Oldal: 4 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (157 összesen)
  1. #76
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Szerverbeosztás

    1-26. helyezett: GTR-Masters.hu #R1 - Piski Tamás -> Tóth Szabolcs
    27-41. helyezett: GTR-Masters.hu #R2 - Balogh Gábor -> Kovácsfi Norbert


    Hamarosan mennek a szerverek belépés- és rajt teszt céljából, mindenki lépjen be, akinek gondja van, az mielőbb jelezze!

    19:35 körül próbarajt, 19:45-kor RESTART, utána belépés az éles szerverre.
    Figyelem,
    jelszó a belépéshez itt: link (csak annak kell, aki akar skint választani, vagy nem került be az entry listbe)
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  2. #77
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Ha bárkinek problémája adódik írjatok itt de TS-t jobban szeretjük ott is elérhetőek vagyunk!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  3. #78
    Teszt szerverek mennek, próbarajt 19:35-kor, utána restart.
    Ha valakinek gondja van TS.

  4. #79
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Oh mekkora mákja van vkinek! Ugye Szabi?

  5. #80
    Varga Bazsi Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 17.
    Város
    Jászárokszállás
    Üzenetek
    99
    Ha valakit érdekelne

    https://www.twitch.tv/bazsi_tv

  6. #81
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Oh mekkora mákja van vkinek! Ugye Szabi?
    Egyszer en is lehetek mar a ceruza jo vegen
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  7. #82
    Éles szerverek mennek!

  8. #83

  9. #84
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Éles szerverek mennek!
    Mindenki vigyázzon csatlakozáskor, meg ne vágjátok magatokat!

  10. #85
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Ez gyönyörű volt! Rajtnál bemozdultam, mert Széchy Szabit leutánoztam mehettem ki boxutca áthajtásra. A 2.kör végén Szabó Szilárd úgy döntött, hogy egy kicsúszás után mit sem törődve a pályán mögötte jövőkkel körülnézés nélkül vissazjön, természetesen pont eltaláltam. A boxba beevickélve gondoltam megtankolom a kocsit és a végéig valahogy elmegyek med gumikkal, de természetesen softot raktak fel, mert előzetesen azt állítottam be ESC!

  11. #86
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Ilyet még nem éltem meg. Egyszerűen bezárta magát az AC T1 féktávján. Remélem nem ragadtam ott és nem okoztam galibát másnak.

  12. #87
    Gáspár Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 25.
    Város
    Budpest
    Üzenetek
    242
    Nagyon benéztem a taktikát
    ..
    Ez egeszen mas mint a gt4

  13. #88
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Jó futam volt, kár hogy az utolsó kör utolsó kanyarjában megforogtam. B szerveren 2-3 Porschéval jót csatáztam a verseny elején, remélem nem voltam sehol sem agresszív. 1-2 érintés volt az egyenesben és kigyorsításon, az tetszett, igazi túraautós volt

  14. #89
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Ilyet még nem éltem meg. Egyszerűen bezárta magát az AC T1 féktávján. Remélem nem ragadtam ott és nem okoztam galibát másnak.
    Basszus nagyon jöttél, és picit gyorsabb is voltál, jót csatázhattunk volna. Kicsit megijedtem, mert T1 után keresztben elrepültél előttem balra, aztán eltűntél, de nem értünk össze.
    Sajnálom, hogy így jártál!

  15. #90
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Gáspár Gergely írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon benéztem a taktikát..Ez egeszen mas mint a gt4
    Ahh, en meg annyira erőltettem h visszaszerezzem az OSRW miatti első boxhelyen elbukott pozimat h mikor a legközelebb értem, megmoccant a segge es mar a kavicsban is voltam. Aztan Homoki Csabi talalt el lekorozes utan hatulrol es +1mp az addigi makulátlan hátsó rész sérülése miatt igy felejtős lett a 8.hely. Köszönet lista:Rajtnál beragado Porsche, igy Alonsot megszegyenito pozíció mennyiséget szereztem elso korben. Talan Pokornyi Balazs Audija, akit nagyon zavartam a tükörben igy félreallt(?) indokolatlanul. Meg a GT szervezosegnek, amiért lebutitottak mindenkit a Merci szintjére ahol mar rutinbol megvert sokakat
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  16. #91
    Simresults eredmények:
    A szerver
    B szerver

  17. #92
    Gál Vilmos Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 09. 13.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    18
    Első versenyem volt, elképesztően jól éreztem magam, a "B" verseny középmezőnyében nagyon jó csatákban volt részem. Köszi a sportszerű csatákért mindenkinek!!

  18. #93
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    291
    Fuh, hát ez nem semmi indítás volt. Az elején nem semmi daráló volt ott hátul. Azt se tudom hány kör volt mire elkezdett tisztulni a levegő körülöttem.
    Eleinte egy hármasban autóztam, és Pokornyi Balázzsal előztük egymást oda-vissza.
    (Itt megjegyezném, hogy a 2-3 autó távolságról történő bevetődések azért voltak sikeresek, mert nem akartam/akartuk hogy összetörj mindenkit. Egyszerűen nem normális, hogy úgy tudunk elfordulni, hogy elhúzom a kocsit külső ívre, mert te a kanyar csúcspontjára a kerékvetőn átugratva repülsz be.)

    Miután innen sikerült leszakadni, már a 12. helyen autóztam, a 15. kör környékén.
    Madarász Krisztiánra közeledtem, de akárhányszor sikerült utolérnem, jött az egyenes, és az RSR úgy döntött hogy túl közel van hozzá a Ferrarim, és ott hagyott.
    Elképesztő sebesség különbség volt egyenesben, kanyarban viszont erősen tudtam visszakapaszkodni.

    Többször is próbáltalak be ijeszteni Krisztián, de nem nagyon volt foganatja, úgy tűnt mintha a tökéletes Zenben autóznál előttem

    Miután Krisztián kiment a boxba, szép lassan a 4. helyen találtam magam. Ekkor úgy tűnt, hogy jó lesz a Soft a végéig.
    15 körrel később vált világossá, hogy nem teljesen. Gyorsabban kopott mint amit sikerült kitesztelnem. Valószínűleg a harcok, és a szélárnyékban autózás megviselte kicsit őket.
    Lányi Tomi, és Szűcs Tomi? talán relatíve gyorsan átfűzték magukat rajtam a friss gumikon. Nem is akartam akadékoskodni nagyon.
    Már ekkor láttam, hogy dolgoznom kell majd a 6. helyért is. Nem szabad sok időt veszíteni.
    Sikerült. Bár az utolsó körök nagyon nehezek voltak, és fárasztóak, de 1 másodperc maradt talán a célig
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  19. #94
    Idézet Eredetileg HunterTaylor írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Ja hogy te softon toltad végig...
    GRAT!!!

  20. #95
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Ja hogy te softon toltad végig...
    GRAT!!!

    Jaja, de MED-en lehet gyorsabb lett volna összességében. A Soft már akkor is nagyon kezdett összeesni mikor Ti utolértetek, hát még az utolsó 5-6 körben.
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  21. #96
    P3 - Ami benne volt a GT3-as Porscheban azt szerintem kihoztam. Kvalis settet stabilra lőttem be, úgyhogy csak megtankoltam és nem variáltam semmit. Tudtam tartani Asztalos András tempóját, 3-5mp volt a különbség az első kiállásig. 35. körig terveztem menni de a soft gumik miatt muszáj volt a 32-ben cserélni. Innentől csak a lekörözésekre kellett figyelni. A maradék 28 kört simán bírták a gumik.

  22. #97
    Kemény futam volt, kevés időm volt gyakorolni, ezért nem számítottam rá, hogy sikerül az A-ra bekerülni, de ma délután levedlettem a berögződéseket és a fehér vonal helyett a Rankra bíztam a határok értelmezését, azzal pont sikerült becsusszanni.

    A rajtom nem sikerült jól és előttem ráadásul páran elvették a gázt, úgyhogy az első pár körben nagyon sűrű volt a mezőny vége. Egy soft-soft taktikát szerettem volna véghezvinni, mert lóhalálában a verseny előtt arra a következtetésre jutottam, hogy a mediumokat nagyon nehéz megfelelő hőmérsékleten tartani. Viszont a tizedik kör után valamiért rohamosan elkezdett romlani a gumik állapota és a 20. kör tájékán már iszonyatosan szenvedtem velük és egyre közelebb ért mögöttem a követőboly, úgyhogy váltottam közepesre és azzal fejeztem be az utolsó ~37 kört. Viszont azon meg semmi tempóm nem volt, Márton Zoltán és Dezső Tomi is úgy száguldott el mellettem lágyon, hogy csak pislogtam, utána az volt a szerencsém, hogy többen hibázgattak körülöttem, így végül a 15. helyen be tudtam evickélni.
    Utoljára módosította: balage06; 2018. 09. 23. 23:26.

  23. #98
    Nos én előszőr is elnézést kérek az RSR Porschétól akit egy picit kitereletem a rázókőre még a legelején a dupla balos közti kis egyenesben, és szintén elnézést a sárga McLarentől akit meg a verseny közepe felé, az egyes kanyarban szintén kipöccintetem a bukótérbe ( bár én forogtam meg, mint Vettel Monzában), mert az utolsó pillanatban a jobb első úgy gondolta, hogy blokkol és lecsúsztam az ívről.

    Ami a bopot illeti véleményem szerint egy kalap sz*r, nem a bop miatt kaptam 5 kört, az a 3 megforgásom miatt volt, viszont az, hogy képtelen voltam felzárkózni az már amiatt volt, egy Audi R8-at (Pokornyi Balázs) képetelen voltam legyorsulni, mert egy kamiont vezettem és nem elég, hogy vert helyzetből is visszajött, kifékezni se tudtam, mert neki volt abs-e. Ez így nagyon nem jó, más íveket lehet autózni a gt3-al, mint a gt2-vel, képtelenség legyorsulni és kifékezni is. Körökön át ott voltam mögötte és ha 10 előzési manőver nem volt akkor semmi és csak 1-2-ből tudtam jól kijönni pár száz méter erejéig. Szerintem ezt az egy szintre hozzuk dolgot nem kéne folytatni, már csak azért sem mert nem igen sikerült végrehajtani. A Ferrarik 1 perc előnnyel zártak a gt2 Porschék előtt és a harmadik helyen egy gt3 Porsche végzett, szóval mi van? Nem hiszem, hogy így, mondjuk egy Corvettel, M3-al vagy RSR-el győzelmet lehet elérni vagy legalább egy dobogót . Ez a két kategória nem véletlenül két különböző kategória, olyan különbségek vannak a 2 között, amit nem lehet súlyozással kiegyenlíteni pl. abs. Nincsen túl sok különbség, de éppen annyi van, hogy versenyen teljesen más a helyzet, mint egy körön. Szóval vagy az egyik vagy a másik kategóriát ki kell szedni, mert ennek így nincs értelme. Vagy pedig egy körön tényleg javítani a gt2-n és mondjuk kevesebb plusz súly. Spa-ban tudtam tartani a tempót Piski Tamással és Asztalos Andrással is, de most meg többet kapott az RSR meg C7r és vége volt a dalnak.

    ja igen azt hozzátenném, hogy a felsorolt embereknek egyáltalán nem akarom ezzel elvenni az érdemeit, nem erről van szó, csak tényleg nem vízszintes az a bizonyos mérleg
    Utoljára módosította: RangerHU34; 2018. 09. 23. 23:34.

  24. #99
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Sajna nemigazán sikerült kialakítani valamiféle bizalmi kapcsolatot a Corvette-el. Az elején egy rideg pi*csa volt, mindent akart csinálni, amit én pont nem, ezért még tovább is távolodtunk egymástól. Csak szenvedtem, féltem a kanyaroktól. Mintha az egyik szerelő egy franciakulcsot hagyott volna valahol a hátsó tengelyben. Furcsamód, a két etap végén, kopott gumikon, viszonylag leszelidült a kocsi, és kezelhető volt. Hm, lehet hogy a tank+súly miatt problémázik?
    Amúgy az első egypár kört leszámítva, eléggé üres légtérben vezethettem. Elfelejtettem hogy ilyen hosszú versenyre kell vmi ital karnyújtásnyira, rászáradtam a gondolatra, ezért el is dőlt hogy a felénél kimegyek a boxba.

  25. #100
    Idézet Eredetileg HunterTaylor írta Hozzászólás megtekintése
    Eleinte egy hármasban autóztam, és Pokornyi Balázzsal előztük egymást oda-vissza.
    (Itt megjegyezném, hogy a 2-3 autó távolságról történő bevetődések azért voltak sikeresek, mert nem akartam/akartuk hogy összetörj mindenkit. Egyszerűen nem normális, hogy úgy tudunk elfordulni, hogy elhúzom a kocsit külső ívre, mert te a kanyar csúcspontjára a kerékvetőn átugratva repülsz be.)
    Részben teljesen igazad van, volt hogy nem úgy sikerült a féktáv, ahigy szerettem volna, de a beperülést kicsit azért erős túlzásnak érezem. Fordítva is átéltem párszor (asszem pont veled egyszer), hogy én figyeltem hogy mikor tudok már ráfordulni a kanyarra. Az más kérdés hogy szép vagy nem szép dolog, de nem hinném hogy szabálytalan. Nyitvahagytad a kaput és én pedig el tudtam fordulni úgy, hogy marad hely a pályán. Egyszer volt hogy talán 3-an voltunk és nagyon hamar fékezett az első, én voltam a középső mellett félig leghátul és féktávon beterelt nagyon szűken. Akkor tényleg nagyon beestem, 2 autót előzve, de ott is elfordult mindenki gond nélkül. Arra már nem emlékszem kikkel volt, de ott én is megijedtem, sorry.


    Szabi, azért engedtelek el, mert úgyse voltam veled pozíció csatában, te már voltál boxban, én nem. Nem akartam több időt veszíteni, azzal hogy védekezek.

Oldal: 4 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •