteni aztán leesett, hogy téged valószínűleg a B szerver érdekel. Hosszabb futamokra érdemes lowest-re, esetleg low-ra tenni a replay minőséget, de sokszor nekem sem jut eszembe.

    Tapatalkkal küldve az én NEM-L21 eszközömről

    A B szerver replay engem is rdekelne. HA feltöltenéd, megköszönném.

  7. #107
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg kistihi írta Hozzászólás megtekintése
    A B szerver replay engem is rdekelne. HA feltöltenéd, megköszönném.
    Balázs A szerveren volt, tőle ne várj.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  8. #108
    Lóczi János Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 01. 02.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    85

    B szerver

    A rajtnál az első kanyarig nem jutottunk el és már vertek is bele a falba.... Annyira nem volt vészes a törés, csak a szívem fájt, hogy már az egyenesben utolsó lettem ( nem mintha az élbolyból rajtoltam volna ). Gál Vilmossal jókat csatáztam, mint Sipkai Bélával. Hárman egész jól egymásra találtunk. Gyorsabb voltam egy kicsit, de volt hibám rendesen. A kissé tört mercivel egész szépen jöttem fel. Ha jól emlékszem egészen a 7. vagy 6. helyig. Féltávnál kerékcsere. Majd kb a 40 körben a célegyenesre ráfordító kanyarban sok lett a gáz és nekivágtam az autót a boxutca falának. Itt rendesen visszaestem. Újra box. Szépen visszaestem a 12. helyre és ott is maradtam, de .... A 4. helyezett Tóth Levente elé érkeztem ki a boxból. Párszor felvillant a kékzászló, de nem láttam szükségességét, hogy elengedjelek, mert szerintem még elég messze voltál és az új abroncsokon szépen szakadtam el. Még láttam esélyét, hogy elcsíphetem Horváth Attilát a 11. helyen. Itt jött a számomra legfrusztrálóbb része a versenynek, nem mintha előtte sokkal nyugodtabb lettem volna. Sikerült utolérnem Nagy Attilát a 3. helyezettet. És ezt nem tudom hova tegyem magamban, de kérlek. Sokkal gyorsabb voltam, villogtam, már az is megfordult a fejemben, hogy kicsit megpöccintelek, hogy hahó nem egy versenyt futunk, közünk nem volt egymáshoz. Ha jól emlékszem kb háromszor sikerült úgy védekezned vagy nekem kisebbet hibáznom, hogy 2-3 secre lemaradjak. A lökhárítódon utaztam. Ez a verseny kivett az ép észből, pont mint a pályahatárok. Ennél csak jobb jöhet... Tóth Leventétől meg annyiban kérek elnézést, hogy a dupla balos második kanyarjában kívülre húzódtam, hogy elmehess belül, de láttam, hogy megforogsz. Sajnálom, ha megijesztettelek és ezért pördültél ki, de ahogy láttam nem veszítettél pozíciót.

  9. #109
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg RangerHU34 írta Hozzászólás megtekintése
    Ami a bopot illeti véleményem szerint egy kalap sz*r, nem a bop miatt kaptam 5 kört, az a 3 megforgásom miatt volt, viszont az, hogy képtelen voltam felzárkózni az már amiatt volt, egy Audi R8-at (Pokornyi Balázs) képetelen voltam legyorsulni, mert egy kamiont vezettem és nem elég, hogy vert helyzetből is visszajött, kifékezni se tudtam, mert neki volt abs-e. Ez így nagyon nem jó, más íveket lehet autózni a gt3-al, mint a gt2-vel, képtelenség legyorsulni és kifékezni is. Körökön át ott voltam mögötte és ha 10 előzési manőver nem volt akkor semmi és csak 1-2-ből tudtam jól kijönni pár száz méter erejéig. Szerintem ezt az egy szintre hozzuk dolgot nem kéne folytatni, már csak azért sem mert nem igen sikerült végrehajtani.
    Az ha egy szoros és izgalmas csatád volt egy GT3-as géppel, az szerintem nem azt bizonyítja, hogy nem jó a BoP... illetve nem a BoP-tól kell várni, hogy sima utad legyen az elejéig. Ha pedig ilyen sok fajta gép van a mezőnyben, akkor tiszta sor, hogy az egyik egyenesben, a másik féktávon, a harmadik meg kanyarban lesz erősebb és mindenkinek meg kell tanulni úgy autózni, hogy ki tudja használni a saját autója erősségeit.

    Idézet Eredetileg RangerHU34 írta Hozzászólás megtekintése
    A Ferrarik 1 perc előnnyel zártak a gt2 Porschék előtt és a harmadik helyen egy gt3 Porsche végzett, szóval mi van? Nem hiszem, hogy így, mondjuk egy Corvettel, M3-al vagy RSR-el győzelmet lehet elérni vagy legalább egy dobogót.
    Én pedig úgy látom, hogy az a két ember végzett az élen, akik tavaly is végig dominálták a GT3 bajnokságot, így ebben nincs semmi meglepő, ebből nem tudsz érdemi következtetést levonni a BoP-ra nézve, csak azt, hogy ez a két srác nagyon nagyon jó.

    Spa-ban tudtam tartani a tempót Piski Tamással és Asztalos Andrással is, de most meg többet kapott az RSR meg C7r és vége volt a dalnak.
    És ez így lesz végig, pályáról-pályára változni fognak az erőviszonyok, annak fényében, hogy adott gépnek - és adott versenyzőnek - melyik pálya fekszik jobban.

    Ez a két kategória nem véletlenül két különböző kategória, olyan különbségek vannak a 2 között, amit nem lehet súlyozással kiegyenlíteni pl. abs. Nincsen túl sok különbség, de éppen annyi van, hogy versenyen teljesen más a helyzet, mint egy körön. Szóval vagy az egyik vagy a másik kategóriát ki kell szedni, mert ennek így nincs értelme. Vagy pedig egy körön tényleg javítani a gt2-n és mondjuk kevesebb plusz súly.
    Mivel eddig egy futam ment le és egy adott típust is csak 1-2 ember hajt nagyon eltérő képességekkel, így ennyi adatból nagyon nehéz következtetést levonni, hogy valóban a BoP-pal van-e gond, vagy csak neked nem jött ki jól most a lépés. A BoP-pal foglalkozó szervező kollégák mérlegelni fogják az észrevételeidet, de én mindenesetre azt javaslom, hogy használd fel a "joker"-t és válts át arra a típusra, amit a jelen körülmények között a legeredményesebbnek gondolsz.
    Utoljára módosította: neilszab; 2018. 09. 24. 09:01.

  10. #110
    Gál Vilmos Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 09. 13.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    18
    Idézet Eredetileg Lóczi János írta Hozzászólás megtekintése
    A rajtnál az első kanyarig nem jutottunk el és már vertek is bele a falba.... Annyira nem volt vészes a törés, csak a szívem fájt, hogy már az egyenesben utolsó lettem ( nem mintha az élbolyból rajtoltam volna ). Gál Vilmossal jókat csatáztam, mint Sipkai Bélával. Hárman egész jól egymásra találtunk. Gyorsabb voltam egy kicsit, de volt hibám rendesen. A kissé tört mercivel egész szépen jöttem fel. Ha jól emlékszem egészen a 7. vagy 6. helyig. Féltávnál kerékcsere. Majd kb a 40 körben a célegyenesre ráfordító kanyarban sok lett a gáz és nekivágtam az autót a boxutca falának. Itt rendesen visszaestem. Újra box. Szépen visszaestem a 12. helyre és ott is maradtam, de .... A 4. helyezett Tóth Levente elé érkeztem ki a boxból. Párszor felvillant a kékzászló, de nem láttam szükségességét, hogy elengedjelek, mert szerintem még elég messze voltál és az új abroncsokon szépen szakadtam el. Még láttam esélyét, hogy elcsíphetem Horváth Attilát a 11. helyen. Itt jött a számomra legfrusztrálóbb része a versenynek, nem mintha előtte sokkal nyugodtabb lettem volna. Sikerült utolérnem Nagy Attilát a 3. helyezettet. És ezt nem tudom hova tegyem magamban, de kérlek. Sokkal gyorsabb voltam, villogtam, már az is megfordult a fejemben, hogy kicsit megpöccintelek, hogy hahó nem egy versenyt futunk, közünk nem volt egymáshoz. Ha jól emlékszem kb háromszor sikerült úgy védekezned vagy nekem kisebbet hibáznom, hogy 2-3 secre lemaradjak. A lökhárítódon utaztam. Ez a verseny kivett az ép észből, pont mint a pályahatárok. Ennél csak jobb jöhet... Tóth Leventétől meg annyiban kérek elnézést, hogy a dupla balos második kanyarjában kívülre húzódtam, hogy elmehess belül, de láttam, hogy megforogsz. Sajnálom, ha megijesztettelek és ezért pördültél ki, de ahogy láttam nem veszítettél pozíciót.
    Nagyon elveztem a csatankat en is, ha jol emlekszem a verseny kozepe fele volt egy nezetelteresunk. Az elso kanyarban tul hamar fekeztem ezert belem jottel, a kovetkezo fektavon el akartalak engedni mert ugy ereztem hogy csak lassitjuk egymast . Es egyiknonk sem kezdte meg a kigyorsitast a kettesbol, mert egymast vartuk. Eleg mokas jelenetnek eltem meg, de orulok hogy itt mindenki tisztelettudoan es szabalyosan versenyez, nagyon jo elmeny volt. A rajtrol en is csak annyit tudok mondani, hogy egyszeruen olyan volt mintha paran megalltak volna a palya kozepen, es ezert en is a falba kerultem a celegyenesben. Ha esetleg neked meg van az egesz futamrol a replay, meg tudnad osztani velem, vannak csatak amiket szivesen visszaneznek?

  11. #111
    Scheiblinger Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 07. 27.
    Város
    Törökbálint
    Üzenetek
    193

    A szerver

    Kvalin a felgumizott pályán PB-vel meglett a 4. hely. A rajt egész jól sikerült, de a T1-ben szűken belül fordultam éééés meg is forogtam... a 12. helyre sikerült visszaesni, de a 6. körre már 8. voltam, volt egy kocc a T1-ben, de nem sérült érdemben a gép. Ezután Lányi Tomit üldöztem, jókat csatáztunk, a végén sikerült megelőznöm. Elkezdtem Szűcs Tomit üldözni a 4. helyért, de még messze volt, aztán jöttek a kerékcserék. Itt nem tudom mi történhetett, de az ötödikről a nyolcadik helyre estem vissza. Itt kicsit dekoncentrált lettem, a 34. körben a célegyenes ráfordítóban megcsúsztam és csúnyán a falnak vertem a Nissan elejét, be is pirosodott szépen, itt Fehér Norbi simán megelőzött, aki egyébként folyamatosan jött föl rám. Egy darabig mentem mögötte, de a törött géppel kb. 1 másodpercet veszítettem körönként, aztán egyszer csak a 7. helyen találtam magam, nem is értettem mi történt. Verseny után láttam, hogy szegény Norbinak kilépett az AC, Terhes Csabival meg nem tudom azóta sem, hogy mi történt. Légüres térben autóztam szegény ronccsal egészen az utolsó pár körig, amikor is akadt még egy kis izgalom a végére: Szabó Zoltán Jr-t értem utol (aki kiállás nélkül ment softon, így a végére nagyon lelassult) és ha van még egy kör vagy nem hibázok annyit a nagy izgalomban, akkor meg lett volna a 6. hely.
    Én teljesen meg vagyok elégedve a BOP-al, nagyon szoros volt a mezőny (kvalin az első 16 versenyző 1 másodpercen belül volt), ha nincs a kipörgésem az első kanyarban megszorongattam volna a két Andrást.
    Igyekeztem maximálisan vigyázni mindenkire, akikkel csatáztam nagyon korrektek voltak, sok kanyart vettünk be együtt kontakt nélkül, köszönöm nekik.

    HAJRÁ NISSAN! Remélem nem hoztam rád szégyent Zelfi.

  12. #112
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg HunterTaylor írta Hozzászólás megtekintése

    Miután innen sikerült leszakadni, már a 12. helyen autóztam, a 15. kör környékén.
    Madarász Krisztiánra közeledtem, de akárhányszor sikerült utolérnem, jött az egyenes, és az RSR úgy döntött hogy túl közel van hozzá a Ferrarim, és ott hagyott.
    Elképesztő sebesség különbség volt egyenesben, kanyarban viszont erősen tudtam visszakapaszkodni.

    Többször is próbáltalak be ijeszteni Krisztián, de nem nagyon volt foganatja, úgy tűnt mintha a tökéletes Zenben autóznál előttem

    Miután Krisztián kiment a boxba, szép lassan a 4. helyen találtam magam. Ekkor úgy tűnt, hogy jó lesz a Soft a végéig.
    15 körrel később vált világossá, hogy nem teljesen. Gyorsabban kopott mint amit sikerült kitesztelnem. Valószínűleg a harcok, és a szélárnyékban autózás megviselte kicsit őket.
    Lányi Tomi, és Szűcs Tomi? talán relatíve gyorsan átfűzték magukat rajtam a friss gumikon. Nem is akartam akadékoskodni nagyon.
    Már ekkor láttam, hogy dolgoznom kell majd a 6. helyért is. Nem szabad sok időt veszíteni.
    Sikerült. Bár az utolsó körök nagyon nehezek voltak, és fárasztóak, de 1 másodperc maradt talán a célig
    Ja ja.. Sikerült a zent megtalálni!! Jól rajtoltam relatív és meglett a P8. Aztán felidegesítettem magam mert kb a 4. körben minden előzmény nélkül elúszot az eleje és kavicságyban kötöttem ki. Vesztettem 8 pozíciót. Ekkor eldöntöttem hogy biztonságban végig kell érni.Csak a kigyorsításra koncentráltam. Jobban is fordultam a T1 ben szinte mindig, de a végére feljöttél minden körben. Izgalmas volt.
    Antal Gáborral meccseltem a 2. etapban jó néhány körön keresztül. Megszenvedtem veled rendesen.
    Sajnálom az elején a hibámat mert akkor talán P7-P8 meg lett volna de így P10 lett.De ha minden verseny ilyen lesz akkor nem lesz panaszom.

  13. #113
    Antal Gábor Versenyző gabor426 logója
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Város
    Siófok
    Üzenetek
    297
    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Ja ja.. Sikerült a zent megtalálni!! Jól rajtoltam relatív és meglett a P8. Aztán felidegesítettem magam mert kb a 4. körben minden előzmény nélkül elúszot az eleje és kavicságyban kötöttem ki. Vesztettem 8 pozíciót. Ekkor eldöntöttem hogy biztonságban végig kell érni.Csak a kigyorsításra koncentráltam. Jobban is fordultam a T1 ben szinte mindig, de a végére feljöttél minden körben. Izgalmas volt.
    Antal Gáborral meccseltem a 2. etapban jó néhány körön keresztül. Megszenvedtem veled rendesen.
    Sajnálom az elején a hibámat mert akkor talán P7-P8 meg lett volna de így P10 lett.De ha minden verseny ilyen lesz akkor nem lesz panaszom.

    Egyszer talán a T2-ben belül fordultam tiéd volt a külső ív, de kicsit túlcsúsztam, be eléd, ezért elnézést kérek. Ezt leszámítva szerintem végig jó meccs volt, a végére már nem tudtam koncentrálni rendesen és ez meglátszott a köridkön is, gyorsabb voltál.
    Tóth Szabolcsnak pedig gratulálok, nekem is szimpatikus volt a Merci, de én nem tudtam vele gyorsan menni, te viszont nagyon jól mentél

  14. #114
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg gabor426 írta Hozzászólás megtekintése
    Egyszer talán a T2-ben belül fordultam tiéd volt a külső ív, de kicsit túlcsúsztam, be eléd, ezért elnézést kérek. Ezt leszámítva szerintem végig jó meccs volt, a végére már nem tudtam koncentrálni rendesen és ez meglátszott a köridkön is, gyorsabb voltál.
    Tóth Szabolcsnak pedig gratulálok, nekem is szimpatikus volt a Merci, de én nem tudtam vele gyorsan menni, te viszont nagyon jól mentél
    Kösziköszi
    Én azért örültem neki, hogy nem értetek fel rám, mert a végén a megsérült farrészen elment a tapadás, esélyem nem lett volna levédekezni Godzillát.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  15. #115
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Mivel eddig egy futam ment le és egy adott típust is csak 1-2 ember hajt nagyon eltérő képességekkel, így ennyi adatból nagyon nehéz következtetést levonni, hogy valóban a BoP-pal van-e gond, vagy csak neked nem jött ki jól most a lépés. A BoP-pal foglalkozó szervező kollégák mérlegelni fogják az észrevételeidet, de én mindenesetre azt javaslom, hogy használd fel a "joker"-t és válts át arra a típusra, amit a jelen körülmények között a legeredményesebbnek gondolsz.

    Biztos, hogy nem fogok másik autóval menni, az autóval nincs semmi baj azon kívül, hogy van egy jó nagy tőkesúlya, és ha mindenki rá veti a tekintetét a prekvalra, szerintem látszik, hogy az én időm a legjobb Corvette idő és rajtam kívül még egy ember tudott csak 1:30 alá bejutni vele, szóval szerintem nem bennem van a hiba és ez az idő is a 14. helyre volt elég prekvalon csak. Előttem csak RSR Porschék meg gt3-asok voltak plusz a 3 súlytalan Ferrari.

    A csata hát én azt inkább feltartásnak mondanám, de nem azért, mert Balázs volt sportszerűtlen, hanem azért, mert az autója test test elleni kűzdelemben jobb volt, mint az 50 kg-os Corvette és rengetegszer kellett visszaváltani, tovább fékezni ott ahol én már a gázon álltam volna.

    Spahoz meg annyit tennék hozzá, hogy ott ők is RSR meg C7-el mentek és ha nem kellett volna visszavennem a benzinhiány miatt akkor tudtam volna közelebb is maradni. Az a 40 kg kb jó volt akkor.

    A jokert illetően, nem az a megoldás, hogy ha az egyikben nem megy akkor váltok egy másikra, ezzel az autóval tudok jól menni és tudnék a többivel is, de ha a Corvettel nem tudok akkor inkább nem indulok. Ennek semmi értelme nem volt. Annyivel nem jobb a Corvette, mint amennyi súlyt kapott. Az RSR pedig jobb, mint a Corvette, ezért arra valamivel több kéne. Spaban +40 a c7-re 45 az rsr-re volt és ezzel a 2 autó gyakorlatilag egyenrangú volt. Nézzétek meg az ilyen időmérős oldalakon, hogy ahol nincs bop ott az esetek 90%-ban a Porsche a jobb.

  16. #116
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    [QUOTE

    HAJRÁ NISSAN! Remélem nem hoztam rád szégyent Zelfi. [/QUOTE]
    Gratulálok Büszkeség van most bennem, hogy Oda tetted az orrodat az elejéhez ! Kár azért az első kanyarért
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  17. #117
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg RangerHU34 írta Hozzászólás megtekintése
    rajtam kívül még egy ember tudott csak 1:30 alá bejutni vele, szóval szerintem nem bennem van a hiba és ez az idő is a 14. helyre volt elég prekvalon csak. Előttem csak RSR Porschék meg gt3-asok voltak plusz a 3 súlytalan Ferrari.
    Én mentem C7-el a prequalon. 1:29.7xx-et és ebbe még 4-5 tized hiba volt. És tegyük hozzá hogy én nem vagyok alien.

  18. #118
    Idézet Eredetileg RangerHU34 írta Hozzászólás megtekintése
    Biztos, hogy nem fogok másik autóval menni, az autóval nincs semmi baj azon kívül, hogy van egy jó nagy tőkesúlya, és ha mindenki rá veti a tekintetét a prekvalra, szerintem látszik, hogy az én időm a legjobb Corvette idő és rajtam kívül még egy ember tudott csak 1:30 alá bejutni vele, szóval szerintem nem bennem van a hiba és ez az idő is a 14. helyre volt elég prekvalon csak. Előttem csak RSR Porschék meg gt3-asok voltak plusz a 3 súlytalan Ferrari.

    A csata hát én azt inkább feltartásnak mondanám, de nem azért, mert Balázs volt sportszerűtlen, hanem azért, mert az autója test test elleni kűzdelemben jobb volt, mint az 50 kg-os Corvette és rengetegszer kellett visszaváltani, tovább fékezni ott ahol én már a gázon álltam volna.

    Spahoz meg annyit tennék hozzá, hogy ott ők is RSR meg C7-el mentek és ha nem kellett volna visszavennem a benzinhiány miatt akkor tudtam volna közelebb is maradni. Az a 40 kg kb jó volt akkor.

    A jokert illetően, nem az a megoldás, hogy ha az egyikben nem megy akkor váltok egy másikra, ezzel az autóval tudok jól menni és tudnék a többivel is, de ha a Corvettel nem tudok akkor inkább nem indulok. Ennek semmi értelme nem volt. Annyivel nem jobb a Corvette, mint amennyi súlyt kapott. Az RSR pedig jobb, mint a Corvette, ezért arra valamivel több kéne. Spaban +40 a c7-re 45 az rsr-re volt és ezzel a 2 autó gyakorlatilag egyenrangú volt. Nézzétek meg az ilyen időmérős oldalakon, hogy ahol nincs bop ott az esetek 90%-ban a Porsche a jobb.
    Zoli, a bop-okat nem 2 nap alatt találtuk ki, már nyáron mentek a tesztek többféle pályán, több pilótával. Egy futam után ne vonj le messzemenő következtetéseket, az tök normális, hogy egyik pálya jobban fekszik az egyik kocsinak, másik a másiknak.
    Egy ezer valahányszáz kilós autónál 10 kg plusz persze számít, de nem jelenthet akkora katasztrófát, hogy vezethetetlen legyen. Spa-n 40kg volt a corvetten, ott még nem gondoltad kamionnak.
    Az Audi mindig is jó volt gyorsulásban, és a tavalyi bajnokságban is az egyik legnagyobb végsebességet elérő autó volt. Én igaz RSR-el, de találkoztam audival a futamon, nehéz volt megelőzni, de nem lehetetlen.
    Ami az ABS-t illetni ezt Te írtad:
    Idézet Eredetileg RangerHU34 írta Hozzászólás megtekintése
    ... az ABS hidegen hagy és versenyautóban utálom is, mert a féktáv meghosszabbításán a világon nem jó semmire...
    Azért tény, hogy a nagy féktávokon sokat segíthet az ABS, bár szerintem a top versenyzőket nem lehet kifékezni még ABS segítségével sem.
    A két ferrari tegnapi teljesítményét is érdemes a pilóták ismeretében nézni. A két srácnak akármilyen autót adsz, ugyanezt a végeredményt hozták volna hidd el, ismerjük már mire képesek.
    A corvette amúgy egy álom autó, gyakorlatilag minimális setupolással ki lehet autózni, és még nagyon küzdeni sem kell vele, annyira semlegesen viselkedik, ellentétben az RSR-el, ahol azért már jobban meg kell küzdeni az elemekkel, a ferrari 458-ról ne is beszéljünk, az egy igazán küzdős autó, és ezek mind mind megfontolásra kerültek a bop-nál.
    Ha megnézed a végeredményt, a GT2 egyelőre tervek szerint eredményesebbnek tűnik, de csak hangyányival, és van reális esély GT3-as futamgyőzelemre is, pontosan ezt írtuk le mikor a szezon előtt a célokról volt szó.

    Azt mondom ne keseredj el, várd ki mi lesz a következő futamon, lehet fordul a kocka, ha mégsem, akkor még mindig válthatsz autót, van bőven alternatíva. Az elsődleges cél, hogy jó versenyeket fussunk, és csatákban nem volt hiány

  19. #119
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Zoli, a bop-okat nem 2 nap alatt találtuk ki, már nyáron mentek a tesztek többféle pályán, több pilótával. Egy futam után ne vonj le messzemenő következtetéseket, az tök normális, hogy egyik pálya jobban fekszik az egyik kocsinak, másik a másiknak.
    Egy ezer valahányszáz kilós autónál 10 kg plusz persze számít, de nem jelenthet akkora katasztrófát, hogy vezethetetlen legyen. Spa-n 40kg volt a corvetten, ott még nem gondoltad kamionnak.
    Az Audi mindig is jó volt gyorsulásban, és a tavalyi bajnokságban is az egyik legnagyobb végsebességet elérő autó volt. Én igaz RSR-el, de találkoztam audival a futamon, nehéz volt megelőzni, de nem lehetetlen.
    Ami az ABS-t illetni ezt Te írtad:

    Azért tény, hogy a nagy féktávokon sokat segíthet az ABS, bár szerintem a top versenyzőket nem lehet kifékezni még ABS segítségével sem.
    A két ferrari tegnapi teljesítményét is érdemes a pilóták ismeretében nézni. A két srácnak akármilyen autót adsz, ugyanezt a végeredményt hozták volna hidd el, ismerjük már mire képesek.
    A corvette amúgy egy álom autó, gyakorlatilag minimális setupolással ki lehet autózni, és még nagyon küzdeni sem kell vele, annyira semlegesen viselkedik, ellentétben az RSR-el, ahol azért már jobban meg kell küzdeni az elemekkel, a ferrari 458-ról ne is beszéljünk, az egy igazán küzdős autó, és ezek mind mind megfontolásra kerültek a bop-nál.
    Ha megnézed a végeredményt, a GT2 egyelőre tervek szerint eredményesebbnek tűnik, de csak hangyányival, és van reális esély GT3-as futamgyőzelemre is, pontosan ezt írtuk le mikor a szezon előtt a célokról volt szó.

    Azt mondom ne keseredj el, várd ki mi lesz a következő futamon, lehet fordul a kocka, ha mégsem, akkor még mindig válthatsz autót, van bőven alternatíva. Az elsődleges cél, hogy jó versenyeket fussunk, és csatákban nem volt hiány
    Én nem keseredek el, Spanál meg azért nem mondtam, hogy kamion, mert nem volt az 40 kg-al, egyébként nem volt vezethetetlen hanem csigalassú volt, ott ahol elvileg jobban kellett volna mennie elég nyögvenyelősen gyorsult.

  20. #120
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg RangerHU34 írta Hozzászólás megtekintése
    ha mindenki rá veti a tekintetét a prekvalra, szerintem látszik, hogy az én időm a legjobb Corvette idő és rajtam kívül még egy ember tudott csak 1:30 alá bejutni vele, szóval szerintem nem bennem van a hiba és ez az idő is a 14. helyre volt elég prekvalon csak. Előttem csak RSR Porschék meg gt3-asok voltak plusz a 3 súlytalan Ferrari.
    Mivel a prekvalon egy élmenő sem hajtottam meg a Chevy-t, illetve tőled sem látok más autóval Chevy-s körödnél jobb időt, így ezekből sajnos még nem következik az, hogy egyértelműen az autóval van a gond.

    A csata hát én azt inkább feltartásnak mondanám, de nem azért, mert Balázs volt sportszerűtlen, hanem azért, mert az autója test test elleni kűzdelemben jobb volt, mint az 50 kg-os Corvette és rengetegszer kellett visszaváltani, tovább fékezni ott ahol én már a gázon álltam volna.
    Erre mondják azt, hogy nem csak utolérni kell tudni, hanem megelőzni is. Ha egy gyorsabb autóval nem tudsz megelőzni vkit, az sem feltétlenül az autó hibája. Persze az is tény, hogy olyan autóval máshogy kell előzni, ami kanyarban jobb és egyenesben gyengébb, de ennek is megvan a maga technikája, amit ki kell tudni aknázni. Persze nem állítom, hogy ez könnyű... de nem célja a Bop-nak, hogy ezeket a nehézségeket megoldja.

    A jokert illetően, nem az a megoldás, hogy ha az egyikben nem megy akkor váltok egy másikra, ezzel az autóval tudok jól menni és tudnék a többivel is, de ha a Corvettel nem tudok akkor inkább nem indulok. Ennek semmi értelme nem volt. Annyivel nem jobb a Corvette, mint amennyi súlyt kapott. Az RSR pedig jobb, mint a Corvette, ezért arra valamivel több kéne. Spaban +40 a c7-re 45 az rsr-re volt és ezzel a 2 autó gyakorlatilag egyenrangú volt. Nézzétek meg az ilyen időmérős oldalakon, hogy ahol nincs bop ott az esetek 90%-ban a Porsche a jobb.
    Az Spa volt, annak a pályának is megvannak a maga sajátosságai, ez meg a Red Bull Ring és többi pálya is majd mind máshogy alakul. Nem lehet csak a Spa-i futam alapján felhúzni a BoP-t az egész idényre, a BoP-pal foglalkozó szervezők is egyszerre több pályán teszteltek.

    Kérlek ne érts félre, én nem állítom azt, hogy nem lehet igazad, és simán benne van a pakliban hogy sok a súly a Chevy-n, de kérlek értsd meg azt is, hogy legalább annyi esély van arra is az eddig adatok alapján, hogy te nem tudtad még teljesen kiautózni és nekünk ezt is mérlegelni kell. Nem az a célunk a BoP-pal, hogy mindegyik autó legerősebb versenyzője pariban legyen a többi autó legerősebb versenyzőjével, mivel a versenyzők közti képességbeli különbségeket nem célunk kisimítani.
    Utoljára módosította: neilszab; 2018. 09. 24. 15:32.

  21. #121
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Ez gyönyörű volt! Rajtnál bemozdultam, mert Széchy Szabit leutánoztam mehettem ki boxutca áthajtásra. A 2.kör végén Szabó Szilárd úgy döntött, hogy egy kicsúszás után mit sem törődve a pályán mögötte jövőkkel körülnézés nélkül vissazjön, természetesen pont eltaláltam. A boxba beevickélve gondoltam megtankolom a kocsit és a végéig valahogy elmegyek med gumikkal, de természetesen softot raktak fel, mert előzetesen azt állítottam be ESC!
    Bocsi, azt éreztem belülről hogy nagyon rossz helyre "estem" és menekülni akartam az ideális ívről, pont nem jött be, sajnálom...nekem se volt aztán leányálom, 2 mp-t buktam körönként, meg pókhálós szélvédő, de gondoltam majd féltávnál megjavítom. Kár volt addig várni, mert aztán úgy megszoktam a törött orrú kocsi vezetést, hogy miután megcsinálták az volt a fura, és eldobáltam feszt, fel is adtam végül
    Szar volt ez így is úgy is...
    Gyakoroltam legalább a lekörözéseket kicsit, mondjuk Terhes Csabi letolt a picsába, de tanulság hogy legközelebb nem leszek vele előzékeny oszt kész...

    BoP
    nem véletlen választottam az M3-at, prekvalon végig versenysettel mentem, mint szoktam, aztán végén kivettem a benzint és A-B határra prekvaliztam, mint szoktam, szóval a kocsi azt tudja amit én
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  22. #122
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Mikor találkoztunk lekörözéskor Sziszka, két dolog is eszembe jutott:
    • qrva jó NFS Most Wanted feeling az M3-at újra látni pályán!
    • és hogy nálam te vagy a nap hőse , hogy törötten egyáltalán folytattad az első kör után


    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  23. #123
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274
    Szerintem legyen az a tanulság, hogy nem a kanyarban engedsz el ahol 1 jó ív van, hezitálva, hogy elengedjem ne engedjem mert így kitoltál mindkettőnkkel, rettentő ügyetlen manőver volt, meg is zavart rendesen.

    másodjára profi volt az egyenesben, azt köszönöm.

    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsi, azt éreztem belülről hogy nagyon rossz helyre "estem" és menekülni akartam az ideális ívről, pont nem jött be, sajnálom...nekem se volt aztán leányálom, 2 mp-t buktam körönként, meg pókhálós szélvédő, de gondoltam majd féltávnál megjavítom. Kár volt addig várni, mert aztán úgy megszoktam a törött orrú kocsi vezetést, hogy miután megcsinálták az volt a fura, és eldobáltam feszt, fel is adtam végül
    Szar volt ez így is úgy is...
    Gyakoroltam legalább a lekörözéseket kicsit, mondjuk Terhes Csabi letolt a picsába, de tanulság hogy legközelebb nem leszek vele előzékeny oszt kész...

    BoP
    nem véletlen választottam az M3-at, prekvalon végig versenysettel mentem, mint szoktam, aztán végén kivettem a benzint és A-B határra prekvaliztam, mint szoktam, szóval a kocsi azt tudja amit én
    Utoljára módosította: T_Cs; 2018. 09. 24. 17:24.

  24. #124
    Idézet Eredetileg Lóczi János írta Hozzászólás megtekintése
    A rajtnál az első kanyarig nem jutottunk el és már vertek is bele a falba.... Annyira nem volt vészes a törés, csak a szívem fájt, hogy már az egyenesben utolsó lettem ( nem mintha az élbolyból rajtoltam volna ). Gál Vilmossal jókat csatáztam, mint Sipkai Bélával. Hárman egész jól egymásra találtunk. Gyorsabb voltam egy kicsit, de volt hibám rendesen. A kissé tört mercivel egész szépen jöttem fel. Ha jól emlékszem egészen a 7. vagy 6. helyig. Féltávnál kerékcsere. Majd kb a 40 körben a célegyenesre ráfordító kanyarban sok lett a gáz és nekivágtam az autót a boxutca falának. Itt rendesen visszaestem. Újra box. Szépen visszaestem a 12. helyre és ott is maradtam, de .... A 4. helyezett Tóth Levente elé érkeztem ki a boxból. Párszor felvillant a kékzászló, de nem láttam szükségességét, hogy elengedjelek, mert szerintem még elég messze voltál és az új abroncsokon szépen szakadtam el. Még láttam esélyét, hogy elcsíphetem Horváth Attilát a 11. helyen. Itt jött a számomra legfrusztrálóbb része a versenynek, nem mintha előtte sokkal nyugodtabb lettem volna. Sikerült utolérnem Nagy Attilát a 3. helyezettet. És ezt nem tudom hova tegyem magamban, de kérlek. Sokkal gyorsabb voltam, villogtam, már az is megfordult a fejemben, hogy kicsit megpöccintelek, hogy hahó nem egy versenyt futunk, közünk nem volt egymáshoz. Ha jól emlékszem kb háromszor sikerült úgy védekezned vagy nekem kisebbet hibáznom, hogy 2-3 secre lemaradjak. A lökhárítódon utaztam. Ez a verseny kivett az ép észből, pont mint a pályahatárok. Ennél csak jobb jöhet... Tóth Leventétől meg annyiban kérek elnézést, hogy a dupla balos második kanyarjában kívülre húzódtam, hogy elmehess belül, de láttam, hogy megforogsz. Sajnálom, ha megijesztettelek és ezért pördültél ki, de ahogy láttam nem veszítettél pozíciót.
    Az az igazság,hogy én nem tudtam,hogy te hányadik helyen autóztál. Bennem az volt,hogy védjem a harmadik helyemet. Viszont semmi olyan szándék nem volt bennem,hogy hibára késztesselek. Viszont azt írtad,hogy sokkal gyorsabb voltál mint én. Akkor miért nem előztél meg? Megelőztek egy páran és senkivel nem volt affér mert gyorsabbak voltak.

  25. #125
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg RangerHU34 írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Kiprobaltam a kedvedert a C7-et, mentem vele 8 kort. 98%-os tapadason, 60 literrel, mert csak igy tudok sulyt rakni ra. 1.29.1-et tudtam vele.

    Szerintem erre a palyara nagyon jol volt belove a BOP. Persze ez valtozhat a jovoben. Viszont az teny, hogy eloszor magadban erdemes keresned a fejlodes lehetoseget.

Oldal: 5 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •