Oldal: 7 / 7 ElsőElső ||| 3 4 5 6 7
Találatok: 151 - 157 (157 összesen)
  1. #151
    Idézet Eredetileg BikerWeasel írta Hozzászólás megtekintése
    Gondoltam csinálok a GT kategóriának is egy próba Highlights videót. Gyorsba lett összevagdosva, így ebbe még nem feltétlen a leglényegesebb pillanatok lettek betéve.
    Ha van rá igény, és belefér még az időmbe szívesen csinálok a többi futamról is.

    Egyenlőre csak hang nélkül tutdam megnézni, de szerintem tök jó. Még a megforgásom is benne van
    Gratula hozzá, szerintem mindenki szívesen látja az ilyeneket, másfelől promo videónak is mehet ki. Köszi!

    Egyébként szerintem 1-2 onboardról vagy valamilyen autón rögzített kameráról való felvétel is dobna rajta.

  2. #152
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg BikerWeasel írta Hozzászólás megtekintése
    Gondoltam csinálok a GT kategóriának is egy próba Highlights videót. Gyorsba lett összevagdosva, így ebbe még nem feltétlen a leglényegesebb pillanatok lettek betéve.
    Ha van rá igény, és belefér még az időmbe szívesen csinálok a többi futamról is.

    Köszi szépen a munkádat! Tetszetős kis összefoglaló lett! Igen mehetne bele egy két akció jelenetről valami onboard vagy lökhárító nézet. Nekem tetszett! Köszi még egyszer!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  3. #153
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg BikerWeasel írta Hozzászólás megtekintése
    Gondoltam csinálok a GT kategóriának is egy próba Highlights videót. Gyorsba lett összevagdosva, így ebbe még nem feltétlen a leglényegesebb pillanatok lettek betéve.
    Ha van rá igény, és belefér még az időmbe szívesen csinálok a többi futamról is.

    Jó lett ez, ügyes vagy és köszönjük. Szerintem sokad magammal támogatjuk lelkiekben, hogy folytasd, amikor időd engedi .
    (egy észrevétel csak, hogy a nevem a rajtrács bemutatásánál el van írva )
    Utoljára módosította: Szemir; 2018. 10. 10. 16:51.
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  4. #154
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Én is szerettem és terveztem is hasonlót, de rájöttem hogy macera lenne tabletről TEAMVieweren keresztül videót editálni/kommentálni így elengedtem.

    Néhány észrevétel (mert anno videókat én is rakosgattam össze azért):
    • Zenéből minél undergroundabb kell, mert ha a YT algoritmus felismeri, akkor törli.
    • Egy autós videó alá lehet halkítani a zenét, a motorzajokat tisztán is be lehet engedni, főleg ha esetleg a FONSECKER sound packet felrakod.
    • Nyitó képernyő a rajtráccsal. A 2. sorba egy GT2 GT3 felirat esetleg zárójelben. Autók neve nem tartalmazza mindig a jelölést.
    • Nem tudom hogy a géped bírja-e replayben (meghogy utolag változik-e), de a world detail very high tartalmaz közönséget is, jobban fest.


    That's all, szívesen vesszük az ilyeneket! (főleg ha a bevételigényedetelengededéslehetrakniFBre) : D
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  5. #155
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    • Zenéből minél undergroundabb kell, mert ha a YT algoritmus felismeri, akkor törli.
    Vagy válogass innen:

    http://freemusicarchive.org/curator/Video/

  6. #156
    A YouTubenak egyébként van saját szabadon felhasználható zene/hang könyvtára is:
    https://www.youtube.com/audiolibrary/music

  7. #157
    Ladányi Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 04.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    117
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Én is szerettem és terveztem is hasonlót, de rájöttem hogy macera lenne tabletről TEAMVieweren keresztül videót editálni/kommentálni így elengedtem.

    Néhány észrevétel (mert anno videókat én is rakosgattam össze azért):
    • Zenéből minél undergroundabb kell, mert ha a YT algoritmus felismeri, akkor törli.
    • Egy autós videó alá lehet halkítani a zenét, a motorzajokat tisztán is be lehet engedni, főleg ha esetleg a FONSECKER sound packet felrakod.
    • Nyitó képernyő a rajtráccsal. A 2. sorba egy GT2 GT3 felirat esetleg zárójelben. Autók neve nem tartalmazza mindig a jelölést.
    • Nem tudom hogy a géped bírja-e replayben (meghogy utolag változik-e), de a world detail very high tartalmaz közönséget is, jobban fest.


    That's all, szívesen vesszük az ilyeneket! (főleg ha a bevételigényedetelengededéslehetrakniFBre) : D
    Köszi az észrevételeket mindenkinek, vannak köztük olyanok amiket mindenképp átgondolok.
    Ami azt illeti, tényleg a zene legnagyobb szívás az egészben. Egyébként is nehéz valami nagyjából odaillőt találni, és akkor még nem beszéltem a halk k@#aanyázásról, amikor a kedves jútúb lista közli, hogy na ezt felejtsem el.
    A motorzaj vs zenén sokat agyalok még most is, nem először olvasom, h lehet jobb az erősebb motorhang.
    A nyitó képernyőn és a többi táblázaton is a fekete nevű autók a GT2-esek, a pirosak GT3-asak. Ez tűnt a legegyszerűbb megoldásnak, bár feltüntetve ez nincs, az igaz.
    A grafikai beállítások meg még eszembe sem jutottak, kipróbáljuk.

    Viszont elfogadok segítséget olyan tekintetben, hogy mivel ezek a futamok általában 90 percesek, igen nehéz és időigényes végig száguldani rajta és kiragadni legtöbb akciós részletet. Szóval, ha futam alatt valaki olyan hihetetlen eszement és kihagyhatatlan csetepatéba keveredett, amit kár lenne kihagyni, akkor nyugodtan jelezze, és be szuszakoljuk vhova. Ja, és a rajszámokat replayből lestem ki, ha valakinek nem stimmel szóljon, javitom.

    Egyelőre ennyi, ha van még valami ne kíméljetek. Ja és bevételigényemetelengedeméslehetrakniFBre
    Utoljára módosította: BikerWeasel; 2018. 10. 11. 00:03.

Oldal: 7 / 7 ElsőElső ||| 3 4 5 6 7

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •